1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Shadow of the Colossus

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط GUѦRDiAN, ‏Jun 13, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    Esmaiel
    توسعه دهنده: Bluepoint Games / Japan Studio
    ناشر: Sony Interactive Entertainment
    پلتفرم: PS4
    ژانر: Action-Adventure
    تاریخ انتشار: 2018

...

...

...

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

Shadow of the Colossus - PS4 Trailer | E3 2017

آپارات -- HQ 1080 -- HQ 4K -- YouTube

آخرین ویرایش: ‏Jul 18, 2017
    Sabaton, kiya, Tidus & Shayne و 36 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    سید سعید
    واقعا ما رو برد به 10 سال پیش چی بودا سر باس فایت ها میومدیم اینجا با بچه هایی که دیگه نیستن به شور می نشستیم :D
    پ.ن : black رو هم 4k کنن دیگه حله :D

shahriyar_pc, robb stark, THELASTOFUSA_IR و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

این نسل پديده هایی مثل ریمستر و ریمیک و اچ دی کالکشن بدجور گریبان گیر شدن.

4. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    این خبر بهترین نقطه ی درخشانه این E3 بود برام! :D
    من جزو اون گمراهانی بودم که SOTC رو زمان PS2 تا آخر نزدم:D...فکر کنم یکی دوتا باس تهش مونده بود ولی دیگه کشش نداشتم که چجوری باید زدشون:D
    جدا از این داستان و اینا که اصلا در جریان نیستم چی بوده و اینا:D

زمان PS3 هم خیلی دوست داشتم بازی کنم ولی هی امروز فردا میشد و اینم کنسل شد بازی کردنش:|
    برای همین وقتی یک بنده خدایی لیک کرد که برای PS4 قراره ریمیک بشه خیلیییی خوشحال شدم:D و با معرفیش توی کنفرانس هم که شادی ما دو چندان شد:D
    فکر کنم بعد از GOW الان بیشترین بازییه که بین بازی های 2018 منتظرشم:D امیدوارم هرچه زودتر بیاد:D

تریلر هم که...عجب عظمتی فقط! خیلی خوبه!:x :x :x

agent 360, robb stark, THELASTOFUSA_IR و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    حسین
    خودتو گیمیر حساب میکنی؟:|:D
    تو نسل 6 این بازی عوجوبه ای بود برا خودش پیدا کردن این موجودات یه دردسری داشت کشتنشون هم یه دردسر:D

THELASTOFUSA_IR, hbmss و Adidas95 این نوشته را Like کرده اند.
  6. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    دیگه وسعمون در این حد بود! :D
    کلا نسل6 خیلی بازی های شاخی بودن که بازی نکردم! و خیلی بازی ها رو هم شروع میکردم و تموم نمیشدن:-" این جزو دسته ی خوش شانسی بود که حداقل بازی شد:D
    به هر حال خیلی منتظرشم! تریلرشم خیلی خوب بود>:) >:)

7. کاربر سایت

نام:
    محمد
    انصافا این بازی معنای واقعی باس فایت بود لامصب چقدر این کلوسوس ها باشکوه بودند و کشتن بعضی هاشون چقدر ناراحت کننده بود
    کلوسوس مورد علاقه من Avion بود همون کلوسوس پرنده که باید با شنا کردن بهش می رسیدیم مبارزه باهاش خیلی حماسی و جذاب بود

agent 360, Adidas95, robb stark و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    رضا
    گرافیکش در حد لست گاردین هست؟؟؟؟
    خداکنه مثل لست اونقدر حوصله سربر نباشه بعضی جاهاش!!!

9. Better be careful The killer might be near Gold User

این بازی توسط سازنده های last guardian ساخته شده و همون اتمسفر و حس حال محیطی رو داره
    این بازی قبلا عرضه شده و مشخصه چجور... به هیچ وجه حوصله بر نیست چطور یه بازی که هدفش و تنها دشمنمش کشتن باس فایت های بازی با نقاط ضعف مختلف هست ومیتونه حوصله بر باشه؟
    اینطوری هم نیست که شما یه روش رو یاد بگیری سر بقیه باس ها پیاده کنی چون حتی یک درصد هم جواب نمیده خودتون باید یادبگیرید هر کدوم رو چطور بکشید

SHANSER و reza_cowboy این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    یکی از اعضای eurogamer از bluepoint پرسیده که آیا fumito ueda در ساخت بازی دخالت داره,آنها هم گفتند آره در ساخت بخشی از بازی دخالت دارد
    ولی به شخصه خیلی بعید می دونم,چون با توجه به شیوه ای که ueda از سونی جدا شد و در مصاحبه ها هم گفته بود,دیگر نمی خواد در هیچ بازی که سونی ناشرش است دخالت داشته باشه,توی تویترش هم برید هیچ تویتی درباره بازسازی shadow of the colossus نمی بینید
    حرفی که زده اشتباه نیست,چون با این که از لحاظ اتمسفر به هم شباهت دارند ولی از لحاظ مکانیک و شیوه بازی با هم خیلی تفاوت دارند,کاملا منطقی است که the last guardian برای خیلی ها حوصله سر بر باشه,ولی shadow of the colossus را من تا حالا کسی را ندیدم که براش این بازی حوصله سر بر باشه

11. کاربر سایت

نام:
    رضا
    زیباس بنظرم حتی تقریبا 8 سال پیش هم که در موردش صحبت میشد و اسکرینهاشو میدیدم اینجا واقعا بخاطر عظمت بازی عجیب حالم سرجاش میومد ولی از طرفی چون کنسول باز نبودم نمیتونستم تجربه کنم اما از وقتی آخر لست گاردین رو دیدم فهمیدم حتی اگه کل بازی سیب زمینی پوست بکنی برای دیدن آخر داستان هر جور شده باید بری.....این حتی بنظرم بخاطر حماسی بودن بیشتر بازی تهش میتونه خیلی جذابتر باشه برام.

masoud101 و hbmss این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    محمد
    یادم دفعه اول که بازی می کردم اصلا نمیدونستم باید چکار کنم و کجا برم همینطور شانسی باس اول پیدا کردم یهو کرک و پرم ریخت :Dیا خدا این چطور بزنم! تا حالا با همچین پدیده ای روبرو نشده بودم! هی دورش میچرخیدم و فرار میکردم از دور با تیرکمون میزدمش:D وقتی دیدم فایده نداره بیخیالش شدم خلاصه بعد کلی داستان قلق بازی دستم اومد و نشستم پاش و2،3 روزه تمومش کردم.چه باسهایی داشت لامصب بعد زدن هرکدومشون کلی ذوق داشتم که باس بعدی پیدا کنم ببینم چشکلیه و یه دیکشنری هزار صفحه ای حییم جلوم گذاشته بودم که خصوصیت غول بعدی از توش در بیارم:D یادش بخیر هنوزم بعد از 3 نسل بازی رو دستش نیومده و خاصترین بازی که تجربه ش کردم.

jhoobin, NINJѦ, Paradise Lost و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    Farshad
    امیدوارم مدل شخصیت Wanderer نهایی نباشه و عوض بشه چون تو این تریلر شبیه سطل زباله بود :|

14. کاربر سایت

نام:
    حسین
    همون موقع هم ابهت خاصی نداشت جریان اینه اون موقع دست و پاهاش چهار گوشه ای بودن اونم بخاطر گرافیک اون نسل فکر میکردیم چه چیز شاخیه:D

15. کاربر سایت

نام:
    Farshad
    بابا بیچاره هم خوشگل بود هم با ابهت :|

این بود:

wan2.jpg

شد این زباله:

wan1.jpg

blechh این نوشته را Like کرده است.
  16. کاربر سایت

12 سال پیش اون زمان که اومده بود همه چیزش جدید بود یه تجربه عجیب و منحصر به فرد،معلوم نیست چند سال دیگه باید بگذره تا دوباره یه همچین شاهکاری رو دید بازی که نه دیالوگ داشت نه آیتمی برای جمع کردن و نه خیلی چیزای دیگه ولی گرافیک،نورپردازی و موسیقی تاثیرگذاری داشت،به امید یه Remake بی تقص.

این صفحه را به اشتراک بگذارید