The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
عکس دومی کسی که خوابیده رو تخت رو یه احساسی بهم میگه یا جوزف هست یا اصلا خوده سباستین توی نسخه اوله

دقیقا.بعضی ها میگن سباستین هست و بعضی ها هم میگن جوزف میباشد.:-"

• Like
Reactions: mikelwar and ps34

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دقیقا.بعضی ها میگن سباستین هست و بعضی ها هم میگن جوزف میباشد.:-"
به احتمال زیاد خود Sebastian هستش چون اگه درست یادم باشه جوزف همیشه دستکش دستشه ولی توی این تصویر کسی که دراز کشیده دستکشی توی دستش نداره...
توی آخر تریلر معرفی هم دیدیدم که Sebastian با خودش ملاقات میکنه (که احتمالا یه ورژنی از خودش توی نسخه‌ی قبلیه...)
بعدشم توی این تصویر اگه زوم کنی میبینی که اونی که دراز کشیده، حلقه دستشه...مثل خود Sebastian :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
تبلیغات و غرفه Psycho Break 2 (!) در نمایشگاه TGS :D

DKNXUkQUIAAYYeu.jpg DKNquZhUQAAWUcP.jpg

نامردا صف وایسادن که برن دموی بازی رو بزنن بر بدن :(( ولی احتمالا وقتی میان بیرون از ترس مشکل قلبی + روانی پیدا کردن >:)

DKO35d6UIAAKSHy.jpg
همه‌ی اینارو کارگردان بازی توییت کرده :-"

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من فکر میکردم توی ژاپن به صورت اصطلاحی اسم بازی فرق داره و psycho break بهش میگن ولی با این بنرها اصلا کلا انگار بری توی ژاپن بگی evil within بازی کردی ندونن چی هست :D
بازی های بسیار زیادی داریم که 12 ساعت گیم پلی دارن یا اصلا 30 ساعت گیم پلی دارن مثل فارکرای یا اساسینز یا بتمن و... که قطعا بازی های خوبی هستن ولی واقعا چندتا بازی داریم که اینجوری اینقدر زیاد داستانشون بتونن توی ذهن آدم ماندگار بمانن و پاک نشن؟
وقتی بازیش رو تموم کردم بعدش دقیقا احساسی مثل فیلم inseption (تلقین) داشتم که اصلا نمیدونستی فیلم در واقعیت بود یا بوسیله اون دستگاه توی لایه های 6 و 7 خواب بودی.این احساس رو بعد پایان بازی داشتم اما قطعا وقتی نسخه دوم رو تهیه کردم توی کل مدت زمان بازی این احساس رو خواهم داشت که آیا تمام جریانات پیش روم در حقیقتن یا رویا چون بازی جوری تموم شد که ما بوسیله دستگاه stem سازمان در وان تیمارستان بهوش اومدیم و رویک رو در کالبد لزلی در حال حرکت دیدیم و مجدد سرمون تیر کشید.
پس سوال اصلی اینه آیا در نسخه دوم وقتی کیدمن 3 سال بعد تمام جریانات میاد سراغ سباستین که بهش بگه دخترش زندست همون موقع ما در واقعیت هستیم و میخوایم به stem وصل شیم یا اینکه نه ما همون موقع شنیدن خبر زنده بودن لیلی بازم از قبل در stem هستیم و الان میخوایم مجدد برای بار دوم به stem وصل شیم که وارد ذهن دخترمون لیلی شیم؟؟؟ حتی توی اون تریلر معرفی که علی رضا جان بهش اشاره کرد که سباستین با خودش ملاقات میکنه ممکنه معنیش این باشه که اونیکی سباستین توسط یه stem دیگه به بازی وصل هستش و ما خودمون رو داریم دوبار در رویا میبینیم شاید با دو هدف مختلف!آدم بهش فکر کنه هیچ نتیجه ای نمیگیره چون ما در نسخه ی اولم وقتی توی ماشین بهمون بیسیم زدن که قتل های وحشتانکی در حال وقوعه یعنی حتی قبل از ورود به اون تیمارستان جهنمی به stem وصل بودیم !
من همین 1 ساعت پیش سیزن پس نسخه اول بازی رو خریدم و الان سر دانلود هست هر 3 تا dlc و تصمیم گرفتم بیشتر با جولی کیدمن آشنا بشم چون طبق اطلاعات منتشر شده در نسخه ی دوم مرتب بوسیله دستگاهی در بازی با ما ارتباط داره و بهمون اطلاعات میده و در واقع اصلا باهامون در دنیای لیلی توی stem نیست و حضور فیزیکی ای نداره اما نقش اطلاعاتی و داستانی مهمی داره پس بهتره حتما سیزن پس نسخه اول رو تجربه کرد تا با پیشینش و ارتباطش با سازمان آشنا شد.

آخرین ویرایش:

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
اسکرین شات های جدید

4381150616077829470_5.jpg

Here are some brand new screenshots for The Evil Within 2 | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من dlc های نسخه اول رو همین امروز تموم کردم ولی نکاتی برام پیش اومد ممنونم میشم اگر کسی میدونه توجیه کنه هرچند میدونم توی نسخه دوم بیشترشون معلوم میشن:
رییس سازمان میاد کیدمنو وارد استم میکنه که دقیقا کیدمن چی کار کنه؟ هر سری که کیدمن میخواد لزلی رو بکشه رییسش ظاهر میشه جلوشو میگیره در صورتی که هدف ماموریت کلی dlc این بود که کیدمن وارد دستگاه stem بشه و لزلی رو از بین ببره که بعدش رویک نتونه توسط جسم لزلی به دنیای واقعی برگرده اما پس رییس میخواست کیدمن با لزلی چی کار کنه که جلوشو هی میگرفت در صورتی که قبل ورودش به استم به کیدمن دستور داد لزلی رو بکش؟؟ بعد اخرش چرا کیدمن اومد ریسش رو کشت؟ همشم توی بازی کیدمن به رییسش میگفت من به تو اعتماد ندارم پس چرا براش کار کرد؟ چی رییسش اول بهش گفت که بعد کیدمن فهمید دروغه.اصلا رییس چه قدرتی داشت که میتوتست خودشو تبدیل به یه هیولا اونم داخل ذهن رویکی کنه که به خونش تشنه انتقام بود؟حتی دقت کنید اصلا همون اول بازی قبل از اینکه کیدمن به استم وصل شه رییس یه هیولا بود و از دستش سیاهی اومد ! باور کنید همون کیدمنم اولش اصلا تو واقعیت نبود مگر اخرش که پیش زن سباستین بهشو اومد و به کف دستش آرم سازمانی افتاد که توی تریلر قسمت دومم مشخص بود.
...........
اخر بازی اون زنه که اومد پیشمون و از نیم صورت به پایین مشخص بود همسر سباستین بود و اونور دقت کنید تاتیانا همون پرستاری که بازی رو توی نسخه اصلی save میکردیم پیشش ، داشت رد میشد و تابلو نشون میده برای سازمان کار میکنه.ولی نفهمیدم اون دوتا مرد سفید پوشه اومدن زیر بغل کی رو گرفتن بردن؟!
بعد کیدمن سباستین رو بهشو اورد و بهش گفت به دنیای واقعی خوش اومدی ولی اخرشم باز نشون نداد پس چرا و چه خوش امد گویی بود که بعدش سباستین باید توی وان تیمارستان بهوش بیاد نه همونجا توی سازمان !
بازیش همش سوال در سواله

آخرین ویرایش:

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
من dlc های نسخه اول رو همین امروز تموم کردم ولی نکاتی برام پیش اومد ممنونم میشم اگر کسی میدونه توجیه کنه هرچند میدونم توی نسخه دوم بیشترشون معلوم میشن:
رییس سازمان میاد کیدمنو وارد استم میکنه که دقیقا کیدمن چی کار کنه؟ هر سری که کیدمن میخواد لزلی رو بکشه رییسش ظاهر میشه جلوشو میگیره در صورتی که هدف ماموریت کلی dlc این بود که کیدمن وارد دستگاه stem بشه و لزلی رو از بین ببره که بعدش رویک نتونه توسط جسم لزلی به دنیای واقعی برگرده اما پس رییس میخواست کیدمن با لزلی چی کار کنه که جلوشو هی میگرفت در صورتی که قبل ورودش به استم به کیدمن دستور داد لزلی رو بکش؟؟ بعد اخرش چرا کیدمن اومد ریسش رو کشت؟ همشم توی بازی کیدمن به رییسش میگفت من به تو اعتماد ندارم پس چرا براش کار کرد؟ چی رییسش اول بهش گفت که بعد کیدمن فهمید دروغه.اصلا رییس چه قدرتی داشت که میتوتست خودشو تبدیل به یه هیولا اونم داخل ذهن رویکی کنه که به خونش تشنه انتقام بود؟حتی دقت کنید اصلا همون اول بازی قبل از اینکه کیدمن به استم وصل شه رییس یه هیولا بود و از دستش سیاهی اومد ! باور کنید همون کیدمنم اولش اصلا تو واقعیت نبود مگر اخرش که پیش زن سباستین بهشو اومد و به کف دستش آرم سازمانی افتاد که توی تریلر قسمت دومم مشخص بود.
...........
اخر بازی اون زنه که اومد پیشمون و از نیم صورت به پایین مشخص بود همسر سباستین بود و اونور دقت کنید تاتیانا همون پرستاری که بازی رو توی نسخه اصلی save میکردیم پیشش ، داشت رد میشد و تابلو نشون میده برای سازمان کار میکنه.ولی نفهمیدم اون دوتا مرد سفید پوشه اومدن زیر بغل کی رو گرفتن بردن؟!
بعد کیدمن سباستین رو بهشو اورد و بهش گفت به دنیای واقعی خوش اومدی ولی اخرشم باز نشون نداد پس چرا و چه خوش امد گویی بود که بعدش سباستین باید توی وان تیمارستان بهوش بیاد نه همونجا توی سازمان !
بازیش همش سوال در سواله

ببین مهدی جان در رابطه با درگیری کیدمن و رییس موبیوس دو تا فرض وجود داره :

1- این کسی که کیدمن باهاش دگیر میشه رییس موبیوس هست و علت درگیری هم بی اعتمادی هست که سازمان نسبت به کیدمن داشته و اهداف سازمان را کاملا براش شرح ندادن.کیدمن تو طول دی ال سی ها متوجه ماهیت سازمان میشه و خب قطعا نسبت به ان بی اعتماد میشه.اما چرا کیدمن برای سازمان کار میکنه به وضعیت بد زندگی کیدمن برمیگرده.کیدمن گذشته بدی داشته و این سازمان بوده که با دستگاه استم ان را از این رو به ان رو میکنه.پس بهشون پایبند هست اما اختلاف نظر باهاشون داره.

2-ان شخصی که کیدمن باهش درگیر شد رییس موبیوس نیست و جناب روویک هست!بله روویک!البته یکی از رفقای من میگه بازی اصلی و دی ال سی ها همزمان بودن!حالا نمیدونم درست میگه یا نه.ولی اگه درست بگه این فرض رد میشه.اما اگه اشتباه بگه این فرض درست هست و ان روویک بوده.علت اینکه جلوی کیدمن را هم میگرفته که لزلی کشته نشه هم همینه!چون تنها کسی که واقعا به لزلی احتیاج داره همین روویکه

در رابطه با ان زن هم بله.ان زن سباستین هست و تکلیفش تو قسمت دوم مشخص میشه.ان تیمارستان مال موبیوس هست.مشکلی نداره که سباستین انجا بهوش بیاد

و اما میرسیم به یک مطلب مهم.ایا روویک برگشته یا خیر؟تو این فایل که علیرضا جان زحتشو کشید و بهم داد و تو دی ال سی سوم(دی ال سی کیپر) بوده روویک به واقعیت برگشته و حدس من این هست که پایان قسمت دوم سرکلش پیدا میشه.البته نه در دنیای استم ، بلکه در خارج از دنیای استم.اگه بشه چی میشه!:o

o82l_4_5917798737215750484.jpg

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
ببین مهدی جان در رابطه با درگیری کیدمن و رییس موبیوس دو تا فرض وجود داره :

1- این کسی که کیدمن باهاش دگیر میشه رییس موبیوس هست و علت درگیری هم بی اعتمادی هست که سازمان نسبت به کیدمن داشته و اهداف سازمان را کاملا براش شرح ندادن.کیدمن تو طول دی ال سی ها متوجه ماهیت سازمان میشه و خب قطعا نسبت به ان بی اعتماد میشه.اما چرا کیدمن برای سازمان کار میکنه به وضعیت بد زندگی کیدمن برمیگرده.کیدمن گذشته بدی داشته و این سازمان بوده که با دستگاه استم ان را از این رو به ان رو میکنه.پس بهشون پایبند هست اما اختلاف نظر باهاشون داره.

2-ان شخصی که کیدمن باهش درگیر شد رییس موبیوس نیست و جناب روویک هست!بله روویک!البته یکی از رفقای من میگه بازی اصلی و دی ال سی ها همزمان بودن!حالا نمیدونم درست میگه یا نه.ولی اگه درست بگه این فرض رد میشه.اما اگه اشتباه بگه این فرض درست هست و ان روویک بوده.علت اینکه جلوی کیدمن را هم میگرفته که لزلی کشته نشه هم همینه!چون تنها کسی که واقعا به لزلی احتیاج داره همین روویکه

در رابطه با ان زن هم بله.ان زن سباستین هست و تکلیفش تو قسمت دوم مشخص میشه.ان تیمارستان مال موبیوس هست.مشکلی نداره که سباستین انجا بهوش بیاد

و اما میرسیم به یک مطلب مهم.ایا روویک برگشته یا خیر؟تو این فایل که علیرضا جان زحتشو کشید و بهم داد و تو دی ال سی سوم(دی ال سی کیپر) بوده روویک به واقعیت برگشته و حدس من این هست که پایان قسمت دوم سرکلش پیدا میشه.البته نه در دنیای استم ، بلکه در خارج از دنیای استم.اگه بشه چی میشه!:o

o82l_4_5917798737215750484.jpg
مرسی از اطلاعاتت.
درباره ی نکته ی شماره 2 که نوشتی بله خب dlc ها قطعا همزمان با بازی اصلی دنبال میشه.اینکه تابلو هست !
بعیدم میدونم اون شخصی که باهاش درگیر شدیم روییک باشه و اون رییس بود که مشخص نیست پس چرا میخواد جلوی کشته شدن لزلی رو بگیره وقتی که اولش دستور کشته شدنشه میده.اون موقع که ما داریم با رییس سازمان میجنگیم همزمان با ما سباستین داره با رویک در مرحله اخر بازی اصلی میجنگه.چیز دیگه ای هم که مشخص نیست اینکه چطور رییس میتونه توی مغز دشمنش رویک خودشو واسه ما هیولا کنه.
در مورد اون فایل dlc کیپر هم آره منم میداش کردم و احتمال زیاد بله روییک در نسخه دوم برگرده

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
ای داد حالا چیکار کنم؟ خداشاهده دانلودشم کردم ولی دلم نمیاد ببینمش:D:D:((:((. اگه پاکش نکنم وسوسه میشم بیینمش باید پاکش کنم پس ولی خدایی سخته خیلی ...:D

نبینش:D منم اشتباه کردم دیدمش:((

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
آقاااا نبینید! تحمل کنید دیگه فقط 20 روز مونده <:-P
این تریلرهارو واسه افرادی دادن که هنوز مطمئن نیستن بازی رو میخوان بخرن یا نه :D
ممکنه Bethesda مثل Prey یه هفته قبل از عرضه یه دمو یه ساعته هم از بازی هم بده... در کل صبر کنید!
نبینش:D منم اشتباه کردم دیدمش:((
باس فایت هم داره توی این چهل دیقه؟ :D درجه‌ی خفنیتش چقدر بود؟ :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
آقاااا نبینید! تحمل کنید دیگه فقط 20 روز مونده <:-P
این تریلرهارو واسه افرادی دادن که هنوز مطمئن نیستن بازی رو میخوان بخرن یا نه :D
ممکنه Bethesda مثل Prey یه هفته قبل از عرضه یه دمو یه ساعته هم از بازی هم بده... در کل صبر کنید!

باس فایت هم داره توی این چهل دیقه؟ :D درجه‌ی خفنیتش چقدر بود؟ :D
علی رضا جان شما اطلاعاتی در مورد دوتا پست قبلیم نداری که dlc ها رو توضیح دادم؟؟ مخصوصا چراییه جلوگیری رییس سازمان ار کشته شدن لزلی توسط کیدمن درصورتی که اول بازی دستور کشتنش رو داد ؟؟؟! یا اینکه چرا اخر رییس سازمان رو کشتیم؟

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
باس فایت هم داره توی این چهل دیقه؟ :D درجه‌ی خفنیتش چقدر بود؟

آره علی داره، درجه خفنیش هم زیاده\m/، ولی کاش نمی دیدیم:(( چون دیگه واقعا نمی تونم منتظرش بمونم:((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر