The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
علی رضا جان شما اطلاعاتی در مورد دوتا پست قبلیم نداری که dlc ها رو توضیح دادم؟؟ مخصوصا چراییه جلوگیری رییس سازمان ار کشته شدن لزلی توسط کیدمن درصورتی که اول بازی دستور کشتنش رو داد ؟؟؟! یا اینکه چرا اخر رییس سازمان رو کشتیم؟
سلام. دقیقا جزئیاتش یادم نیست ولی تا اونجایی که من یادم میاد، The Administrator اصلا به کیدمن دستور نداد که لزلی رو بکشه، گفتش که دستگیرش کن و از استم خارجش کن...دقیقا واژه‌ی استخراج رو یادمه که گفت...
بعدش کیدمن متوجه میشه که Ruvik میخواد از لزلی برای خارج شدن از استم استفاده کنه و همینطور بعد از اینکه متوجه میشه موبیوس از کیدمن به عنوان یه تست استفاده کرده (دقیقا یادم نیست چه تستی بود...) و ماموریتش فقط یه تست بوده و قرار نبوده اصلا توی هدفش موفق بشه؛ کیدمن واسه همین به موبیوس بی‌اعتماد میشه و از اون ور هم میره سراغ کشتن لزلی تا Ruvik نتونه از استم بیرون بیاد...
این قضیه که اون مبارزه‌ی آخر DLC دوم خود The Administrator نبوده و Ruvik خودشو به اون شکل درآورده هم بسیار محتمل هستش چون یه جایی توی داستان (دقیق یادم نیست کجا :D) متوجه میشیم که کلا موبیوس در حال بیخیال شدن این دنیای استم بوده و دیگه واسشون مهم نبوده ( احتمالا واسه اینکه رفتن سراغ یه STEM پیشرفته تر که توی نسخه‌ی دوم قضیه اش رو میفهمیم) و قضیه‌ی کیدمن فقط یه تست بوده و دلیلی نداشته که موبیوس بیاد از لزلی محافظت کنه ولی در عوض روویک کلید نجاتش از استم لزلی بوده و هر کاری میکرده که لزلی نمیره. چون قضیه تست بوده، واسه همین بعد از بیرون اومدن کیدمن، همه چی خوبه و کسی باهاش کاری نداره...یه دلیل دیگه هم واسه اینکه اون باس فایت آخر DLC دوم Ruvik بوده اینه که بعد از کشتن The Administrator و وقتی که کیدمن از استم بیرون میاد، میفهمه که این یارو هنوز زندس و داره موبیوس رو مدیریت میکنه (اگه درست یادم باشه یکی از پرستارا یا مایرا (همسر سب) بهش میگه)...
این ورژن خلاصش بود :D امیدوارم جواب سوالتو گرفته باشی...در کل خیلی از اتفاقات DLCها و خود بازی مبهم هستن و بیشترین کاری که میشه در موردشون انجام داد گمانه‌زنی هستش...
امیدوارم توی نسخه ی دوم شفاف سازی بشه چون خود منم خیلی سوال بی جواب دارم :D

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
این Preview ها رو نبینید! من یه Preview سی دقیقه ای از چپتر 5 رو دیدم و اینقدر برام اسپوبل شد که بعدش رفتم هرچی مونده بود رو هم دیدم که یکیشون یک ساعت گیم پلی از چپتر دو بود:))
الان حس می کنم بازی رو قبل از انتشارش بازی کردم:|
در مورد بازی، همه چی نسبت به نسخه اول زیر و رو شده. گرافیک بازی پیشرفت فجیعی داشته و حتی بعضی اوقات میتونم به جرات بگم Photo-realistic شده! گان پلی بازی روونتره و Crafting کاملی هم داره!
خود سباستین این بار بیشتر درگیر وقایع بازیه و در مورد اتفاقایی که میفته نظر میده و به نظر میاد شخصیت پردازی بهتری داره. بازی هم همچنان پر از همون راهروهایی هست که تا انتهاش میرید، میبینید بن بسته، برمیگردی میبینی راهرو کلاً عوض شده. به شدت از Stefano که یکی از شخصیت های منفی هست (بازی تا دلتون بخواد آنتاگونیست داره)هم خوشمان آمد\m/این هم دسته گل ایشونه:
TEW2 Stefano.jpg
تا الان دو تا از باس فایت ها نشون داده شدن که مثل همیشه روانی و عجیب و غریبن و ایده هاشون فقط از ذهن مریض میکامی میتونه بیرون بیاد. اپنینگ بازی فوق العادس، بازی بعد از یه تعقیب و گریز مشابه قسمت اول، سباستین رو توی یکی از خیابونای بیرون از شهر Union میندازه در حالی که اول شبه و هیچ صدایی به غیر از نم نم بارون وجود نداره و به خاطر همین از نظر اتمسفر یه چیز عجیبی ساخته.
TEW2 Union.jpg
در کل هرچی قسمت خفن از بازی های ترسناک و Survival دم دستشون بوده رو با هم ترکیب کردن، با این حال معجون خاصی درست شده. همون The Last Resident of Silent Hill:D
در ضمن بازی یه لودینگ باحال هم داره که خودتون باید تجربه کنید. الان مورد انتظار ترین بازی امسال حداقل برای من همینه.

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
یکی از شخصیت های منفی بازی Theodore هست که تو تریلر Race Against Time یک معرفی داشت.یک شخصیت مذهبی مریض و روانی به سبک سدلر!:*

نکته جالب هم این جاست که هم استفانو و Theodore طراحی محیط های مخصوص خودشون را دارن.:*

Theodore واقعا عالیه.مدت هاست دنبال یک شخصیت مریض مذهبی به سبک سدلر میگردم:))

راجع به گرافیک هم باید گفت با یک گرافیک فوق العاده طرفیم و همه چیز تا این لحظه در حد یک شاهکار جلو رفته است.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام. دقیقا جزئیاتش یادم نیست ولی تا اونجایی که من یادم میاد، The Administrator اصلا به کیدمن دستور نداد که لزلی رو بکشه، گفتش که دستگیرش کن و از استم خارجش کن...دقیقا واژه‌ی استخراج رو یادمه که گفت...
بعدش کیدمن متوجه میشه که Ruvik میخواد از لزلی برای خارج شدن از استم استفاده کنه و همینطور بعد از اینکه متوجه میشه موبیوس از کیدمن به عنوان یه تست استفاده کرده (دقیقا یادم نیست چه تستی بود...) و ماموریتش فقط یه تست بوده و قرار نبوده اصلا توی هدفش موفق بشه؛ کیدمن واسه همین به موبیوس بی‌اعتماد میشه و از اون ور هم میره سراغ کشتن لزلی تا Ruvik نتونه از استم بیرون بیاد...
این قضیه که اون مبارزه‌ی آخر DLC دوم خود The Administrator نبوده و Ruvik خودشو به اون شکل درآورده هم بسیار محتمل هستش چون یه جایی توی داستان (دقیق یادم نیست کجا :D) متوجه میشیم که کلا موبیوس در حال بیخیال شدن این دنیای استم بوده و دیگه واسشون مهم نبوده ( احتمالا واسه اینکه رفتن سراغ یه STEM پیشرفته تر که توی نسخه‌ی دوم قضیه اش رو میفهمیم) و قضیه‌ی کیدمن فقط یه تست بوده و دلیلی نداشته که موبیوس بیاد از لزلی محافظت کنه ولی در عوض روویک کلید نجاتش از استم لزلی بوده و هر کاری میکرده که لزلی نمیره. چون قضیه تست بوده، واسه همین بعد از بیرون اومدن کیدمن، همه چی خوبه و کسی باهاش کاری نداره...یه دلیل دیگه هم واسه اینکه اون باس فایت آخر DLC دوم Ruvik بوده اینه که بعد از کشتن The Administrator و وقتی که کیدمن از استم بیرون میاد، میفهمه که این یارو هنوز زندس و داره موبیوس رو مدیریت میکنه (اگه درست یادم باشه یکی از پرستارا یا مایرا (همسر سب) بهش میگه)...
این ورژن خلاصش بود :D امیدوارم جواب سوالتو گرفته باشی...در کل خیلی از اتفاقات DLCها و خود بازی مبهم هستن و بیشترین کاری که میشه در موردشون انجام داد گمانه‌زنی هستش...
امیدوارم توی نسخه ی دوم شفاف سازی بشه چون خود منم خیلی سوال بی جواب دارم :D
واقعا علی رضا جان ممنون اطلاعاتت کامل و جامع بود حتی کامل قانع کننده و جواب 99 درصد سوال هامو گرفتم.فقط 1 درصد باقی موندش اینه که چه اخر بازی اصلی چه اخر dlc سباستین دوبار بهوش میاد یه بار توی سازمان و بار بعدش در وان تیمارستان اون قضیش چیه؟ایا وقتی در وان تیمارستان بیدا میشه و لزلی رو در حال خروج میبینه در واقعیت هست یا متصل به stem ؟؟؟ یا اینکه هیچ جوابی برای این سوال نیست و فقط گمانه زنیه تا نسخه ی دوم بیاد؟؟؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
واقعا علی رضا جان ممنون اطلاعاتت کامل و جامع بود حتی کامل قانع کننده و جواب 99 درصد سوال هامو گرفتم.فقط 1 درصد باقی موندش اینه که چه اخر بازی اصلی چه اخر dlc سباستین دوبار بهوش میاد یه بار توی سازمان و بار بعدش در وان تیمارستان اون قضیش چیه؟ایا وقتی در وان تیمارستان بیدا میشه و لزلی رو در حال خروج میبینه در واقعیت هست یا متصل به stem ؟؟؟ یا اینکه هیچ جوابی برای این سوال نیست و فقط گمانه زنیه تا نسخه ی دوم بیاد؟؟؟
خواهش می‌کنم. خوشحالم که به جواب سوالات رسیدی<:-P
قضیه‌ی آخر بازی سوال منم هست و واقعا تا اونجایی که من میدونم مدرکی وجود نداره که قضیه‌اش دقیقا چیه...من منتظرم یه جوابی توی نسخه‌ی دوم بگیریم.

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
اینجور که من برداشت کردم، روویک خودش رو تو بدن لزلی بارگزاری کرده و حالا وارد دنیای واقعی شده، اگر دقت کنید لزلی داخل استم که بودیم همش میلرزید و خودشو خم میکرد راه میرفت، اما موقعی که بیرون تیمارستان میبینیم، داره خیلی سالم راه میره... شاید این شخص، همون روویک هست.
اینجا یه مساله دیگه هم هست، اونم توهمات خود سباستین میتونه باشه که بعید میدونم، چون بعد کشتن روویک، نشون میده اون جایی که لزلی به دستگاه وصل بوده خالیه، بعد سباستین به هوش میاد و ادامه ماجرا.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
خواهش می‌کنم. خوشحالم که به جواب سوالات رسیدی<:-P
قضیه‌ی آخر بازی سوال منم هست و واقعا تا اونجایی که من میدونم مدرکی وجود نداره که قضیه‌اش دقیقا چیه...من منتظرم یه جوابی توی نسخه‌ی دوم بگیریم.
من خیلی فرضیه براش دارم.اخریشم اینه اخر پایان dlc اون دوتا مرد سفید پوش که برای سازمان کار میکردن تمام اجساد رو چه زنده چه مرده داشتن برمیداشتن میبردن جای نامعلوم پس شاید داشتن میبردنشون بندازنشون توی وان تیمارستان که جزء دارایی سازمانم هست که ولشون کنن برن و بار دوم که بهوش اومدیم یه مثلا 5 ساعت بعد بود که در حد یک پلک زدن سباستین نشونش داد و تمام جریاناتی که دیدیم مثل ورود نیروی swat به تیمارستان یا خروج رویک در کالبد لزلی کاملا در حقیقت بود.
بازم ممنون از وقتی که گذاشتی برای توضیحاتی که دادی و همچنین تمام زحماتی که در همه تاپیک ها میکشی :x

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
من خیلی فرضیه براش دارم.اخریشم اینه اخر پایان dlc اون دوتا مرد سفید پوش که برای سازمان کار میکردن تمام اجساد رو چه زنده چه مرده داشتن برمیداشتن میبردن جای نامعلوم پس شاید داشتن میبردنشون بندازنشون توی وان تیمارستان که جزء دارایی سازمانم هست که ولشون کنن برن و بار دوم که بهوش اومدیم یه مثلا 5 ساعت بعد بود که در حد یک پلک زدن سباستین نشونش داد و تمام جریاناتی که دیدیم مثل ورود نیروی swat به تیمارستان یا خروج رویک در کالبد لزلی کاملا در حقیقت بود.
بازم ممنون از وقتی که گذاشتی برای توضیحاتی که دادی و همچنین تمام زحماتی که در همه تاپیک ها میکشی :x

کاملا باهات موافقم مهدی.انجا که تو تیمارستان به هوش می اییم و نیروهای پلیس وارد میشن و جناب روویک دارن میرن کاملا در واقعیت هستیم.ان سر درد هم حیله سازنده بوده تا مشخص نشه که ما تو واقعیت هستیم یا همجنان در استم.طبق فایل بازی هم روویک بیرون امده و انجا کاملا در واقعیت هستیم.:>

ان تیمارستان تنها جایی هست که نیروهای پلیس ازش خبر دارن و تنها ردپایی موبیوس هست که پلیس ها ازش اگاهی دارن.به همین خاطر هم اجساد را انجا رها کردند تا دیگه دنبالشون نگردند و سرنخ های دیگه پیدا نکنن!:D

موتور بازی یک موتور ویژه بر اساس idTech است و اسمش هم STEM Engine گذاشته شده.نام موتور بازی بر اساس دستگاه استم است:D

During my preview at a NYC press event, a representative of The Evil Within 2 shared that Tango Gameworks created a custom-built engine based on idTech, which they’ve named STEM Engine. The name is of course based on the setting of the game, the artificial world created by the combined consciousnesses of the fine folks of Krimson City. The exact specific of which iTech iteration were not shared, but I’ve reached out to the publisher for clarification.

The Evil Within 2 Powered by Modified idTech: STEM Engine - Rely on Horror

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خیلی ممنون که DLC ها رو کامل اسپویل کردید.
حداقل کاری که می شه کرد اینه که داخل اسپویلر بحث کنید.
داداش به تاریخ انتشار بازی هم یه نگاهی بنداز:|
بازی 3 سال پیش منتشر شده معمولا برا بازیی هایی که چند ماه از تاریخ انتشارشون میگذره اسپویل میذارن نه بازیی که 3 سال پیش اومده:|
شما بازی نکردی مشکل بقیه نیست
الان کمتر از یک ماه تا عرضه نسخه دوم نمونده طبیعیه که درمورد اتفاقات نسخه قبل دوستان صحبت کنن چون اکثرا نسخه قبل رو رفتن
یه همچین چیزی هم تو هر بازیی که نخسه بعدیش چیزی به عرضش نمونده طبیعیه شما دلت نمی خواد چیزی برات اسپویل شه تو تاپیک نیا و قبلش هم برو نسخه قبل رو بازی کن چون برا فهمیدن کامل داستان بازی باید نسخه قبل رو بازی کنی

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
یه 24 دقیقه از گیم پلی بازی دیدم که چپتر 5 رونشون میداد.من که تقریبا دیوانه شدم عالی بود مخصوصا موقعی که داشت با یه باس میجنگید کف و خون قاطی کردم هر چی بیشتر میبینم بیشتر از بازی خوشم میاد

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
292v_dkkns_nx0aac7g8.jpg

دقت کردین لیلی شباهتی عجیبی به الی داره؟! یا من چشمام البالو گیلاس میچینه؟!:))

latest

The-Evil-Within-2-New-Survive-Gameplay-Trailer-Released.jpg

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی

نه بی شباهت هم نیستن تا حدودی به هم لیلی و الی.اون عکس اخریه چقدر زیباست.یه خانواده ی خوب در کنار هم.بنده خدا سباستین بعد این جریانات چقدر شکسته شده.فکر کنم تا دخترش رو توی نسخه ی دوم پیدا کنه پیرمرد شه.امیدوارم اگر مقصر همه این جریانات زن سباستین هست تاوان بدی توی نسخه ی دوم ازش بگیریم.اول بچه رو با دروغ آتش سوزی از سباستین گرفت.بعد باز به دروغ نشون داد خودشم کشته شده در صورتی که ناپدید شده که به سازمان کمک کنه. بعد کاری کرد سباستین وارد عذابی بزرگ توی ذهن رویک در دستگاه بشه.توی دستگاه سباستین بهترین دوستش جوزف رو از دست داد.بعدش سباستین شغلش رو توی اداره ی پلیس از دست داد و دیگه افسر نیست.بعد مشکلات روانی براش بوجود اومد همچنین اقتصادی.حالا باز باید وارد دستگاه شه برای پیدا کردن دخترش.واسه این چقدر عذاب روحی کشیده و اینهمه شکسته شده.

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
بچه ها من تو پیش نمایش ها به مقایسه بازی با عنوان The Last Of Us برخوردم اما برام مهم نبود.علیرضا تو تلگرام بهم گفت که بازی با اخرین ما مقایسه میشه و اصلا انتظارشو نداشته و واقعا امتیازی مثبتی هست که بازی با ان مقایسه میشه.این نکته عالی هست که بازی با یک همچین شاهکاری تو برخی بخش ها مقایسه میشه.\m/

این برداشت زیر از گیم پلی بازی به شدت عالی هست.دو تا نکته را گفته و مهم هست :

1- اینکه بازی به فیلم ها و عناوین ژاپنی به شدت شبیه و از ان ها الهام گرفته:*

The Evil Within 2’s aesthetic draws inspiration from all sorts of J-Horror video games and movies. There are bits with a camera monster out of Fatal Frame. A ball of long-haired lady faces would be right at home in The Ring or The Grudge. And the psychological horror aspect in general owes a lot to Silent Hill.

2- نویسنده گفته نمیخوام ادعا کنم که به بازی به اندازه ی رزیدنت اویل 4 عالی هست اما امکانش هست که باشه! در واقع گفته من معتقدم و ادعا دارم که بازی به همون اندازه رزیدنت 4 خوب هست.یعنی اگه پاش بیفته میگم.هیچ ترسی هم ندارم.میگم این موضوع را:D

I’m not going to claim that The Evil Within 2 will be as good as Resident Evil 4, because what game could be. But it is great to see Shinji Mikami and his team at Tango Gameworks (including new director John Johanas) return to that incredible style few games have managed to successfully replicate since. The Evil Within 2 launches on October 13 for PlayStation 4, Xbox One, and PC.

Hands-On: The Evil Within 2 is 2017’s Other Good Resident Evil Game - Geek.com

نویسنده ی سایت زیر هم گفته کیفیت کلی ساخت بازی به شدت بالاست

the overall quality of the world and its design is very high

The Evil Within 2 - Final Impressions

این سایت هم گفته شینجی میکامی یادوری میکند که چرا استاد ژانر ترس هست. ^:)^البته تیتر اصلی این هست که اویل ویتین دو به رزیدنت هفت میخنده!نمیدونم منظورش چیه!شاید منظورش این هست که اویل ویتین 2 عنوان رزیدنت اویل 7 را میخوره!شماها فهمیدید بگید!:))

Laughing in the face of Resident Evil 7

Shinji Mikami reminds us why he's the master of horror.

The Evil Within 2 Preview: Laughing in the face of Resident Evil 7 | Stevivor

پیش نمایش ها همه عالی و خفن.دو الی سه تا متعادل هم داشته که ان ها هم بازی را بازی کنن به صورت کامل نظرشون عوض میشه\m/

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
خیلی از چیزای توی بازی به TLOU شباهت دارن درست، کاورگیری بازی، استفاده از بطری برای پرت کردن حواس دشمنا (به این عکس و توضیح اسکیل Bottle Break نگاه کنید، نگید که به یاد آپگرید Shiv نمیفتید:D)
TEW2 bottles.jpg
طراحی بعضی از دشمنا و صداهایی که درمیارن هم که کلاً منو یاد Clicker ها میندازن مثل این:
TEW2 creature.jpg
ولی شباهت به الی تو کتم نمیره! دیگه هر دختر بچه ای که صورت تپلی داره الی نیست:| یعنی واقعاً شما به این عکسا نگاه می کنید و میگید این شبیه الیه:o؟
TEW2 lily 01.jpg TEW2 lily.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر