1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Assassin's Creed: Origins

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط END_BOY, ‏Jun 12, 2017.

1. Tonight Is The Night کاربر فعال

نام:
    یاسر

Developer: Ubisoft Montreal
    Publisher: Ubisoft
    Director: Ashraf Ismail , Jean Guesdon
    Producer: Julien Laferriere
    Genre: Action-adventure, Stealth
    Engine: AnvilNext
    Platform: PlayStation 4 , Microsoft Windows , Xbox One
    Release: October 27, 2017

اطلاعاتی جدید از بازی :

• بازی قبل از نسخه Unity در دست ساخت بوده
    • سیستم مبارزه و هوش مصنوعی باز سازی شده
    • دکمه دویدن حذف شده و سرعت کاراکتر با استیک‌ها تنظیم میشه
    • نام کاراکتر اصلی بازی "Bayek" میباشد هرچند به احتمال زیاد شخصیت دیگری نیز قابل کنترل است
    • قابلیت نشستن به بازی بازخواهد گشت
    • وقایع بازی در دوران سلطنت کلئوپاترا جریان دارد که شامل شهرهای بزرگ و کوچک مثل ممفیس و اسکندریه هست
    • پلیر میتواند از تمامی ساختمان های درون بازی بالا برود
    • عقاب نیز در بازی قابل کنترل است
    • میادین مبارزه گلادیاتورها در بازی وجود دارد
    • تمامی NPCها تحت تاثیر و شب و روز کارهای مختلفی انجام میدن از قبیل خوردن و خوابیدن و کار کردن
    • شخصیت بازی دارای حالت آدرنالین مانندیه که با پرشدنش قدرت ویژه‌ای رو اجرا میکنه
    • بازی پر از گنج هست که میشه در زیر اب یا درون کشتی های غرق شده و خرابه ها پیدا کرد
    • بازی دارای آیتم‌های لجندریه که میتوان انها را لوت کرد
    • هیدن بلید فقط روی دشمنان ضعیف تر جواب میدهد و قادر نیستید دشمنان قوی تر را از پای در اورید
    • دکمه‌ای که باعث میشد آزادانه بدوید و از در و دیوار بالا بروید حذف شده
    • بازی دارای پازل‌های پیچیدتری نسبت به قبل خواهد بود

Assassin's Creed Origins- E3 2017 Official World Premiere

720p

Assassin's Creed Origins - 30 Minutes of NEW Gameplay

720p

تصاویر بازی:

ACO_screen_BayekDesert_e3_170611_330pm_1497209506.jpg ACO_screen_BayekShield_e3_170611_330pm_1497209507.jpg ACO_Screen_Environment_Nile_Fields_e3_170611_330pm_1497209509.jpg ACO_Screen_Environment_Underwater_e3_170611_330pm_1497209511.jpg ACO_screen_FaiyumTempleSenu_e3_170611_330pm_1497209512.jpg ACO_screen_HeavyBlade_e3_170611_330pm_1497209514.jpg ACO_screen_Pyramids_e3_170611_330pm_1497209515.jpg ACO_screen_PyramidSlide_e3_170611_330pm_1497209516.jpg ACO_screen_RangedCombat_e3_170611_330pm_1497209517.jpg

آخرین ویرایش: ‏Jun 19, 2017
    Octienne, RohFa, Fenris Wolf و 16 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    Joel
    دیگه از یوبی توقع نداشته باشید که بازی عالی بسازه! یوبی که راک استار و ناتی داگ نیست ! دیگه زور آخرش همینه دیگه . اینم در حد متا 75 80 میشه .

3. کاربر سایت

نام:
    ︻デ═一︻デ═一
    با این که از اول طرفدار فرنچایز Assassin بودم به نظرم ته زور یوبی FarCry :D
    ----
    تریلر 20 دقیقه ای گیک پلی رو دیدم [-xوحشتناک خسته کنندس بازی:-@
    Ezio توی قبر لرز~X(ید

4. WCW WCW

کاربر سایت

نام:
    کثافت
    خسته نباشن با این انجینشون گفتن چه هستفاده ای از قدرت Xbox X کردین گفتن هیچی:lol: خود DF هم گفته اینا انجینشون پایه رزولوشنش رو کنسول 900p هست به نظر یوبی باید کم کم با انجین جدیدی این سری توسعه بده

5. کاربر سایت

نام:
    سامان
    بازی رو تاخیر بزنن تا ۲۰۱۸ بهتره هنوز خیلی کار داره بازی

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. کاربر سایت

نام:
    حسین
    دوستانی که دارید از گرافیک ایراد میگیرید بازی فکر کنم تو بیلد الفا بود:|:D
    البته یوبی نشون داده تفاوت زیادی بین بیلداش نیست:D اما صد در گرافیک بالاتر خواهد رفت
    گیم پلی هم من خیلی راضی بودم انتظار انیمیشن های ناتی داگ رو نداشتم:D با این که دو سنخه قبل رو فقط 20 دلار بازی کردم ولی حاظرم برا این 60 دلار بدم:D

J. Constantine این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

جالبه چند نفر هستن که هرکی از بازیای یوبی انتقاد میکنه سریع دست به کار میشن و از جملاتی مثل "غرغر های همیشگی" استفاده میکنن و از لایک کردن پستای همدیگه هم دریغ نمیکنن.یوبی شده موکل اینام شدن وکیلاش.تو تیمشون ناظم هم دارن پست پاک کنن.

S0lid Snake و mehran3500 این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    Shervin
    1. به تو هیچ ربطی نداره که من یا کس دیگه ای میخواد از یوبی سافت و بازی هاش طرفداری بکنه یا نه، پست هم دیگه رو لایک بکنه یا نه. سعی کن سرت رو توی کار خودت بکنی.
    2. اینجا هیچ کس از طرفدارای یوبی نه تنها به کسی توهین نمی کنه بلکه به نظرات شخصی دیگران هم احترام می ذاره، اما وقتی امثال تو میان توی تاپیک و اراجیف خودشون رو توی تاپیک بروز می دن، ما جوابشون رو می دیم.

دقت کن، نوشتم به نظرات شخصی کاری نداریم. یکی با بازی x حال نمی کنه به منم ربطی نداره سلیقه اش هست. ولی وقتی اطلاعات و حرف های غلط رد و بدل می شه وظیفه ما فن های یوبیه که بیایم و اشتباهشون رو بهشون بگیم. یه سری حرفا هم به حدی تکراری شدن که باید تند با یه سری برخورد کرد.

در ضمن سری بعدی هم خواستی به پست کسی اشاره بکنی سعی کن شجاعتش رو داشته باشی و طرف رو هم مستقیما منشن کنی :)

J. Constantine, RohFa, N!ma و 15 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

اروم باش حداقل ظاهرتو حفظ کن.ربطی به شجاعت نداره من نخواستم باعث تنش بشم تو فروم.اطلاعات غلط کجا بود اخه مرد مومن چرا میپیچونی؟انتقاد هرچی هم تکرار بشه شما حق نداری توهين کنی.من میتونم تو همین دوره E3 امسال ده ها مثال بیارم که توهين شده.

Outer Heaven, S0lid Snake, g - unit و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نمونه
    منتظر کامنت های تخیلی هستیم: اینا همشون میلکه، اینا همشون کپی فلان چیز و شماره قبلیه، اینا همه بدن، این Readـه اون فلانه و ...
    بلاخره یه سری اینا رو نگن کی میخواد بگه؟
    نمونه
    امثال این کسایی که این حرفای مسخره رو میزنن ( که تنها 1% از جمعیتشون بازیای یوبیو واقعا نشستن و بازی کردن ) کلا منتظرن ببینن توی نت راجب یوبی چی ترند میشه همون رو به صورت رگباری تلاوت بکنند.
    حرف مفت زدن که کنتور نمیندازه، طرف فکر میکنه با هیت و ادای متخصص ها رو در آوردن خیلی خفن و Cool جلوه میده خودشو

Outer Heaven, S0lid Snake, g - unit و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. Gold User

نام:
    مهدی
    به غیر از کالکشن گیم های فوق العاده یوبیسافت ، خوشم اومد افراد ضد یوبیسافتی که چپ و راست کارشون حمله به گوست ریکان بود و دیواری کوتاه ترش پیدا نکرده بودن این فروش فوق العاده گوست که چندین ماه هست پرچم داره با اینکه فعلا بخش مولتی هم نداره بدجوری روشون رو کم کرد:D
    به نظرم اگر یوبیسافت توی بازی هاش از سرورهای پرقدرت تری استفاده کنه دیگه بی نظیر میشه.دیویژن سرورهاش عالی بود و من انتظار داشتم بعد از دیویژن دیگه کل بازی های یوبی اینجور سرورهایی داشته باشن ولی نمیدونم چرا ضعیف عمل کردن .
    Ea و اکتیویژن همش یه خط مستقیم رو میرن و بازی های موفقشون مثل کال اف فقط اعدادشون بالاتر میره مثلا انیمیشن های ww2 برای نسل6 هست و یا بازی های شکست خوردشون به اسم مدال افتخار به اسم استراحت چون توانایی چاپیدن ندارن کلا فراموش میشن. ولی یوبیسافت هر سال با جرات تمام ip های بسیار موفقی رو روانه بازار میکنه مثل رینبوسیکس که میشه بهترین شوتر تاکتیکی مثل فورهونور که میشه بهترین شبیه ساز شمشیری و مثال های دیگه.دیگه بماند عناوینی مثل اسپلینتر سل که هر نسخش با نسخه قبلیش نو آوری اوریش زمین تا اسمون هست یا پرنس که همه منتظر رو نماییشن یا همین اساسینز اورجینزی که توی یه مدت کم اینهمه طرف دار پیدا کرده.یا حتی همین بازی ورزشی steep با اینکه خیلی موفق نبود ولی یوبیسافت دل رو زد به دریا و یه چیز جدید در رشته های جدید برای علاقه مندها ساخت .بهترین کنفرانس E3 امسالم خیلی ها یوبیسافت میدوننش.
    من تنها ضعف رو در سرورها و کم کاری در آخرین پولیش بازی ها واسه کم شدن باگ ها در این شرکت میبینم.
    ببخشید طولانی شد:D

J. Constantine, RohFa, pbgame و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    Shervin
    موافقم :D
    یه ایرادی هم این اوریجینز داره اینه که 50.0000000 نوع ادیشن مختلف با قیمت های مسخره داره! :| مثلا توی دیلاکس ادیشن نقشه فیزیکی هست با سی دی موزیکش ( دقیق مطمئن نیستم همینا بود یا نه ) ولی توی گلد ادیشن اینا نیست :| به جاش سیزن پس هست !
    خب من شاید همه رو یه جا بخوام تکلیفم چیه؟ پاسخ: نسخه 800 دلاری رو بخر :)) ( با اندکی اغراق )
    جدی از این کارشون بدم اومد چون حس می کنم دارن انتقام اون 1 سال رو که بازیو ندادن میگیرن ولی خود کلیت بازی خیلی خیلی خوب بنظر می رسه.
    مخصوصا دیروز که چندتا مصاحبه از اشرف اسماعیل ( کارگردان بازی ) دیدم و کلا ریخت که ریخت :D! یه چیزایی گفت که نشون میده دارن فن سرویس کار می کنن. ( دمشون گرم به هر حال :D )

RohFa, robb stark, saphire و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    این نسخه 800 دلاری یه اکشن فیگور داره 73 سانت! این یه اکشن فیگور تقریبا همون اندازه از گرالت:
    Geralt of Rivia
    قیمتشم 769 دلار! پس خیلی بد نیست قیمتش:D

END_BOY و Fenris Wolf این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    نه 4k بوده. حتی دموی قابل بازی که برای گیمر ها توی نمایشگاه E3 گذاشتن به صورت 4k و روی Xone X اجرا میشده. توی یوتیوب بزنی میتونی ببینی که دارن بازیش میکنن. یه نفر به اسم Skillup هم توی یوتیوب یه نقد مختصری ازش گذاشته.

END_BOY این نوشته را Like کرده است.
  15. Tonight Is The Night کاربر فعال

نام:
    یاسر
    درسته بعدا چک کردم دیدیم لینک های 4k هم هست :-bd
    دیشب 4.5 گیگ 4k گرفتم با تی وی دیدم هنوز جای کار داره ولی همین الفا هم خیلی خوب بود به هایپم اضافه شد :D

Fenris Wolf و Fifa 10 این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    Shervin
    یاسر کلی گیمپلی اومده از بازی حتما ببین :D ملت ( اونایی که بازیو انجام دادن ) میگن چیزی که توی دمو دادن بهمون هزار برابر خفن تر از ویدیوی نمایش بازی بود :D!
    درمورد گرافیکم قبول دارمت :D
    بعد من شنیدم ( رسمی هم نیست ) که این بیلد قدیمیه... یعنی الان این بیلد رو چند ماه پیش برای e3 اماده کردن که قابل بازی باشه و ... :D احتمالا بازی نهایی پشم ریزون ترین حالت ممکن رو داشته باشه :D

END_BOY و ps34 این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید