NBA 2K18

NBA 2K18

r6e_dbo-fxtuwaadyk5.jpg

.
.
.

2K
September 19, 2017
Platforms:
ps4 - Xbox One - switch - pc - ps3 - Xbox360​

مزیایای پیش خرید کردن
sfco_اتلت.png

.
.
LEGEND EDITION

e43b_aspect-b3i55a5gas-1000xauto.jpg

h0wo_رذرذر.png

LEGEND EDITION GOLD

l2m8_aspect-yf4q5oahuk-1000xauto.jpg

zek_ذد.png

.

پست با خبر های تکمیلی اپدیت میشود

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان میخوام ظرفیت دوم این بازی تهیه کنم . گیم شیرینگ که حق انتخاب نمیده. شیدا گیم هم تموم کرده .
از کجا بگیرم ؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
دوستان میخوام ظرفیت دوم این بازی تهیه کنم . گیم شیرینگ که حق انتخاب نمیده. شیدا گیم هم تموم کرده .
از کجا بگیرم ؟
من بهتون پیشنهاد میکنم اگه ظرفیت 2گیر نیاوردید چون واقعا کم یابه حتما دیسکشو خریداری کنید چون واقعا ارزششو داره آدم 60 70 تومان بیشتر بده واسه این شاهکار
پ.ن : خیلی حسرت میخورم که نمیتونم به خاطر کیفیت سرورا و وضع نت راحت آنلاین بازی کنم:((

• Like
Reactions: LES BLEUS

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
دوستان فیزیک پارچه لباسها کاملا عوض شده ! خیلی خیلی طبیعی تر شده الان برید 2k17 بازی کنید پی میبرید ، لوازم ورزشی مثل زانو بند و اینا همه اسکن سه بعدی شده با رزولوشن بسیار بالا دوباره بازسازی شده، همه کفش ها اسکن شده ، استایل بازیکنا دوباره بازسازی شده کوچکترین جزئیات بدن بازیکنا طراحی شده مثل کشیدگی پوست یا تتو ها ...
گرافیک و نورپردازی و بازتاب نور روی لباسها و پوست بازیکنا خیلی خیلی پیشرفت کرده صدا گزاری بازم کلی متن جدید اضاف شده از کوین گارنت و کوبی برایانت تو گزارشها استفاده کردن کلی انیمیشن سیگنچر به بازی اضاف شده با جیمز هاردن انالوگ سمت راست جلو بزنید همون انیمیشن معروف خودشو اجرا میکنه با بیشتر بازیکنای معروف تست کردم همه دارن ، همه این تغییرات نسبت به سال پیشه !
من نمیدونم جو گیر شدم الان ؟ بازی خیلی خفنه ، گیم پلی فوق العادست انیمیشن ها نرم و روون عکس العمل تماشاگرا مثل پارسال رو مخ نیستن و با تغییر نتیجه عکس العمل نشون میدن .
چیزی که این بازی منو درگیر خودش کرده تفاوت بین بازیکناست ، شما با کایری ایروینگ لی آپ بزن ببین بعد برو تو یوتیوب واقعیشو ببین کف میکنی :D پرتاب سه امتیازی و .... همه و همه برای بیشتر بازیکنان معروف اسکن شده ، البته این چیزا قبلا هم بودن ولی دیگه امسال به اوج خودش رسیده ، همچین شبیه سازی حرکات رو تو هیچ بازی ورزشی دیگه ایی ندیده بودم ! هوش مصنوعی خیلی جالب و واقعی با بازیکناش بازی میکنه ! دقیقا همون حرکات و پلی بوک واقعی رو تو زمین اجرا میکنن ، با هیوستون راکتس تو درجات سختی بالا بازی کنید کلا پشیمون میشید از زندگی :D با هاردن همچین استپ بک و ۳ امتیازی میزنه که ۱۰ بار صحنه رو ریپلی میکنم
من نمیدونم اونایی که ورزش اولشون بسکتباله با این بازی کلا از خونه نباید بیان بیرون !
نکته منفی بغیر از دیلی سرورها و رفتن دست و پای بازیکنا تو هم (در برخی موارد ) چیز دیگه ایی ندیدم ، سطح بازی خیلی بالاست اصلا در حد متا و اینا نیست ، یعنی این بازی رو با عدد نمیشه ارزش گذاری کرد ! یعنی اگه حال داشتم کلی ویدئو گیم پلی با توضیح از بازی ضبط میکردم اینجا میزاشتم اونایی که کمابیش nba رو دنبال میکنن قشنگ پشماشون میریزه :D
نکته بعدی ساپورت فوق العاده تیم سازنده از بازیه ، کوچکترین مشکلات بازی با آپدیت ها برطرف میشه شک نکنید..‌
خلاصه اینکه بازی بطور عجیبی عجیبه :D

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
دوستان فیزیک پارچه لباسها کاملا عوض شده ! خیلی خیلی طبیعی تر شده الان برید 2k17 بازی کنید پی میبرید ، لوازم ورزشی مثل زانو بند و اینا همه اسکن سه بعدی شده با رزولوشن بسیار بالا دوباره بازسازی شده، همه کفش ها اسکن شده ، استایل بازیکنا دوباره بازسازی شده کوچکترین جزئیات بدن بازیکنا طراحی شده مثل کشیدگی پوست یا تتو ها ...
گرافیک و نورپردازی و بازتاب نور روی لباسها و پوست بازیکنا خیلی خیلی پیشرفت کرده صدا گزاری بازم کلی متن جدید اضاف شده از کوین گارنت و کوبی برایانت تو گزارشها استفاده کردن کلی انیمیشن سیگنچر به بازی اضاف شده با جیمز هاردن انالوگ سمت راست جلو بزنید همون انیمیشن معروف خودشو اجرا میکنه با بیشتر بازیکنای معروف تست کردم همه دارن ، همه این تغییرات نسبت به سال پیشه !
من نمیدونم جو گیر شدم الان ؟ بازی خیلی خفنه ، گیم پلی فوق العادست انیمیشن ها نرم و روون عکس العمل تماشاگرا مثل پارسال رو مخ نیستن و با تغییر نتیجه عکس العمل نشون میدن .
چیزی که این بازی منو درگیر خودش کرده تفاوت بین بازیکناست ، شما با کایری ایروینگ لی آپ بزن ببین بعد برو تو یوتیوب واقعیشو ببین کف میکنی :D پرتاب سه امتیازی و .... همه و همه برای بیشتر بازیکنان معروف اسکن شده ، البته این چیزا قبلا هم بودن ولی دیگه امسال به اوج خودش رسیده ، همچین شبیه سازی حرکات رو تو هیچ بازی ورزشی دیگه ایی ندیده بودم ! هوش مصنوعی خیلی جالب و واقعی با بازیکناش بازی میکنه ! دقیقا همون حرکات و پلی بوک واقعی رو تو زمین اجرا میکنن ، با هیوستون راکتس تو درجات سختی بالا بازی کنید کلا پشیمون میشید از زندگی :D با هاردن همچین استپ بک و ۳ امتیازی میزنه که ۱۰ بار صحنه رو ریپلی میکنم
من نمیدونم اونایی که ورزش اولشون بسکتباله با این بازی کلا از خونه نباید بیان بیرون !
نکته منفی بغیر از دیلی سرورها و رفتن دست و پای بازیکنا تو هم (در برخی موارد ) چیز دیگه ایی ندیدم ، سطح بازی خیلی بالاست اصلا در حد متا و اینا نیست ، یعنی این بازی رو با عدد نمیشه ارزش گذاری کرد ! یعنی اگه حال داشتم کلی ویدئو گیم پلی با توضیح از بازی ضبط میکردم اینجا میزاشتم اونایی که کمابیش nba رو دنبال میکنن قشنگ پشماشون میریزه :D
نکته بعدی ساپورت فوق العاده تیم سازنده از بازیه ، کوچکترین مشکلات بازی با آپدیت ها برطرف میشه شک نکنید..‌
خلاصه اینکه بازی بطور عجیبی عجیبه :D
بعد جالبیش اینجاس از اون 2تا فوتبال آشغال متاش کمتره :D

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
سایته کلی نکته مثبت مینویسه بعد توی نکات منفیش میگه محدودیت ساخت بازیکن تو مای پلیر پس امتیاز ۸.۵ :|
بازی با تیمهای قدیمی دهه ۸۰ با اون لباسها و ورزشگاهای قدیمی خودش یه دی ال سیه ، کدوم بازی ورزشی ایی همچین چیزی میسازه ؟ بعد جالبه اینا هر سال کلی فروش میکنن بعد میگن نه مثلا سیستم انیمیشنها خوب نیست و دوباره میسازنش ، نمیان همون کیفیت نسل هفت رو بخوردمون بدن ، بنظر من اسکار رعایت حقوق مصرف کننده رو باید به این بازی بدن.
راستی منوی اصلی بازی هم خیلی سبک و سریع و سر راست شده ، قبلنا خیلی بد بود ...

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سایته کلی نکته مثبت مینویسه بعد توی نکات منفیش میگه محدودیت ساخت بازیکن تو مای پلیر پس امتیاز ۸.۵ :|
بازی با تیمهای قدیمی دهه ۸۰ با اون لباسها و ورزشگاهای قدیمی خودش یه دی ال سیه ، کدوم بازی ورزشی ایی همچین چیزی میسازه ؟ بعد جالبه اینا هر سال کلی فروش میکنن بعد میگن نه مثلا سیستم انیمیشنها خوب نیست و دوباره میسازنش ، نمیان همون کیفیت نسل هفت رو بخوردمون بدن ، بنظر من اسکار رعایت حقوق مصرف کننده رو باید به این بازی بدن.
راستی منوی اصلی بازی هم خیلی سبک و سریع و سر راست شده ، قبلنا خیلی بد بود ...
حیلیا میگن منوی بخش night تو my career جالب نیست طراحیش و پیچیده اس

Vahid-Khazayi

کاربر سایت
May 4, 2017
118
خب ما هم بازی رو گرفتیم . گرافیک بازی روی PC خداست \m/ اونایی که نگرفتن سریع تر اقدام کنن :-h وقتی بازیش کنین دیگه از PES و FIFA زده میشین :-&:-&:-&

گیم پلی و جو تماشاگرا بی نظیره ^:)^ ^:)^ جوری که 3 ساعت بی وقفه نشستم پاش و همینطور داشتم NBA میزدم :|:|

آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
بچه ها تو همین اپدیت جدید یک گلیچ پیدا شده که یک خورده وقتی گیره ولی میتونید خوب پول در بیارید .
برید تو قسمت team practice facility
تو این قسمت مثلث بزنید و وارد منو بشید
تایم بازی را تو قسمت ستینگ ببرید روی 10 مین .
بعدش برید تو قسمت my player lab و بعدش eqiup و بعدش گیم پلی مو و shots , sh
سر اخر jump shot را به دلخواه تغییر بدید و بیایید بیرون سیو کنید .
بعدش برید تو قسمت ستینگ همینجا که تایم روی 10 دقیقه بود.. روی اون قسمت جلو را بزنید . حواستون باشه عقبی نرید .
10 دقیقه میشه 1 دقیقه .
.
تو حالت عادی زمان بازی 5 دقیقه هست حداقلش. ولی با این گلیچ میتونید 5 دقیقه را تبدیل کنید .
یخب همینطوری بازی 1 دقیقه ای بازی کنید که کلا فکر کنم با لودینگ 10 دقیقه وقت نگیره .مخصوصا اگه اوایل کریر باشید و تایم بازیتون زیاد نباشه .
یعنی هر 10 مین میتونید 500 سکه به دست بیارید

• Like
Reactions: LES BLEUS

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر