Wolfenstein II: The New Colossus

xygnxiv9h5mhcuw8wza9f.jpg

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
داستان بازی برای کسی که نسخه قبلی رو بازی نکرده ملموس هست ؟ بهتر نیست اول نسخه قبلی رو بازی کنیم و بعد سراغ این نسخه بیاییم ؟ تفاوت کیفی در چه حدی هست ؟
اونجوری که دوستان گفتن اصلا نیازی به تجربه حتمی نسخه اول نیست.
تفاوت کیفی رو میشه از حرف های بچه ها و امتیاز منتقدا فهمید.
مثل اینکه از نظر کیفی ولف از شوترای این نسل بالاتر بوده.

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
داستان بازی برای کسی که نسخه قبلی رو بازی نکرده ملموس هست ؟ بهتر نیست اول نسخه قبلی رو بازی کنیم و بعد سراغ این نسخه بیاییم ؟ تفاوت کیفی در چه حدی هست ؟
بسیار فرق دارد شاید تفاوت در حد تغییر گرافیک gta3 به gta iv.

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
سلام دوستانی لطفا خصوصی من جواب سوالو بدین تاپیکو نمی بینم برای اسپویلر ! الان این ریجن 2 نسخه ps4 که دیسکش توی سایتای ایران برای فروشهست , سانسور یا تغییری که نسبت به ریجن 1 نداره ؟ یکی اطلاعات کامل بده من بدونم بخرم یا صبر کنم برای ریجن ال

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
سلام دوستانی لطفا خصوصی من جواب سوالو بدین تاپیکو نمی بینم برای اسپویلر ! الان این ریجن 2 نسخه ps4 که دیسکش توی سایتای ایران برای فروشهست , سانسور یا تغییری که نسبت به ریجن 1 نداره ؟ یکی اطلاعات کامل بده من بدونم بخرم یا صبر کنم برای ریجن ال
این بازی فقط ریجن 2 تو کشورای المان و اتریش سانسور داره بقیه دنیا و بقیه ریجن 2 ها مشکلی ندارن

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
دوستان این جریان سانسور ها چیه ؟ اصلا به رجن بازی ها چه ربطی داره؟

علامت های سواستیکا یا همون صلیب شکسته المان نازی تو کشورای المان و اتریش حذف شدن چون هر جور استفاده از این علامت به جز تو بخش اموزشی جرمه مجازاتش هم سنگینه فکر کنم 10 سال زندانه . نسخه قبلی هم سانسور شده بود تو المان و اتریش .

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
خب بازى رو تموم كردم

البته قسمت هاي اوبر كامندرها مونده كه خيلى ربطى به داستان نداره و پس از پايان بازى هم ميتونيد تمومش كنيد. من تقريبا ١٧ ساعت كشيد تا قسمت داستاني رو تموم كردم

و اما خود بازى، در يك كلام فوووووووق العاده بود. بازى يه بهشت كامل براى FPS بازاست. يه Blood & Gore كامل. اينقدر داستان اصلى بازى در عين فانتزى بودن كول و باحال بود كه واقعا تو بعضي از جاهاي بازي :o ميشيد.
بازي تو روند داستانيش خيلي "تابو شكني" كرده يعني يه صحنه هايي تو بازي ميبيني كه واقعا تو هيچ بازي نميبينيد( ايشاالله بعدا تو يه تاييك ديگه راجبش حرف ميزنيم).
بازي صحنه هاي به يادموندني زياد داره. بچه هايي كه quake 4 بازي كردن بايد يادشون باشه كه يه صحنه عجيبي اون بازي داشت كه با اينكه ١٢ سال از اون بازي و تجربش براي من ميگذره ولي هنوز هم اون صحنش در خاطرم هست، نيو كلوسوس دقيقا از اون صحنه ها داره.
بازي خشونت عرياني داره، اصلا هم تو ارائه اون خودشو سانسور نميكنه و همه چيو ميريزه رو دايره. فقط بنظر من تو ارائه انتي فاشيسم و انتي نازيسم بودن خيلي زياده روي كرده! يعني همه جوره نازي ها ، تفكراتشون ، ضد يهود بودنشون، روان پريش و حيوان صفت بودن رهبراشون و صدها چيز ديگه كاملا از بيخ و بون تركوندتشون.

گيم پلي بازي حرف نداره. يه FPS اولد اسكول و كاملا روون. اسلحه ها حرف نداره. شليك باهاشون روحتون و تلطيف ميده. وقتي دو دستتون اسلحه باشه كاملا ميتونيد يه سمفوني كامل از گلوله و خون رو به اجرا بزاريد\m/ خيلي وقت بودن از دست گرفتن يه شاتگان اينطوري مسرور نشده بودم\m/
روي ٦٠ فريم كاملا قفله و از اين لحاظ با يه بازي كاملا روون روبه رو هستيد و من هيچ باگي تو روند بازي كردنم نديدم.
مشخصه بازي ٣گانست و شماره ٣ى هم در كاره

بازي بدون ايراد نيست و ميشه گفت ماموريتاي فرعي بازي خيلي جذاب نيست و شما رو ترغيب به انجامش نميكنه ولواقعا هم خيلي نيازي به انجامشون حس نميكنيد

كلام اخر اينكه اميدوارم نور به قبر اموات بتثدا و ماشين گيمز بباره كه بعد كلي وقت اينطوري اب شش ما رو حال اوردن
حتما بازي رو تجربه كنيد، خود داستان بازي رو هم اگه لحاظ كنيم جاي ديگه چنين چيزي نصيبتون نميشه.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بلاخره بعد از چند روز بازی به دست ما هم رسید 3 ساعتی تا الان بازی کردم
توضیحات کامل رو بعد از اتمام بازی میگم
فقط الان اینو بگم
شاهکااااار شوتر یعنی رسما این سه ساعت فکم رو زمین بود مرحله ویلچر بازی که من کلا هنگ بودم:o
اصلا از زمین تا اسمون با نسخه اولش فرق کرده چه فیزیک وحشتناکی رو حرکات سلاح گذاشتن ادم با بازی کردن این میفهمه شوتر یعنی چی
گرافیک هم که روانی کننده
من با همون تریلر ای تری به موفقیت این عنوان ایمان داشتم الانم که دارم ورای انتظاراتم نتیجش رو میبینم
خدا رحم کنه:((:D

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خب بازى رو تموم كردم

البته قسمت هاي اوبر كامندرها مونده كه خيلى ربطى به داستان نداره و پس از پايان بازى هم ميتونيد تمومش كنيد. من تقريبا ١٧ ساعت كشيد تا قسمت داستاني رو تموم كردم

و اما خود بازى، در يك كلام فوووووووق العاده بود. بازى يه بهشت كامل براى FPS بازاست. يه Blood & Gore كامل. اينقدر داستان اصلى بازى در عين فانتزى بودن كول و باحال بود كه واقعا تو بعضي از جاهاي بازي :o ميشيد.
بازي تو روند داستانيش خيلي "تابو شكني" كرده يعني يه صحنه هايي تو بازي ميبيني كه واقعا تو هيچ بازي نميبينيد( ايشاالله بعدا تو يه تاييك ديگه راجبش حرف ميزنيم).
بازي صحنه هاي به يادموندني زياد داره. بچه هايي كه quake 4 بازي كردن بايد يادشون باشه كه يه صحنه عجيبي اون بازي داشت كه با اينكه ١٢ سال از اون بازي و تجربش براي من ميگذره ولي هنوز هم اون صحنش در خاطرم هست، نيو كلوسوس دقيقا از اون صحنه ها داره.
بازي خشونت عرياني داره، اصلا هم تو ارائه اون خودشو سانسور نميكنه و همه چيو ميريزه رو دايره. فقط بنظر من تو ارائه انتي فاشيسم و انتي نازيسم بودن خيلي زياده روي كرده! يعني همه جوره نازي ها ، تفكراتشون ، ضد يهود بودنشون، روان پريش و حيوان صفت بودن رهبراشون و صدها چيز ديگه كاملا از بيخ و بون تركوندتشون.

گيم پلي بازي حرف نداره. يه FPS اولد اسكول و كاملا روون. اسلحه ها حرف نداره. شليك باهاشون روحتون و تلطيف ميده. وقتي دو دستتون اسلحه باشه كاملا ميتونيد يه سمفوني كامل از گلوله و خون رو به اجرا بزاريد\m/ خيلي وقت بودن از دست گرفتن يه شاتگان اينطوري مسرور نشده بودم\m/
روي ٦٠ فريم كاملا قفله و از اين لحاظ با يه بازي كاملا روون روبه رو هستيد و من هيچ باگي تو روند بازي كردنم نديدم.
مشخصه بازي ٣گانست و شماره ٣ى هم در كاره

بازي بدون ايراد نيست و ميشه گفت ماموريتاي فرعي بازي خيلي جذاب نيست و شما رو ترغيب به انجامش نميكنه ولواقعا هم خيلي نيازي به انجامشون حس نميكنيد

كلام اخر اينكه اميدوارم نور به قبر اموات بتثدا و ماشين گيمز بباره كه بعد كلي وقت اينطوري اب شش ما رو حال اوردن
حتما بازي رو تجربه كنيد، خود داستان بازي رو هم اگه لحاظ كنيم جاي ديگه چنين چيزي نصيبتون نميشه.
اون مراحل Ubercomander‌ها رو از دست ندید...هم اون محیط‌هایی که قبلا توی بخش داستانی بهش سر زدید رو دوباره با یه جو جدید و دشمنای جدید میشه تجربه کرد و هم اینکه بعد از تموم کردن همشون، یه مرحله خفن + بشدت سخت آزاد میشه که قطعا ارزشش رو داره <:-P:D
==============
راستی اونایی که مثل من دنبال پلات کردن بازی بودن، بهتره بگم که الکی خودتون رو توی زحمت نندازید :D چون برای گرفتن پلاتینیوم باید روی آخرین درجه سختی یعنی Mein Leben بازیو تموم کنید که کلا توش نمیتونید Save کنید و باید بازی رو بدون مردن و در یک دور، در آخرین درجه سختی تا آخرش برید...:D>:):| الان 0.0 درصد از افرادی که بازیو خریدن، تونستن بازیو پلات کنن >:)

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اون مراحل Ubercomander‌ها رو از دست ندید...هم اون محیط‌هایی که قبلا توی بخش داستانی بهش سر زدید رو دوباره با یه جو جدید و دشمنای جدید میشه تجربه کرد و هم اینکه بعد از تموم کردن همشون، یه مرحله خفن + بشدت سخت آزاد میشه که قطعا ارزشش رو داره <:-P:D
==============
راستی اونایی که مثل من دنبال پلات کردن بازی بودن، بهتره بگم که الکی خودتون رو توی زحمت نندازید :D چون برای گرفتن پلاتینیوم باید روی آخرین درجه سختی یعنی Mein Leben بازیو تموم کنید که کلا توش نمیتونید Save کنید و باید بازی رو بدون مردن و در یک دور، در آخرین درجه سختی تا آخرش برید...:D>:):| الان 0.0 درصد از افرادی که بازیو خریدن، تونستن بازیو پلات کنن >:)
سلام.علی رضا من روی حالت درجه سختی بالا بازی رو تموم کردم ولی عمرا بشه روی mein leben بازی رو فتح کرد چون دشمن فحشت بده میمیری چه برسه درگیر شی اونم بدون سیو :D
اگر ویدیویی الان هست یا در آینده دیدی که کسی تمومش کرد لطفا لینکش رو بزار

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
سلام.علی رضا من روی حالت درجه سختی بالا بازی رو تموم کردم ولی عمرا بشه روی mein leben بازی رو فتح کرد چون دشمن فحشت بده میمیری چه برسه درگیر شی اونم بدون سیو :D
اگر ویدیویی الان هست یا در آینده دیدی که کسی تمومش کرد لطفا لینکش رو بزار
سلام. من فعلا کسی رو ندیدم که تمومش کرده باشه ولی مطمئنم الان خیلی از یوتیوبرها و اسپیدرانرهای عزیز در حال تلاش هستن :D من فک کنم باید بیشتر بازی رو روی این درجه سختی بصورت مخفی‌کاری بری و از تبر واسه تیکه پاره کردن افرادی که روبه‌روت قرار دارن استفاده کنی تا سر و صدایی ایجاد نشه <:-P
بعد از عرضه‌ شدن DLCها که دوباره میرم سراغ بازی، شاید منم یه همتی کردم و امتحانش کردم...سر Doom که بعد از کلی تمرین و تکرار تا مرحله دو تا مونده به آخر رفتم ولی دیگه بیخیالش شدم...#-o
در کل اینم یه جورایی مثل درجه سختی Ultra Nightmare توی Doom هستش که خود سازنده‌ها توی id software هم نتونسته بودن بازی رو توی این حالت تمومش کنن :)) ولی صد در صد افرادی پیدا میشن که مثل DOOM سریعا دست به کار شن و با تموم کردنش یه خودی نشون بدن <:-P

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
==============
اپدیت میکنن بازیو برای این درجه سختی یا تروفیش چون محاله کسی بتونه اینجوری تموم کنه مگر سازنده بخواد به همه بخنده و ترول کنه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
کاش میشد اون حس ناراحتی که لحظه اخر بازی بهم دست داد رو بیان کنم ... رسما یکی از بهترین تجربه های شوتری بود که تا بحال داشتم . بازی نبود که ! یه بلاک باستر درجه اول هالیوودی بود رسما :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر