امتیازات Nex Machina

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,975
نام
نـــــــویـــــــــد

بازی جدید استودیو خلاق HouseMarque که ابتدای این نسل شاهکار Resogun رو برای پلی۴ ساخت، بازی دومشون هم Alienation در سبکی متفاوت به صورت انحصاری برای پلی۴ و امروز ۸:۳۰ صبح هم شاهکار جدیدشون به نام Nex Machina برای PS4 و PC منتشر شد . بازی خیلی نزدیک به رزوگان هستش از نظر کُلیت گیم‌پلی، یه Shoot-em-up خارق‌العاده و به قولی کاملا تر و تمیز که نظر سایت‌ها رو هم شدیدا به خودش جلب کرده
نظر خودمم جلب کرد ، اینقدر منتظرش بودم که ساعت ۸:۳۰ بلند شدم تا آنلاک شد بازیش کنم :D

DualShocker 95
Metro GameCentral 90
Attack of the Fanboy 90
TheSixthAxis 90
God is a Geek 90
Push Squar 90
Trusted Reviews 90
4players.de 85
Critical Hit 85
PlayStation LifeStyle 85
EveryEye.it 84

متای بازی هم از ۱۱ نقد ۸۹

سخت توصیه میکنم که بخریدش اگه علاقه دارید به این سبک ، بهشته برای عاشقان این سبک :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
خوب این اعتراضاتی که دارین چه ربطی به حرف من داره؟

الان این جمله من در زیر اسمی از ماکروسافت اوردم؟ یا گفتم بازی بدیه؟ گفتم کوتاهه اما 1 ساعت حال می کنی اینا چه ربطی به جمله ی من داره حالا می خواید به 1 بهانه ای بحث راه بندازید بحثش جداست:))

کلش 1 ساعتم نیست اما 1 ساعت حال می کنی. در ضمن برای pc هم اومده انحصاری حساب نمی شه
شما گفتيد بازي بازي انحصاري نيست ! تا اينجا كه درسته ديگه !؟
منم در جواب گفتم دو سالي ميشه تعبير و تفسير از واژه انحصاري تغيير كرده ! پس چيز عجيبي نيست كسي به اين بازي ها هم بگه انحصاري !
لازم نيست هر دفعه هم متذكر بشيد از nier تا اين بازي
بهتره كه اين اسمايلي ها رو بر اي اسپنسر بزاريد بازي هايي كه روي استيم هم منتشر شدن وبازي هايي كه يك ساعت زودتر ميان براي x1 ميگه انحصاري ،
الان چي باعث ميشه شما هر دفعه براي هر بازي مياي اين موضوع رو متذكر ميشي

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما گفتيد بازي بازي انحصاري نيست ! تا اينجا كه درسته ديگه !؟
منم در جواب گفتم دو سالي ميشه تعبير و تفسير از واژه انحصاري تغيير كرده ! پس چيز عجيبي نيست كسي به اين بازي ها هم بگه انحصاري !
لازم نيست هر دفعه هم متذكر بشيد از nier تا اين بازي
بهتره كه اين اسمايلي ها رو بر اي اسپنسر بزاريد بازي هايي كه روي استيم هم منتشر شدن وبازي هايي كه يك ساعت زودتر ميان براي x1 ميگه انحصاري ،
الان چي باعث ميشه شما هر دفعه براي هر بازي مياي اين موضوع رو متذكر ميشي

بازم که شما حرف گذاشتی دهن من کجا من دیگه گفتم فلان بازی انحصاری نیست؟ بعدشم ماکروسافت داستانش فرق داره win 10 هم پلتفرم خودش هست پس می تونه بگه exclusive ضمن اینکه بازی هست که خودشم داره می سازه یا حالا پول داده براش بسازن هر چند بازم می شه به اونم گفت انحصاری نیست اما خودش قطعا می تونه بگه اما بازی که سونی درش هیچ نقشی نداره مشابه hellbalde خود سازنده دوست نداره برای one به هر دلیلی منتشرش کنه اسمش انحصاری نمی شه.

اینقدر از سونی جونتون دفاع الکی نکنید باور کنید پولش تو جیب شما نمی ره اصلا نیازی اخه به دفاع نداره اینقدر ماکروسافت حماقت کرده این نسل که دیگه قطعا برنده این نسل خودشه در صورتی که به راحتی می تونست ورق رو برگردونه(ابتدای نسل البته)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
بازم که شما حرف گذاشتی دهن من کجا من دیگه گفتم فلان بازی انحصاری نیست؟ بعدشم ماکروسافت داستانش فرق داره win 10 هم پلتفرم خودش هست پس می تونه بگه exclusive ضمن اینکه بازی هست که خودشم داره می سازه یا حالا پول داده براش بسازن هر چند بازم می شه به اونم گفت انحصاری نیست اما خودش قطعا می تونه بگه اما بازی که سونی درش هیچ نقشی نداره مشابه hellbalde خود سازنده دوست نداره برای one به هر دلیلی منتشرش کنه اسمش انحصاری نمی شه.

اینقدر از سونی جونتون دفاع الکی نکنید باور کنید پولش تو جیب شما نمی ره اصلا نیازی اخه به دفاع نداره اینقدر ماکروسافت حماقت کرده این نسل که دیگه قطعا برنده این نسل خودشه در صورتی که به راحتی می تونست ورق رو برگردونه(ابتدای نسل البته)
جك قديمي ! الان ملت كوانتوم بريك رو هم هنوز كه هر كسي كركي ميتونه برنه بر بدن و ساير بازي ها ..... ميتونه بگه انحصاري ..... ولي اگه يه سوني فن بگه انحصاري اين دوستمون سنل و ماسكش رو ميزنه ميپره وسط مهلكه كه جلوي اين واقعه مهم رو بگيره ! مگه ما اينجا دنبال برنده و بازنده ايم ! تنها چيزي ميخوام استمرار كنسول گيمينگ ، كنسول گيمينگ قوي مثل نسل ٦-٧ ! كه از قضا يكي از كمپاني هاي كنسول ساز به شكل عجيبي داره تيشه به ريشه اش ميزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر