Xbox One X رسما معرفی شد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ovn3_screenshot_74.jpg

مایکروسافت بالاخره از جدیدترین کنسول خود پرده برداری کرد؛ Xbox One X.
دیشب مایکروسافت، در ابتدای کنفرانس خود، بعد از یک سال که از معرفی Project Scorpio می‌گذشت، از این کنسول میان نسلی جدید خود با نام کامل Xbox One X رونمایی کرد.
مایکروسافت تایید کرد Xbox One X در ۱۷ نوامبر امسال به صورت جهانی و با قیمت ۴۹۹ دلار در امریکای شمالی عرضه خواهد شد. با وجود سخت افزار بسیار قوی کنسول که شامل ۶ ترافلاپس GPU کلاک شده در ۱.۱۷۲GHz و ۱۲GB مموری GDDR5 با پهنای باند ۳۲۶GB/s است، هنوز کارشناسان متقاعد نشده‌اند که آیا عرضه Xbox One X با این قیمت گران، می‌تواند دارندگان کنسول Xbox One، دارندگان کنسول ۳۶۰ که هنوز به نسل جدید نقل مکان نکرده‌اند و یا PS4 داران را متقاعد کند که به سمت این کنسول بیایند یا خیر!
یکی دیگر از کارهای خوب مایکروسافت در کنفرانس دیشب، معرفی قابلیت Backwards Compatibility برای بازی‌های Xbox نسل ششم بود که مطمئنا عده بسیار زیادی از طرفداران خود را بسیار خوشحال کرده است. این قابلیت اواخر امسال برای تمام مدل‌های Xbox One در دسترس خواهد بود.
به هر حال کنسول جدید مایکروسافت توانایی این را دارد که ویترینی باشد برای عرضه بازی‌های پر زرق و برق. E3 امسال که مایکروسافت استفاده خاصی از این ویترین نکرد. باید منتظر ماند و دید فیل اسپنسر در ادامه چه برنامه‌هایی برای متقاعد کردن سه طیف بزرگ گیمرها برای خرید Xbox One X دارد.

منبع

Read the whole post here.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
کنسول بشدت قوی ای هستش
از اونور میگن حتی قدرت کنسول رپی بازی های نشل قبل خودشم تاثیر داره حالا چکار میکنه نمیدونم
مایکرو باید انحصاری های قوی بسازه تا بتونه جلب توجه بیشتری بکنه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
والا من خودم میخواستم کنسول بگیرم ولی با اوضاع دیشب قشنگ نامید شدم. یه مشت بازی کارتونی اخه چ فرقی داره 1080 باشه یا 4k
بجاش میومد یکی دوتا شوتر درست حسابی میداد یه چیزی مثل مترو داشت باز یه چیزی
من حتی کلی هیجان داشتم حداقل نسخه جدید tomb riader با کیفیت هلو 4k ببینم ک اصلا ازش خبری نشد
کلا پشیمون شدم از خریدش و احتمالا ی کنسول معمولی بگیرم همون 1080 برامون بسه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
والا من خودم میخواستم کنسول بگیرم ولی با اوضاع دیشب قشنگ نامید شدم. یه مشت بازی کارتونی اخه چ فرقی داره 1080 باشه یا 4k
بجاش میومد یکی دوتا شوتر درست حسابی میداد یه چیزی مثل مترو داشت باز یه چیزی
من حتی کلی هیجان داشتم حداقل نسخه جدید tomb riader با کیفیت هلو 4k ببینم ک اصلا ازش خبری نشد
کلا پشیمون شدم از خریدش و احتمالا ی کنسول معمولی بگیرم همون 1080 برامون بسه
اینا که اسم بردی همه مولتی پلتفرمه و ۱۰۰‎٪ روی ایکس ۴کی میبینیش
مشکل دیشب نبود ۳-۴ تا تیزر خفن از بازیای در حال ساختشون رو ایکس بود و قیمتش که دوست داشتم کمتر باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
اینا که اسم بردی همه مولتی پلتفرمه و ۱۰۰‎٪ روی ایکس ۴کی میبینیش
مشکل دیشب نبود ۳-۴ تا تیزر خفن از بازیای در حال ساختشون رو ایکس بود و قیمتش که دوست داشتم کمتر باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
نه میدونم مولتی پلتفرم هستن خب اگه نمیومد که نشون نمیدادن
منظورم این بود که باید چندتا بازی خوشگل مثل اونا بعنوان انحصاری معرفی میکرد نه همش بازی های کارتونی که هیچ فرقی بین 1080 و 720 نیس

• Like
Reactions: samijavid

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
با این قیمت و وضع و نوع بازی های نمایش داده شده با مخ تو دیواره. این قوی بودن هم چندان به درد نمیخوره. تا استدیوها حاضر بشن براش وقت بزارن و قدرت زیادش رو به رخ بکشن سونی کنسول بعدی رو معرفی میکنه و جایگاهش به عنوان قوی ترین کنسول رو هم از دست میده.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با این قیمت و وضع و نوع بازی های نمایش داده شده با مخ تو دیواره. این قوی بودن هم چندان به درد نمیخوره. تا استدیوها حاضر بشن براش وقت بزارن و قدرت زیادش رو به رخ بکشن سونی کنسول بعدی رو معرفی میکنه و جایگاهش به عنوان قوی ترین کنسول رو هم از دست میده.
به نظرم اگه بخوایم به عنوان یه کنسول میان نسلی مثل پرو بهش نگاه کنیم، به جز قیمت بالاش زیاد هم بد نیست :D
درسته ما (شخصا خود من) انتظار داشتیم حداقل 2-3 تا IP یا بازی جدید انحصاری براش معرفی بشه که نشد ولی این برمیگرده به سیاست خود مایکروسافت که کلا دنبال انحصاری فرست پارتی انگار دیگه نیست. یعنی اگه وان اکس هم نداشت بازم انحصاری فرست پارتی معرفی نمیکرد :D به این وان اکس باید به عنوان یه کنسول میان نسلی که فقط بازی ها رو 4 کی اجرا میکنه نگاه کرد. درست مثل پرو.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
بازی انحصاری که نداره و اکثر بازیهاش با pc مشترک هست.
تنها مزیتش 4k گیمینگ هست که اون هم با یک pc قوی کار مشابهی میشه کرد. تازه به pc کلی بازی دیگه هم میشه بازی کرد.

برای من که pc قوی داریم اسکورپیو ضرورتی نداره.
امثال من که توی جامعه گیمر کم نیستند.

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
مایکروسافت با این سیاست های ریاضت اقتصادیش همون باید به ویندوزش می چسبید هیچوقت وارد دنیای کنسول نمیشد.
مثلا فکر کنید یه روز سونی بخواد سیستم عامل از خودش بزنه! فکرشم خنده دار خواهد بود.

• Like
Reactions: Polaris

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
تو کنفرانس چیز مالی نشون ندادن که .
تازه میخوان ۵۰۰ هم بکنن تو پاچه ملت.
انحصاری منحصاری هم یوخدی اگرم باشه باسه ویندوز هم میاد.
کلا مایکی تو این نسل گاوش زاییده.

اصلا قرار نبود انحصاری داشته باشه و از همون اول هم گفتن بازی های Xbox رو با کیفیت بهتر و 4K اجرا میکنه و بعدش هم گفتن انتخاب بین رزولیشن و کیفیت بازی ها به عهده سازنده خواهد بود و اجباری در اجرای 4K نیست!

در نتیجه کسی که میخواد با هزینه کمتر 4K تجربه کنه میره سمتش و قرار نیست PC گیمر ها سیستم چند هزار دلاریشون ول کنن بیان با کنسول 500 دلاری 4k بازی کنن

• Like
Reactions: HAMED SEV

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
گرون بودن قیمت کنسول رو اصلا قبول ندارم(درسته اگه قیمتش کمتر بود بهتر میشد)ولی با این قدرت اصلا گرون نیست.همین چند روز پیش دیدم ایسوس یه کیس 800 دلاری معرفی کرده که نصف x قدرت نداشت.مایکرو از لحاظ انحصاری وضعیتش خرابه.گیمر کنسولی کنسول رو به خاطر بازی انحصاری میخره.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
من واقعا نمیدونم چرا عده ای فکر می کنن این قیمت زیاده. شاید چون روی پی سی میتونیم بازی کرک شده استفاده کنیم در کل هزینه این کنسول به نظر زیاد میرسه.
با 499 دلار میشه به صورت 4K بدون اینکه نگران افت شدید فریم ریت باشید بازی بهینه شده روی کنسول رو بازی کنید. ضمنا مجبور به خریدش نیستید برای بازی های این نسل
هیچ وقت Xbox نداشتم و احتمالا نخواهم داشت ولی نکته منفی ای تو قیمتش با توجه به قدرت کنسول نمیبینم واقعا

• Like
Reactions: Cj_sa and SHANSER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر