1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Assassin's Creed: Origins

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط END_BOY, ‏Jun 12, 2017.

1. Tonight Is The Night کاربر فعال

نام:
    یاسر

Developer: Ubisoft Montreal
    Publisher: Ubisoft
    Director: Ashraf Ismail , Jean Guesdon
    Producer: Julien Laferriere
    Genre: Action-adventure, Stealth
    Engine: AnvilNext
    Platform: PlayStation 4 , Microsoft Windows , Xbox One
    Release: October 27, 2017

اطلاعاتی جدید از بازی :

• بازی قبل از نسخه Unity در دست ساخت بوده
    • سیستم مبارزه و هوش مصنوعی باز سازی شده
    • دکمه دویدن حذف شده و سرعت کاراکتر با استیک‌ها تنظیم میشه
    • نام کاراکتر اصلی بازی "Bayek" میباشد هرچند به احتمال زیاد شخصیت دیگری نیز قابل کنترل است
    • قابلیت نشستن به بازی بازخواهد گشت
    • وقایع بازی در دوران سلطنت کلئوپاترا جریان دارد که شامل شهرهای بزرگ و کوچک مثل ممفیس و اسکندریه هست
    • پلیر میتواند از تمامی ساختمان های درون بازی بالا برود
    • عقاب نیز در بازی قابل کنترل است
    • میادین مبارزه گلادیاتورها در بازی وجود دارد
    • تمامی NPCها تحت تاثیر و شب و روز کارهای مختلفی انجام میدن از قبیل خوردن و خوابیدن و کار کردن
    • شخصیت بازی دارای حالت آدرنالین مانندیه که با پرشدنش قدرت ویژه‌ای رو اجرا میکنه
    • بازی پر از گنج هست که میشه در زیر اب یا درون کشتی های غرق شده و خرابه ها پیدا کرد
    • بازی دارای آیتم‌های لجندریه که میتوان انها را لوت کرد
    • هیدن بلید فقط روی دشمنان ضعیف تر جواب میدهد و قادر نیستید دشمنان قوی تر را از پای در اورید
    • دکمه‌ای که باعث میشد آزادانه بدوید و از در و دیوار بالا بروید حذف شده
    • بازی دارای پازل‌های پیچیدتری نسبت به قبل خواهد بود

Assassin's Creed Origins- E3 2017 Official World Premiere

720p

Assassin's Creed Origins - 30 Minutes of NEW Gameplay

720p

تصاویر بازی:

ACO_screen_BayekDesert_e3_170611_330pm_1497209506.jpg ACO_screen_BayekShield_e3_170611_330pm_1497209507.jpg ACO_Screen_Environment_Nile_Fields_e3_170611_330pm_1497209509.jpg ACO_Screen_Environment_Underwater_e3_170611_330pm_1497209511.jpg ACO_screen_FaiyumTempleSenu_e3_170611_330pm_1497209512.jpg ACO_screen_HeavyBlade_e3_170611_330pm_1497209514.jpg ACO_screen_Pyramids_e3_170611_330pm_1497209515.jpg ACO_screen_PyramidSlide_e3_170611_330pm_1497209516.jpg ACO_screen_RangedCombat_e3_170611_330pm_1497209517.jpg

آخرین ویرایش: ‏Jun 19, 2017
    Octienne, RohFa, Fenris Wolf و 16 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    از تریلر جدیده مشخصه که کامبتش از e3 بهتر شده اون خیلی ضایع بود :| ولی معلونه خالی بستن چهار ساله روش کار نمی کنن قدیما باز یه چی نشون میدادن بازی یه چی دیگه میشد الان اشکارا گندشون نشون میدن خالیم میبندن ^#(^ در هر حال من که خوشم امد:D

<Professional> و reza_cowboy این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    رضا
    حتی یه تیکه آشغال هم باشه من میخواهمش:D......ولی یجورایی احساس میکنم سیستم کامبت بازی انگار شبیه فور آنر هست...شاید بخاطر اضافه شدن سپر این حسو دارم!!!

4. کاربر سایت

نام:
    shahab
    این حرفت منو یاد اون جوک‌ه می‌ندازه که دوتا پیرزن یهودی می‌رن رستوران یکی شون می‌ گه چقدر غذاش بد بود اون یکی ‌هم می‌گه آره تازه خیلی‌م کم بود:)) البته تو یکم ابزوردتری هانی‌بانی:*

ولی دمت گرم الان اومدم تو پست‌های جدید دیدم ده‌تا تاپیکو در عرض ۱۰ دقیقه آوردی بالا\m/

رفع اسپم:
    یوبی‌سافت کی می‌خواذ از میان مایه بودن دست برداره؟:D بابا لامصب اگه کمالگرا نیستی، افتضاح یا حداقل بد باش! یوبی‌سافت تو گیم منو یاد دفاع اتوبوسی تو فوتبال می‌ندازه:|

این یارو پروتاگونیستش رو از قصد عقب مونده ساختن؟ اینقدر بی رنگ و بو و بی‌ابهت؟ عجیب غریب بده.

ولی به درک که معلومه بازی محتوای زیاد ولی بدردنخور داره. اگه مبارزات خوب درمیومد من خودم می‌شستم شونصدتا فچ کوئست با کمال رضایت تموم می‌کردم دعاشونم می‌کردم. ولی مبارزات سبک‌ه و انیمیشناش بی‌ریخت‌‌ه و بیش از حد سریع‌ه. فینیشرهام زشتن و جذابیتش خیلی کمتر از وقتی‌‌ه که از گیم‌پلی تلف می‌کنه. امیدوارم توی دست بهتر از چیزی باشه که نشون می‌ده، یا حداقل اینقدر بد نباشه که نشه بهش عادت کرد.

Arman Sensi و reza_cowboy این نوشته را Like کرده اند.
  5. Gold User

نام:
    مهدی
    سلام.فکر کنم از این یه خطت برداشت میشه هیچ کدوم از تریلرهای جدید بازی رو ندیدی.از بازی خوشت نمیاد نظر شخصیته ولی اینجا با این حرفت کسی رو که اطلاعی از بازی نداره منحرف میکنی.تریلرهای جدید بازی رو برو ببین خواهی دید بسیار ماموریت های جانبی داستان های منحصر به فردی دارن که هر کدوم قد به ماموریت اصلی پخته هستن همچنین هر کدوم در مکان های خاص با دشمن های خاص.اتفاقا اینا از جون و دل دارن کار میکنن تا به هدفشون که ماه گذشته اعلام کردن که جلب دوباره ی اعتماد از دست رفته مردم از چند نسخه اخیر اساسینز هست برسن.
    ماموریت های جانبی بازی خیالتون راحت هم زیادن و هم عالی طراحی شدن ولی اگر از مبارزات خوشتون نیومده که بازم نظر شخصیتونه چون من و خیلی های دیگه از این تغییر بنیادی خوشمون اومده و راضی هستیم.
    موفق باشیم

آخرین ویرایش: ‏Aug 15, 2017
    RohFa این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    nami1, robb stark, RohFa و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    حسین
    بازی تو مصر هست گرافیک و گیم پلی بازی پیکسلی هم باشه من میخرمش:D
    فقط بالا رفتن از یکی از اهرام مصر برا من 60 دلار میارزه:D

king of north و agent 360 این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    رضا
    وقتی از سال 2007 فن این سری شدم براحتی با 2تا نسخه آشغال:Dدست از فن بودنش نمیکشم!!!تازه این که بخاطر مصر هم که شده حتی آشغالتر از آشغال هم باشه من باز میخواهمش:D:D:D
    وقتی هر چند وقت یبار میام بازیسنتر باید نظر بدم و حرفمو 4نفر بخونن وگرنه میمیرم:Dتو تاپیکهای دیگه فعالیت ندارم وگرنه 100تا میارم بالا:D:D

9. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین

بالاخره اون تریلر CGـهای معروف سری رو هم برای این نسخه دادن:D
    گرچه E3 منتظرش بودم،ولی بازم همین که بالاخره ساختن جای شکرش باقیه:D

همچنان اینم رقیب AC:R نشد! :( رو دستش نمیاد دیگه هیچوقت!
    +این چه آهنگی بود:))

CriRo7, a2010, agent 360 و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

یوبیسافت تو طراحی تریلر ها خیلی دروغ میگه !!! به هیچ عنوان نمیشه بهشون اطمینان داشت، سر واچ داگز-دیویژن- اسپلینتر سل بلک لبست و غیره کاملا مشهوده! به غیر از این، این سری بازی بعد از نسخه Brotherhood مراحل جانبی قوی نداشته مثل مقبره ها-مراحل داوینچی- و... سر بعضی تریلر های اسپلینتر واسه تریلر محیط جدید و گیم پلی جداگونه درست میکردن:| رینبو کلا یک جور دیگه بود بازیش اومد طور دیگه شد:| در مورد مبارزات هم قرار نیست هر کس ازش خوشش نیاد نیاد نظر بگه بگید نظر شخصی، الان شما خوششتون اومده باید بقیه هم بیاد؟ :D این سری از نسخه بعد 3 چند دسته شد طرفدارش الان هم قراره اون اتفاق بعد نسخه 3 هم دوباره تکرار بشه! ولی در مورد مبارزات واقعا خیلی انمیشن هاش نسبت به این سری که واقعا فوق العاده بود ضعف داشته!

mobile1199 این نوشته را Like کرده است.
  11. God Of War کاربر سایت

نام:
    نـــــــویـــــــــد
    تریلر CG عالی بود خیلی خوشم اومد

12. کاربر سایت

وای خدا ! این یه تریلر به تنهایی ، افتضاح تمام تریلر های قبلی رو از ذهنم پاک کرد :|
    اگه تا الان متنفر بودم از این عنوان ، تریلر جدای از CG بودنش ، باعث شد عاشق محیط گیم بشم :x
    با این که مطمئنم این عنوان به خوبی قبلی هاش نمیشه ، ولی AC از اون دسته گیم هایی هست که حتما باید تجربش کرد ...
    پ.ن : یه سری از چیزایی که وسط تریلر گفته شد ، به شدت منو یاد جملات قصار بهمن هاشمی انداخت :|

noorihamid99 و FERYGAMER این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    رضا
    تریلر عالی بود.....مخصوصا آهنگش اون تیکه که دارن مومیایی اینا میکنن جو خاصی میگیره :Dاگرچه آهنگش میتونست خیلی بهتر باشه

king of north این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    سهند
    بچه ها قصد پیش خرید کردن بازیو دارم .‌کسی هست قرار بذاریم اشتراکی بگیریم ؟

15. کاربر سایت

نام:
    Qeiji
    عجب تریلر سینماتیکی بود\m/
    یوبیسافت دهن سرویس با همین یدونه تریلر کلی طرفدار جمع میکنه:D همه هم میدونن بازی اصلی این شکلی نیست ولی بازم جو میده:)) از آهنگش هم خیلی خوشم اومد:-bd

agent 360 و Akiba این نوشته را Like کرده اند.
  16. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    امروز یک تریلر داستانی + چندتا عکس جدید دادن!

کاراکترها رو معرفی کردن و اینا! موردی که هست، توی یکی از عکسا یک اساسین زن هم دیده میشه:-"
    چون گفته بودن بایک شروع کننده ی برادرهوده و این حرفا ، انتظار نداشتم اساسین دیگه ای ببینم:-"
    بقیه ی عکس ها :
    http://gematsu.com/gallery/assassins-creed-origins/august-22-2017/

بایک به نظر میاد مزدور بوده باشه اول کار:-" یا حداقل چنین برداشتی از تریلر داشتم:D
    و یک سؤال...مجسمه های زیرزمین AC II قدیمی تر از این بازی نبودن؟ یعنی اساسین ها همچنان از قبل تر بودن،ولی به صورت برادرهود نبودن؟ و بعدها اون اشخاص ، تبدیل به افسانه شدن برای اساسین ها؟:-"

Milad_HW, bezad و Phantom Pain V این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید