خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
یکی بره تو صفحه معرفی اینترنت دزدی جدید اسیاتک فقط درباره طرح شبانه سوال بپرسه..امکان نداره تایید بشه ما چند نفریم تو سه روز در موردطرح شبانه پرسیدیم مدیریتش نظر مونو تایید نکرد..بعد یکیمون نوشت خوبه طرحتون سریع تایید شد واقعا متاسفم براشون..دیگه خستمون کردن
دوستان شاتل چجوریه شبانس افت سرعت داره؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
بنظرتون یک موبایل بخرم که 4g-3g و غیره رو ساپورت کنه بهتره یا یک مودم 4g?
اینترنت موبایل رو کامپیوتر share میشه؟ بعدم واسه دانلود های سنگین +03-40 گیگابایت تو دراز مدت موبایل پودر نمیشه؟
خواستم یک مودم 4g بخرم که با قیمت های عجیبشون رو به رو شدم|-:
بعدم یک مودم 3g رو امتحان کردم اخرین سرعتی که میداد 800 کیلوبایت بود، این اخرین سرعت ؟3g هست؟
هم ایرانسل هم همراه اول بصورت کامل منطقه مار رو پوشش میدن ، الان با توجه به تجربه شما و بسته های نامحدود شبانه کدوم رو انتخاب کنم؟
اخرین سرعت 4g چقدر است؟
بعد این جریات 4.5G نیم رو کسی میدونه؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اینترنت موبایل رو کامپیوتر share میشه؟ بعدم واسه دانلود های سنگین +03-40 گیگابایت تو دراز مدت موبایل پودر نمیشه؟
بعدم یک مودم 3g رو امتحان کردم اخرین سرعتی که میداد 800 کیلوبایت بود، این اخرین سرعت ؟3g هست؟
هم ایرانسل هم همراه اول بصورت کامل منطقه مار رو پوشش میدن ، الان با توجه به تجربه شما و بسته های نامحدود شبانه کدوم رو انتخاب کنم؟
اخرین سرعت 4g چقدر است؟
مودم 4g-lte بگیر
بله با hot spot هم به کامپیوتر وهم به کنسولها متصل میشه
نه مشکلی ایجاد نمیشه
بقیه سوالها رودوستان جواب بدن

• Like
Reactions: Paradise Lost

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
اخرین سرعت 4g چقدر است؟
خُب مودم که خیلی ارزونتره موبایله 4g هست اما فک کنم تعرفه های سیم کارتیشون بهتر باشه.بله با هات اسپات میشه اما برای دانلودهای طولانی گوشی باید با یو اس بی به کامپیوتر وصل باشه چون خیلی سریع شارژ خالی میکنه.

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
خُب مودم که خیلی ارزونتره موبایله 4g هست اما فک کنم تعرفه های سیم کارتیشون بهتر باشه.بله با هات اسپات میشه اما برای دانلودهای طولانی گوشی باید با یو اس بی به کامپیوتر وصل باشه چون خیلی سریع شارژ خالی میکنه.
موبایل قبلیم رو همین چند وقت پیش فروختم، الانم در حال حاضر بی موبایلم، خواستم مودم بخرم، دیدم خوباش شد نزدیک 400 تومن، دیگه همین اگر 400 بدم این نمیتونم موبایل خوبی انتخاب کنم، بنظر همون یک موبایل خوب با قابلیت 4g بگیرم. با یک تیر 30-40 تا نشون رو بزنم\m/:>:-t

• Like
Reactions: Romell and Moriarty

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
من سرویس 2 مگ پیشگامان رو گرفتم با حجم 25 گیگ/75 گیگ سرعت دانلودم تو IDM فرقی نکرده ولی قبلا تو Speedtest میزد حدود 4 و خورده ای الان میزنه حدود 1.5. البته پینگم قبلا تو Speedtest 140 بود الان زده 230. منتها توی بازی تست نکردم که ببینم چجوریه.
با پیشتیبانیشون صحبت کنم میتونن پینگم رو بیشتر کنن؟

پ.ن: سرویس قبلیم ازینا بود که تا سرعت 16 مگ بهت میداد منتها روی خونه ما بیشتر از 5 نمیشد بیاد

پیشگامان حالت گیمینگ داره تا جایی که میدونم تماس بگیرید بگید براتون بزارن روی گیمینگ

• Like
Reactions: Blood Brothers

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان من یه سوال دارم ؟ اگه کسی وارده و تونست کمکی کنه خیلی ممنونش میشم

الان این مودم های 4G بهتره آدم بخره ؟ یا موبایل های 4G ساپورت کافیه ؟ ( همراه اول )

یعنی منظورم اینه که آیا این مودم های 4G به نسبت موبایل های 4G کیفیت بهتری دارن ؟ یعنی سرعت بهتری رو ارائه میدن و ثبات بهتری دارن ؟

یا این که نه هیچ فرقی با هم ندارن ؟

کلا برام سواله ! :-/

اگه کسی اطلاعات جامعی درباره موبایل های همراه اول 4G داره بگه خیلی ممنونش میشم .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اخرین سرعت 4g چقدر است؟
الان کلا سوال های منم همینایی هست که شما میگین !

البته من این رو بگم موبایلم 4G همراه اول به پی سی خودم وصل کردم و سرعت دانلود تا 5 مگ و خورده ای هم داشتم ! و وحشتناک عالی بود !

ولی میخوام بدونم اگه موبایل هست پس چرا مودم های 4G جداگانه فروخته میشن ؟ واقعا سرعت بهتری دارن ؟

البته یه اطلاعاتی دارم درباره مودم های 4G ولی بازم کلا برام سوال های زیادی هست !

خدا بگم اینا رو چی کارشون نکنه که ما رو گرفتار کردن و همون اینترنت زغالی با تعرفه های قدیمی رو داشتیم راضی بودیم و از اینا خیری که به ما نمیرسه و هر چی میره شر هستش و گرفتاری های جدید و ..............x-(:-&

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
یکی بره تو صفحه معرفی اینترنت دزدی جدید اسیاتک فقط درباره طرح شبانه سوال بپرسه..امکان نداره تایید بشه ما چند نفریم تو سه روز در موردطرح شبانه پرسیدیم مدیریتش نظر مونو تایید نکرد..بعد یکیمون نوشت خوبه طرحتون سریع تایید شد واقعا متاسفم براشون..دیگه خستمون کردن
دوستان شاتل چجوریه شبانس افت سرعت داره؟
من که همین الان درخواست جمع آوری دادم.
شبدیز، پیشگامان و پارس آنلاین سرویس دانلود شبانه ارائه میدن، احتمالا از یکی از اینا بگیرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: James Sunderland

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
الان کلا سوال های منم همینایی هست که شما میگین !

البته من این رو بگم موبایلم 4G همراه اول به پی سی خودم وصل کردم و سرعت دانلود تا 5 مگ و خورده ای هم داشتم ! و وحشتناک عالی بود !

ولی میخوام بدونم اگه موبایل هست پس چرا مودم های 4G جداگانه فروخته میشن ؟ واقعا سرعت بهتری دارن ؟

البته یه اطلاعاتی دارم درباره مودم های 4G ولی بازم کلا برام سوال های زیادی هست !

خدا بگم اینا رو چی کارشون نکنه که ما رو گرفتار کردن و همون اینترنت زغالی با تعرفه های قدیمی رو داشتیم راضی بودیم و از اینا خیری که به ما نمیرسه و هر چی میره شر هستش و گرفتاری های جدید و ..............x-(:-&
همراه اول با مودم lte تست نکردم تا حالا, اما با مودم td lte ایرانسل سرعت برام 12مگ بود اما همون زمان هات اسپات از روی گوشی سرعت 8مگ بود. هات اسپات همراه اول هم سرعت حدود 6.5مگه برام. البته این 4g ثابت ایرانسل طرح درست حسابی واسه دانلود نداره در برابر تعرفه های سیم کارتی و سرویسای نامحدودش رو 2مگابیت قفل شدن.
پینگ سیمکارت که افتضاحه و حدود180هست اما td lte حدود 140 که در برابر adsl ضعیفترن هر دو. بنظرم یه اینترنت adsl برای بازی کردن و وب گردی و ... به همراه یه اینترنت مودم/سیمکارت برای دانلودهای چند صد گیگی خیلی فکر خوبیه.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
من که همین الان درخواست جمع آوری دادم.
شبدیز و پارس آنلاین سرویس دانلود شبانه ارائه میدن، احتمالا از یکی از اینا بگیرم
من با اینکه از آسیاتک شرکتمو عوض کردم و از جا دیگه نت میگیرم. ولی نوشتم براشون و تا میتونید صدا خودتون رو بلند کنید.حق شماست.

• Like
Reactions: James Sunderland

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر