Star Wars Battlefront II

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یکی از یوزرها تو سایت گاف اومده گفته که تو مدت 10 ساعت تریال بازی من 35000 کردیت با رفتن چلنج ها بدست اوردم که با کاهش قیمت هیروها میشه باهاش هم دارث ویدر رو گرفت هم لوک اسکای واکر رو
این میزان عالیه دقیقا مثل for honor که من با سیستم پرداخت درون برنامه ایش هیچ مشکلی نداشتم و هیشه پول برا خرید هیرو و لوت باکس داشتم
حالا موندم ببینم این یوزر درست میگه یا نه اگه درست باشه که خیلی عالیه,لامصب که تو بازیسنتر همه فاز تهاجمی دارن هیچکی هم که اصلا بازی رو نرفته اونایی هم که تریالش رو رفتن یه ساعت بیشتر نرفتن دارن اینجا فکت صادر میکنن:|
خب بابا یعنی خدایش یکیتون بازی رو درست حسابی نرفته بیاد اینجا درموردش صحبت کنه؟:| باید بچسبیم به همون سایت های خارجی؟:| عجباااا

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بعد از کاهش 75 درصدی کردیت مورد نیاز برا خرید هیروها EA اومده یه کار خیلی شیک کرده:|:Wallbash:
اومده برا یک سری از پلیرها که بخش ارکید مود رو زیاد بازی میکنند(چون شما میتونید با تکرار این بخش کردیت بگیرید) 3 ساعت گرفتن کردیت رو غیر فعال کرده
They added a 3 hour COOLDOWN on credits LOL
اون از کاهش کردیت دریافتی در پایان بخش داستانی این هم از غیر فعال کردن چند ساعته کردیت برا کسانی که زیاد ارکید مود بازی میکنند:|
خیلی شیک دارن پلیر رو مجبور میکنند تا با مولتی بازی کردن کردیت برا خرید هیروها و ایتم ها بدست بیاره:|
خب برادر بیا رسما دریافت کردیت رو از این بخش ها غیرفعال کن و دریافت کردیت رو مختص به بخش مولتی کن:|

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
آقا جان آب دستته بزار زمین بیا اینو بازی کن.من 1ساعتو نیم بازیش کردم.خیلی مولتیش قشنگه.به قدری طراحی و گرافیک محیط ها بالاست اصلا دلت فقط میخوای نگاه منظره ها کنی.توی هر مپ یک دست حمله میکنید و یک دستم دفاع اینجوری توی هر دو جبهه هستید.موزیک متن بازی مثل نسخه قبل عالیه و قشنگ میبردتون توی دنیای استاروارز.در مورد پرداخت درون برنامه ای هم درسته یه سری هیروها قفل هستن اما یه سری ها ی مهم هم باز هستن و شما باچندتا کیل توی مپ راحت میتونید برشون دارید و بازی کنید باهاشون.یکمم طول میکشه به گیم پلی عادت کرد چون اسلحه ها یمقدار قلق دارن و لیز میخورن از دست و اوایل نمیتونید کیل بگیرید.تنوع اسلحه ها و وسایل نقلیه و سفینه ها هم بسیار زیاده و بازی محتوی خیلی غنی ای داره و همش در تلاش برای اسلحه های جدید واسه این مطمنا تا مدت زیادی ادم رو سرگرم میکنه و کار برای انجام دادن دارید.سرورهای بازی مثل همیشه عالی بدون لگ و تاخییر و راحتم همه خارجین و تیرها ریجستر میشن.
در همین حد فعلا بازی کردم.گمونم نکنم فعلا سمت سینگل پلیر بازی برم بس این مولتیش مجذوب میکنه آدمو.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بازی روانی کنندس تو عمرم اینقدر هایپ نبودم و خداروشکر دارم به اندازه هایپم جواب میگیرم
بتای بازی در مقابل این هیچه هیچ
مد ها یکی از یکی خفن تر
درمورد کردیت هم من با رفتن چلنج ها تونستم تو یک ساعت 15000 کردیت بدست بیارم
اطلاعت تکمیلی چندساعته دیگه:D

• Like
Reactions: Destro and Moriarty

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان ظاهرا این پرداختای درون برنامه ای غیر فعال شده امیدواارم کلا دیگه باز نشه!
سلام.نه فکر نکنم.الان یه سری هیروها قفلن.بیا برات عکسم گرفتم ببینی:

Attachments

• ۲۰۱۷۱۱۱۷_۱۱۱۸۴۵.jpg
    ۲۰۱۷۱۱۱۷_۱۱۱۸۴۵.jpg
    433.5 KB · مشاهده: 34

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
سلام.نه فکر نکنم.الان یه سری هیروها قفلن.بیا برات عکسم گرفتم ببینی: