خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
البته هنوزم در مقایسه با فن آوا یا دیده بان افتضاحه
خصوصا اینکه شبانه هم نداره
مشکل اینجاست که شهر ما بهترین گزینه، همین های وب هست. اصلا اون دوتا ISP که گفتی رو تاحالا نشنیده بودم :D

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
مشکل اینجاست که شهر ما بهترین گزینه، همین های وب هست. اصلا اون دوتا ISP که گفتی رو تاحالا نشنیده بودم :D
فن آوا و دیده بان توی دانلود عالین. کلا سه تا ISP هستن که توی میزان حجم ماهیانه عالین ((فن آوا، دیده بان و داتک))

من خودم فن آوا دارم حتی کوچک ترین قطعی و افت سرعتی ندیدم اما تنها مساله م پینگه که نسبت به ISP های دیگه ضعیف تره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
این بسته ی جدید شاتل رو کسی گرفته ؟ بیست گیگ ترافیک یک روزه، 3200؟
شرایط خاصی که نداره؟ و از اون طرف سرعت رو که نمیترکونند؟ :D

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
آره تغییر کرده
الان 8مگی که میگرفتم شده 200گیگ قبلا فک کنم 130 بود
ظاهرا بیشتر از یک ماه بگیری هم حجمی که میدن بیشـر میشه
شانس آوردم دیشب حجممو خالی نکردم :D
خوش موقع تغییرش دادن

این طرح جدید عالیه برای من، درسته همیشه از همه چیز مینالیم. انصافا این دفعه واقعا عالی کار کرده با این طرح جدید :D

نزدیک ماهی 200 هزار تومن برای من سود داره، قبلا باید کلی فشفشه میخریدم الان 500گیگ عملا باعث میشه دیگه هیچ نیازی به فشفشه نداشته باشم.
انصافا با این شرایط دیگه برم نظرمو تو نظرسنجی بالا تغییر بدم:D
قدیما کلی بسته ایرانسل میگرفتم واسه دانلود.این دومین ماهیه که ترافیکم اضافه اومده(البته من رو یه خط دیگه طرح شاتلند شاتل رو هم دارم و واسه دانلود بازی و غیره از اون استفاده میکنم)
با توجه به شرکتایی که به شهر ما خدمات میدن،دیدبان میتونه گزینه ی بهتری باشه اما فعلا نیاز خاصی واسه تغییر احساس نکردم.:D

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
کسی هست با سایت شاتل لند برای دانلود مشکل داشته باشه؟
من نتم مخابرات هست و از شاتل لند که دانلود میکنم بین الملل حساب میکنه:(
شکایت ثبت کردم بعد زنگ زده میگه لینکاش خارج هست
انگاری با بچه داره صحبت میکنه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
با اینکه وزیر گفته تمام سایتای ایرانی باید داخلی حساب بشن و اون لیستای 500 سایتی که میدن باطله ولی همچنان دارن همینکارو ادامه میدن
شما ببین شاتل لند تو لیست 500 سایت مخابرات هست؟ اگه نیست که بین الملل حساب میشه
من های وب دارم شاتل لند جزو لیستشه دانلود میکنم داخلی حساب میکنه
ولی مشکلش اینه خیلی دیر آپدیت میکنن سایتو الان کلی بازی اومده یکیشم اونجا نیست

• Like
Reactions: |FARSHAD|

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
با اینکه وزیر گفته تمام سایتای ایرانی باید داخلی حساب بشن و اون لیستای 500 سایتی که میدن باطله ولی همچنان دارن همینکارو ادامه میدن
شما ببین شاتل لند تو لیست 500 سایت مخابرات هست؟ اگه نیست که بین الملل حساب میشه
من های وب دارم شاتل لند جزو لیستشه دانلود میکنم داخلی حساب میکنه
ولی مشکلش اینه خیلی دیر آپدیت میکنن سایتو الان کلی بازی اومده یکیشم اونجا نیست

خوب مسئله اینه که شاتل لند جزوشون هست و بقیه isp ها هم فکر نکنم مشکلی داشته باشن
ولی این مخابرات اینطوره
حجمم الکی اومده 700 گیگ کرده بعد از سایت های منتخب دان میمنی میگه بین الملل هست

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
یه بسته استانه مصرف 800 گیگ یک ماهه گرفتم (اسیاتک) ، ولی مشکلی که هست اینه که برای هر دانلود (مهم نیست از کجا ! چه سرور ایرانی و چه خارجی) دو برابر حجم فایل از ترافیکم کسر میشه !!!
ماجرا چیه ؟ بالاخره 800 گیگه یا نه ؟ :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود
یه بسته استانه مصرف 800 گیگ یک ماهه گرفتم (اسیاتک) ، ولی مشکلی که هست اینه که برای هر دانلود (مهم نیست از کجا ! چه سرور ایرانی و چه خارجی) دو برابر حجم فایل از ترافیکم کسر میشه !!!
ماجرا چیه ؟ بالاخره 800 گیگه یا نه ؟ :D
800 گیگ داخلیه 400گیگ خارجی
فقط از سایتای منتخب خودشون که لیست دادن استفاده کنید هر 1گیگ 1گیگ کم میشه از بقیه سایتا چه ایرانی باشه چه غیر ایرانی دو برابر حجم کم میشه

• Like
Reactions: mobile1199

hamed87

کاربر سایت
May 5, 2008
100
دوستان من می خوام از های وب تخلیه کنم برم یا از فن اوا بگیرم یا از داتک به نظر شما کدوم از نظر پینگ بهتره
و دوم اینکه این حجم های داتک برای بین الملل باید تقسیم بر چند بشه مثلا 16 مگ که گذاشته 3500 گیگ مصرف منصفانه چقدر حجم بین الملل داره ؟
اگه کسی از این دو شرکت اینترنت داره یه لطفی کنه یه تست از پینگش با سرور های اروپا بزاره لطفا

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
مخابرات کلا ترافیک داخلی حساب نمیکنه .....

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
800 گیگ داخلیه 400گیگ خارجی
فقط از سایتای منتخب خودشون که لیست دادن استفاده کنید هر 1گیگ 1گیگ کم میشه از بقیه سایتا چه ایرانی باشه چه غیر ایرانی دو برابر حجم کم میشه
خب تو جدیدترین لیستشون ، شاتل لند جزو سایت های منتخب بود ولی 2 گیگ دانلودم رو 4 گیگ حساب کرد :|
راهکار چیه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
خب تو جدیدترین لیستشون ، شاتل لند جزو سایت های منتخب بود ولی 2 گیگ دانلودم رو 4 گیگ حساب کرد :|
راهکار چیه ؟
با پشتیبانی صحبت کنید
اگه پیچوندن هیچی.
من های وب دارم از شاتل لند دانلود میکنم داخلی حساب میشه

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
مخابرات کلا ترافیک داخلی حساب نمیکنه .....
فعلا شکایت ثبت کردم، تا حالا دوبار تماس گرفتن
دست خودش نیست که حساب نکته
هرکی هم که این مشکل داره حتما شکایت ثبت کنه مجبورا پیگیری کنن

• Like
Reactions: sajadpacc7

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
دوستان من می خوام از های وب تخلیه کنم برم یا از فن اوا بگیرم یا از داتک به نظر شما کدوم از نظر پینگ بهتره
و دوم اینکه این حجم های داتک برای بین الملل باید تقسیم بر چند بشه مثلا 16 مگ که گذاشته 3500 گیگ مصرف منصفانه چقدر حجم بین الملل داره ؟
اگه کسی از این دو شرکت اینترنت داره یه لطفی کنه یه تست از پینگش با سرور های اروپا بزاره لطفا
توی پینگ که فن آوا حرف چندانی برای گفتن نداره ولی داتک رو یکی از دوستام گرفته راضیه. حجم بین الملل رو هم کلی حساب میکنه (یعنی همونی که توی لیستش زده کل حجم بین الملل هست).

البته قبل از این حجم 16Mb رو به صورت نامحدود گذاشته بود و هر چقدر میخواستی میتونستی استفاده کنی.

اگه خواستی فن آوا بگیری که باید بگم از نظر پشتیبانی واقعا پرفکت هستن و کوچکترین مشکل رو هم سریع برات پیگیری میکنن. از طرف دیگه داتک خیلی محدود سرویس دهی داره ولی خب حجم خیلی خوبی برای سرویس هاش در نظر گرفته.

در کل پیشنهادم اینه اگه تهرانی و پینگ خوب میخوای برو سراغ پیشگامان که هم حجم خوب داشته باشی هم پینگ عالی. تست پینگ فن آوا رو اینجا گذاشتم اگر مایل بودی ببین. تست پینگ پیشگامان رو هم یکی از دوستان زحمت کشیدن توی همون صفحه گذاشتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر