Forza Motorsport 7 | PC

Forza_7_speculative_logo_Low.png

Y3otnhTqcucuuUanUvUmQE-970-80.jpg

Etelaat2.png

همونطور که انتظار میرفت در نمایشگاه E3 2017 ، مایکروسافت و T10 نسخه هفتم از سری همیشه محبوب Forza Motorport برای PC تایید کردن.​

البته این اولین نسخه ای از این آی پی ریسینگ نیست که روی کامپیوترهای خانگی منتشر میشه، در 2 سال اخیر 2نسخه از این سری برای ویندوز 10 منتشر شده بود:

Forza Horizon 3 - Forza Motorsport 6 Apex

2 نسخه از 2 استودیوی مختلف با دو مسیر متفاوت از هم ، در عین حال متفاوت از لحاظ بهینه بودن روی PC ها!

T10 اعلام کرده با ریلیز 2 عنوان ذکر شده، در واقع ما ساخت بازی برای PC های ویندوزی رو تمرین کردیم.
البته وقتی به مشخصات حداقلی برای اجرای این عنوان نگاه میکنیم، شاید این گفته پربیراه نباشه:

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 2 GB
  • Processor: Intel i5-750 2.67 GHz
  • Graphics: NVIDIA GT 740 or NVIDIA GTX 650 or AMD R7 250X
  • Integrated Keyboard and Mouse

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 4 GB
  • Processor: Intel i5 4460 3.2GHz
  • Graphics: NVIDIA GTX 670 or NVIDIA 1050 Ti
  • Integrated Keyboard and Mouse

این پست با اطلاعات کامل بزودی بروز میشه.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم تمامی asist ها رو خاموش کنید بذارید همه چیز نرمال باشه تا بازی براتون خسته کننده نشه بازی Rewind بی نهایت داره و می تونید کلی به جاش از این حالت استفاده کنید و تمرین کنید لذتش خیلی بیشتر می شه.

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
من بازی و اشتراکی خریدم
بازی خوبه
یا شید هم چون من از شماره 3 باهاش بازی کردم و رو شماره 4 کلی خاطره دارم دارم باهاش حال میکنم
ولی یهسری مشکلات هم داره که فکر میکنم با آپدیت حل بشه
باگ هم زیاد داره
مثلا تو مسابقه ماشین و که از بغل میبینی چرخاش جلوتره (البته بعضی وقتا) یا ایراد های دیگه مثل همین
تا الان هم چند باری وسط بازی هنگ کرده تو لودینگ ها و پریده بیرون
الان یه سوالی دارم . حتما باید آنلاین باشی تا بازی اجرا بشه!!! چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرم خیلی رو مخه
مصرف ترافیک بازی بنظرتون چقدره ؟ (اگه زیاد باشه که فقط شبا ارزش داره بازی کنم که اینترنت مجانی هست)

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من بازی و اشتراکی خریدم
بازی خوبه
یا شید هم چون من از شماره 3 باهاش بازی کردم و رو شماره 4 کلی خاطره دارم دارم باهاش حال میکنم
باگ هم زیاد داره
مثلا تو مسابقه ماشین و که از بغل میبینی چرخاش جلوتره (البته بعضی وقتا) یا ایراد های دیگه مثل همین
الان یه سوالی دارم . حتما باید آنلاین باشی تا بازی اجرا بشه!!! چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرم خیلی رو مخه
مصرف ترافیک بازی بنظرتون چقدره ؟ (اگه زیاد باشه که فقط شبا ارزش داره بازی کنم که اینترنت مجانی هست)

این چه اشتراکی که انلاین هم میشه زد ؟

منم بازی رو دارم نسخه اورجینال . مشکل هنگ و کرش تا حالا نداشتم . لودینگ ها به هیچ وجه طولانی نیست مشکلاتی از این قبیل مثل باگ های گرافیکی هم تا حالا نداشتم .
بازی برای بخش کمپین و تک نفره مصرفی نداره فقط بخش مولتی پلیر هست که اونم زیاد نیست اما میتونم نگاه کنم و دقیق بهت بگم !
بازی برای اجرا حتما نیاز به نت داره چون drm ای که روی بازی هست باید چک بشه و این مستلزم اینترنتِ .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
استور ویندوز به شکل مصخره از خود ویندوز جداگونه عمل میکنه فقط کافیه بازی رو به صورت قانونی از رو ی اکانت دیگه رو ویندوز نصب کنی ویندوز دیگه کاری نداره که از چه اکانتی استفاده میکنی بازی رو فعال شده و قانونی میدونه فقط کافیه رو ی اکانت لایو بازی رو سینک کنی و از بازی به صورت تمام و کمال لذت ببری !

من بازی و اشتراکی خریدم
بازی خوبه
باگ هم زیاد داره
بعد از ایکه بازی به صورت اینترنتی ورودت رو چک کرد میتونی اینترنتت رو قطع کنی که خوب به طبع از کامیونیتی انلایل بازی دیگه نمیتونی استفاده کنی ...

• Like
Reactions: IMANOKA

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,662
نام
Moein
دوستان یه سوال:
من میخوام این بازیو از طریق بک آپ ریستور کنم ولی هارد اینترنالم کلا 180 گیگ جا داره ، امکانش هست بکاپِ بازیو بریزم روی هارد اکسترنال و از اونجا ریستور کنم که دیگه به 200 گیگ فضا احتیاج نباشه؟
ممنون

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد

منم بازی رو دارم نسخه اورجینال . مشکل هنگ و کرش تا حالا نداشتم . لودینگ ها به هیچ وجه طولانی نیست مشکلاتی از این قبیل مثل باگ های گرافیکی هم تا حالا نداشتم .
بازی برای بخش کمپین و تک نفره مصرفی نداره فقط بخش مولتی پلیر هست که اونم زیاد نیست اما میتونم نگاه کنم و دقیق بهت بگم !
بازی برای اجرا حتما نیاز به نت داره چون drm ای که روی بازی هست باید چک بشه و این مستلزم اینترنتِ .
ممنون میشم اگه بهبم بگی تقریبا چقدر مصرف داره
ممنون
چون واقعا تو خونه ما مشکل نت داریم باید یه فکری واسه این ترافیک بکنم و اگه بشه اینترنت نا محدود بگیرم

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
دوستان یه سوال:
من میخوام این بازیو از طریق بک آپ ریستور کنم ولی هارد اینترنالم کلا 180 گیگ جا داره ، امکانش هست بکاپِ بازیو بریزم روی هارد اکسترنال و از اونجا ریستور کنم که دیگه به 200 گیگ فضا احتیاج نباشه؟
ممنون

تا اونجایی که میدونم درایو محل نصب باید به اندازه دو برابر حجم کلی بازی فضای آزاد داشته باشه !

• Like
Reactions: TeTration

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ادیشن Ultimate بازی مثل خرابکاری کرده و بخش VIP بازی مشکل داشته برای عذرخواهی هم به همه پلیرای Ultimate یکی 1m Credit با 4 تا ماشین زیر رو هدیه داده.
  • ۲۰۱۶ Jaguar F-TYPE Project 7 Forza Edition
  • ۲۰۱۷ Chevrolet Camaro ZL1 Forza Edition
  • ۲۰۱۷ Acura NSX Forza Edition
  • ۲۰۱۰ Maserati Gran Turismo S Forza Edition

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ادیشن Ultimate بازی مثل خرابکاری کرده و بخش VIP بازی مشکل داشته برای عذرخواهی هم به همه پلیرای Ultimate یکی 1m Credit با 4 تا ماشین زیر رو هدیه داده.
  • ۲۰۱۶ Jaguar F-TYPE Project 7 Forza Edition
  • ۲۰۱۷ Chevrolet Camaro ZL1 Forza Edition
  • ۲۰۱۷ Acura NSX Forza Edition
  • ۲۰۱۰ Maserati Gran Turismo S Forza Edition

دست مایکی درد نکنه انصافا در این زمینه ها خیلی بخشنده هست 1 چک بکنم ببینم به منم داده یا نه

انصافا بخش career بازی فوق العاده کار شده برای همچین سبک بازی ای بعیده همچین محتوای غنی سینگلی داشته باشه من که خیلی راضیم.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دست مایکی درد نکنه انصافا در این زمینه ها خیلی بخشنده هست 1 چک بکنم ببینم به منم داده یا نه

انصافا بخش career بازی فوق العاده کار شده برای همچین سبک بازی ای بعیده همچین محتوای غنی سینگلی داشته باشه من که خیلی راضیم.
عالیه مایکروسافت و CD Project ، هر دو ، امثالی مثل RockStar که واقعا اصلا اهمیت به نظر پلیر ها نمیدن واقعا باید یه مقدار یاد بگیرند.
یخورده از نحوه Career بازی میگی ، چه جوری هست ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عالیه ماکیروسافت و CD Project ، هر دو ، امثالی مثل RockStar که واقعا اصلا اهمیت به نظر پلیر ها نمیدن واقعا باید یه مقدار یاد بگیرند.
یخورده از نحوه Career بازی میگی ، چه جوری هست ؟

بازی به چندین کلاس تقسیم می شه که هر قسمت شامل بخش های مختلفی هست که با درجه ی tire به تدریج قفل ها باز می شن هر قسمت هم باید با ماشین های خاصی مسابقه بدی بعضا حالت های خاصی غیر از مسابقه هم داره. کلا هم طولانیه هم تنوع زیادی داره من که خیلی حال کردم پیشرفت خوبیم نسبت به نسخه ی قبلیش داشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر