FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
حیفف که کل کل بی جاست دو روز دیگه فوتبال میاد
ولی 10 تا از این فیلما دارم
این که اون صحنه توپ و دور دادم بازیکن حریف زد من اصلا کاری نکردم پاس رو به اونور دادم بازیکن دور زد
مدل دیگش هم دارم دروازه خالی فورواردم رفته توپو استپ کرده پشتش و کرده دروازه تیم حریف
حالا این aids جدیده؟ نکنه HIV ـه

یه سریع به twitch و utube بزنی میفهمی ea دنبال شما نیست..
برای همه پیش میاد.. شمام بجای نالیدن بازیتو بهتر کن

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,596
یه سریع به twitch و utube بزنی میفهمی ea دنبال شما نیست..
برای همه پیش میاد.. شمام بجای نالیدن بازیتو بهتر کن
دقیقا میشه بگی بازیمو بهتر کنم اون توپی خورد تو سر بازیکنم پیش نمیومد؟
یا اون یکی توپ تو دست کورتواست آدم توپه رو هوا بود میگه میگیرمش بعد یهو ولش میکنه به بازی من ربط داره؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دقیقا میشه بگی بازیمو بهتر کنم اون توپی خورد تو سر بازیکنم پیش نمیومد؟
یا اون یکی توپ تو دست کورتواست آدم توپه رو هوا بود میگه میگیرمش بعد یهو ولش میکنه به بازی من ربط داره؟
نمیدونم تعریفت از هندیکپ و باگ چیه اما واقعا من هر دفاعی کنم از اون صحنه اولی مطمعنن قبول نمیکنی اما فقط یه جمله کوتاه بخوام بگم اون تو فوتبال واقعی خیلی پیش میاد...شاید چیزی باشه که رو اعصاب ادم میره اما به هر حال هست ..تو فوتبال واقعی هم هست اما تو 17 واقعا ندیدم برای خودم پیش بیاد ..تو نسخه های قبل واسم چند بار اتفاق افتاده بود اما خدایی تو 17 ..بالای 1000 تا بازی کردم اصلا پیش نیومده بود پس اینطور نیس هر لحظه پیش بیاد

راجب صحنه دوم این دوستمون حرف خوبی زد یه چیز عادیه بازیه ..باور کن هندیکپ که میگن اینجور صحنه ها نیست ..
حالا نمیخوام الکی بیام قضاوت کنم چون شاید واقعا یه سری صحنه ها دیدی تو فیفا 17 خیلی رو مخت رفته..خودمم یکی دوبار واسم یه سری چیزای عجیب پیش اومد که یه بار دیگه بازیو فروختم...اما خدایی اینجور چیزا نبود ..اینا اصلا چیز عادیه ..بخوای تو با اینا اعصابتو بهم بریزی بیشتر میشه خود ازاری تا اینکه لذت بردن از بازی

حالا نمیدونم میگی 90 درصد به ضررت بوده منظورت همین صحنه هاست ؟ اگه واقعا منظورت ایناس به نظرم یه تجدید نظری باید بکنی واقعا اینا باگ نیس ..
حالا رو 17 دفاع قفل بود ولم میکردی دسته رو کمک میکرد تو اگه بخوای 18 بازی کنی با این وضع شاید به دوروز نکشه باید کلی فیلم بیاری از اینکه دفاع سخت شده و بگی باگه و اعصاب خودتم بهم میریزه

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
من بهت اثبات میکنم هندیک وجود داره
خصوصا تو 17 به قدری شاهدش بودم حد نداره
درست چند بازی میبری میفتی جلو آدم قوی
اون طرف هم قویه شکی درش نیست ولی قرار نیست هر اتفاقی تو بازی افتاد بذاریم پا قوی بودن طرف
بازی پره باگه شکی توش نیست ولی یهو یبنی کله باگهای بازی بر علیه ته
اینام نمونش از 17
الان به نظرت کجای این یارو قوی بود
من نمیتونم این چیزا رو بذارم بابت قوی بودن طرف چون بخوام از این جور گل های که تو 17 خوردم فیلم بدم باید 1 گیگ فیلم بدم بیرون
هندیکپ هست خوبش هم هست
نمیخوام بگم هندیکپ همش بر ضدم بوده بعضی جاها به نفعم بوده ولی بخوام نبست بدم 90٪ بر ضدم بوده
طوری که منی که تو 16 خیلی خوب بودم با دوستام 17 میزدم اکثرا دلشون برام میسوخت میگفتن نسخه تو باگ ادیشن
حتی میتونم بگم هندیکپ نیمه ی داریم یعنی یهو میبینی تا دیقه 70 بازی بر ضدته بعدش درست میشه بر علیه طرف ساز و کارش معلوم نیست
آقا اینارو خدا زده چ انتظاری داری با فیلم و اینا باهاشون بحث میکنی ؟ :))
من 5 تا بازی کردم تو دمو تو هر بازیش حداقل 3 تا اشتباه جایگیری مدافعارو دیدم فیلمشو هم دارم ... اول خواستم بزارم شاید این ملت کور چششون باز شه ولی فایده نداره
در مورد این هندیکپ هم من نمیدونم چیه ولی من تو 17 اسمشو گذاشته بودم فرم یعنی اگه 3 تا بازی میبردمدیگه خدا هم اگه فیفا باز بود جلودارم نبود از بس گلای مفتی و شانسی میزدم ... بر عکسش کافی بود 2 بازی ببازم فلج ترین بازیکن دنیا هم برامون شاخ میشد

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آخرین بازی بارسلونا با خیرونا رو نگاه کنید گل اول و دوم بارسا چه طوری زده!!! مخصوصا گل دوم ویدال زاویه بسته با پشت پا به عقب پاس میده دبل لایی میشه میره تو گل!!!!!
حتما فوتبال واقعی هم هندکپ و باگ داره!

خیلی از چیزایی که میگید جز اتفاقات فوتبال هستند

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
آخرین بازی بارسلونا با خیرونا رو نگاه کنید گل اول و دوم بارسا چه طوری زده!!! مخصوصا گل دوم ویدال زاویه بسته با پشت پا به عقب پاس میده دبل لایی میشه میره تو گل!!!!!
حتما فوتبال واقعی هم هندکپ و باگ داره!

خیلی از چیزایی که میگید جز اتفاقات فوتبال هستند
با کسانی که قصدشون ترول کردن یک بازی باشه حالا خواه فیفا ، خواه هربازی دیگه ای بحث نکنید و سعی هم نکنید با آوردن دلیل قانعشون کنید...!
این یک بیماری خاص هست که راه درمانش فقط و فقط کم محلی میباشد ولاغیر...
موفق باشی

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
دوستان من فیفا رو پیش خرید کردم ( استاندارد ادیشن ) الان موقع ریختن دیتا ارور Data is corrupted رو میده ، 4 بار دیتارو هم از سایت پلی استیشن ، هم از سایتای ایرانی دانلود کردم هم از خود کنسول دانلود کردم ، ولی به محض اینکه به 1 گیگ میرسه ارور میده هیچجوری هم نمیشه دانلود کرد ، کسی مشکل مشابهی نداره یا راه حلی ؟

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
دوستان من فیفا رو پیش خرید کردم ( استاندارد ادیشن ) الان موقع ریختن دیتا ارور Data is corrupted رو میده ، 4 بار دیتارو هم از سایت پلی استیشن ، هم از سایتای ایرانی دانلود کردم هم از خود کنسول دانلود کردم ، ولی به محض اینکه به 1 گیگ میرسه ارور میده هیچجوری هم نمیشه دانلود کرد ، کسی مشکل مشابهی نداره یا راه حلی ؟
شاید فضای خالی هارد کنسولت کافی نباشه!

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
شاید فضای خالی هارد کنسولت کافی نباشه!
500 گیگ فضای خالی وجود داره ، گفتم شاید به خاطر این باشه که بازی هنوز نیومده و عمدی در کار باشه . بقیه بازی به راحتی دانلود میشن ، فقط فیفا وقتی به 1163 میرسه میزنه Cannot download Data is corrupted . هم گذاشتم خود کنسول دانلود کنه ، هم از چندین جای مختلف دیتارو دانلود کردم ، هم توسط PSX download helper دیتارو دانلود کردم ، ولی همش همین ارور رو میده .

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام دوستان فرق رونالدو ادیشن با استاندارد ادیشن چی هست ؟ فقط درسترسی زودتر به بازی ؟‌

• Three Days Early Access
• Cristiano Ronaldo 5-match FUT Loan
• 20 Jumbo Premium Gold Packs (1 per week over 20 weeks)
• 8 Special Edition FUT Kits
کسی نمیدونست ؟

• Like
Reactions: Sony+

Nathan Drake14

کاربر سایت
May 19, 2016
309
500 گیگ فضای خالی وجود داره ، گفتم شاید به خاطر این باشه که بازی هنوز نیومده و عمدی در کار باشه . بقیه بازی به راحتی دانلود میشن ، فقط فیفا وقتی به 1163 میرسه میزنه Cannot download Data is corrupted . هم گذاشتم خود کنسول دانلود کنه ، هم از چندین جای مختلف دیتارو دانلود کردم ، هم توسط PSX download helper دیتارو دانلود کردم ، ولی همش همین ارور رو میده .
برای من سر به بازی اینجوری شد psx پاک‌ کردم رفتم تو خود سایتش دان‌کردم بعد زدم تو‌کنسول ۵ مگ گرفت لینکشو گرفت Pause کردم دانلودو تو‌کنسول فولدر دیتا انتخاب کردم تو برنامه psx زدم ادامه دانلود تو ps4 راحت انتقال داد

اون دیتای که دان‌کردی اپدیتم همراهش دانلود کردی؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
رفقا رونالدو ادیشن که الان آوردن 500 هزارتومن میفروشن فرقش با نسخه معمولی چیه؟
نخر ازشون..همین نسخه رو یکی دیروز تو دیوار گذاشته بود 370 هزار تومن ریجن 2 ! حالا اون باز منطقی بود...50 ت روش میخورد..اما اینا 470 500 میزارن رو این نسخه رونالدو ادیشن که فقط به دو نفر مایه دار بفروشن
ارزشی هم نداره چون چیز خاصی هم نمیده همون نسخه معمولی رو بگیری بهتره که البته فعلا نیس تو بازار

• Like
Reactions: Sony+

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر