خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
در مقطع فعلی سرویسهای مناسب
دیده بان 7.2 ترا یکساله 223 تومن 4 مگ
_____
پارس آنلاین 8 مگ 900 گیگ شش ماهه 119 تومن
فعلا به صرفه ها اینان ،هم قیمت کمه .هم قابل مصرفند هر دو سرویس تا پایان زمستون هستند

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,243
آقا دیشب خریداری کردم، چقدر طول میکشه تماس بگیرن؟ چقدر طول میکشه نصب و راه اندازیش ؟
یه هفته ای باید اوکی شه. جا داشتن؟؟ من خواستم بگیرم یکم بخاطر نبود پورت علاف شدم
نمیدونم آنلاین ثبت نام کردم ... چیزی ننوشت... فقط پول گرفتن :| :D
زنگ بزن بهشون حتما. کاشانی منطقه شلوغیه اکثر ISPها پورت خالی ندارن اونجا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
نمایندگی مخابرات مشهد طرح های به ظاهر خوبی در قالب "کمپین "اوورده...
Untitled.jpg

این حجم از ترافیک بین الملل بی سابقس،گمونم کاسه ای زیر نیمکاسست

• Like
Reactions: pkarash

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
نمایندگی مخابرات مشهد طرح های به ظاهر خوبی در قالب "کمپین "اوورده...
View attachment 85111

این حجم از ترافیک بین الملل بی سابقس،گمونم کاسه ای زیر نیمکاسست
تا زمانی که انحصار باشه همینه یعنی خدایش این طرح ها رو بفرستیم واسه مرتیکه وزیر بینیم چه حسی بهش دست میده:-?

• Like
Reactions: pkarash

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
تا زمانی که انحصار باشه همینه یعنی خدایش این طرح ها رو بفرستیم واسه مرتیکه وزیر بینیم چه حسی بهش دست میده:-?
من هنوز نخریدم ولی برای من به نظر مناسب میاد،ماهی 20 تومن تقریبا و 37.5 گیگ بین الملل پایه 3 مگ
البته این کمپین و شاید زود برش دارن...طرح های اصلیش دست نخورده اند و زیاد جالب نیست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان منم مخابرات داشتم تا همین 1هفته پیش زنگ زدم از 2020 پرسیدم آیا منطقه ما رو فیبر نوری میکنن یا خیر که گفتن باید حالا حالا ها منتظر باشید شاید 2 سال دیگه تعویض کردن
خلاصه دیدیم چاره ای نیس و از مخابرات تخلیه کردیم( به دلیل پینگ تایم بالا و سرویس های کم حجم و گرون ) و رفتیم سراغ پیشگامان چون اینترنت وایرلس عرضه میکنه فکر کنم بهش p2p هم میگن ... سرویس 8 مگ با 200 گیگ حجم بین الملل خریدم
و الان واقعا راضی هستم از سرویس دهی و پینگ تایم مطلوبش زمانی که مخابرات داشتم پینگ 160 بود الان با پیشگامان 115 شده ، اگه مشکل فیبر دارین برین سراغ همین وایرلس البته دستگاه میکروتیکش کمی گرونه ولی بعدش خیالتون آسودس که از دست مخابرات راحت میشین
میخوام بعد عید بیام پیشگامان آقا سرعت دانلود فیکس یک مگابایت هست یا باز مثل بعضی از این شرکتا رو 6-7 مگابیت میبندن که میشه 800-900 کیلوبایت؟
قطعیش چطوریه؟ من قطع و وصلیش خیلی مهمه واسم، مخابرات اگه یک خوبی داشت همینش بود که تو این 6 سالی که داشتم شاید کمتر از 10 بار قطعی داشت :D
مرسی

• Like

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
بالاخره بعد از 4 روز سرویسم فعال شد (آسیاتک).
از صبح بیشتر سرعت رو تست کردم و نتیجه ش عالی بود.
سرویس من 8Mb هست که سرعت تا جایی که خط بکشه باز هست و از این نظر عالیه.
پینگم رو هم فعلا سرویس گیمینگ فعال نکردم الان به اروپا (به جز پرتغال) متوسط 90 تا 130 هست و دقیقا همون چیزیه که نیاز داشتم. حالا تصمیم دارم سرویس گیمینگ رو هم فعال کنم ببینم چجوریه.

فقط خدا خدا میکنم همینجوری بمونه چون فن آوا هم یادمه اوایل که گرفته بودم همینجوری بود اما بعد یه مدت ضعف هاش شروع شد.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
میخوام بعد عید بیام پیشگامان آقا سرعت دانلود فیکس یک مگابایت هست یا باز مثل بعضی از این شرکتا رو 6-7 مگابیت میبندن که میشه 800-900 کیلوبایت؟
قطعیش چطوریه؟ من قطع و وصلیش خیلی مهمه واسم، مخابرات اگه یک خوبی داشت همینش بود که تو این 6 سالی که داشتم شاید کمتر از 10 بار قطعی داشت :D
مرسی
پیشنهاد میکنم اینو بگیر
۸ مگابیت بر ثانیه
۹۰۰ گیگابایت
شش ماهه:
۱۱۹,۰۰۰
تومان
از پارس آنلاین
یا 4 مگ
7.2 ترا
دیده بان
240 تومان
یکساله

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
پیشنهاد میکنم اینو بگیر
۸ مگابیت بر ثانیه
۹۰۰ گیگابایت
شش ماهه:
۱۱۹,۰۰۰
تومان
از پارس آنلاین
یا 4 مگ
7.2 ترا
دیده بان
240 تومان
یکساله
این 8 مگابیت 6 ماهه کجاس طرحش تو سایت که ندیدم من، چند تا بود که همشون بالا 200 بود، لینکی چیزی داری؟
در مورد دیده بان نت، همین الان دیده بان نت دارم از سرعت و حجمش که راضیم، فقط روی اون یکی خطم که مخابرات روشه میخوام یک سرویس بگیرم که پینگ خوبی داشته باشه و قطعی هم نداشته باشه که دیده بان نت زیاد پینگش جالب نیست، توی پینگا هم تا جایی که شنیدم پیشگامان و پارس آنلاین بهتر از همس که پیشگامان فعلا 8 مگابیتو ارزون تر از بقیه میده (یک ماهه 42تومن) واسه شروعم آخه به ریسکش نمیرزه 6 ماهه آدم بگیره یک دفعه تو این منطقه سرعت و پینگش خوب نباشه باز قضیه بیخ دار میشه :D

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
این 8 مگابیت 6 ماهه کجاس طرحش تو سایت که ندیدم من، چند تا بود که همشون بالا 200 بود، لینکی چیزی داری؟
در مورد دیده بان نت، همین الان دیده بان نت دارم از سرعت و حجمش که راضیم، فقط روی اون یکی خطم که مخابرات روشه میخوام یک سرویس بگیرم که پینگ خوبی داشته باشه و قطعی هم نداشته باشه که دیده بان نت زیاد پینگش جالب نیست، توی پینگا هم تا جایی که شنیدم پیشگامان و پارس آنلاین بهتر از همس که پیشگامان فعلا 8 مگابیتو ارزون تر از بقیه میده (یک ماهه 42تومن) واسه شروعم آخه به ریسکش نمیرزه 6 ماهه آدم بگیره یک دفعه تو این منطقه سرعت و پینگش خوب نباشه باز قضیه بیخ دار میشه :D
آسیاتک بگیر. عالیه و تو سرویس دهی واسه شهر های مختلف محدود هم نیست. واقعا الان پشیمونم که چرا این دو ماه رو از فن آوا سرویس میگرفتم :D
پینگش تو اروپا حرف نداره و چیزی که جالبه اینه که توی B1 بیشتر اوقات اون شکل پینگ تایم که گوشه سمت راست صفحه همیشه میومد خیلی کم میاد روی صفحه. واسه یه لحظه توی لیست پلیرا دیدم 73 ه احساس غرور بهم دست داد :D

• Like
Reactions: majidred2011

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
جشنواره فروش زمستان 96 | پارس آنلاین
سه ماهه بگیر 69 تومن
شش ماهه 119 تومن

• Like
Reactions: majidred2011

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
سلام
دوستانی که شاتل دارن یک راهنمایی کوچیک می خواستیم
یکی از دوستام شاتل داره و زیاد اهل دانلود نیست و میخوام 10تومن بهش بدم تا شبانه شو فعال کنه تا دانلود های منو برام انجام بده حالا سوالم اینه که شبانه اش رایگان یا هرشب فقط حجم بخصوصی می تونی دانلود کنی کلا اگه بگید ممنون میشم

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
چون اینجا بیشتر بازدید داره این پستم رو کپی میکنم
از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم :
کمک فوری ؛ مشکل های وب با ps4 و عدم پاسخ گویی
سلام دوستان، به کمک فوری نیاز دارم
بنده قصد دانلود آپدیت و dlc جدید بازی اساسین کرید اوریجینز رو دارم اما از دیروز اینترنت بنده که های وب هست با ps4 مشکل پیدا کرده
دیروز که یه خرده دانلود میکرد اما بعد قطع میشد، امروز هم کلن دانلود نمی کنه
حتی برای اینکه مطمعن بشم مشکل از سمت شیلتر و این چیزها نیست یکبار هم با 3G امتحان کردم مشکلی نبود
امروز زنگ زدم های وب، کارشناس خیلی راحت گفت اصلن ما مشکل شما رو پیگیری نمی کنیم ! چون برای بازی هست!
دیگه نهایت لطفی که کرد یکسری تنظیمات گفت وارد کنید که بی فایده بود و درست نشد! آخرش هم هیچی به هیچی گفت اصلن به های وب ربط نداره! انگار نه انگار ، بهش هم گفتم خانوم من با اینترنت دیگه امتحان کردم، شیلتر نیست، مشکل از سمت های وبه، باز قبول نکرد
الآن من چیکار کنم بنظرتون ؟ های وب رو جمع کنم ؟
کس دیگه هم مشکل مشابه من داشته ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر