خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
چجوری میشه مقدار snr رو افزایش داد
سیم کشی داخلی تاثیر داره یا از کابلای بیرونه؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
از هر دو میتونه باشه ، اگر ساختمانتون نوساز یا جدید نیست ، تعویض سیم کشی داخلی میتونه بهبود نسبی براتون داشته باشه ، میتونید مودم رو ببرید سر خط و تست کنید که SNR بهتر میشه یا نه.
الان من 2 تا خط دارم ، یکی که مسی هست و 1مگ با قطعی میداد بهم ، سیم کشی عوض کردم شد 3 مگ ولی همچنان هر 3-4 روز یبار DC میشم.
ولی خط دیگرم که فیبر نوری شده توسط مخابرات ، تا 24 مگ راحت کشش داره. اگر مشکل از سیم کشی خارجی باشه مخابرات 99% اوقات کاری نمیکنه و اگرم فیبر نوری کنه فقط خودش سرویس میده ( البته گفته میشه که این انحصار لغو شده چون طی برنامه ای که دارند قرار هست تا اخر این دوره این وزیر جدیده اکثر خط ها در کلانشهر ها فیبر بشه) .

• Like
Reactions: nobodyvb

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
من از پارس انلاین اینترنت میگیرم
توی سایت های وب ثبت نام کردم و میشه بدون ثبت نام نهایی وارد پنل کاربری شد
خواستم یه تعرفه بخرم که چند روزی هست بسته های غیرحجمیشون با اون چیزی که توی سایت زدند متفاوته
الان چک کردم کلن هیچ بسته ای تو پنل نسیت!
پارس انلاین که تعرفه های فاجعه ای داره!
منتظر مشیم اینا اپ کنن یا از های وب بگیرم یا فن اوا
View attachment 82539
منم میخوام از فن آوا بگیرم شما اطلاع دارید سرعت دان و پینگش چطوره برا بازی؟

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
منم میخوام از فن آوا بگیرم شما اطلاع دارید سرعت دان و پینگش چطوره برا بازی؟
یکی از بچه های همین فروم فن اوا داره
بتلفیلد1 بازی میکنیم اون اغلب پینگ عالی ای داره حتی 90
درصورتیکه من 200م!
حتی یکی دیگه از دوستان که فیبرنوری دارن هم این پینگ رو تو بازی ندارن!

*پینگت به شدت بستگی به شهر/مرکز مخابراتی/فاصله/ ISP و اینا داره ممکنه واسه من و شما بد باشه مثلن

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
واسه چی این تعرفه‌های ۸ مگ و ۱۶ مگ رو میفروشن وقتی خط ۹۵ درصد مردم کشش رو نداره واقعا! یک نفرو تو این تاپیک ندیدم خریده باشه و خطش کشش رو داشته باشه. منم دست نگه داشتم.

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
واسه چی این تعرفه‌های ۸ مگ و ۱۶ مگ رو میفروشن وقتی خط ۹۵ درصد مردم کشش رو نداره واقعا! یک نفرو تو این تاپیک ندیدم خریده باشه و خطش کشش رو داشته باشه. منم دست نگه داشتم.
به خاطر حجمشون !
به شخصه خطم تا ۴ مگ بیشتر کشش نداره اما ۸ یا ۱۶ میگیرم

• Like
Reactions: Ps42014

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
به خاطر حجمشون !
به شخصه خطم تا ۴ مگ بیشتر کشش نداره اما ۸ یا ۱۶ میگیرم

من موندم وقتی کشور اصلا زیرساخت‌های لازمو نداره چرا طرح اینترنت مبتنی به سرعت رو تصویب میکنن. اینکه با وجود عدم کشش خط مردم واسه حجم بیشتر مجبورند سرویس‌های ۸ مگ یا ۱۶ مگ بخرند، کاملا دزدی محسوب میشه. شاید ۱۰ درصدم از مردم ایران نتونن از این سرعت اصلی این سرویسا استفاده کنن.

• Like
Reactions: a2010 and Ps42014

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
های وب تعرفه ها رو وارد پنل کاربری کرد.View attachment 82540

بنظرم بهترین سرویس8 ( 3‌ ماه ) هست که میشه ماهی 130 تا بین الملل
و اینکه باید بگم های وب برگشته به روش اولیه اش! یعنی ترافیک کل دوره رو همون روز اول نمیده بلکه سر هر ماه اضافه میشه و اگه تا قبل از پایان ماه ترافیک تون تموم بشه نمیشه از بقیه ی ترافیک دوره استفاده کرد و باید جدا حجم خرید
حجم اضافه بخریم سنگینتره تا این اینجوری خرید کنیم

های وب که ترافیک های معمولیش اصلن به صرفه نیست!

Sent from my iPhone using Tapatalk

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
من موندم وقتی کشور اصلا زیرساخت‌های لازمو نداره چرا طرح اینترنت مبتنی به سرعت رو تصویب میکنن. اینکه با وجود عدم کشش خط مردم واسه حجم بیشتر مجبورند سرویس‌های ۸ مگ یا ۱۶ مگ بخرند، کاملا دزدی محسوب میشه. شاید ۱۰ درصدم از مردم ایران نتونن از این سرعت اصلی این سرویسا استفاده کنن.
دزدی مدرن یعنی همین
از اونور گفتن خدمات فیبر ازاد شد به هرکی میگی میگه چیزی ابلاغ نشده
اصن کی به کیه :|

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
از دیشب نت مخابرات تعطیل کرده، به تلگرام وصل نمیشه اینستا رو با بدبختی و قعطی باز میکنه PSN هم لاگین نمیشه
از برکات طرح جدیده آیا؟

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
از دیشب نت مخابرات تعطیل کرده، به تلگرام وصل نمیشه اینستا رو با بدبختی و قعطی باز میکنه PSN هم لاگین نمیشه
از برکات طرح جدیده آیا؟
نت منم مخابرات هست مشکل پیدا کرده هیچکدوم از سایت‌های خارجیو بدون قندشکن باز نمیکنه و تایم اوت میده.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
امروز از 2 مگ به 16 مگ مخابرات تغییر سرویس دادم, سرعت رو 1.9 مگابایت ثابت هست و پینگش هم با سرویس قبلی فرقی نکرده.
خط تلفن هم فیبر هست.

6872562658.png

6872613581.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر