بازسازی عنوان Shadow of the Colossus معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Shadow of the Colossus E3 2017.jpg

در طی کنفرانس مطبوعاتی E3 2017 سونی، این شرکت از بازسازی عنوان بسیار محبوب کنسول PS2 یعنی Shadow of the Colossus پرده برداری کرد.

این بازسازی بدست استودیوی BluePoint ساخته می شود که پیشتر در امر بازسازی شناخته شده است. این شرکت قبلا اقدام به ریمستر عناوینی مثل Folwer, Gravity Rush و Uncharted Collection کرده بود. همچنین قبلا بر روی کنسول PS3 عناوین ICO و Shadow of Colossus را نیز ریمستر کرده بودند.

این ریمستر تاریخ عرضه دقیقی نداشت و فقط به سال ۲۰۱۸ موکول شد.

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
واقعا بازی ای تکرار نشدنی هستش.
من از ریمستر کردن بازی های مختلف زیاد استقبال نمیکنم اما این عنوان اگر ده نسل دیگه هم بیاد ده تا ریمستر دیگه باز هم بازی میکنم.
واقعا ارزشش رو داره، مخصوصا که توی تریلر ظاهرا گرافیکش به کلی به روز شده و این خیلی خوبه.
ممنون بابت خبر

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
ولی چرا یه نفر باید بازی های PS2 و PS1 رو بازی کنه؟ باستانین دیگه.
دارن بازسازیش می کنن که از حالت باستانی در بیاد. هرچند بعضی بازیها همون باستانیش هم میارزه به نود درصد بازیهای اکسکلوسیو معرفی شده در کنفرانس ماکروسافت. که در سال 2017 ظاهری باستانی دارن
به من چه خوب، برو به جیم رایان گیر بده:))

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
ولی چرا یه نفر باید بازی های PS2 و PS1 رو بازی کنه؟ باستانین دیگه.
دارن بازسازیش می کنن که از حالت باستانی در بیاد. هرچند بعضی بازیها همون باستانیش هم میارزه به نود درصد بازیهای اکسکلوسیو معرفی شده در کنفرانس ماکروسافت. که در سال 2017 ظاهری باستانی دارن

• Like
Reactions: ps3_360_wii

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
یکی از بهترین اتفاقات کنفرانس سونی همین خبر ریمیک شدن این بازی بود........ .
نکته مثبت و خوبیش هم اینه که درست و حسابی دارن ریمیکش می کنن و یه ریسمتر ساده نیس......در نتیجه با یه بازی امروزی و عالی طرف خواهیم بود.

.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
SoTC اولین بازی بود که به من نشون داد هنر توی گیمینگ چیه. بعدیش Dark Souls بود. این 2تا بازی همیشه باید روی همه نسل ها عرضه بشن.
روزی که Ueda و Miyazaki دیگه بازی نسازن، روزیه که من با خیال راحت میتونم از دنیای گیمینگ خداحافظی کنم :D

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
خیلی خوشحالم بهتر از این نمیشه که این بازی رو میخوان remake بزنن، ولی از تریلری که نشون دادن مشخص شد ریمیکش یه ریمیکِ همه‌چی تموم نیست، خیلی از المنت‌ها که شدیداً نیاز به بروز شدن داشتن دست نخورده موندن مثلا چشم کلسوس‌ها تو نسخه اصلی خیلی بد کار شده بود، چشم که نبود فقط یه چراغ بود که روشن و خاموش میشد! همین آیتم شدیداً نیاز به بروز شدن داشت که متاسفانه تغییرش ندادن. تکسچرها هم میتونست خیلی بهتر از این باشه. mgs3 pachinco رو وقتی با این مقایسه میکنی میبینی sotc ریمیکش واقعا ضعیفه. البته این یه دموی ابتداییه و شاید آخرش بهتر از این دربیاد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
خیلی خوشحالم بهتر از این نمیشه که این بازی رو میخوان remake بزنن، ولی از تریلری که نشون دادن مشخص شد ریمیکش یه ریمیکِ همه‌چی تموم نیست، خیلی از المنت‌ها که شدیداً نیاز به بروز شدن داشتن دست نخورده موندن مثلا چشم کلسوس‌ها تو نسخه اصلی خیلی بد کار شده بود، چشم که نبود فقط یه چراغ بود که روشن و خاموش میشد! همین آیتم شدیداً نیاز به بروز شدن داشت که متاسفانه تغییرش ندادن. تکسچرها هم میتونست خیلی بهتر از این باشه. mgs3 pachinco رو وقتی با این مقایسه میکنی میبینی sotc ریمیکش واقعا ضعیفه. البته این یه دموی ابتداییه و شاید آخرش بهتر از این دربیاد.
اتفاقا اهمون چشم ها بنظرم امضای بازی هست، حسی که تو اونها هست بخاطر طراحی خود بازیه، نه اینکه اون موقع نمیتونستن چیز دیگه جاش بزارن وضعف بازی بوده باشه.
من کلا خوشم اومد از این نسخه، ریمیکی هست که کلا به بازی اصلی خیلی وفادار مونده، درستش همینه چون اگه میخواستن کلا همه چی طبق سلیقه خودشون باشه که دیگه بازی Ueda نمی بود.
تو دوباره سازی بازیهائی از این دست که همه چی جوری طراحی شده که در آخر اون هدف و دید هنری کارگردان به گیمر القا بشه خیلی سخته که بخوان همه چیو از نو و طبق سلیقه خودشون طراحی کنن و بازی همون حس رو القا کنه.
برای همینه که خیلی از مسائل به عنوان امضای کار درست نخورده باقی میمونن.
مطمئنا سر اون مسئله چشم ها هم به عمد همچین کاری کردن نه اینکه نتونن جای اونها یک جفت چشم بزارن.

• Like
Reactions: HalfLife G

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
اتفاقا اهمون چشم ها بنظرم امضای بازی هست، حسی که تو اونها هست بخاطر طراحی خود بازیه، نه اینکه اون موقع نمیتونستن چیز دیگه جاش بزارن وضعف بازی بوده باشه.
من کلا خوشم اومد از این نسخه، ریمیکی هست که کلا به بازی اصلی خیلی وفادار مونده، درستش همینه چون اگه میخواستن کلا همه چی طبق سلیقه خودشون باشه که دیگه بازی Ueda نمی بود.
تو دوباره سازی بازیهائی از این دست که همه چی جوری طراحی شده که در آخر اون هدف و دید هنری کارگردان به گیمر القا بشه خیلی سخته که بخوان همه چیو از نو و طبق سلیقه خودشون طراحی کنن و بازی همون حس رو القا کنه.
برای همینه که خیلی از مسائل به عنوان امضای کار درست نخورده باقی میمونن.
مطمئنا سر اون مسئله چشم ها هم به عمد همچین کاری کردن نه اینکه نتونن جای اونها یک جفت چشم بزارن.
بله اون کلسوس‌های بزرگ با چشم‌های نورانی امضای بازین ولی چشم‌هاشون میتونست خیلی بهتر از این طراحی بشه، مثلاً بجای اینکه توی حفره چشمش یه دونه لامپ LED آبی بزارن، خیلی بهتر بود که یه چشم واقعی بزارن که عینبیه‌ش آبی باشه و نورانی هم باشه، ولی هرچی باشه چشم باشه، یه لامپ مسخره نباشه. این چشم های LED مانند از همون اولش فریاد منتقدها رو درآورده بود، موضوع جدیدی نیست دادا. منم مثل تو معتقدم ریمیک باید به اثر اصلی وفادار بمونه تا جذاب باشه، ولی باید قبول کنیم اصلاح کردن ایرادهای بزرگ و تابلو بحثش جداست.
----------
ضمناً حالا که تصمیم گرفتن برای اولین و آخرین بار یه ریمیک از این بازی افسانه ای بسازن ایکاش دو سه جور پایان دیگه هم بهش اضافه کنن، یعنی پایان اصلی سر جاش بمونه، چندتا حالت پایانی دیگه هم بهش اضافه بشه، در غیر اینصورت خیلی از طرفدارای بازی دلیلی نمیبینن که کلی پول بدن و بازی رو تهیه کنن که فقط تکسچرهای آپدیت شده‌ی بازی رو ببینن. تکسچرها رو با دیدن چنتا کلیپ تو یوتوب هم میشه دید و عطش کنجکاوی رو فرو نشوند. حالا شاید شما بگی من فقط بخاطر تکسچرهای جدیدش حاظرم بخرمش، خب نظر شماست، اما درنظر داشته باش که گیمرها سلایق متفاوتی دارن و حاظر نیستن پول بدن که فقط تکسچر ببینن.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
بله اون کلسوس‌های بزرگ با چشم‌های نورانی امضای بازین ولی چشم‌هاشون میتونست خیلی بهتر از این طراحی بشه، مثلاً بجای اینکه توی حفره چشمش یه دونه لامپ LED آبی بزارن، خیلی بهتر بود که یه چشم واقعی بزارن که عینبیه‌ش آبی باشه و نورانی هم باشه، ولی هرچی باشه چشم باشه، یه لامپ مسخره نباشه. این چشم های LED مانند از همون اولش فریاد منتقدها رو درآورده بود، موضوع جدیدی نیست دادا. منم مثل تو معتقدم ریمیک باید به اثر اصلی وفادار بمونه تا جذاب باشه، ولی باید قبول کنیم اصلاح کردن ایرادهای بزرگ و تابلو بحثش جداست.
----------
ضمناً حالا که تصمیم گرفتن برای اولین و آخرین بار یه ریمیک از این بازی افسانه ای بسازن ایکاش دو سه جور پایان دیگه هم بهش اضافه کنن، یعنی پایان اصلی سر جاش بمونه، چندتا حالت پایانی دیگه هم بهش اضافه بشه، در غیر اینصورت خیلی از طرفدارای بازی دلیلی نمیبینن که کلی پول بدن و بازی رو تهیه کنن که فقط تکسچرهای آپدیت شده‌ی بازی رو ببینن. تکسچرها رو با دیدن چنتا کلیپ تو یوتوب هم میشه دید و عطش کنجکاوی رو فرو نشوند. حالا شاید شما بگی من فقط بخاطر تکسچرهای جدیدش حاظرم بخرمش، خب نظر شماست، اما درنظر داشته باش که گیمرها سلایق متفاوتی دارن و حاظر نیستن پول بدن که فقط تکسچر ببینن.
فریاد منتقد ها را در آورده بود؟ :)):)) می شه یک نقل قولی از این فریاد ها بگذاری،ما هم ببینیم
این ها colossus هستند،کاملا منطقی و حتی زیبا است که چشم هاشون دقیقا آناتومی چشم انسان را نداره،دلیل انتخاب این نوع چشم هم طراحی هنری است،تیم سازنده تکنیک های خیلی پیچیده تری را در بازی اصلی پیاده کرده است که بارها سنگین تر از مدل کردن چشم است
درباره remake هم بخشی از کسانی که منتظر بازی هستند کسانی هستند که زمان عرضه بازی نتونستند بازی را تجربه بکنند،ولی تعریفش را شنیدند،که تعدادشان هم زیاد است،و حتی طرفدارهای بازی هم منتظر این remake هستند(اگر یک سری به تریلرش در یوتیوب یا فروم های بزرگ بزنی می فهمی)
این مشکلات شخصی ات را با بازی از طرف خودت بگو نه از طرف خیلی طرفدارها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر