Wolfenstein II: The New Colossus

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط END_BOY, ‏Jun 12, 2017.

1. END_BOY

END_BOY Tonight Is The Night
    کاربر فعال

نام:
    یاسر

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
    قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

#1 END_BOY, ‏Jun 12, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jun 12, 2017
    Journey, x-x, IMANOKA و 26 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. mehdi-psp

کاربر سایت

نام:
    مهدي
    دوستان من یه جا گیر کردم ؟
    مرحله ونوس اونجا که میگه Enter the Oberkommando گیر کردم ،
    اونجا که چند تا لوله هست و در نهایت به یه در بسته میرسیم نمیدونم چه جوری از اون درب عبور کنم.

ممنون میشم یه راهنمایی کنید .

3. R.I.P

R.I.P مدیر سابق
    کاربر سایت

نام:
    محمدرضا
    دو تا قابلیت داره کاراکتر نمیدونم شما کدوم رو داری،یکی اینکه بدویی بزنی در رو بشکونی بری تو ، یا اون‌یکی‌قابلیت همون دورو ور در یه سوراخه یه قابلیتت اینه که بری توی سوراخای کوچیک از اونجا هم راه داره

ps3_360_wii این نوشته را Like کرده است.
  4. mehdi-psp

کاربر سایت

نام:
    مهدي
    والا برای من اونی رو داره که با سرعت بزنم درو پیکر بشکنه ولی اینو هر کاری میکنم نمیشکنه ،
    تو یو توپ چند تا ویدئو دیدم که کاراکتر سینه خیز میشه و از لابلای لوله ها میره ولی من نتونستم هیچ کاری کنم و کلا کلافه شدم . نیم ساعته گیره این قسمتم .

5. amir sss

کاربر سایت

سلام من داخل اسکایرم وقتی زیاد مود میریزم هنگ میکنه چه نرم افزاری استفاده کنم

6. AminMoradiX

کاربر سایت

نرم افزار شعور پست در تاپیک مربوط

Changed_Man 50 این نوشته را Like کرده است.
  7. all4u

کاربر سایت

نام:
    Reza
    خوب بازی رو من بعد خیلی تاخیر گرفتم شروعش که از ادامه ۱ هست و باحال شده ولی خوب باید محیط و گشت و همه چیزو جم کرد

James Bond و ps34 این نوشته را Like کرده اند.
  8. Madridista

کاربر سایت

نام:
    حسين
    دلم به شدت برای بازی تنگ شده، این دی ال سی های داستانی ارزش اینو دارن که سیزن پس بخریم واسش ؟ مدت زمان گیم پلی اشون چقدر هست ؟

9. The Listener

The Listener Take Me Home
    عضو تحریریه

نام:
    رایان
    راستش من اصلا با دی ال سی های بازی حال نکردم. نمیدونم منظورو میرسونم یا نه ولی به نظرم خیلی خیلی یخ بودن. و این که هرکدومشونم یکی دو ساعت بیشتر طول نمیکشن.

FUTURE و Madridista این نوشته را Like کرده اند.
  10. FUTURE

کاربر فعال

نام:
    Alireza
    Dd0HTi0U8AAYx3d.jpg

Ali Venom, uriel, ps3_360_wii و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. Ali Venom

Gold User

نام:
    ali
    دوستا بنده اینجا گیر کردم و نمیدونم چه طوری باید برم جای مارک شده
    دقیقا همونجایی هست که یک ادم اهنی رو میکشیم که از یک دستش اتش در میاد و از یک دست دیگش راکت

12. Little John

کاربر سایت

نام:
    سینا
    باید بری ساختمون سمت چپ . اول برو سمت راست و برو بالا بعد از تخته چوبها رد شو و برو ساختمون سمت چپ

Ali Venom این نوشته را Like کرده است.
  13. Ali Venom

Gold User

نام:
    ali
    ممنون اینجا که رد کردم ولی واقعا ولفنشتاین 2 یکی از اورتریتد ترین بازیهای نسل هست. از طراحی و معماری مراحل گرفته تا نحوه روایت داستان تو کات سین ها، مخفی کاری که چه عرض کنم
    حتی از Halo 5 هم کمپینش ضعیف تره
    با احترام به تمام کسایی که این بازی رو فوق العاده میدونند برعکس من نمرات رو صرفا جوزدگی منتقد ها بابت موج سواری بتزدا Save Player One میدونم

#267 Ali Venom, ‏Jun 1, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jun 1, 2018
    Lions Gate این نوشته را Like کرده است.
  14. stanley

کاربر سایت

قضیه اینه که اصلا نباید داستان و روند بازی رو جدی بگیری. بازی فقط بکش و برو جلو محضه. اواسط رو به پایان بازی یه اتفاقای عجیب غریبی میفته که در نوع خودش بنظرم جالبه. شخصیت ها هم خوبن. حداقل اینه که گاها دیالوگ های بامزه ای میگن و روی اعصاب نیستن. گان پلی بازی هم لذت بخشه. انتظارات بیشتر از این نداشته باش و فقط بکشو حال کن!:D

15. Ali Venom

Gold User

نام:
    ali
    نه بابا با خود داستان که کاری ندارم ولی نحوه روایت ش اینکه ده دقیقه گیمپلی داشته باشم، ده دقیقه کات سین CG و باز به همین ترتیب برای این نسل واقعا چندین قدم رو به عقب هست
    البته از گان پلی و melee های فوق العاده بازی نمیشه گذشت ولی مثلا قابلیت مخفی کاری تو بازی هست اما خیلی ابتدایی و سطح پایین خب چه اصراری بوده به خاطرش گند بزنی تو طراحی مراحل به خاطر این مورد
    یا مثلا هوش مصنوعی بازی به شکل عجیبی بد هست و سازنده ها به شکل ناجوانمردانه ایی سعی کردند این مورد رو پوشش بدند

در کل به نظرم بازی بدی نیست ولی خب سازندگان هم به شکل عجیبی در توهم هرچی بزرگتر، ازادی بیشتر یعنی بهتر هستند.

stanley این نوشته را Like کرده است.
  16. stanley

کاربر سایت

کات سین ها برای من زیاد مهم نبود:D اما قبول دارم اصلا مخفی کاری به استایل بازی هم نمیخوره منم هیچ وقت نمیرفتم چون مشخص بود بازی بهش بها نداده! دشمن ها هم هستن که شما اونها رو بکشید نه بیشتر:D
    بازی درکل انتظار زیادی نداشته باشی خوبه.

Ali Venom این نوشته را Like کرده است.