The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
بازی رو خریدم ریجن دو 250 هزار تومن تا پیک برام بیارتش دم خونه.
ولی تا پنج شنبه شب که shadow of war رو فتح نکنم پلمپشم باز نمیکنم. نمیتونم روی دو داستان در دو بازی جدید با دو گیم پلی متفاوت تمرکز کنم
خب میزاشتی همون پنجشنبه میخریدی دیگه :D قیمتشم مناسب‌تر می‌شد :D مثل اینکه شدت هایپ بسیار بالاست <:-P:D
=============================
اگه همه‌ چی مثل قبل باشه، این سایتایی که خودشون بازیها رو تهیه می‌کنن و نقدش می‌کنن فک کنم زودتر دست به کار بشن و فردا یا پسفردا نقدشون رو بدن...بعدش کم‌کم سایتای بزرگتر هم بهشون اضافه می‌شن...
چنتا از یوتیوبرها و استریمرها هم نسخه‌ی کامل به دستشون رسیده و مثل اینکه اجازه دارن تا چپتر 6 بازی رو نمایش بدن...هر کسی می‌خواد ببینه اینجا لینک‌هاش هست: The Evil Within 2 - Bunch of YouTubers/Streamers Videos of the First 6 Chapters

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
بهزاد وسکر اسپویل باز!:)) اسپویل مرحله اول بازی

اسپویل را به جان خریدم و مرحله اول را دیدم.مرحله اول بازی از اتش سوزی خانه شروع میشه.بعد که به لیلی میرسیم و بغلش میکنیم.اما هر دو میسوزیم!داره خواب ان اتفاق را میبینه که یک دفعه از خواب بیدار میشه و منتظر جولی کیدمن هست
کیدمن به سب میگه همه چی را.سب باورش نمیشه که لیلی زندس و میگه لیلی مردس!جالب هست که سران موبیوس هم هستند.رفتار و حرکات های سب قشنگه و ادم باهاش ارتباط برقرار میکنه! بعد سب را میارن و به دستگاه وصل میکنن.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,534
بهزاد وسکر اسپویل باز!:)) اسپویل مرحله اول بازی

اسپویل را به جان خریدم و مرحله اول را دیدم.مرحله اول بازی از اتش سوزی خانه شروع میشه.بعد که به لیلی میرسیم و بغلش میکنیم.اما هر دو میسوزیم!داره خواب ان اتفاق را میبینه که یک دفعه از خواب بیدار میشه و منتظر جولی کیدمن هست
کیدمن به سب میگه همه چی را.سب باورش نمیشه که لیلی زندس و میگه لیلی مردس!جالب هست که سران موبیوس هم هستند.رفتار و حرکات های سب قشنگه و ادم باهاش ارتباط برقرار میکنه! بعد سب را میارن و به دستگاه وصل میکنن.
از این پس بجای اسپویل باز ، از واژگان اسپویل آلرت استفاده کنید :D ، یکی از استادان عصر حاضر در تاپیکی منو با این واژه منفجر کرد :D .

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازی رو خریدم ریجن دو 250 هزار تومن تا پیک برام بیارتش دم خونه.
ولی تا پنج شنبه شب که shadow of war رو فتح نکنم پلمپشم باز نمیکنم. نمیتونم روی دو داستان در دو بازی جدید با دو گیم پلی متفاوت تمرکز کنم
ول کن شادو طولانیه تموم نمیشه این بگو تکلیفمون بدونیم فقط به خودت امید داریم کسی فعلا نمیخره بهزادم عقب نشینی کرده با این قیمت

• Like
Reactions: ps34

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
عجب تریلری بود =D> من نمیدونم قراره قبل از اینکه بازی به دستمون برسه از هایپ سکته کنیم یا اینکه در حال تجربه بازی سکته می‌کنیم ولی مطمئنم حتما یکیش اتفاق می‌افته @-):D
بالاخره روش بازاریابی و تبلیغات Bethesda رو هم فهمیدم...اینا به یوتیوبرها و استریمر‌های بی‌جنبه‌ی Twitch بازیو زودتر از منتقدا میدن که پشت سر هم از ترس جیغ بکشن و ادا اصول دربیارن تا همه متوجه بشن بازی ترسناک و خفنه و سریع برن سراغش :D اینا ابزار هایپ کردن هستن، با نقد نمی‌شه خیلی هایپ کرد...باید بصورت تصویری وحشت رو توی صورت طرف ببینی :D>:)
پ.ن: بچه‌های دیجیتال باز! :D اگه کسی بازیو پیش‌خرید کرده، لطفا لینک دانلودشو برسونه که ما هم از امروز دانلود رو شروع کنیم <:-P

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
خوب عزیزان مشخص شده بازی چند چپتره؟ چقدر زمان میبره تموم شه؟
۱کشو تو ۳۶۰ تموم کردم اخراش بینهایت بد بود و شده بود سری اویل ۵ که زامبی موتور سوار و مسلسلی و کارگری گنده ....
اینم قراره اینطوری بشه ؟ یا دستی بهش کشیدن؟۲۰۰ تومان الکی ندیم بشینیم پشیمون باشیم

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
خوب عزیزان مشخص شده بازی چند چپتره؟ چقدر زمان میبره تموم شه؟
۱کشو تو ۳۶۰ تموم کردم اخراش بینهایت بد بود و شده بود سری اویل ۵ که زامبی موتور سوار و مسلسلی و کارگری گنده ....
اینم قراره اینطوری بشه ؟ یا دستی بهش کشیدن؟۲۰۰ تومان الکی ندیم بشینیم پشیمون باشیم

14 تا چپتر.16 الی 19 ساعت.بازی نکردم.:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر