امتیازات Sniper Ghost Warrior 3

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان

Developer: CI Games
Publisher: CI Games
Genre: Tactical FPS
Platforms: PS4, Xbox One, PC
Release Date: April 25, 2017

Everyeye.it: 8/10
IGN Italia: 7.9/10
COGconnected: 7.5/10
Vandal: 7/10
Multiplayer.it: 7/10
Playstation Universe: 7/10
Eurogamer Italy: 7/10
SpazioGames: 7/10
God is a Geek: 7/10
Hobby Consoles: 7/10
IGN Spain: 6.7/10
GamePro Germany: 6.5/10
The Games Machine: 6.5/10
TheSixthAxis: 6/10
IGN: 5.5/10
GRYOnline.pl: 5.5/10
PlayStationLifeStyle: 5.5/10
GameSpot: 5/10
Hardcore Gamer: 5/10
Gadgets 360: 5/10
Trusted Reviews: 4/10
Push Square: 4/10
Twinfinite: 4/10
Metro GameCentral: 3/10
We Got This Covered: 3/10

Eurogamer:
Sniper Ghost Warrior 3 is a great sniping game let down by a mediocre open world, poor voice acting, technical hitches and terrible writing.

3ys78.png

آخرین ویرایش:

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
من فکر نمی کردم بازی بدتر از elite 4 هم داشته باشیم این دیگه چه فاجعه ای مشخص نیست.
خدایی sniper elite 4 خوب بود. من که راضی بودم. غیر از هوش مصنوعی ضعیف تو بقیه موارد نسبت به نسخه های قبلیش پیشرفت کرده بود ولی این ghost warrior رو حدس میزدم بازم گند بزنه :D

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
جالبه یوروگیمر گفته لودینگ ابتداش هر بار بیش از 5 دقیقه طول میکشه! بعد اینا تازه گفتن خودمون میدونیم این کار کردیم که لودینگ جاهای دیگه بین 10-15 ثانیه کنیم یعنی پرفرمانسش فاجعه اس!!! وقت خودشون با Cry engine تلف کردن

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
یعنی هر ویدئویی که به بازی مربوط باشه تو یوتیوب رو باز میکنی تبلیغ این بازی میاد اولش
این همه تبلیغ برا این اشغال؟
از همون ویدئو گیم پلیش معلوم بود اش دهن سوزی نیست

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
یعنی هر ویدئویی که به بازی مربوط باشه تو یوتیوب رو باز میکنی تبلیغ این بازی میاد اولش
این همه تبلیغ برا این اشغال؟
از همون ویدئو گیم پلیش معلوم بود اش دهن سوزی نیست
من ویدیو نقد و بررسی گیم اسپات رو دیدم اصلا دهنم باز موند.گرافیک محیط و زمین خیلی افتضاح هست.نمیدونم اون تریلرهای بازی همشون با pc های قدرتمند بودند یا کلا همش دروغ و فریب کاری بود

• Like
Reactions: CriRo7

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
من ویدیو نقد و بررسی گیم اسپات رو دیدم اصلا دهنم باز موند.گرافیک محیط و زمین خیلی افتضاح هست.نمیدونم اون تریلرهای بازی همشون با pc های قدرتمند بودند یا کلا همش دروغ و فریب کاری بود
نمیدونم Dark souls 2 رو یادت هست یا نه دقیق همین برنامه بود کلی هم اینور اونور صداش پیچید این ترفند قدیمیه :)با اینکه خودم فن 10 آتیشه ی دارک هستم ولی اونسال رو هیچوقت یادم نمیره.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
موتور cryengine یک موتور قدرتمند و حساب پس دادس ولی مشکلات زیادی برای توسعه دهنده ها دارد و بهینه نیست کار باهاش حالا نتیجش باید تو pray هم دید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر