اینترنت فیبر نوری (تانوما)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
http://uupload.ir/files/adnr_photo_2017-07-11_14-5922-47.jpg
یه چیز جالبی که داره اینه که با وِ پی ان و تلگرام و اینستاگرام کلا مشکل داره :)) وقتی وصل میکنی بدجون سرعت میاد پایین رو و پی ان کلا هم تو تلگرام و اینستا انگار نه انگار 5مگ دانلود داری !
دقیقا منم با این تانوما همین مشکل رو دارم.تو تلگرام خیلی خیلی سرعتش پایینه

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
s
در مورد پینگ ببین چون خطت هنوز رو سیم مسی هست نباید انتظار شق القمر داشته باشی
اما میتونن با گذاشتن پروفایلت رو حالت fast پینگت رو بیارن پایین شاتل بهش میگه پروفایل گیمینگ
البته اگه اون 2020 ای ها بفهمن من برا برادرم بخاطر فیبر مجبور شدم مخابرات بگیرم ،صد رحمت به پشتیبانی اسیاتک،اینترنت مخابرات از نظر پشتیبانیو اینا واقعا نوبره
سرویسهای کاهش پینگ هم هست بگیر تستیشو ،تست کن ببین بهتر میکنه یا نه.
پینگ اسیاتک داغونه برا من نرمالش 200 هست یه مدت تا 140 رسید البته یه موقع تا 300 هم رفت یه زمانی timeout میداد فقط برا دانلود رایگانشه هستم مثلا از اول سوال که دانلود رایگانم کم شده و کم مصرف میکنم حدود 710 گیگ دانلود کردم
هیچ جایی نمیتونم اینجور سرویسایی گیرم بیاد اونم با قیمتهای خیلی پایین.

برای سرعتش زنگ زدم به پشتیبانی گفت با کابل وصل کن سرعت رو هم مثکه از اول رو ۵۰ مگ گذاشته بودن کرد ۱۰۰مگ این شد نتیجش

http://uupload.ir/files/2n80_screenshot_(352).png

وضعیت پینگم همچنان همونه خودش نمیدونست اصلا پینگ چجوری تغییر میکنه !‌گفت اولین مشتریی هستی که رو پینگ حساسه :|

اینم تست اسپید تست بعد از ۱۰۰مگ کردن روی کابل !‌گفت رو WiFi سرعت کمتری میگیری تا لن !‌

Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

دقیقا منم با این تانوما همین مشکل رو دارم.تو تلگرام خیلی خیلی سرعتش پایینه

درمورد این هم هیچ نظری نداشت گفت نمیدونم چرا اینجوریه گفتم احتمال داره آی پیاتون سازگار نباشه یا فیلتر باشه گفت نمیدونم شاید !‌:|

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
s

برای سرعتش زنگ زدم به پشتیبانی گفت با کابل وصل کن سرعت رو هم مثکه از اول رو ۵۰ مگ گذاشته بودن کرد ۱۰۰مگ این شد نتیجش

وضعیت پینگم همچنان همونه خودش نمیدونست اصلا پینگ چجوری تغییر میکنه !‌گفت اولین مشتریی هستی که رو پینگ حساسه :|

اینم تست اسپید تست بعد از ۱۰۰مگ کردن روی کابل !‌گفت رو WiFi سرعت کمتری میگیری تا لن !‌

درمورد این هم هیچ نظری نداشت گفت نمیدونم چرا اینجوریه گفتم احتمال داره آی پیاتون سازگار نباشه یا فیلتر باشه گفت نمیدونم شاید !‌:|
برو یه کاهش پینگ بگیر تست کن
اینم یه تست رایگان و لینکش
تست رایگان سرویس کاهش پینگ Godping.ir | فروشگاه سرویس کاهش پینگ | آموزش
البته بگم من شبدیز داشتم اولین اینترنتم مال اون بود فقط کرج سرویس میداد حدود 9 سال پیش ازش گرفتم
اونموقع به من 1.5 مگ بر ثانیه دانلود میداد
سال 87
البته الان نویزم اینقدر بالا هست بیشتر از 6 نمیتونم ببندم دانلودم رو 750 کیلو هست

• Like
Reactions: Ἁlireza

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
s

با یوتوب تست کردین؟
منم وسوسه کردین TD ول کنم بیام این :D

• Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
s

یه تست با خود کنسول بگیر ببین چه طوریه؟
در ضمن کانکشن ppoe درست میکنی؟منظورم اینه یوزر پسووردت رو کجا وارد میکنی؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
یه تست با خود کنسول بگیر ببین چه طوریه؟
در ضمن کانکشن ppoe درست میکنی؟منظورم اینه یوزر پسووردت رو کجا وارد میکنی؟
نه ppoe نیست با کابل که وصل میکنم خودش وصل میشه با وای فای هم که قبلا خود طرف نصب کرده دیگه .

کلا به ps4 نتونستم هنوز درست تست کنم چون هم دورم به مودم هم سرعتش خیلی خیلی پایینه !‌

با یوتوب تست کردین؟
منم وسوسه کردین TD ول کنم بیام این :D
یوتوبو اوکی باز میکنه با و پی ان ولی نتونستم دانلود کنم با آی دی ام ارور میده !‌:|

• Like
Reactions: GameMasterr

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من الان فهمیدم تنظیمات مودمم افتضاحه به حدی که از محل مودم میرم تو یه اتاق دیگه افت ۲۰مگی سرعت رو دارم :|‌کسی میتونه کمک کنه خودم از اول کانفیگ کنم ؟

مودم D-link 224 VDSL

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من الان فهمیدم تنظیمات مودمم افتضاحه به حدی که از محل مودم میرم تو یه اتاق دیگه افت ۲۰مگی سرعت رو دارم :|‌کسی میتونه کمک کنه خودم از اول کانفیگ کنم ؟

مودم D-link 224 VDSL

اگر منظورت وایرلس هست که طبیعیه، فکر کردی برای چی اینترفیس لن رو حذف نمی کنن از روی کنسول ها
راهکار وایرلسی که سرعت مناسب بده بسیار گرون قیمته

• Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek

مودم D-link 224 VDSL
192.168.1.1 رو بزن برو تنظیمات مودم ببین برات ppoe ست کردن؟اگه آره میتونی مستقیم کابل رو بزنی پورت شبکه کنسول

• Like

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اگر منظورت وایرلس هست که طبیعیه، فکر کردی برای چی اینترفیس لن رو حذف نمی کنن از روی کنسول ها
راهکار وایرلسی که سرعت مناسب بده بسیار گرون قیمته
آخه مشکل اینجاس که سرعتی که دارم الان استفاده میکنم از اینترنت قبلیم که ۲مگ بود خیلی کمتره !‌:|

192.168.1.1 رو بزن برو تنظیمات مودم ببین برات ppoe ست کردن؟اگه آره میتونی مستقیم کابل رو بزنی پورت شبکه کنسول
اگه مستقیم میتونستم بزنم که آٰره خیلی خوب میشد ولی دوره نمیشه

این تنظیمات مودم قبلیم و مودم جدید هست جدیده اسمش alirezaـس قبلیه هم JOBS هر دو 1 سیگنالم میدن ولی نتیجه رو ببینین :|

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
فاصله رو دقیق متر کن و یه کابل لن cat6 بگیر وصل کن.

امکان این کار اصلا نیست چون فاصله بین 2تا واحده ! یعنی اینترنت تو یه واحد دیگس ps4 یه واحد دیگه ! من فقط مشکلم با ps4 نیست کلا هر دستگاهی که از مودم حتی اندازه 1 اتاق هم دور میشه سرعتش میاد رو 4مگ ! ولی نزدیک باشی تا 25 مگ رو میگیره با گوشی

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
امکان این کار اصلا نیست چون فاصله بین 2تا واحده ! یعنی اینترنت تو یه واحد دیگس ps4 یه واحد دیگه ! من فقط مشکلم با ps4 نیست کلا هر دستگاهی که از مودم حتی اندازه 1 اتاق هم دور میشه سرعتش میاد رو 4مگ ! ولی نزدیک باشی تا 25 مگ رو میگیره با گوشی
خب من خودم الان این فیبر رو با لن 20 متری وصلش کردم به کنسول.یه کابل با کیفیت بگیری مشکلت حل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر