FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام خسته نباشید
من fifa18 رو با ps4 بازی میکنم دوتا مشکل دارم
1.موقع دفاع کردن مثل pes توپ ازمهاجم نمیگیره؟
2. همه مسابقات که بازی میکنم چمن ورزشگاه یه مدله همش دایره دایره هست؟
لطفا کمک کنید
سلام
1-سیستم دفاع کردن فیفا پیش فرض تاکتیکال هست.برا گرفتن توپ سرعت و ضربدر یا دایره و مربع تکل نشسته و ایستاده هستش
2-از تو تنظیمات بازی pitch رو پیدا کن و بذار رو دیفالت.اینطوری هر ورزشگاهی پیش فرض هر طرحی داشته باشه همون میاد

fazel7101037

کاربر سایت
Apr 26, 2018
2
سلام
1-سیستم دفاع کردن فیفا پیش فرض تاکتیکال هست.برا گرفتن توپ سرعت و ضربدر یا دایره و مربع تکل نشسته و ایستاده هستش
2-از تو تنظیمات بازی pitch رو پیدا کن و بذار رو دیفالت.اینطوری هر ورزشگاهی پیش فرض هر طرحی داشته باشه همون میاد
چطوری پیدا کنم ? دقیقا کجا تنظیمات هست؟؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
  • Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
داداش دلتو صابون نزن. تو همین تریلری که خودشون دادن برای معرفیش، چهره بازیکنا هیچ تغییری نکرده حتی رونالدو مدل موش رو هم درست نکردن که خیر سرش کاور بازیه. دلم خوش بود ایران که تو هیچ بازی ای نبوده از ۲۰۱۴ تا الان تو این آپدیت هست ولی مطمئن شدم که عمرا چهره بازیکناش درست باشه و چون پیرهن تیم ملی هم معرفی نشده یه پیرهن آشغال رو توی این آپدیت میبینیم یا همین پیرهن فیکی که از منیریه خریدن، یعنی بدبخت تر از ما تو دنیا نیست. فقط اومدن استادیومارو ساختن و پیرهنارو این همه مدت تازه ی ماه دیگه هم قراره بیاد، دست به چهره ها نزدن . بدتون نیاد ولی پیرهنای جدید تیم ملی رو پس خیلی وقته آپدیت داده. یه دی ال سی مسخره دارن میدن. البته همه میدونیم ea پول پرست وقتی رایگان داده ، میگه دندون لقشون مفت هم داریم میدیم خوب هم درست کنیم؟ زحمتم بکشیم؟ عمرا همینو جمو جور کنین بدین بره صداشون بخوابه
امیدوارم در آپدیت جام جهانی چهره بازیکنایی مثل آسنسیو، کاسمیرو ... رو درست کنن.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
دوستان چند نوع شوت تو این بازی داریم ؟
تا اونجایی که من میدونم دایره رو یه بار بزنیم شوت ساده میزنه اگه دو بار بزنیم کات دار ، ایا نوع دیگه هم هست ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش دلتو صابون نزن. تو همین تریلری که خودشون دادن برای معرفیش، چهره بازیکنا هیچ تغییری نکرده حتی رونالدو مدل موش رو هم درست نکردن که خیر سرش کاور بازیه. دلم خوش بود ایران که تو هیچ بازی ای نبوده از ۲۰۱۴ تا الان تو این آپدیت هست ولی مطمئن شدم که عمرا چهره بازیکناش درست باشه و چون پیرهن تیم ملی هم معرفی نشده یه پیرهن آشغال رو توی این آپدیت میبینیم یا همین پیرهن فیکی که از منیریه خریدن، یعنی بدبخت تر از ما تو دنیا نیست. فقط اومدن استادیومارو ساختن و پیرهنارو این همه مدت تازه ی ماه دیگه هم قراره بیاد، دست به چهره ها نزدن . بدتون نیاد ولی پیرهنای جدید تیم ملی رو پس خیلی وقته آپدیت داده. یه دی ال سی مسخره دارن میدن. البته همه میدونیم ea پول پرست وقتی رایگان داده ، میگه دندون لقشون مفت هم داریم میدیم خوب هم درست کنیم؟ زحمتم بکشیم؟ عمرا همینو جمو جور کنین بدین بره صداشون بخوابه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
حرفا ميزنيا يعني انتظار داشتي بازيكنان ايران رو بياد اسكن كنن ؟:((
دعا كن اورالشون از بازيكنان صعودي كمتر نباشه

• Like
Reactions: ALI77

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر