The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
نقد Game Revoultion میخوندم که ۳۰۵ ستازه داده گفته بازی یک دنباله ارزشمنده ولی به شخصه اونچیزی که من انتظار داشتم نیست و بیشترین ایرادش به open world کردن بازی که گفته خسته کنندس و خوب از اب درنیومده و زامبی ها که گفته گنگن خیلی
ولی نقاط مثبت گفته طراحی خلاقانه محیط ها و جذاب بودنشون مکانیزم دقیق گان پلی بازی و طراحی احمقانه ولی جالب
الان کجا بازی open world شده؟

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
خواهشن یکی که ریجن ۲ خاورمیانه را بازی میکنه بدون اسپویل بگه حذفیات یا کم کردن خون و خشونت تو این نسخه هس یا نه ؟ نقل قول کنید این پیامو ممنون میشم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
الان کجا بازی open world شده؟
اپن ورلد نیست فقط سندباکس هست با محیط نسبتا بزرگ که آیتم ها و اسلحه های زیادی داخلشه همچنین نکات داستانی که خوده آدم باید کشف کنه و هیچ نشانه ای ازش توی نقشه نیست.

خواهشن یکی که ریجن ۲ خاورمیانه را بازی میکنه بدون اسپویل بگه حذفیات یا کم کردن خون و خشونت تو این نسخه هس یا نه ؟ نقل قول کنید این پیامو ممنون میشم
خیر به هیچ عنوان نه خاورمیانه نه اروپا
بازی کرک شده؟؟؟
اینجا ترد کنسولی هست نه pc ولی توی سایت های معتبر خبری که من چیزی ندیدم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
اپن ورلد نیست فقط سندباکس هست با محیط نسبتا بزرگ که آیتم ها و اسلحه های زیادی داخلشه همچنین نکات داستانی که خوده آدم باید کشف کنه و هیچ نشانه ای ازش توی نقشه نیست.

خیر به هیچ عنوان نه خاورمیانه نه اروپا

اینجا ترد کنسولی هست نه pc ولی توی سایت های معتبر خبری که من چیزی ندیدم
گفتم اخه !!!
ندونسه یک عده الکی میگن!!! اووپن ورررلد شده!!!
خوب بهتر شده و بزرگتر شده
پی سی هم کرک نشده بشه هم کلا شخصا نه پی سی مستقل واسه بازی دارم نه کرک شده میتونم استفاده کنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ps34

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,142
نام
Melkor
اقا بازی ترسناک هست یا نه؟:D خوب میترسونه؟
من یکم ترسو هستم به نظر خودم،ولی مثلا Re7اصلا نترسوند منو!نسخه یکشم فقط قسمتای لورا منو ترسوند:D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من یکم ترسو هستم به نظر خودم،ولی مثلا Re7اصلا نترسوند منو!نسخه یکشم فقط قسمتای لورا منو ترسوند:D
بستگی داره چطور بازی کنی
باید حتما شب باشه،کسی هم دور و ورت نباشه،با هدفون خوب یا اسپیکر چند کاناله بازی کن که اینجوری از crash هم می ترسی:D:-t

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من تا پایان چپتر 6 رفتم.اگر اویل شما رو نترسوند قطعا اینم نمیترسونه.اما حتما بازی رو در شب با سکوت و همراه هدست گلد تجربه کن چون خیلی اتمسفر بازی عالیه و حس واقعی فضاشو رو در این نوع شرایطی که بهت گفتم منتقل میکنه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اونایی که اهل کاوش و جستجو هستن باید همه جای بازی بگردن پر از Easter Eggs های جالب و جذابه از بازی های دیگه بتسدا مثل دووم ولفنشتاین و eldor Scrolls یا از نسخه ادل خیلی جالب بود من چندتاش دیدم SP داره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان از نظر ایجاد ترس و تیک های عصبی در حد اوت لست 2 هست ؟

و اینکه اینقدر ارزش داره که الان بخرمش یا صبر کنم دیسکش تو بازار ارزون شه چند ماه دیگه برم توی کارش ؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوستان از نظر ایجاد ترس و تیک های عصبی در حد اوت لست 2 هست ؟

و اینکه اینقدر ارزش داره که الان بخرمش یا صبر کنم دیسکش تو بازار ارزون شه چند ماه دیگه برم توی کارش ؟
نه عزیز با اونجوری نیست اتفاقا بخش اکسن ادونچرشم پررنگ شده فقط به عنوان Survival خالص در نطرش نگیر Outlast 2 که اصلا گبم پلی نداره فقط فرار کردنه ، این بیشتر یک حالت ترس روانشناسانه Silent hill ای گرفته با کنترل مهمات و ارتقا و جستجوی محیط و..

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من فقط امیدوارم دوستان دارن بازی ترسناک بازی میکنن این طوری نباشه که وسط روز باشه و اتاق هم پرنور و خونه بقلی هم با صدای بلند آهنگ شیش و هشت شهرام شب پره داره پخش میکنه و خلاصه بزن و بکوب و بعدش خب این وسط یه اویل ویتین 2 یی هستش و انتظار داشته باشین بترسین !!! :)):|

مواد لازم برای بازی کردن بازی های ترسناک :

1 - تی وی هر چی بزرگتر !! بهتر

2- اتاق تاریک

3 - کسی پیشت تو اتاق نباشه !

4 - سیستم صوتی 5.1

در پایان حالش رو ببرید ......:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من فقط امیدوارم دوستان دارن بازی ترسناک بازی میکنن این طوری نباشه که وسط روز باشه و اتاق هم پرنور و خونه بقلی هم با صدای بلند آهنگ شیش و هشت شهرام شب پره داره پخش میکنه و خلاصه بزن و بکوب و بعدش خب این وسط یه اویل ویتین 2 یی هستش و انتظار داشته باشین بترسین !!! :)):|

مواد لازم برای بازی کردن بازی های ترسناک :

1 - تی وی هر چی بزرگتر !! بهتر

2- اتاق تاریک

3 - کسی پیشت تو اتاق نباشه !

4 - سیستم صوتی 5.1

در پایان حالش رو ببرید ......:D
دقیقا یعنی باور کن صدا رو از این بازی های ترسناک بگیری و شب هیچی نمیمونه دیگه من خودم یکجاهایی اعصاب خرد میشه کلا صداش قطع میکنم میشه یک چیز معمولی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر