Life Is Strange : Before the Storm

z99o_dims.jpg

سازنده: Deck 9 Games
ناشر: Square Enix
Platforms : PS4 , X1 , PC
تاریخ عرضه:
اپیزود اول : 31August 2017
ایپزود دوم : 19October 2017

بعد از موفقیت بازی Life Is Strange در سال 2015 و استقبال گیمرها از بازی ، درخواست های زیادی برای ادامه و یا روایت قضایای پیش از آمدن مکس (شخصیت اصلی نسخه ی اول) به Arcadia Bay مطرح شد.
هرچند LIS2 همان زمان تایید لفظی شد ، اما چندی پیش لیک هایی در رابطه با داستان گذشته به روی اینترنت رفت.

Before the Storm داستان کلوئی و ریچل را قبل سه سال از بازگشت مکس به شهر روایت میکند. هرچند پایان داستان برای آن هایی که LIS را بازی کرده اند مشخص است، اما روابط کاراکترها و احساساتی که در بازی وجود دارد ، تجربه ای جدید را رقم خواهد زد.
در BtS ما در نقش کلوئی بازی میکنیم، و خبری از کنترل زمان نیست! پس هیچ کدام از انتخاب های ما قابل برگشت نیست!

این عنوان در 3 ایپزود منتشر خواهد شد و توسط استودیو Deck 9 Games ساخته میشود.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نکته جالب در مورد ریز انتخاب های این قسمت اینه که بعضی از کار ها رو هیشکی انجام نداده واسه همین 0 درصد هستن ! بازی کنید خودتون میفهمید

@.Amirone :D

شاید خیلیا براشون سوال باشه چرا از اتفاقات اصلی داستان بیشتر از همون یـ نیمچه صحنه پایانی نشون ندادن و فقط به نشون دادن روابط بین کلویی و ریچل بسنده کردن ؟ اگه نظر من رو بخواید به نظرم من کل تلاش تیم سازنده و کلا هدف بازی از اول این بود که ما بازی رو از دید کلویی ببین فقط شاهد روایت داستانی باشیم که قبلا کلویی برامون تعریف کرده نه چیز هایی که کلویی ازش اظهار بیخبری میکنه واسه همین نیاز به توضیح بیشتر نبود وگرنه خیلی راحت میتونستن برای بر طرف شدن سوالاتی که تو ذهن همه نقش بسته بود بیشتر از اینا نشون بدن !
در مورد اون قضیه فن تئوری هم خیلی دلم میخواست بازی هر چند کم یک سری سرنخ در اون مورد بده تا حداقل دیگه برامون سوال نباشه چرا مکس قابلیت برگردوندن زمان رو پیدا میکنه ولی خوب همونجور که گفتم باید پذیرفت که بازی تقریبا مستقل عمل میکنه تو داستانش و تمایلی به چسبوندن خودش به بازی اصلی نداره البته غیر از اون چیزی که بالاتر گفتم ...

آخرین ویرایش:

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
این اپیزودم فوق العاده بود. امیدوارم بعد اپیزود Farewell هم باز یه عنوان دیگه با محوریت کلوئی ببینیم. واقعاً تصور اینکه دیگه چنین کارکترایی رو نبینیم خیلی ناراحت کنندست. :(
اندینگ بازی عالی بود. منم به رچل دروغ گفتم. ویلیامم به کلوئی دروغ گفته بود، جیمز هم به رچل. دقیقاً می رسیم به دیالوگ ویلیام توی تئاتری که کلوئی تو خواب دید: "Maybe there's a reason we pretend? Maybe the lies we tell each other are less horrible than the truths we keep hidden?"
از همون اپیزود اول یه حس خیلی ناراحت کننده ای برای کلوئی داشتم تا اندینگ بازی که بالاخره کلوئی و رچل باهم ارتباطشون خیلی قوی تر شده بود و کلوئی خیلی خوشحال بود. ولی بعدش که گوشی رچل توی Dark Room رو نشون داد و Missed Call های کلوئی رو همه چیز خراب شد و از اولشم ناراحت کننده تر شد! ای کاش اون صحنه رو کلاً نشون نمی دادن تا بازی با همچین حس ناراحت کننده ای تموم نمیشد...
الیوت هم با اینکه حرفاش در مورد رچل رو کاملاً قبول داشتم ولی عصبانیت ناگهانیش و هل دادن کلوئی و دیالوگایی که بعدش گقت WTF ترین موقعیت این اپیزود بود! با اینحال اونم حقش نبود به خاطر اهمیت دادنش به کلوئی اینطوری از Blackwell اخراج بشه...
کشتن Damon هم که همه می دونید ولی با اینحال این قسمت رو فکر نکنم کسی توجه کرده باشه بهش:

i2u7_damon.jpg

از شروع این فصل تا الان خیلی ناراحتم که چرا تو اندینگ بازی اصلی کلوئی رو نجات نداده بودم، بعد از تموم شدن BtS دیگه شکی ندارم که کسی بیشتر از کلوئی ارزش نجات دادن نداره...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
موسیقی زیبای پایانی بازی :
Wolf Alice - Bros

موسیقی زیبا Don't Mess With Me
41865745812384098126.jpg

دانلود

کل موسیقی های لایسنس شده بازی با کیفیت ۳۲۰ استخراج شده از بازی توسط خودم - دانلود

آخرین ویرایش:

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها من یه به یه مشکلی با بازی برخوردم بازی رو که اپدیت کردم وقتی میرم توی بازی میخوام اپیزود سوم اجرا کنم این تصاویر میاد . کسی میدونه باید چیکار کنم ؟

dgv1_photo_2017-12-21_22-21-48.jpg

اول این میاد بعد X که میزنم این صفحه میاد

wn4o_photo_2017-12-21_22-21-52.jpg

اینجا هم هیچ گزینه ای برای اجراش نیست مجبور میشم دایره رو بزنم بر میگرده همون صفحه عکس اول چک اپدیت هم زدم میزنه اخرین نسخه هستش کسی به این مشکل برخورده؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خب خب خب منم بالاخره فرصت کردم بازی رو تموم کنم :D

اقایون شما چرا اینطوری انتخاب کردید؟ :D درسته به ظاهر حرفای سرا و عمل پدر ریچل هدفی خوبی پشتش بود ولی خب به نظرم وسیله رو توجیح نمیکنه همونقدر که مادر ریچل گند زد در طول پونزده سال و خرده ای، پدر ریچل تو یک شب اونقدر تر زده. من که تمام حقیقت رو به رچیل گفتم چون حق داشت بدونه مادرش با اونکه خطا کار بوده ولی سعی در جبران و بهبود داشته و پدرش ممکنه چقدر تبدیل به ادم خطرناکی بشه.

میشه گفت سوال کل BtS این بود که ایا ما برای هدفی که داریم میتونیم دروغ رو وسیله قرار بدیم که من هرجور حساب میکنم نه چون ممکنه این وسط خیلی چیزهای دیگه هم فدا بشه

باقی نکات قابل توجه دیگه هم بچه ها گفتند ولی خب یک سوالی که دارم به نظرتون با توجه به پایان BtS میشه قبل نسخه اصلی برای اولین بار بازیش کرد یا نه ؟ :think:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دو مورد انتخاب کلویی + تفاوت هاشون :
اگه شما تو اپیزود دوم درخواست خالی کردن جیبتون از سمت دیوید رو رد نکنید دیوید تو صحنه ی خونه کلویی اپیزود سوم از کلویی عذر خواهی میکنه (از ته دل) و صحبتش رو ادامه میده ولی اگه در خواستش رو رد کنید عذر خواهی نمیکنه و با کراهت و لحن ادمی که از ته دل حرف نمیزنه و انگار مجبورش کردن به گفتن اون کلمات با کلویی حرف میزنه قسمت بعدی گفت و گوی کلویی و دیود اگه عکس رو رد کنید دیوید به شدت عصبانی میشه و پایانش میشه صحنه ی پایینی ...

این حرکت کلویی اوج نامردی بود :astonished::sweatsmile:
ewdo_accept-offer-vs-reject-offer-from-david---life-is-strange-before-the-storm-episode-3-gameplay-choice---youtube.mp4_20171224_19274811111.jpg

Poor David ....

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535
دو عدد قطعه ی زیبا که از بازی الهام گرفته شده :

0qdy_from-what-you-left-behind-(original-before-the-storm-inspired-song)---youtube.mp4_20171221_131817.jpg

From What You Left Behind (Original Before The Storm Inspired Song) - Download

auqx_amber-(original-before-the-storm-inspired-song)---youtube.mp4_20171221_131759.jpg

Amber (Original Before the Storm Inspired Song) - Download
الان گوش دادم ، فوق العادس ، هنوز بازی نکردم ، ولی بازی رو روی PS4 دارمش ، روی پلات بازیا که کار میکنم حواسم جای دیگستو تمرکز ندارم ، چند وقت دیگه بازیش میکنم ، دقیقا کاری که با فصل اول کردم .

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر