Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان با عرض معذرت از این پست کم ربطم:D کالاف mw1 ریمستر هم برای ایکس باکس وان و هم ps4 تخفیف خورده شده 31 و 99 دلار دیروز خریدمش و دانلودش کردم چیزی حدود 73 گیگ گیم پلی ww2 رو با mw1 ریمستر مقایسه کردم و گفتم واقعا mw1 یه شاهکار تکرار نشدنیه و ww2 حتی نزدیک این بازی هم نیست چه از نظر گان پلی چه گرافیک البته ریمستر نه اورجینالش:Dواقعا خدا پدر سازندگان اصلی اینفینتی وار رو بیامرزه که همچین شاهکاری رو بجا گذاشتن من هیچ وقت فکر نمیکنم اکتیویشن به همچین موفقیتی دوباره دست پیدا کنه اونایی که میخوان یه کالاف شاهکار رو بازی کنن برن mw1 ریمستر رو حتما بخرن که یک عمر بازیه ww2 رو فقط برید کرایه کنید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
طبق این عکس cod ww2 مورد انتظار ترین بازی پاییز امسال به انتخاب گیمرها هست.هرچند مطمنم در بخش سینگل و شایدم زامبی بی نظیر خواهد بود اما خداییش در بخش مولتی اصلا گولاخ نیست اما از اونجایی که بتای استاروارز بتلفرونت2 رو بازی کردم و با اینکه سرجمع خوب بود اما هیچ چیزی نسبت به نسخه اولش پیشرفت چشم گیری نداشت نداشت و فقط اومده بودن کلاس و وسیله و هیرو بیشتر اضافه کردن و از اونورم پاییز امسال مولتی پلیر قوی ای که مورد پسند همه باشه عرضه نمیشه پس قطعا cod خواهد درخشید

190150763839213801_1%20-%20Co%20(2).jpg

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بالاخره اسکافیلد رییس کل استادیو سازنده ی بازی توی تویترش اعلام کرد امروز توسعه ی بازی به طور کامل تموم شده و دیگه کاری ندارن.همچنین در جواب به یکی از کاربرها معذرت خواسته که اگر احیانا توی بعضی مناطق نسخه ی فیزیکی با چند روز تاخییر منتشر شد دلیلش اینه قرار بود روند توسعه 1 اکتبر تموم بشه و ارسال بشه برای چاپ بازی رو دیسک ولی 22 اکتبر تموم شد چون تیم سازنده میخواستن به استاندارد مد نظرشون برسن.در ادامه اضافه کرده 3 ساله تمام تحقیقات گسترده و طراحی ظریفی برای این بازی انجام شده و زحمات بسیار زیادی روی این بازی کشیده شده و آرزو کرده گیمر ها لذت ببرن.در پایان عکسی از بخش زامبی منتشر کرد :

m3c8_zombi.jpg

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
بالاخره اسکافیلد رییس کل استادیو سازنده ی بازی توی تویترش اعلام کرد امروز توسعه ی بازی به طور کامل تموم شده و دیگه کاری ندارن.همچنین در جواب به یکی از کاربرها معذرت خواسته که اگر احیانا توی بعضی مناطق نسخه ی فیزیکی با چند روز تاخییر منتشر شد دلیلش اینه قرار بود روند توسعه 1 اکتبر تموم بشه و ارسال بشه برای چاپ بازی رو دیسک ولی 22 اکتبر تموم شد چون تیم سازنده میخواستن به استاندارد مد نظرشون برسن.در ادامه اضافه کرده 3 ساله تمام تحقیقات گسترده و طراحی ظریفی برای این بازی انجام شده و زحمات بسیار زیادی روی این بازی کشیده شده و آرزو کرده گیمر ها لذت ببرن.در پایان عکسی از بخش زامبی منتشر کرد :

m3c8_zombi.jpg
با تشکر از مهدی عزیز اما به یه مورد اشاره کنم سازندها همیشه میان میگن از فلان سال داریم رو بازی کار میکنیم بعد که بازی رو انجام میدی به این نتیجه میرسی زیر یک سال هم رو بازی کار نکردن البته بعضی شرکتها استثناء هستن مثل دایس که واقعا کار میکنن رو بازی اما خداییش Sledgehammer اگه روی این بازی 3 سال کار کرده باشه انیمیشن دویدن کارکترا نباید مثل معلولها باشه واقعا در دوره ای هستیم که کمتر سازنده ای روی بازیش واقعا کار میکنه و پول رو در اولویت دوم قرار میده از اکتیویشن انتظار نمیره

randyerfan

کاربر سایت
Aug 13, 2014
50
شرکت به این عظمت اکتیویژن و اسلیج همر گیمز میان دروغ میگن 3 سال رو پروژه عظیم کلاف ورلد وار 2 کار کردن فقظ شما راست میگی اره بابا بازیو تو 3 ماه ساختن حالم بهم میخوره این نظرارو میبینم کشور ما نمیتونه فقط منوی این بازیو طراحی کنه شمام نمیتونی یه بخش از لودینگ بازیو بری فتوشاپ فقط طراحی کنی بحثای زیر ساختی و فنیشم که کلا به کنار بازی در سطح جهان منتشر میشه یه دنیارو پوشش میده با سرورای عالی این عنوان کاملا از نو طراحی شده نوشته شده کلی تحقیقات انجام شده 3 سال در دست ساخت بوده از 3 بخش بسیار بزرگ تشکیل شده افلاین داستانی انلاین عالی زامبیه محشر که خودش یه بازیه به تنهایی و نو آوری ! شما بخش هدکوآرتز دیدی جایی؟! به این سبک؟ شما نواوری لابی مچ مکینگ جدید بخش آنلاین بازیو دیدی؟ مود جدید وارو دیدی؟ گرافیک عالیه بخش داستانیو دیدی؟ شما از میزان فروش کالافای قبلی که در سطح جهان خبر داری حتما این عنوانم که برگشته به ریشه هاش میترکونه در رابطه با دویدن هم طبیعیه و به ریشه هاش پایبند مونده بتل مثه لاکپشت میره کالاف یکم سرعتی تره هر کدوم گیم پلی و طرفدارای خودشونو دارن من بتلم دارم اونم خوبه و کالاف جدیدم که پیش خربد کردم میدونم بهترین کالاف چند ساله اخیر خواهد شد :x

آدم خوبه نظر میده نظر دقیق و از روی تجربه و قاطعانه نظر بده نه رو هوا یه چیزی بپرونه نظر همه دوستان هم محترم اما دیگه یه حرفایی میان میزنن شایدم ایشون کم سن هستن به هر خال عنوان کال آف دیتوی که بنیان گذار اول شخص و از بچگی باهاش بزرگ شدیم و دست پر برگشته و عالی عمل کرده

RIP Battlefield :x
تعصبی‌نباش رفیق
کال آف جدید انیمیشن هاش تعطیله ، گرافیکشم از بتل ۱ خیلی عقب تره . مولتیش هیچ حرفی برا گفتن‌نداره جلو بتل
تنها اگر بخش داستانی قوی ارائه بده موفق میشه .

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
تعصبی‌نباش رفیق
کال آف جدید انیمیشن هاش تعطیله ، گرافیکشم از بتل ۱ خیلی عقب تره . مولتیش هیچ حرفی برا گفتن‌نداره جلو بتل
تنها اگر بخش داستانی قوی ارائه بده موفق میشه .
فقط یه نکته اشاره کنم که مولتی بتل رو با کالاف مقایسه نکن با تشکر :)

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
شرکت به این عظمت اکتیویژن و اسلیج همر گیمز میان دروغ میگن 3 سال رو پروژه عظیم کلاف ورلد وار 2 کار کردن فقظ شما راست میگی اره بابا بازیو تو 3 ماه ساختن حالم بهم میخوره این نظرارو میبینم کشور ما نمیتونه فقط منوی این بازیو طراحی کنه شمام نمیتونی یه بخش از لودینگ بازیو بری فتوشاپ فقط طراحی کنی بحثای زیر ساختی و فنیشم که کلا به کنار بازی در سطح جهان منتشر میشه یه دنیارو پوشش میده با سرورای عالی این عنوان کاملا از نو طراحی شده نوشته شده کلی تحقیقات انجام شده 3 سال در دست ساخت بوده از 3 بخش بسیار بزرگ تشکیل شده افلاین داستانی انلاین عالی زامبیه محشر که خودش یه بازیه به تنهایی و نو آوری ! شما بخش هدکوآرتز دیدی جایی؟! به این سبک؟ شما نواوری لابی مچ مکینگ جدید بخش آنلاین بازیو دیدی؟ مود جدید وارو دیدی؟ گرافیک عالیه بخش داستانیو دیدی؟ شما از میزان فروش کالافای قبلی که در سطح جهان خبر داری حتما این عنوانم که برگشته به ریشه هاش میترکونه در رابطه با دویدن هم طبیعیه و به ریشه هاش پایبند مونده بتل مثه لاکپشت میره کالاف یکم سرعتی تره هر کدوم گیم پلی و طرفدارای خودشونو دارن من بتلم دارم اونم خوبه و کالاف جدیدم که پیش خربد کردم میدونم بهترین کالاف چند ساله اخیر خواهد شد :x

آدم خوبه نظر میده نظر دقیق و از روی تجربه و قاطعانه نظر بده نه رو هوا یه چیزی بپرونه نظر همه دوستان هم محترم اما دیگه یه حرفایی میان میزنن شایدم ایشون کم سن هستن به هر خال عنوان کال آف دیتوی که بنیان گذار اول شخص و از بچگی باهاش بزرگ شدیم و دست پر برگشته و عالی عمل کرده

RIP Battlefield :x
دوست عزیز من نگفتم اکتیویژن شرکت کوچیکیه اگه اینطور بود هیچ وقت به سریهای آخر cod خورده نمیگرفتن من خودم از بچکی با cod 1 آشنا شدم و تا به حالا همه نسخه هاشم بازی کردم و ww2 رو هم بازی خواهم کرد اما ایراد به گفته های sh و اکتی زیاده چون هر سری به گفته هاشون عمل نکردن بازیشونو قبل انتشار بسیار بزرگ میکنن البته همه شرکتها از بازیشو تعریف میکنن نه در حد هایپ کردن خریدارها نه با دانگرید و این چیزها کاری که یوبیسافت توش خداست کمتر شرکتی هست که این کارها رو نمیکنه یکی راکستار و دیگری ea.اکتیویژن حتی به خودش زحمت موشن کپچر رو نداده و فقط از نسخه های قبلی کپی پیست کرده گیم پلی iw کپی شده از mw بوده و ww2 از cod 1 بعد اینا حرف از 3 سال کار رو بازیشون میزنن؟!3سال خیلیه دوست عزیز میشه یه شاهکار بیرون داد اما از پیش نمایشها و گیم پلی های بتای بازی به زور به یک سال کار رو بازی انجام دادن من طرفدار بتل یا cod نیستم طرفدار بازی خوبم دایس بازی ای منتشر کرد که تا دو سال هم احتیاجی نیست که نسخه جدیدی بیرون بدن که خودشون هم تایید کردن به قدری بازی سرگرم کننده و dlc ها جذابن دقیقا تمام تلاششون رو روی بازی گذاشتن و به خریدارها احترام گذاشتن درست اسم ea توی پول پرستی بد در رفته اما خداییش سر بتل وان واقعا برعکس کار کرده بازی رو اولویت قرار داده و پول در دوم البته نگرانی ای هم بابت پولش نداشته چون بازی به این خوش دستی معلومه نتیجه ای عالی برای سازندها داره اما اکتیویژن شما رو با چندتا نقشه سرهم کرده بدون هیچ خلاقیتی به عنوان dlc به شما تحویل میده و فقط به فکر پول توی جیب شماست چند وقت پیش هم خبر از روشی جدید برای دزدیدن پول جیب منو شما راه انداختن که باید خبرشو خونده باشی نقشه های dlc کلاف زیاد شلوغ نیست و کمتر کسی میخره اما بتل تمام نقشه های dlcش تا خرخره پره حتی برای ورود باید توی صف باشید فقط باید یک نگاه به سرورهاش بندازی متوجه شلوغیش میشی دیگه سرتونو درد نیارم در حال حاضر بازی کردن بتل 4 خیلی لذت بخش تر از ww2 هست هنوزم شاهکاره با گذشت سالها حالا چه برسه به بتل وان

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
شما که اصلا این پستی که نوشتی اصلا تعصبی نیست اصلنااااا اصلن

یعنی اعتماد به نفس :o#-o

شما با نظر خودت خوش باش اره هیچ حرفی واسه گفتن نداره =))

یه دنیا داره مولتی کالاف میره لایو استریمش در سطح دنیا اوله اینجا میای این نظراتو میخونی :)) وات ده فاک!!!!!!!!!!!! حیف از وقتم که دیگه به این پستا جواب بدم اره اقا هیچی نداره اصلا خاکه خالی 60 دلار میفروشن میری تو زمین هیچکسم نی هیچی نداره مولتیم نداره داستانی که اصن خاک میبینی 8 بیتی میبینی بازیو شما فقظ فک کنم دستگاهت آتاریه با PS4 اشتباه گرفتی =)) سنت 2 رقمی نشده فک کنم منم اصلا دیگه جوابه این جور پستارو نمیدم نشد یه نظر منطقی بخونیم با مدرک به هر حال چی بگیم والا نظر بقیه دوستان محترمه :-@~o)
/:):))
پروژه عظیم کلاف ورلد وار 2 -سرورای عالی این عنوان کاملا از نو طراحی شده-انلاین عالی زامبیه محشر-نواوری لابی مچ مکینگ جدید بخش آنلاین بازیو دیدی؟-گرافیک عالیه بخش داستانیو دیدی؟-دویدن هم طبیعیه و به ریشه هاش پایبند مونده بتل مثه لاکپشت میره کالاف یکم سرعتی تره-عنوان کال آف دیتوی که بنیان گذار اول شخص(=)))-یه دنیا داره مولتی کالاف میره لایو استریمش در سطح دنیا اوله(cod iw با 76 viewer)>>>نشد یه نظر منطقی بخونیم با مدرک :>

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
خرده فروش های آمریکایی نسخه کد دیجیتالی cod ww2 نسخه ps4 براشون ارسال شده و بر روی این کارت ها نوشته شده حجم مورد اشغالی هارد 80 گیگ خواهد بود در صورتی که نسخه x one بازی 45 گیگ حجم قبلا اعلام شده بود.توضیحات دقیق تری اراءه نشده ولی از اونجایی که بازی shadow of war برای ps4 pro حجم بسیار بیشتری نسبت به نسخه ی پلی استیشن استاندار داشت پیش بینی میشه این حجم کال اف دیوتی هم مختص به پرو باشه و نسخه ی استاندارد حدود 50 گیگ حجم ببره ولی بازم مشخص نیست

call_of_duty_ww2_digital_code_size_1.jpg

• Like
Reactions: amir_k2m

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بازم دعوا سر این بازی نمیدونم چرا هر بار میام اینجا همه دعواشون میشه سر این بازی
این سری Cod موضوعی که براش انتخاب شده عالیه اما متاسفانه ساختش کاملا مشکل داره و اشتباهه!!
من خودم عاشق بازی های جنگ جهانیم و تا بازی رو دیدم پیش خرید کردم با اینکه دل خوشی از سریای اخر نداشتم اما بعد از بازی کردن بتاش متوجه شدم اشتباه کردم...
متاسفانه اکتیویژن این بازی رو دست بد سازنده ای داده ...!
اگه این بازی رو گروهی که WAW رو ساختن میساختن مطمعنن یکی از بهترین بازیهای این نسل بود اما متاسفانه اکتیویژن بازم خراب کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بازم دعوا سر این بازی نمیدونم چرا هر بار میام اینجا همه دعواشون میشه سر این بازی
این سری Cod موضوعی که براش انتخاب شده عالیه اما متاسفانه ساختش کاملا مشکل داره و اشتباهه!!
من خودم عاشق بازی های جنگ جهانیم و تا بازی رو دیدم پیش خرید کردم با اینکه دل خوشی از سریای اخر نداشتم اما بعد از بازی کردن بتاش متوجه شدم اشتباه کردم...
متاسفانه اکتیویژن این بازی رو دست بد سازنده ای داده ...!
اگه این بازی رو گروهی که WAW رو ساختن میساختن مطمعنن یکی از بهترین بازیهای این نسل بود اما متاسفانه اکتیویژن بازم خراب کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk
نه محمد اشتباه نکردی.من خودم میخوام سر به تن اکتیویژن نباشه ولی بتا اونقدر هم بد نبود و این استادیو فاجعه ادونس وارفر رو به هیچ عنوان تکرار نکرد.انیمشن ها و گرافیک توی دیوار هست و مپ ها کوچیکن .ولی گیم پلیش خدایی خوب طراحی کردن.صداگزاری وتنوع سلاح های بازی بی نظیر هستن.خودمم کال اف و و استاروار2 رو پیش خرید کردم و منتظری پری لودشون هستم.
از نظر شخصی من call of duty در واقع هر 3 سال یک بار عرضه میشه و اون سال , سالی هست که تری ارک سازنده ی بازی هست

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
حجم بازی روی ps4 استاندارد بدون پچ روز اول 48 گیگ و روی ps4 pro بدون پچ 80 گیگ اعلام شد.هنوز هم خبری از شروع پری لود نیست و از اونجایی که سونی با اکتیویژن همکاری میکنه فکر میکنم ww2 از اون بازی هایی باشه 5روز تا یک هفته ای وقت بدن برای دانلودش و مثل بقیه بازی ها فقط 2 روز وقت برای دانلود نباشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر