Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,294
نام
مهدی
دوستان من مشکل BO3 رو دارم، فقط و فقط ایرانی پیدا میکنه ! کسی همچین مشکلی نداره ؟
سلام علی جان. من ظهر ها تا خرخره ایرانی ولی صبح و یا شب همش خارجی.هم مولتیش اینجوره هم زامبیش

• Like
Reactions: .:Metallica:.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
سلام علی جان. من ظهر ها تا خرخره ایرانی ولی صبح و یا شب همش خارجی.هم مولتیش اینجوره هم زامبیش
ممنون، من الان تست می کنم فقط ایرانیه :|
فعلا برمیگردم به IW تا ببینم این وضعیت درست میشه یا نه ! :D

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,294
نام
مهدی
ممنون، من الان تست می کنم فقط ایرانیه :|
فعلا برمیگردم به IW تا ببینم این وضعیت درست میشه یا نه ! :D
بیخیال علی حالا ایرانی باشه مگر چه اشکال داره؟:D رینبو که نیست آنچنان کار تیمی بخواد.باور کن من هم خدای پرو میبینم هم امپراطوری نوب:Dاز همه مهم تر اگر 12 نفر ایرانی باشه وضعیت کانکشن در برخورد تیرها خیلی بهتره.تازه تعداد ایرانی هایی هم که بازی رو خریدن زیاده و هیچوقت بی پلیر نمیمونی.
روی خط نتت اگر پروفایل گیم رو فعال نکردی حتما انجامش بده خیلی تاثیر داره.شاید واسه این برای من خارجی پیدا میکنه چون پینگم دو رقمی هست.در بهترین حالت 80 در بدترین حالت 93

• Like
Reactions: .:Metallica:.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
بیخیال علی حالا ایرانی باشه مگر چه اشکال داره؟:D رینبو که نیست آنچنان کار تیمی بخواد.باور کن من هم خدای پرو میبینم هم امپراطوری نوب:Dاز همه مهم تر اگر 12 نفر ایرانی باشه وضعیت کانکشن در برخورد تیرها خیلی بهتره.تازه تعداد ایرانی هایی هم که بازی رو خریدن زیاده و هیچوقت بی پلیر نمیمونی.
روی خط نتت اگر پروفایل گیم رو فعال نکردی حتما انجامش بده خیلی تاثیر داره.شاید واسه این برای من خارجی پیدا میکنه چون پینگم دو رقمی هست.در بهترین حالت 80 در بدترین حالت 93
مشکل اصلی من کانکشن داغونی هست که با ایرانی ها دارم هیچ‌وقت، هیچ وقت استیبل نیست.
پینگ هم همیشه دوروبره ۱۰۰ میچرخه. با این تو هیچ بازی دیگه‌ای مشکل ندارم.

Gesendet von meinem iPhone 8 Plus mit Tapatalk

• Like
Reactions: ps34

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
وفتی با ایرانی ها مچ میکنه خیلی بهتره از لحاظ تاخیر.
من تو بتل پینگم اکثرا 100 تا 120 هست و خیلی خوبه. ولی تو اینجا وقتی با خارجی ها مچ میکنه تاخیر دارم

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
Activision-logo-1.png

اکتیویژن برای رفع مشکل سرور Call of Duty: WWII بخش Leaderboard را غیرفعال کرد.

cod-wwii-mp-1.jpg

سرور‌های بازی Call of Duty: WWII طی چند روز گذشته مشکلاتی داشته‌اند که اکتیویژن برای رفع آن‌ها، مجبور به غیرفعال کردن بخش‌هایی از بازی شده است.

بازی Call of Duty: WWII چند روز پیش منتشر شد و مطابق انتظار، استقبال عالی طرفداران را در پی داشت و افراد زیادی در سراسر جهان سعی کردند آن را تجربه کنند. همین مساله هم باعث شده تا سرور‌های بازی در چند روز گذشته، دچار مشکل شوند و به همین دلیل هم افراد زیادی در وصل شدن به سرور‌ها و تجربه بخش چندنفره، به مشکل خورده‌اند. حال استودیو اسلج‌همر گیمز، سازنده بازی، با انتشار متنی ضمن تایید این مشکلات، اعلام کرده که فشار روی سرور‌های بازی بیش از حد موردانتظار بوده و علاوه بر این، چنین مشکلاتی در تمامی پلتفرم‌ها دیده می‌شوند.

Call-of-Duty-WWII-private-beta-Xbox-One-screenshot-06_0.jpg

استودیو Sledgehammer همچنین گفته که به منظور رفع این مشکلات، یک سری اقدامات اولیه انجام داده است. یکی از کار‌های استودیو سازنده بازی، تبدیل کردن فضای مجازی Headquarters به یک فضای انفرادی است. بدین شکل که در حالت معمول، Headquarters مکانی برای جمع شدن گیمر‌ها در کنار هم و انجام کار‌هایی مثل دوئل کردن یا تمرین تیراندازی است ولی فعلا اکتیویژن این امکان را از بازی حذف کرده و فقط قادر خواهید بود به صورت انفرادی از امکانات این قسمت استفاده کنید. البته اسلج‌همر گفته که این بخش به‌زودی به شکل سابق خود برخواهد گشت و همچنین تا زمان درست شدن این بخش، می‌توانید به صورت دلخواه دوستان‌تان را برای حضور در Headquarters دعوت کنید.

Divisions_Pack_1280.png

تغییر بعدی که این شرکت در بازی اعمال کرده، غیرفعال کردن جدول رتبه‌بندی یا همان Leaderboard است. البته جای نگرانی نیست چرا که پیشرفت‌های شما در بازی حفظ خواهند شد و پس از فعال شدن دوباره این قسمت، در رتبه‌بندی لحاظ می‌شوند. اسلج‌همر همچنین ظرفیت load balancer‌ها را هم افزایش داده است که به گفته این استودیو، این اقدام هم تاثیر مثبتی روی کیفیت اتصال بازیکنان به سرور‌ها ایفا خواهد کرد.

اما در کنار مشکلات اتصال به سرور‌ها، برخی بازیکنان پس از مدتی شاهد از بین رفتن پیشرفت‌هایشان در بخش چندنفره بازی بودند و به‌نوعی همه‌چیز به حالت اول ریست می‌شد که اسلج‌همر اعلام کرده این مساله یک باگ بوده که رفع شده است. اسلج‌همر در این مورد گفت:
ما می‌دانیم که از دست رفتن پیشرفت‌ها درون بازی تا چه حد می‌تواند برای یک بازیکن آزاردهنده باشد و به همین دلیل هم سعی خواهیم کرد تا این ضرر را جبران کنیم. در صورتی که چنین مشکلی در بازی داشتید، با حساب توییتر اکتیویژن در ارتباط باشید.

WWII_LOGO_MAP.jpg
منبع

آخرین ویرایش:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
من اصلا وصل نمیشه نه زامبی نه مولتی همش میزنه 1و2 چیکارش کنم؟

کنسول رو به سیستم کامپیتور یا لب تاپ وصل کن و اینترنت رو توسط نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER شیر کن و تست کانکشن بگیر تا مطمئن بشی که وصل شدی سپس نرم افزار هات اس ... یا همون هیتلر خودمون رو اجرا کن و مجددا تست کانکشن بگیر حالا بازی رو اجرا کن اگر جوین شدی که کار تمومه
ولی اگر باز مشکل داشتی تنظیمات dns هر دو رو بزار روی 4.2.2.4 و تست کانکشن بگیر و وارد مولتی شو اگر ارور داد برو تو local play و بک بده بیا بیرون و دوباره به مولتی وارد شو تو این مورد خیلیها نتیجه گرفتند.

آخرین ویرایش:

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
بخش داستانی بازیو تموم کردم...عالی بود،... قشنگ یک فیلم بود با داستانی گیرا.....یک بکش برو جلو بی بی هدف نبود...... اختلافات بین افراد جوخه که در جنگ واقعی هست رو نشون داده بود...از فداکاری ها، اززندگی شخصی افراد...(.همین موارد در جنگ ایران و عراق هم بود، و مرد واقعی بودن سربازان کشورمون که واقعا دفاع کردن..)....البته من مولتیشو بازی نکردم، چون اهل مولتی نیستم.... ولی همین سینگلش عالی بود.

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
بخش داستانی بازیو تموم کردم...عالی بود،... قشنگ یک فیلم بود با داستانی گیرا.....یک بکش برو جلو بی بی هدف نبود...... اختلافات بین افراد جوخه که در جنگ واقعی هست رو نشون داده بود...از فداکاری ها، اززندگی شخصی افراد...(.همین موارد در جنگ ایران و عراق هم بود، و مرد واقعی بودن سربازان کشورمون که واقعا دفاع کردن..)....البته من مولتیشو بازی نکردم، چون اهل مولتی نیستم.... ولی همین سینگلش عالی بود.
سلام چقدر طول کشید تموم شه؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
کنسول رو به سیستم کامپیتور یا لب تاپ وصل کن و اینترنت رو شیر کنو سپس نرم افزار هات اس ... یا همون قند شکر خودمون رو اجرا کن و تست کانکشن بگیر اگر جوین شدی که کار تمومه
ولی اگر باز مشکل داشتی تنظیمات dns هر دو رو بزار روی 4.2.2.4 و تست کانکشن بگیر و وارد مولتی شو اگر ارور داد برو تو local play و بک بده بیا بیرون و دوباره به مولتی وارد شو تو این مورد خیلیها نتیجه گرفتند.
چرا بعضی دارن میرین مولتی بدون مشکل امسال مد جدیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر