Cliff Bleszinski: نگران شروع آهسته LawBreakers نیستیم

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
چند روزی است که از عرضه جدیدترین بازی آقای « Cliff Bleszinski » با نام « LawBreakers » می‌گذرد. سبک این بازی، تیراندازی اول شخص آنلاین بوده و همچنین بازخورد هایی خوبی از سوی بازیکنان در شبکه استیم دریافت کرده است.

lawbeakers2.jpg

اما نکته قابل توجه در رابطه با عرضه LawBreakers شروع بسیار آهسته آن است. تعداد بازیکنان LawBreakers در زمان نوشتن این خبر به زحمت به 1500 نفر می‌رسد و با چنین آماری، این بازی حتی در لیست 100 بازی اول استیم هم قرار نگرفته است.

استدیوی سازنده بازی یعنی « Boss Key Productions » از این اتفاق اصلا نگران نیست. آقای Cliff Bleszinski رئیس باسابقه این استدیو در مصاحبه با یوروگیمر گفت:

« این قضیه مثل یک ماراتون است و نه مسابقه سرعت. من ترجیح می‌دهم بازی‌ای بسازم که بدون بزرگ‌نمایی عرضه شده و کم کم به بازی تحسین شده مردم تبدیل شود؛ تا اینکه بخواهم، یک بازی را با بزرگ‌نمایی بسیار زیاد عرضه کنم که بعد ها از طرف بازیکنان پس زده بشود. دلیل مثبت بودن نقد استیم هم فکر کنم همین باشد. »

« ما به اطلاع‌رسانی بیشتر و پشتیبانی از بازی ادامه خواهیم داد. شما اگر به پدیده‌ای مثل « League of Legends » نگاه کنید، می‌بینید که این بازی ابتدا بصورت یک ماد برای « Warcraft 3 » عرضه شد و بعدها، آهسته به این چیز فوق‌العاده عظیم تبدیل شد. من ترجیح میدم این بازی باشم، تا عنوانی AAA با ماشینی از بزرگ‌نمایی که در ماه اول میلیون‌ها نفر آن را بازی می‌کنند اما مدتی بعد، آمار به شکل قابل توجه‌ای پایین آمده و آنها مجبورند با یک محصول سالنه بازی رو ادامه بدهند. »

Bleszinski همچنین معتقد است، استدیو Boss Key کار بسیاری بیشتری در آینده برای انجام دارد. زیرا کرکتر، مپ و مود های جدید همه چیزهایی هستند که به مرور باید برای LawBreakers عرضه بشوند اما بازیکنان تا دو ماه آینده، چیزی از آنها نخواهند دید.

« امروزه دیگر شلیک و فراموش کردن نیست و این دنیای است که ما در آن زندگی می‌کنیم. »

Read the whole post here.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,234
شما اگر به پدیده‌ای مثل « League of Legends » نگاه کنید، می‌بینید که این بازی ابتدا بصورت یک ماد برای « Warcraft 3 » عرضه شد
:D :D :)) :))
اولش فکر کردم یک اشتباهی شده ولی خود یوروگیمر اینو نوشته :D خسته نباشی دلاور :D

• Like
Reactions: saphire

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
:D :D :)) :))
اولش فکر کردم یک اشتباهی شده ولی خود یوروگیمر اینو نوشته :D خسته نباشی دلاور :D
دروغ نگفته شروع این سبک با dota که یه ماد تو wc3 بود شروع شد سازنده های لیگ و dota2 این ماد باهم ساختن:D

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
ریسک بزرگیه. یه بازی آنلاین یا بزرگ شروع میکنه و تو اوج میمونه مثل GTA Online یا BF1 یا Overwatch و...
یا سر و صدا به پا نمیکنه و در آخر هم فقط بازیکن های خاص خودش رو داره.
LB بنظر نمیرسه از دسته اول باشه و همچنین که رقیبای سرسختی هم داره تو این سبک.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
« این قضیه مثل یک ماراتون است و نه مسابقه سرعت. من ترجیح می‌دهم بازی‌ای بسازم که بدون بزرگ‌نمایی عرضه شده و کم کم به بازی تحسین شده مردم تبدیل شود؛ تا اینکه بخواهم، یک بازی را با بزرگ‌نمایی بسیار زیاد عرضه کنم که بعد ها از طرف بازیکنان پس زده بشود. دلیل مثبت بودن نقد استیم هم فکر کنم همین باشد. »

البته این موضوع در صورتی اتفاق میفته که دیگه بازی جدیدی عرضه نشه!:D
متا 77 و یوزراسکور 6.1 هم فکر نمیکنم بتونه آینده این بازی رو تضمین کنه:-"

البته خودم دوست دارم تجربه کنم ولی با توجه به شرایط فعلی و تعداد کم MOD و .... فعلا دست نگه داشتم....8->

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
من از دیروز حدود 5 6 ساعت دارم بازیش میکنم.
بازی به شدت جذاب و سرگرم کننده ایه.
مُد های بازی،کارکترها و مپ های بازی با هوشمندی تمام ساخته شدن و یه بازی تیم محور فوق العاده است.سرورهای بازی کم نظیر یا حتی میتونم بگم بی نظیرن.در کسری از ثانیه پلیر پیدا میکنه.امیدوارم به تدریج از لحاظ فروش هم به موفقیت برسه.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,234
دروغ نگفته شروع این سبک با dota که یه ماد تو wc3 بود شروع شد سازنده های لیگ و dota2 این ماد باهم ساختن:D
اینارو خودم هم میدونم ، ولی DotA با LoL یکی نیستن ، پس اشتباهه که بگه LoL ماد وارکرفت 3 بوده ، در نتیجه چرت گفته (اگه میگفت دوتا مشکلی نبود کلا)

• Like
Reactions: I AM XBOX

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر