1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

FIFA 18

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط ps4 only, ‏Jun 5, 2017.

بهترین نسخه نسل هشت فیفا کدام بود؟

Poll closed ‏Jun 6, 2017.
  1. FIFA 15

7 رای
    9.9%
  2. FIFA 16

9 رای
    12.7%
  3. FIFA 17

44 رای
    62.0%
  4. هیچکدام

11 رای
    15.5%
  1. کاربر سایت

نام:
    علی جون
    بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
    Genre: Sport
    Release Date: 29.09.2017
    Platforms:
    Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

تریلر ها

مقایسه نسخه های مختلف
    upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
    [SPOILER/]

کاور بازی
    upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attached Files:

آخرین ویرایش: ‏Jun 11, 2017
    ZeroBoy, B!G_BosS, PEDRAMGOLCHIN و 37 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    خب یکم بیشتر بازی کردیم، دوستان دفاع رو انگار خیلی ضعیف کردن، خوب لنگ ول نمیدن مثل نسخه ی قبل، البته اگه دکمه رو نگه دارید لنگ ول میدنا:D ولی pull & push مثل نسخه ی قبل تاثیر نداره رو بازیکن حریف.
    و اینکه اون دریبلها یا حرکات بدنی که تو نسخه قبل با l1 میزدیم الان چی شده؟

3. کاربر سایت

نام:
    پدرام
    الان میان به شما هم میگن پس فن
    توی بازیسنتر یه جو افتضاحی راه افتاده بین طرفدارای این دوتا بازی، بیای نظرت رو هم بگی، اگر مخالف اصول دین شون باشه، نابودت میکنن (البته در خیال خودشون،وگرنه از کوزه همان برون تراود که در اوست)
    EA بیاد یه بلوری خام هم بده دست این جماعت فیفا فن، میگن راه در جهان یکی است و آن راه فیفاست

NO ps3, اروند 2520, Milad_HW و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    احسان
    با چند دست بازی:
    نورپردازی بهتر از 17 ولی بازم داغون.تو ورزشگاه کینگ فهد سفیدی زیادی تو بازی بود و تو شب سانتیاگو هم تاریکی
    دروازبانها واقعا ضعیفن.خیلی توپهای ساده رو گل میخورن.اصلا برام قابل قبول نیست که گلرهای فیفا اینقد ضعیف باشن
    وان مشکلی تیکه تیکه شدن چمنم من ندیدم تو بازی.فقط رنگش بده که بنظرم بازم برمیگرده به نورپردازی بد
    توپم بنظرم اوکی بود ولی راه داره بهتر بشه
    هیکل بازیکنام بد نمی اومد و در کل خوب بود
    تور دروازه یکم بد شده.تور 17 بهتر بود
    هنوز انیمیشن داوری رو خوب دقت نکردم که ببینم چطوریه.قضاوتش تو این چند دست خوب بود
    وقتی با هدست بازی میکنی جو ورزشگاه ها فوق العادست.تا الان همچین چیزی ندیده بودم تو این 2تا بازی
    در کل من راضیم ار بازی هرچند مطمئنم تو نسخه اصلی بازی خیلی بهتره.پارسال سر دمو اینقد ناامید شدم اما تو نسخه اصلی واقعا بهتر شده بود
    دوستان حال کنین با دمو >:D<

atzoriha, PEDRAMGOLCHIN و B!G_BosS این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    حقیقتو گفتید

بقول یکی از دوستان :

""الان یه عده بچه سال متعصب میان به شما هم میگن پس فن
    توی بازیسنتر یه جو افتضاحی راه افتاده بین طرفدارای این دوتا بازی، بیای نظرت رو هم بگی، اگر مخالف اصول دین شون باشه، نابودت میکنن (البته در خیال خودشون،وگرنه از کوزه همان برون تراود که در اوست)
    EA بیاد یه بلوری خام هم بده دست این جماعت فیفا فن، میگن راه در جهان یکی است و آن راه فیفاست""

اروند 2520 و HOSSEIN405 این نوشته را Like کرده اند.
  6. abt abt

کاربر سایت

نام:
    Ali
    آقا من از بازی خوشم میاد با همین وضعیتش چی کار کنم؟ حتما چیزی حالیم نیست که خوشم میاد؟ شما اصلا از کامیونیتی فیفا خبر داری؟ اصلا حرفای دو تا از پرو گیمر ها و یوتیوبر هاشو شنیدی؟ دو تا ویدیو و استریم دیدید که این حرفا رو می‌زنید؟ مثلا همین کاسترو که تو ۹۰ درصد تبلیغات ea هست، همون که با رئالی ها بازی می‌کرد بتا رو، تو فیفا ۱۷ دو تا دسته شکوند سر گیم پلی و کلی هم فحش و بد و بیراه گفت بهشون. نکته اینجاست که بازی جذابیت هاش برای ما بیشتر از مشکلاتشه این دیگه تقصیر منه خوشم میاد؟ اصلا گیم پلی آشغال، گرافیک داغون، مدلینگ افتضاح، انیمیشن تعطیل، خوشم میاد آقا چیکار کنم؟ بکشم خودمو؟ همین پیشرفت هایی هم که می‌بینی سر همین اعتراض های طرفدار ها و همین یوتیوبر هاست. هدف از بازی چیه؟ لذت بردن و سرگرمی که فیفا برای من جورش می‌کنه همین. وگرنه ۹۹ درصد فیفا باز ها از ea متنفرن، اونم چه تنفری ولی بازی جذابه .
    بقیه دوستان هم چرا می‌خواید بقیه رو راضی کنید فیفا خوبه و بیان فیفا بخرن؟ توهین نباشه ولی همینجوری مگه کم اعصاب خورد کنی با ایرانی ها تو سیزن و التیمیت داریم که دارید بقیه رو هم قانع میکنید؟ بیخیال شید تورو خدا. نخرید آقا نخرید که بازی کلی مشکل داره. ( جدی)

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

آخرین ویرایش: ‏Sep 13, 2017
    Erfan_77, ZeroBoy, King-1 و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    تصحیح میکنم :

در حالت روز، اوضاع بهتره

ehsas1 و PEDRAMGOLCHIN این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نور پردازی شب در حد بازی Metro 2033 هست. یعنی هرلحظه‌ احتمال میدم یه زامبی‌از وسط زمین بیاد بیرون:D
    به نظرم به خاطر ضعف موتور فراسبایته‌ وگرنه مرض که ندارن اینجوری بسازنش. هرچقدر نورپردازی غروب عالیه،‌ نورپردازی شب آشغاله. کلا به نظرم موتور فراسبایت برای فوتبال ساختن مناسب نیست. بیشتر به درد بازیای اکشن میخوره.

Mohamad_ndr, ehsas1, atzoriha و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. abt abt

کاربر سایت

نام:
    Ali
    لامصب رنگ چمن هم مزید بر علت شده :D

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

ehsas1 و 7Mohammad7 این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    AMIR SECRET
    دوستان من مشکلات بازیو گفتم ولی اگر نورپردازی تو نسخه نهایی حل بشه و فیسای مهمم بندازن تو بازی بازی خوبی میشه. این ویژگی تعویض هم خیلی خوبه من تو کریر نصف تلنتامو سر بازی ندادن از دست میدم امسال دیگه اینطور نمیشه و یه چیز دیگه که خیلی هایپم کرد سلبریشنایی بود که با تماشاچی ها انجام میدادن که عالی بود مخصوصا فکرشو بکنین تو فینالا.اگر مشکلاتی که گفتم حل بشه میمونه مشکل استایل و مدلینگ که من خودم میتونم تحملش کنم ولی بعضیا نمیتونن. راستی جرنی هم باز ی کردم بنظرم خوبه برعکس پارسال. فقط نمیدونم تورو چرا زدن خرابش کردن امیدوارم درست شه از سنگم سفت تره لامصب.یه نکته عالی هم بگم همونجوری که رو اتمسفر مانور دادن عالی درش آوردن فک میکنی خودت تو سانتیاگویی:D

11. کاربر سایت

نام:
    پدرام
    قربون شکل ماهت، بخدا من نمیگم فیفا بده برید پس بخرید یا بلعکس
    من میگم این بچه بازیا رو، متعصبین محترم بذارن کنار، تا یکی میاد انتقاد میکنه، هودور سینه سپر میکنه ، انگار منتقدین لشگر نایت کینگ هستن و ایشون باید جلوشون قد علم کنه،همیشه هم از تیکه بسیار با نمک «پچ فلان اومده برید.....» استفاده میکنن
    منم مثل خیلیا هر سال دوتا بازی رو میخرم، چون واقعا نمیتونم یکسال رو فقط با یکی از اینا سر کنم، هر جفت اینا کلی ایراد دارن از نظر من و کلی نکات مثبت.
    حالا شما و هر عزیز دیگه ای حال میکنه با فیفا و عیبی نمیبینه ، خوشا بحالش،200تومن تو جیبشه، ولی دیگه عین بچه نق نقو بیای از همه ایراد بگیری،میشه این وضعیتی که داریم

اروند 2520, Milad_HW, m3rdak و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

دوستان نگران تور نباشن پارسال هم داخل دمو تور سفت بود ولی داخل نسخه اصلی خوب شد
    ی مورد که داخل 18 پیشرفت داشته برخوردهای بازیکنها هست:

اینجا توپ جدا شدن از پای راموس و تلاشش برای کرنر نشدن جالبه ولی خداییش مدلینگ راموس اینجوری باید باشه

Erfan_77, hesearoom, 947947 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    حرفای شما رو باید با آب طلا بنویسن

دقیقا منم هر سال دوتا بازی رو تجربه میکنم، بقول شما اصلا نمیشه یکسال رو فقط با یکی از اینا سر کنیم...

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

آخرین ویرایش: ‏Sep 13, 2017
    m3rdak این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    Amin
    + سرعت گیم پلی خیلی خوبه روی حالت نرمال بازیکنانی مثل ماتیچ و لوکوکا قشنگ وزنشون حس میشه و اینکه کند هستن
    + ارور پاس ها و ال ۱ مثلث و سرعت بازیکنان سرعتی وضعیت خوبی داره و میگ میگ نیست
    + پرزنتیشن پیشرفت کرده و صداگزاری و جزئیات که قبلا هم خوب بود
    + استایل بازیکنا کمی بهتر از قبل شده و انیمیشنهاشون از دوربین گیم پلی میشه تفاوتشون و تشخیص داد بعضیا صاف راه میرن بعضیا قوز میکنن که این خوبه و امیدوارم سالهای بعد هم بیشتر پیشرفت کنه .
    + انیمیشنی که موقع شیلد کردن صورت میگیره خیلی بهتر از پارسال شده و چندتا انیمیشن پاس و شوت و ضربات سر طبق روال به بازی اضافه شده.
    + خطا ها وضعیت خوبی دارن که بیشترش بخاطر تاکتیکال دیفندینگ هست که خطاهای خیلی طبیعی رخ میده و لازم نیست حتما شما تکل بزنی ، سی پی یو هم خطا میکنه و کارت میگیره و ....
    + سیستم تعویض سریع بد نیست و من استقبال میکنم ازش ، برای مواقعی که حوصله نداری خوبه اونایی که استامیناشون کم هست پیشنهاد بشه و شما راحت تعویض میکنی ، برای التیمیت تیم خوبه.
    + نسخه دموی فیفا آپدیت تر از نسخه نهایی pes هست :D

و اما منفی ها :

- این چه نور پردازی هست ؟ چه رنگ بندی اییه ؟ خیلی بد شده و کارتونی تر از قبل شده ! انعکاس نور از پیراهن باریکنا انگار کیسه پلاستیک تنشونه ! شورت بازیکنا هم خیلی اغراق آمیز تکون میخوره .
    - قبل از انتشار دمو و دیدن گیم پلی بازی حدس میزدم عملکرد دروازبانا بدتر شده الان واقعا میشه اینو دید ، فکر میکنم باگ زاویه بسته به بازی برگشته ، دروازبان دستشو کامل نمیکشه و انیمیشن ناقصه !
    - برای کسایی که آفلاین بازی میکنن درجه سختی بازی چالش برانگیز نیست و سی پی یو نمیتونه زیاد گل بزنه همچنین عملکرد دفاع در مقابل بازیکنان تکنیکی و سرعتی خوب نیست و در بعضی موارد خوب مارک نمیکنن و جلو باز میشه و شما به راحتی به دروازه نزدیک میشه ، نمیدونم میشه این موارد رو تو اسلایدر ها درست کرد یا نه وگرنه اصلا آفلاین فکر نکنم حال بده ..
    - موقع زدن ضربات خطا اواسط زمین دوربین جا میمونه و ضربه زننده رو نشدن نمیده که احتمالا تو نسخه نهایی درست بشه
    - چهره بعضی بازیکنایی که انتظارش میرفت هنوز درست نشده بعضیا هم هنوز بعد از سالیان سال آپدیت نشده مثل وراتی که چهرش مال ۵۰۰ سال پیشه ، حداقل ea اینا رو درست کنه حالا که نمیخواد زیاد بخودش زحمت بده.
    - تور دروازه و واکنشی که نسبت به توپ نشون میده رو شخصا نمیپسندم ، نمیدونم الان واقعی شده ؟ باید یه ویدئو از بازی واقعی ببینیم که چقدر تفاوت دارن ولی قبلا جذاب تر بود.

و اما امیدواریها :
    * دست به سرعت بازی و وزن بازیکنا و توپ توی مدهای آنلاین مثل سیزن و التیمیت تیم نزنن که خیلی خوب میشه.
    * یه فکری بحال نور پردازی بکنن همون تنظیمات فیفا ۱۷ رو اعمال کنن پیشرفت نخواستیم !
    * عملکرد دروازبان مثل سابق بشه.
    * سی پی یو تو درجه لجندری چالش برانگیز تر باشه و بتونه بیشتر گل بزنه.

و در آخر یک سوال :
    آیا این بود نسل ۸ ؟!؟! من که احتمالا همین فیفا رو میگیرم و در طول سال با سیزن و التیمیت سرگرم میشم ولی هر دو شرکت مدعی اصلا در حد انتظار ظاهر نشدن تو این نسل.

Milad_HW, mostafa682, hesearoom و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    آرش
    جای این بحثا بابا بشینید داستانا جدید بازی رو در بیارید بفهمیم چجوریه . وضعیت الان اینجوری شده انگار مثلا یکی عاشق یکی دیگه شده بعد نفر سومی میاد میگه اه اه این چرا دماغش اینقد بزرگه، قدش کوتاهه فلانه . به تو چه اقا علف باید به دهن بزی شیرین بیاد عجب داستانی شدن واقعا این دو تا تاپیک . اونهایی که دوست ندارن بازیو کلا ( فیفا باز هایی که الان از این نسخه ایراد میگیرن فرق میکنه) اونایی که کلا با پایه و اساس این بازی مشکل دارن خوب اوکی دیگه بابا بزارید الان یه عده دیگه به کارشون برسن از کامنتایی که میتونه کمک کنه و مفید باشه 4 نفر استفاده ببرن.

حالا بعد از اتمام این بحثا دوستان اگه یاد گرفتن اون دریبل دو طرفه ها که تو تریلر سیستم جدید دربیلینگ نشون میداد ( گریزمان میزد ) یا حرکات استرلینگ چجوری اجرا میشه دمشون گرم اینجا اعلام کنن ما هم یاد بگیریم.

تا اینجا که منم بازی کردم نکته مثبت وزن توپ هست که شدید بادکنکی بود تا پارسال الان خیلی بهتر شده قشنگ حس میشه . استایل دویدن بعضیا بازیکنا رو عالی دروردن ولی خیلی کمه . رونالدو تو کات سین ها و خوشحالیا از اون چیزی که فکر میکردم خفن ترو طبیعی تره ادم کیف میکنه.

اما نور پردازی واقعا حال ادمو به هم میزنه . اونم بدتر از همه جالبه برنابئو :| چجوری اخه اینا مگه ندید تا حالا فوتبالو از تلویزیون یا خود استادیوم ؟

فیس بازیکنا لالیگا حالا حداقل رئال و اتلتیکو رو هم درست کنن واقعا قابل قبول نیست و باعث خجالته یکی از بهترین هافبک دفاعی های دنیا تو این دو سه سال اخیر و یکی از ستاره ها و آینده دار ترین آسنسیو و کواچیچ که اتفاقا دو سال پش سر هم قهرمان اروپا هم شدن و از اونور کاراسکو اینا فیس ندارن !! بعد لیگ MLS رو تک تک بهترین شکل اسکن کردن زور داره . بیت آشور با اورال 60 فیس داره بازیکنا رئال نصفشون نه :|
    سرعت بازی هم من حس میکنم بیشتر شده که زیاد دوست ندارم من ترجیحم اینه سرعت کمتر باشه بیشتر به واقعیت فکر کنم نزدیکه .

خلاصه دوستان اون مورد دریبلا که گفتم یاد گرفتید حتما اعلام کنید مرسی

Vahid-Khazayi این نوشته را Like کرده است.
  16. -_____- کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    آقا فیفا آشغاله. مقایسه بازی با PES خلاف قوانین این سایته. جمع کنید سر جدتون برید پی هرکدوم که فکر میکنید بهتره. اصن چند نفر از اینا معلومه بازی نکردن. از وقتی من بچه سال بودم یکی میومد میگفت تو PES یا فیفا از هرجا بشوتی گله. اصن رد خور نداره این حرف :)) ما کوریم نمی بینیم فقط.

Erfan_77, aslirezahddd, 947947 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید