خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان سرویس adsl غیرحجمی با حجم منصفانه مخابرات چطوریه؟ ما که مرکز مخابراتی مون جز مخابرات از شرکت دیگه ای نمیتونیم بگیریم به اسم فیبر نوری! :|

• Like
Reactions: G@m3r

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان سرویس adsl غیرحجمی با حجم منصفانه مخابرات چطوریه؟ ما که مرکز مخابراتی مون جز مخابرات از شرکت دیگه ای نمیتونیم بگیریم به اسم فیبر نوری! :|
پینگ شانسی - سرعت معمولی ( بعضی جاها خوبه بعضی جاها خراب) - پشتیبانی در حد ... ( جای خالی رو خودتون پر کنید ) - پنل باگ دار - حجم هم از همه جا کمتر میده

اگر خواستید بگیرید قرارداد 1ماهه بگیرید شاید فرجی شد بعد عید این شرکت های خصوصی هم بتونند سرویس بدند .

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
بره ما تو مشهد،کمپین گذاشتن شش ماهه...3 مگ اپ تو 16...ماهیانه 37.5 گیگ بین الملل 110 تا 120 تومن...میفته ماهی 20 تومن،برا من که خوبه ولی طرح های اصلیشون خوب نیست...شاید مراکز دیگه هم کمپین گزاشته باشن...
داداشم از مخابرات طرح های جدیدشون رو گرفته میگه سرعت بازه...
من که قصدم اینه همین طرح کمپین رو بگیرم تا 6 ماه دیگه خدابزرگه(ینی دیگه چاره ای ندارم غیر این واس خاطر این فیبر لعنتی):|

• Like
Reactions: BLACK.HAWK

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
یک ،یک ماهه بگیر به قول دوستمون شاید بعد عید فرجی بشه فعلا که های وب ، شاتل و اسیاتک با مخابرات قرار داد بستن ولی خدا می دونه کی اجرای بشه و شرایطش چجوری

• Like
Reactions: BLACK.HAWK

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
سلام
دوستانی که شاتل دارن یک راهنمایی کوچیک می خواستیم
یکی از دوستام شاتل داره و زیاد اهل دانلود نیست و میخوام 10تومن بهش بدم تا شبانه شو فعال کنه تا دانلود های منو برام انجام بده حالا سوالم اینه که شبانه اش رایگان یا هرشب فقط حجم بخصوصی می تونی دانلود کنی کلا اگه بگید ممنون میشم
اقا اگه یکی این سوال ما رو جواب بده ممنون میشم خیلی فوری

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
چون اینجا بیشتر بازدید داره این پستم رو کپی میکنم
از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم :

Sent from my iPhone using Tapatalk
معمولا من این مشکل رو با ایرانسل دارم. من اینکار هارو انجام میدم جواب میده شما هم امتحان کن.
1. از قسمت Network یه نتورک جدید بساز و حالت Custom رو انتخاب کن. به DNS که رسیدی یه دی ان اس از آلمان یا هلند یا ایرلند اعمال کن. بعد دوباره تو قسمت دانلود ادامه رو بزن.
2. اگه مورد یک جواب نداد دوباره همون کار رو بکن اما اینبار دیگه DNS نذار و ازش رد شو تا به مرحله Proxy برسی . تو اونجا یه پراکسی اعمال کن (میتونی از IP ها و پورت هایی که واسه وصل شدن به توئیتر به کار گرفته میشه استفاده کنی). این روش به احتمال 90% جواب میده.

• Like
Reactions: Ps42014

kamyar1qaz

کاربر سایت
Jul 10, 2016
35
سلام دوستان من دارم خونه ام رو عوض میکنم و میرم یه جایی که فیبر نوری داره
تو 6-7 سال گذشته توی این خونه مون که بودم طرح نامحدود (واقعا نامحدود) 4 مگ مخابرات رو داشتم که دو ماهی 160,000 میدادم براش. (الان هم هنوز دارمش ولی مخابرات دیگه همچین چیزی ارائه نمیده از این خونه که برم و پول قبض رو ندم قطع میشه برای همیشه)

امروز رفتم تو سایت مخابرات دیدم که یه سری اینترنت با سرعت های عجیب غریب، حجم بالا و قیمت خوب (به نسبت ایران) داره. برای مثال این طرح:
پرتال مخابرات ایران

اینترنت 50 مگ / 2000 گیگ حجم ماهانه / ماهی 160,000 تومن

این واقعیه؟ کسی خبر داره آیا واقعا با این شرایط این اینترنت رو میدن؟ یه جورایی زیادی خوب به نظر میرسه. میدونم 160,000 پول کمی نیست ولی اگر واقعا شرایط همین باشه من با پرداختش مشکلی ندارم.

یک دنیا ممنون

آخرین ویرایش:

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
سلام دوستان من دارم خونه ام رو عوض میکنم و میرم یه جایی که فیبر نوری داره
تو 6-7 سال گذشته توی این خونه مون که بودم طرح نامحدود (واقعا نامحدود) 4 مگ مخابرات رو داشتم که دو ماهی 160,000 میدادم براش. (الان هم هنوز دارمش ولی مخابرات دیگه همچین چیزی ارائه نمیده از این خونه که برم و پول قبض رو ندم قطع میشه برای همیشه)

امروز رفتم تو سایت مخابرات دیدم که یه سری اینترنت با سرعت های عجیب غریب، حجم بالا و قیمت خوب (به نسبت ایران) داره. برای مثال این طرح:
پرتال مخابرات ایران

اینترنت 50 مگ / 2000 گیگ حجم ماهانه / ماهی 160,000 تومن

این واقعیه؟ کسی خبر داره آیا واقعا با این شرایط این اینترنت رو میدن؟ یه جورایی زیادی خوب به نظر میرسه. میدونم 160,000 پول کمی نیست ولی اگر واقعا شرایط همین باشه من با پرداختش مشکلی ندارم.

یک دنیا ممنون
سلام. بله واقعیه و کل حجمش هم بین الملل هست ولی چندتا نکته:
هیچ وقت روی سرعت 50Mb ی که گذاشته حساب باز نکنید چون بعدا ممکنه بگن خطتون تا 30Mb رو بیشتر نمیکشه (روی کافوی نوری).
بعد عید شرکت هایی که با مخابرات برای ارائه خدمات روی کافوی نوری قرارداد امضا کردن حجم های خاص خودشون رو میدن. شاید مثلا آسیاتک اومد روی همین طرح 3000 گیگ داد تازه با کلی ویژگی های خوب مثل باز بودن سرعت تا جایی که خط کشش داشته باشه و آسیا دی ال که در بعضی ایام مثل همین الان دانلود ازش کاملا رایگانه.
مخابرات پشتیبانیش نسبت به بقیه شرکتا پایین تره و اینکه بازم میگم تضمینی نیست که این سرویس رو بهت دقیقا همینجوری که نوشته (از نظر کیفیتی) بده. همین که خودت گفتی وقتی یه طرح مخابرات زیادی خوب برسه قطعا شک کن :D

kamyar1qaz

کاربر سایت
Jul 10, 2016
35
هیچ وقت روی سرعت 50Mb ی که گذاشته حساب باز نکنید چون بعدا ممکنه بگن خطتون تا 30Mb رو بیشتر نمیکشه (روی کافوی نوری).
بعد عید شرکت هایی که با مخابرات برای ارائه خدمات روی کافوی نوری قرارداد امضا کردن حجم های خاص خودشون رو میدن. شاید مثلا آسیاتک اومد روی همین طرح 3000 گیگ داد تازه با کلی ویژگی های خوب مثل باز بودن سرعت تا جایی که خط کشش داشته باشه و آسیا دی ال که در بعضی ایام مثل همین الان دانلود ازش کاملا رایگانه.
مخابرات پشتیبانیش نسبت به بقیه شرکتا پایین تره و اینکه بازم میگم تضمینی نیست که این سرویس رو بهت دقیقا همینجوری که نوشته (از نظر کیفیتی) بده. همین که خودت گفتی وقتی یه طرح مخابرات زیادی خوب برسه قطعا شک کن :D

یک دنیا ممنون بابت جواب

اگر اینطوریه که من صبر میکنم تا اردیبهشت که همه قشنگ طرح هاشون رو داده باشن بعد تصمیم گیری میکنم. اصلا نمیدونستم قراره شرکت های دیگه بعد از عید سرویس دهی روی کابل نوری رو شروع کنن

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
داداش منم یک چیزای شنیدم که قرار روی کافوی نوری سرویس بدن و تا حالا شرکت های مثل های وب ،شاتل و اسیاتک با مخابرات قرار داد بستن، ولی یک چیزی رو که نمی دونم اونم اینکه کی می خوان بدن و شما می دونید دقیقا کی میدن دیگه حالم از مخابرات داره بهم می خوره

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان 50MB برای تانوما و VDSL هست فقط .

یک دنیا ممنون بابت جواب

اگر اینطوریه که من صبر میکنم تا اردیبهشت که همه قشنگ طرح هاشون رو داده باشن بعد تصمیم گیری میکنم. اصلا نمیدونستم قراره شرکت های دیگه بعد از عید سرویس دهی روی کابل نوری رو شروع کنن

بهتره بگیم کافو نوری
و اینکه بعد عید حتما شروع کنند هنوز 100% نیست . من فکر نمیکنم تا تابستون این داستان عملیاتی بشه چون نیاز سخت افزاری داره و بعید هست که سریع هم همه گیر بشه .

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
داداش منم یک چیزای شنیدم که قرار روی کافوی نوری سرویس بدن و تا حالا شرکت های مثل های وب ،شاتل و اسیاتک با مخابرات قرار داد بستن، ولی یک چیزی رو که نمی دونم اونم اینکه کی می خوان بدن و شما می دونید دقیقا کی میدن دیگه حالم از مخابرات داره بهم می خوره
احتمال زیاد بعد عید مشخص میشه چون مهم همون قرارداد هست که بسته شده و احتمالا شرکتا مشغول جمع بندی برای ارائه حجم مناسب واسه سرویس هاشون برای کافوی نوری هستن. مهم اینه که بتونن خوب پشتیبانی کنن چون کابل مسی خیلی با تکنولوژی های نوری فرق داره (سرعت، کیفیت و.‌‌..). اگه بتونن خوب پشتیبانی کنن دیگه قطعاً کسی حتی سمت مخابرات هم نمیره. اگه مخابرات سنگ جلوی پاشون نندازه از اردیبهشت به بعد منتظر ارائه سرویس از سوی دیگر شرکت ها باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر