کمپانی Ubisoft به فکر عناوین قدیمی تر خود نیز هست

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.png

بااینکه به‌تازگی کمپانی Ubisoft، قسمت جدیدتری از عناوین معروف خود را مانند Assassin’s Creed و Far Cry را معرفی کرد، اما ظاهراً مخالف بازنگری عناوین قدیمی‌تر خود مانند Splinter Cell و Prince of Persia نیست بااینکه چند سال از زمان عرضه آخرین نسخه آن‌ها می‌گذرد.

وب‌سایت IGN به‌تازگی با رئیس استودیو Ubisoft Montreal آقای Yannis Mallat مصاحبه‌ای انجام داده است و از پرسیده شده بود که چه موقع دوباره عناوین قدیمی‌تر این استودیو را ملاقات خواهیم کرد آقای Yannis Mallat می‌گوید:

«من دوست دارم فکر کنم که استودیو ایده‌های خلاقانه بزرگی داشته باشد؛ بنابراین، اگر ایده پردازی آمد و به ما گفت: هی نگاه کن، من یک سری ایده‌های دیوانه‌وار برای عناوین قدیمی دارم که چند سال است با آن‌ها کاری نکردیم، مطمئناً ما به گوش می‌دهیم.»

Mallat اشاره کرد که فرانچایز را دوباره بازنگری خواهد کرد که حتماً باید در بازار هم عنوان پر فروشی شود.

«یکی از بهترین تعهدات در استودیو Ubisoft Montreal این است که محیط را طوری ساخته‌ایم که تمام کسانی که اینجا کار می‌کنند احساس راحتی و قدرت کنند که تا به‌راحتی بتوانند خود را شکوفا کنند و ایده‌های خود را پرورش بدهند.»

آخرین قسمت از سری بازی معروف و محبوب Prince of Persia در سال ۲۰۱۰ و بانام Prince of Persia: The Forgotten Sands عرضه شد و درحالی‌که آخرین قسمت از سری بازی Splinter Cell در سال ۲۰۱۳ و بانام Splinter Cell: Blacklist منتشرشده بود.

منبع

Read the whole post here.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
الکی هر سال همینو میگن
خب راس میگی یه پرنس بده حرفتو ثابت کن
فعلا اولیش که خیلی وقت ها ملت منتظر بودن یه خبرهایی شده ازش! احتمالا بعد از این Splinter رونمایی بشه! شاید بعدش هم خبری از Prince!

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
فعلا اولیش که خیلی وقت ها ملت منتظر بودن یه خبرهایی شده ازش! احتمالا بعد از این Splinter رونمایی بشه! شاید بعدش هم خبری از Prince!
نه! غلط کردن!
باید Prince و Splinter Cell و Beyond G&E و Brother in Arms و ... همه را با هم معرفی می کردن.
----------------------------------------------------------
با توجه به اون قضیه فروش که مطرح کردن و این که AC محبوب تر هستش، بعیده خبری از PoP بشه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
من خودم فن بازی های یوبی هستم انصافا ولی خب اسپلینتر هم که دیدیم ازش خبری نشد و بنظرم تا سال دیگ ازش خبری نمیشه
حالا بخوان پرنس بعد اون معرفی کنن ک میره یکی دو سال دیگهخ

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من خودم فن بازی های یوبی هستم انصافا ولی خب اسپلینتر هم که دیدیم ازش خبری نشد و بنظرم تا سال دیگ ازش خبری نمیشه
حالا بخوان پرنس بعد اون معرفی کنن ک میره یکی دو سال دیگهخ
خلاصه همینه، بازار کلی همیشه اونی که ما در نظر داریم نیست. شما تو نظر سنجی های یوبی ببینی همیشه Prince آخرین حبوبیت رو بین عنوان های دیگه داره! به نظر هم میاد که کمتر بهش فکر می کنه!
پارسال توی مصاحبه بعد از E3 از Yves پرسیدن پس BGE2 کو، گفت به موقع ازش خبرهایی می شنویم. امسال که این بود پرسیدن پس Splinter کو، گفت یکی از IPهای مورد علاقه خودمه و به هیچ وجه فراموش نمی کنیم! همین الان هم توییتر Maxime Beland، رو اگه چک کنی، که Creative Director شماره قبلی بود، زده روی یه پروژه معرفی نشده داره کار می کنه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
عکس سر در تاپیک....هعی...هعی...هعی...پرنس هم ببینیم،اون نیست مطمئنا...متاسفانه:(

@armin_shadow
استودیوهایی که COL و VH رو ساختن/ساخت چیا بودن؟ اینا دارن چیکار میکنند؟ هیچ پروژه ای...برنامه ای...یوبی آرتی ...چیزی ندارن؟ :( فکر میکنم فروش خوبی هم داشتن ولی یوبی عین خیالشم نیست:(

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ایده خلاقانه !!! ای وای و صد وای
یاد ایده های خلاقانه AC:O افتادم :|

جون مادرتون پرنس مارو به باد ندید

اصلا من Prince 2008 میخوام

• Like
Reactions: IMANOKA

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
عکس سر در تاپیک....هعی...هعی...هعی...پرنس هم ببینیم،اون نیست مطمئنا...متاسفانه:(

@armin_shadow
استودیوهایی که COL و VH رو ساختن/ساخت چیا بودن؟ اینا دارن چیکار میکنند؟ هیچ پروژه ای...برنامه ای...یوبی آرتی ...چیزی ندارن؟ :( فکر میکنم فروش خوبی هم داشتن ولی یوبی عین خیالشم نیست:(
دست جمع با هم از همون سال عرضه این ها که 2014 بود تا الان داشتن Engine جدید برای BGE2 می ساختن! استودیو هم که Ubi Montpellier هست!

• Like
Reactions: PrinceofPersiα

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
ایده خلاقانه !!! ای وای و صد وای
یاد ایده های خلاقانه AC:O افتادم :|

جون مادرتون پرنس مارو به باد ندید

اصلا من Prince 2008 میخوام
ایده های که توی AC:O استفاده شده خیلی هم خوب و جالب به نظر می رسن! و کاملا بر اساس درخواست ها انگار انجام شده!
دوستان یه سری شاهد هستن، 4 تا چیز بود که می گفتم در صورت مصر بودن دوست دارم توی بازی ببینیم!

1- مبارزات یه نیم نگاهی به For Honor داشته باشه، که داره!
2- اگه توی اون دوران هست مقبره برگرده به بازی و همین طور از افسانه ها استفاده کنن، که اینم هست!
3- محیط صحرا اتفاقات پیش بینی نشده، مثل طوفان شن داشته باشه، که اینم داره!
4- در صورت وجود دوران جدید توی بازی، یه قسمت کاملا خطی و با هیجان بالا بسازن، حالت های تعقیب و گریز و ... . فعلا صحبتی از بخش دوران جدید نشده و معلوم نیست!

حالا دیگه المان های RPG ، کوئست هایی که با گشت و گذار پیدا می شه، جریان زندگی کامل برای NPC ها، موجودات قابل استفاده و همین طور حیات وحش غنی و ... به کنار!

چطور این ها بد هست رو من متوجه نمی شم!

یه ایرادی هم به این عقاب بدبخت گرفته می شه که چرا یکجا ایست می کنه، اینم انشالله حل می شه! نشد هم همچین صدمه بزرگی نمی زنه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ایده های که توی AC:O استفاده شده خیلی هم خوب و جالب به نظر می رسن! و کاملا بر اساس درخواست ها انگار انجام شده!
دوستان یه سری شاهد هستن، 4 تا چیز بود که می گفتم در صورت مصر بودن دوست دارم توی بازی ببینیم!

2- اگه توی اون دوران هست مقبره برگرده به بازی و همین طور از افسانه ها استفاده کنن، که اینم هست!
4- در صورت وجود دوران جدید توی بازی، یه قسمت کاملا خطی و با هیجان بالا بسازن، حالت های تعقیب و گریز و ... . فعلا صحبتی از بخش دوران جدید نشده و معلوم نیست!

حالا دیگه المان های RPG ، کوئست هایی که با گشت و گذار پیدا می شه، جریان زندگی کامل برای NPC ها، موجودات قابل استفاده و همین طور حیات وحش غنی و ... به کنار!

یه ایرادی هم به این عقاب بدبخت گرفته می شه که چرا یکجا ایست می کنه، اینم انشالله حل می شه! نشد هم همچین صدمه بزرگی نمی زنه

" غر غر های همیشگی "

اون عقابم اگه بخواد مثل FCP بشه که کلا دردسر ساز میشه! چون توی FCP همش درحال حرکت بود جغده ( یا عقاب بود اونم یادم نیست ) و واقعا نمیشد راحت مارک کرد هی باید میچرخوندیش. اینجا خیلی قابل کنترل تر و بهتره.

همین ایده ها رو " یه کمپانی دیگه " توی بازی هاش میزد میشد مکسه خلاقیت و نوآوری :)

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا

:| وجدانا ؟؟؟ شوخی میکنی باهام ! یعنی شما تا الان فکر میکردین اینا مشکل من هستن ؟ اینا که افتخار AC هستن (قسمت بولد)

------------
فکر کنم اونایی از عقاب قابل کنترل ، وجود موجودات افسانه ای در AC استقبال میکنن که AC رو فقط گیمی میدونن که نشانش Hidden Blade هست مثل بعضی بازیهای معلوم الحال (اسم نمیارم) ، حتی پس فردا کاراکتر AC بال درآورد و پرواز کرد هم میگن دمه یوبی گرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر