Dishonored: Death of the Outsider

Black_Eyed_Bastard.png
Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Release Date : 15 September 2017
Platforms : PS4 X1 PC
Genre : Action-adventure stealth
Director : Harvey Smith
– ?You're up for one last job, Billie
– ?Who's the mark
– The black-eyed bastard responsible for all the chaos
– We're going to kill the Outsider

—Daud and Billie Lurk

- Death of The Outsider نسخه‌ای Standalone و مستقل خواهد بود و چند ماه بعد از اتفاقات Dishonored II به وقوع می‌پیوندد.
- در این نسخه‌ی نقش Billie Lurk را بر عهده خواهیم داشت و از قابلیت‌های جدید او استفاده می‌کنیم.
- هدف کشتن The Outsider است!
- بازی با قیمت 30 دلار عرضه می‌شود.
- به تازگی اعلام شده است، این آخرین عنوانی است که به دوره‌ی Kaldwinها مربوط می‌شود و اگر نسخه‌ی سومی در کار باشد، شخصیت‌های جدیدی را در بر خواهد داشت.

برخی تصاویر منتشر شده از گیم‌پلی:

2017-08-30_191417.jpg 2017-08-30_191432.jpg 2017-08-30_191346.jpg 2017-08-30_191335.jpg 2017-08-30_191456.jpg 2017-08-30_191508.jpg

تریلر گیم‌پلی: Youtube

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
نقدهات کلا تعریفه این نشد نقد که حداقل نکات منفی هم باید بگی اینجوری فایده نداره
نقدی در کار نیست...اینی که من نوشتم فقط نظر و تجربه‌ی اولیه من از بازی بود و توضیحاتی کلی واسه دوستانی که هنوز بازیو تهیه نکردن و میخوان کیفیت کلی بازی رو بدونن...همین. حالا بعضی از دوستان ازش به عنوان نقد یاد میکنن، اشکالی نداره ولی کلا ارزش نقد خیلی بالاتر از این حرفاست و منم اینجا نیومدم که واسه شما نقد بنویسم :D
بعدشم من فعلا مشکل قابل ذکری توی بازی ندیدم که بیام ازش بگم...شما اگه تجربه کردی بیا نظرتو بگو، ما هم استفاده کنیم...فقط از داستان و روایت بازی مطمئن نیستم که بعد از تموم کردنش میام نظرمو میگم.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
ممنون از لطفت و مرسی که خوندی <:-Pنقد نهایی هم بزودی :D
آره نسخه 2 رو تموم کردم...نیازی نیست همه رو جمع کنی ولی اگه حتما همه رو لازم داری، بعد از بازی میشه از طریق Chapter Select مراحلی رو که می‌خوای رو دوباره بازی کنی و بقیه Runeهارو جمع کنی یا اینکه میتونی کلا یه New Game+ شروع کنی و با قدرت‌هایی که قبلا بدست آوردی بازیو دوباره تجربه کنی.
قربانت :D
الان بازی رو با امیلی تموم کنم میتونم با کوروو همون قدرت هارو داشته باشم؟

• Like
Reactions: FUTURE

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
منم تازه بازی گرفتم و بازم یه نسخه عالی دیگه از dishonored دارم تجربه میکنم
فقط یه سوال الان این اتفاقات برای بعد dishonored 2 هستش یا قبلش؟
داخل منو بازی هم زده also available dishonored2 که فک کنم میشه دان کرد نسخه قبلو از اونجا
چقدر daud پیر شده :Crying1::sad:

• Like
Reactions: FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
منم تازه بازی گرفتم و بازم یه نسخه عالی دیگه از dishonored دارم تجربه میکنم
فقط یه سوال الان این اتفاقات برای بعد dishonored 2 هستش یا قبلش؟
داخل منو بازی هم زده also available dishonored2 که فک کنم میشه دان کرد نسخه قبلو از اونجا
چقدر daud پیر شده :Crying1::sad:
بعد از نسخه‌ی دوم اتفاق می‌افته...یه جورایی میشه گفت که پرونده ماجرایی که از نسخه‌ی اول شروع شد رو می‌بنده و به احتمال زیاد آخرین چیزیه که از این شخصیت‌ها می‌بینیم... :(( اگه نسخه‌ی دیگه‌ای در آینده در کار باشه به احتمال زیاد مربوط به یه دوره دیگه و یه سری شخصیت‌های دیگه باشه.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
بعد از نسخه‌ی دوم اتفاق می‌افته...یه جورایی میشه گفت که پرونده ماجرایی که از نسخه‌ی اول شروع شد رو می‌بنده و به احتمال زیاد آخرین چیزیه که از این شخصیت‌ها می‌بینیم... :(( اگه نسخه‌ی دیگه‌ای در آینده در کار باشه به احتمال زیاد مربوط به یه دوره دیگه و یه سری شخصیت‌های دیگه باشه.

من که برام خیلی سخته corvo attano در نسخه های بعدی نباشه:no:
ولی امیدوارم با توجه به بحث فروش بازی بسازن حتما نسخه بعدیو
و همین فرمون جلو برن چون واقعا این سری dishonored خیلی خاص و جالب هستن:Praying:

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
خب بازی رو تموم کردم. ( البته رو PC بازی کردم )
به نظرم داستان این قسمت یه سر و گردن از دو نسخه قبلی بالاتر بود. گیم پلی و طراحی مراحل مثل همیشه زیبا و خارق العاده بود. شخصیت پردازی ها و گرافیک بازی پیشرفت چشمگیری داشتن. با اینکه بازی نسبتا کوتاهه ولی به خاطر گیم پلی زیباش و اضافه شدن Contract ها، ارزش تکرار بالایی داره. من به شخصه از این قسمت نسبت به نسخه 2 بیشتر لذت بردم.
در کل اگه عاشق این سبک و این سری هستید این عنوان رو از دست ندید.
من آخر بازی کشتن Outsider رو انتخاب کردم اما پایان دوم رو نمیدونم باید چیکار کرد، کسی پایان دوم رو رفته؟

• Like
Reactions: Milad_HW and FUTURE

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
خب بازی رو تموم کردم. ( البته رو PC بازی کردم )
به نظرم داستان این قسمت یه سر و گردن از دو نسخه قبلی بالاتر بود. گیم پلی و طراحی مراحل مثل همیشه زیبا و خارق العاده بود. شخصیت پردازی ها و گرافیک بازی پیشرفت چشمگیری داشتن. با اینکه بازی نسبتا کوتاهه ولی به خاطر گیم پلی زیباش و اضافه شدن Contract ها، ارزش تکرار بالایی داره. من به شخصه از این قسمت نسبت به نسخه 2 بیشتر لذت بردم.
در کل اگه عاشق این سبک و این سری هستید این عنوان رو از دست ندید.
من آخر بازی کشتن Outsider رو انتخاب کردم اما پایان دوم رو نمیدونم باید چیکار کرد، کسی پایان دوم رو رفته؟
پایان دوم بر میگردی عقب تایه safe باز کنی یه چند تا کلمه هست که باید به زبون مرده ها خونده بشه تا outsider ازاد بشه ..میری بع daud که روحش همون اطراف هست میگی تا بخونه
اونا رو, outsider ازاد میشه و تمام

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
این هفته 5 سالگی سری Dishonored هستش <:-P

2017-10-10_011452.jpg
5 سال = 2 تا نسخه‌ی کامل + 2 تا DLC داستانی خفن برای نسخه‌ی اول + یه تجربه‌ی مستقل که تقریبا محتواش به اندازه‌ی نسخه‌های کامل هستش <:-P این 5 سال روزای خیلی خوبی واسه یکی از بهترین سری‌های دهه‌ی اخیر و استدیوی Arkane بوده :x این استدیو توی این 5 سال یکبار هم ناامیدم نکرده و همیشه باعث شده تحسینش کنم...تبریک به طرفدارا و توسعه‌دهندگان عزیز که از جون و دل واسه بازیهاشون مایه میزارن :x:x
یه یادی هم از Daniel Licht عزیر کنیم که امسال از دست دادیمش و واقعا آهنگساز بزرگی بود :((:x همیشه با صداگذاری و موسیقی‌هاش یه اتمسفری خلق می‌کرد که نمیشد ازش دل بکنی...Arkane هم آخر Death of the Outsider ازش قدردانی کرده <:-P
در پایان اینکه اگه به این سری اهمیت می‌دید، بازیو حتما تهیه کنید و حمایت خودتونو نشون بدید...خدا میدونه دوباره کی این سری رو ببینم...امیدوارم بازی بعدیشون هم شروعی واسه یه سری موفق دیگه باشه و درگیر کلیشه‌های بازی‌های این روزا نشه و دوباره همون خلاقیت همیشگی Arkane رو نشون بده <:-P
====================

اما در مورد پایان Death of the Outsider (اگه بازیو تموم نکردید، نخونید):
پایان بازی از چیزی که انتظار داشتم بهتر دراومد...انتظار نداشتم دوباره Daud رو بعد از مرگش ببینم ولی خداحافظی به جا و خیلی مناسبی بود :((
من برای اینکه هر دو پایان رو ببینم، دو بار بخش آخر رو بازی کردم ولی انتخاب نهاییم آزاد کردن Outsider و پس دادن زندگی عادی بهش بود...با اینکه Outsider با دادن قدرتهاش به افراد، خیلی کشت‌وکشتار راه انداخت ولی همه‌اش به انتخاب کسی بود که اینکارو می‌کرد...همونطور که Billie هم وقتی Outsider رو کشتیم، گفت: "ما هنوزم قاتل هستیم" در واقع بدون قدرت‌های Outsider هم دوباره یه قاتل میتونه کارش رو بکنه و آخرین تصمیم با خودشه...Outsider فقط قدرت بیشتری برای اینکار داده و به خودمون مونده که باهاش چیکار کنیم....همونطور که از نسخه‌ی اول تا حالا قابلیت تموم کردن بازی بدون حتی کشتن یک نفر رو داشتیم و واقعا نیازی به سواستفاده کردن از قدرتها نبود.
من درصد تروفی‌ها را هم چک کردم، دیدم 32 درصد تروفی کشتن Outsider و 32.4 درصد تروفی آزاد کردنش رو گرفتن...واقعا فک نمی‌کردم درصدا خیلی به هم نزدیک باشه و ملت اینقدر به خون Outsider تشنه باشن (با اینکه خودمم تا اواخر بازی همینطوری بودم :D) البته خیلیا مثل من هر دو تا کار رو انجام دادن :D
در کل یه پایان عالی برای سری بود و آخرین تصمیم بازی دقیقا با چیزی که از نسخه‌ی اول تا به حالا داشتیم انجام می‌دادیم ارتباط داشت و خیلی راحت میشد باهاش همزادپنداری کرد <:-P

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یک عدد فن آرت فوق خفن:

111237

OLga Shell
یه یادآوری هم برای اونایی که خبر ندارن بکنم که اگه سری Dishonored رو دوست داشتید، Death of the Outsider یه جورایی براش اختتامیه محسوب میشه و اگر هنوز تجربه‌اش نکردید می‌تونید فرض کنید که نسخه سومه!

پ.ن:‌ این فن آرت رو دیدم هوس کردم همه چیو بیخیال بشم، برم از اول هر سه نسخه رو بازی کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر