احتمال معرفی Splinter Cell بعدی در E3 قوت گرفت

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
9qhm_blacklist_goggles1_thumb.jpg

کمپانی یوبی‌سافت به تازگی علامت تجاری (Splinter Cell (SC را تمدید کرده است. هر چند این کار به خودی خود امری طبیعی به شمار می‌رود اما تقارن این کار با کنفرانس یوبی‌سافت در E3 و سالگرد ۱۵ سالگی سری SC، می‌تواند نمایانگر این باشد که بالاخره نوبت به معرفی شماره جدیدی از این عنوان محبوب رسیده است.

Web Justia، لیستی از تمامی علامت‌های تجاری در خود جمع کرده و داده‌های مورد نیاز در زمینه فعالیت آن برند، وضعیت لایسنس و سرویس‌هایی که این برندها عرضه می‌دارند را ارایه می‌دهد. در بین دسته بندی‌های مربوط به SC، می‌توان یک لایسنس جدید مشاهده کرد که متعلق به ناشر آن، یوبی‌سافت است. تاریخ ثبت این لایسنس نیز ۲۷ می ۲۰۱۷ بوده که بسیار نزدیک است.

آخرین شماره از این عنوان مخفی‌کاری سال ۲۰۱۳ عرضه شد و مدتی از عرضه آن نگذشته بود که یوبی‌سافت با گفتن اینکه شماره بعدی SC ممکن است چیزی کاملا متفاوت باشد، اشاراتی به شماره بعدی داشت. بعد از آن این سری به سکوت مطلق خبری فرو رفت تا اینکه سال قبل، شایعاتی مبنی بر بازگشت مایکل آیرونساید، صداپیشه افسانه‌ای سم فیشر به بازی منتشر شد.

زک کوپر، مدیر روابط عمومی استودیوی تورنتو، چند روز پیش در پاسخ به توییتی از جانب بازی‌ستر در خصوص احتمال دیدن چیز تازه‌ای از SC به دلیل نزدیک شدن به سالگرد ۱۵ سالگی سری، پاسخ داد که می‌‌توانید در این خصوص هیجان زده باشید!

کنفرانس یوبی‌سافت در E3، سه شنبه ۲۳ خرداد ماه ساعت ۰۰:۳۰ بامداد برگزار خواهد شد.

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
برمیگردیم سر بحث های اون زمان؟ :D بلک لیست در عین مخفیکاری بسیار زیبا و جذابش، یه اکشن خیلی سرعتی و نفس گیر رو هم ارائه میداد. واقعا مخفی کاری رو به نظر خودم داشت تکمیل میکرد. سبک قدیی و آروم SC های قدیمی تقریبا از رده خارج شده بودن و سری نیاز به تغییر داشت که خیلی خوب انجامش دادن. من خودم شخصا میخوام اگه میخوان ادامه بدن مخلوطی از قدیم و بلک لیست باشه. :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
مگه حرف عجیبی زده؟! :-? قسمتای اخر افتضاحی بیش نبود بلک لیست که اصن مخفی کاری نبود
بلک لیست بهتون حق انتخاب داده بود، بهتره بگی سبک بازی من مخفی کاری نبود! چون به جز یه تیکه کوچیک از تهران که اونم اصلا جزو گیم پلی اصلی باز نبود تو کل بازی لازم نبود کسی رو بکشی اصلا!

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,154
نام
حامد
بلک لیست بهتون حق انتخاب داده بود، بهتره بگی سبک بازی من مخفی کاری نبود! چون به جز یه تیکه کوچیک از تهران که اونم اصلا جزو گیم پلی اصلی باز نبود تو کل بازی لازم نبود کسی رو بکشی اصلا!
کشتن یا نکشتن مگه اتفاق تازه ای در یک بازی مخفی کاریه که تا قبل از بلک لیست نبود؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
به هر حال چیزی رو از بد بودن قسمتای اخر کم نمیکنه مخصوصا داستانش از وقتی تام کلنسی مرد دسگه همچین داستان جالبی نداشت این سری
ای بزرگ مرد بیا توضیح بده مگه تام کلنسی کی بوده و تاثیراتش بر روی بازی های یوبیسافت.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مشکل Blacklist این بود که صرفاً فان بود. عمق خاصی نداشت مخفی‌کاری. به نظر من MGSV:TP همون چیزی بود از نظر گیم‌پلی که ما از SC:BL انتظار داشتیم.امیدوارم چیزی مشابهش گیرمون بیاد.
دقیقا!

اصلا نمیخوام وارد این مباحث که کی از کی الگو گرفته یا کی شبیه کیه یا چمیدونم کی اول فلان جور بوده بشم ولی کنترل، دوربین و گیم پلی MGSV دقیقا همون چیزیه که من انتظار دارم تو SC بعدی ببینم، البته منهای لول دیزاین و کمبودهای MGSV به خاطر اپن ورلد شدن.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
حرف خنده داری زدی واقعا اکثر کارهای یوبی فقط از ستینگ و فضای کارهای تام کلنسی استفاده کرده خودش شخصا نیومده بشینه تک تک بنویسه :-jکاش یاد بگیریم در موردی چیزی که اطلاع نداریم در فشانی نکنیم.....
به نظرم بهتره یا sam رو بازنشته کنن یا یه spin off بزنن به دوران جوونیش
خب اطلاعات من غلط کاری نداریم ولی قسمتای اخر اصلا خوب نبود یوبی چیزی برای اراءه تو این بازی دیگه نداره بنظرم باید ریمیک بشه
red v
بزرگ مردی از جی تی فناس تو بیخیال شو :D

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
سرعت زیاد و کاراکتر عصبی رو از سری فیلم های Bourne الهام گرفتن. حتی جیمزباند نتونست دربرابر این موج جدید مقاومتی کنه. SC هم دیگه هیچوقت مثل سه گانه کلاسیک خودش نمیشه.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
به هر حال چیزی رو از بد بودن قسمتای اخر کم نمیکنه مخصوصا داستانش از وقتی تام کلنسی مرد دسگه همچین داستان جالبی نداشت این سری

یاد بگیریم در مورد چیزی که اطلاعاتی نداریم، صحبتی نکنیم. :)

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
اون سه گانه افسانه ای به خصوص pandora tomorrow و همینطور double agent که واقعا جز خاطرات خوب من بود و خواهد بود 2 تا نسخه آخر با اختلاف زیاد تو سطح پایینتری قرار میگیره
امیدوارم که اگه معرفی میشه نسخه جدیدش مثل 2 تای قبلی نباشه

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
هر چی میخوان بسازند مثل نسخه قبلی نباشه که تنها اسم بازی رو یدک میکشید
هم داستان خوبی براش بسازند یه گیم پلی نسبتا طولانی هم داشته باشه یه چیزی بسازند که مدت ها در خاطر بمونه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,363
انگار همه بجز من هیشکی از نسخه قبل راضی نیست
انصافا نسخه قبل اونقدرا هم بد نبود
فقط قیافه سم هی جوون و پیر میکنن
من حتی قسمت 5 هم دوس داشتم گرچه اکشن بود تا مخفی کاری ولی بدک نبود
حمله نکنین من کل سری بازی کردم و البته ک دوست دارم بیشتر مخفی کاری باشه. از پشت بگیری با یه تیر خلاص کنی یا گردن بشکنی حال میده

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
به عنوان کسی که همه نسخه های اسپلینتر رو شخم زده میگم ناموسأ به سم فیشر کبیر توهین نکنید. گناه داره. از همون 2013 که blacklist منتشر شده نزدیک به هفت هشت بار تمومش کردم هنوزم بعد از دارک سولز تنها چیزی که بازی میکنم اسپلینتر سل عه... کم لطفی نکنید بهش.. سمیه نگو اینطوری...

برادری که خبرو گذاشتی...داماد بشی الهی. این بازی منتشر شه من چیزی از دنیای گیم نمیخام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر