Star Wars Battlefront II

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط RedShift, ‏Apr 16, 2017.

1. RedShift

Gold User

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
    قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
    همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
    توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
    قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
    نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
    Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
    ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
    سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
    تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
    اضافات برای اسلحه‌ها
    تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
    و ...

#1 RedShift, ‏Apr 16, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Oct 6, 2017
    sttiger, arsenalmom, Prince78 و 17 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. .:AC MilaN:.

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    ببین بازی حال و هوای خاص خودش رو داره و یه تم فانتزی داره و اون جدیت بتل رو در حالت کلی نداره
    این سیستم لوت باکس بازی بالانس نیست و هر کی که پول خرج بکنه میتونه زود تر آیتم های قوی رو به دست بیاره ولی در کل با بازی کردن هم میشه به این آیتم ها رسید و از بازی لذت برد ... البته من چند روزی هستش که فرصت نکردم بازی کنم و قرار بود که امتیازی که اخر هر راند میگیریم بیشتر بشه

sadeghbb این نوشته را Like کرده است.
  3. .:AC MilaN:.

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    کریستال همون پول واقعی هتش که باهاش داخل بازی لوت باکس میخرید
    گالاتیک اسولت هم خیلی به تیمی که دارید توش بازی میکنید بستگی داره و باید تو این مود تیمی کار کرد و سخت میشه به صورت انفرادی نتیجه گرفت ... باز به سبک بازی خودت و کلاسی هم که بر میداری ربط داره

fosil این نوشته را Like کرده است.
  4. sadeghbb

کاربر سایت

نام:
    S@D3GHBB
    یه لحظه غفلت ...
    تخفیفش برداشته شد ...
    :-s

5. .:AC MilaN:.

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    اشکال نداره ... احتمال داره تو تخفیف های کریسمس دوباره تخفیف بخوره

sadeghbb این نوشته را Like کرده است.
  6. blechh

کاربر سایت

نام:
    حسین
    دوست عزيز پرداخت هاي درون برنامه اي حذف شدن
    ديگه كسي نميتونه با پول خرج كردن ايتم بدست بياره
    مثل اين كه شما خيلي وقت هست بازي نكردي چون الان يه مدتي ميشه كه ميزان امتياز دريافتي رو افزايش دادن

'!|SNAKE|!' و .:AC MilaN:. این نوشته را Like کرده اند.
  7. .:AC MilaN:.

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    تا جایی که یادمه گفتن به صورت موقت پرداخت ها رو برداشتن و احتمالا برمیگرده ... پس اگر که کلا حذف شده که خوب خیلی بهتر شد اینجوری

8. blechh

کاربر سایت

نام:
    حسین
    هنوز تاييد نكردن كه برا هميشه حذف ميشه يا نه
    ولي اينطوري كه شما داشتي ميگفتي انگار همين الانم پليرا ميتونند با پول استاركارت ها رو بخرن و پرداخت هاي درون برنامه اي هنوز هست كه اينطور نيستش

.:AC MilaN:. این نوشته را Like کرده است.
  9. hrdpc1

کاربر سایت

بازی عالیه عشقه چقدر عالیتر شده نسبت به نسخه اول لوت باکسم که حذف شده الان و همش با امتیاز گرفتن لووت میگیری خیلی خوبه الانم که کلی تخفیف خورده واقعا وقت خریدشه من از استور انگلیس خریدم با ۵۰‎٪ تخفیف دی ال سی هاشم که همه رایگانه مهم نی ریجن خیلی عالیه من با این نسخه خیلی دارم حال میکنم از دست ندین سروراشم عالیه من همه مودهاشو دوست دارم :x

.:AC MilaN:. این نوشته را Like کرده است.
  10. hrdpc1

کاربر سایت

نظرم درباره داستانیه بازی اینکه بعضی دوستان خیلی خیلی کم لطفی کردن میگن هیچی نداره اموزش میده!!!!!!!
    من نمیدونم چطوری این نظرارو میدن خدایش من الان دارم داستانیو میرم عالی کار کرده دایس مولتیشم که حرف نداره چقدم معتاد کنندس والا من همه بازیامو گذاشتم زمین فقط دارم اینو میرم هم داستانی هم مولتی دوستان استور تخفیف هم خورده از دستش ندین عالیه :x

11. Paradise Lost

کاربر سایت

داداش یکم نو اوری، یک جمله جدید بابا یک چیز جدید :d
    شما هر بازی که پلی میدی میگی : عالی بود و هیچ مشکلی نداشته و چقدر معتاد کنندست! از سرورهای کالاف جنگ جهانی 2 بگیر تا بازی لوتی باکس محوری مثل اینه و غیره.:D

12. noorihamid99

کاربر سایت

نام:
    hamid
    دوستان بازی اول شخصه یا ؟؟

چون من با بازیای اول شخص عین بتل یا کال حال نمیکنم

ارزش خرید داره ؟ تکراری نمیشه؟

13. hrdpc1

کاربر سایت

من نظرمو میدم والا من این بازیو لوت باکس محوری نمیبینم امتیاز جمع میکنی زیاد و خوبم امتیاز میده میری لوت باکس باز میکنی لوت باکسشم که پولیشو کاملا خاموش کردن دمه شونم گرم

بازی هم اول شخص میشه هم سوم شخص من نمیفهمم تکراری نمیشه یعنی چی ! رنبو سیکس با 3 مود مولتیش برای سال سوم هم پشتیبانی میشه 25 میلیون یوزر داره اینم مثله اون کلی مود و مپ داره و ایتم از خریدش با وجود این تخفیفای عالی که الان خورده اصلا پشیمون نمیشین من به شخصه در تعجبم چرا خودم زودتر اینو نخریدم :-j

این که نظرم رو بازیا مثبته اینه که بازیای بزرگ بله همه دارن خوب کار میکنن شما توجه داشته باش تمامیه بازیا رو به جولو هستن و من چیزی که دارم خودم بازی میکنم و میبینم نظرمو اعلام میکنم که کمکی باشه برای دوستانی که قصد خرید دارن شما گرافیک بازیو نمیبینی صدا گذاری گیم پلی روون مولتی که عالی ساخته شده و داستانی خوبی هم براش ساختن نه اینکه میان میگن اقا داستانی هیچی نداره !!!!!!!!! طرف میخواد بازیو بخره فک میکنه این حتما پس بدرد نخوره اما به نظر من از نظر گرافیک گیم پلی صفینه ها و خود سولدیرا خیلی پیشرفت داشته با نسخه 1 ش سروراشم که دیگه سرور EA هستو عالی به همه حتما توصیه میکنم این بازیو عالیه:-bd

#192 hrdpc1, ‏Dec 25, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Dec 25, 2017
  14. HTC M8

کاربر سایت

نام:
    بابک
    بچه ها مد های مولتی چجوریه؟
    یعنی حتما باید هیرو قوی داشته باشیم یا مثلاً میشه یه مود مثل کانکوئست همه از نظر قدرت یکی باشن ولی لولاشون بالا پایین باشه...
    بازی رو وان اکس چند فریمه؟
    درکل ارزش خرید داره؟
    من تقریبا نسخه یک برام زود تکراری شد
    بنظرتون اینم همونه یا نه بهتر شده؟

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

15. '!|SNAKE|!'

کاربر سایت

نام:
    Soroush
    دوستان بازی رو گرفتم با وجود کلی ناسزا که به بازی شد که البته حقشم بود اما جای بسی خوشحالی داره که انتقادات و فشارها تاثیر خودش رو گذاشت و الان کلا لوت باکس برداشته شده و تا اونجایی که من خوندم دیگم بر نمیگرده !:D
    همینطور سرعت گرفتن هیروها بسیار بیشتر شده حتی یک نفر توی سایت خارجی گفت ۱۵ ساعته تمام هیرو هارو گرفته .
    خودم یه سه ساعتی بازی کردم و باید بگم به شدت راضی بودم .بخش داستانی اقناع کنندس کاملا تا اینجا.یه شوتر ۶۰ فریم عالی با قابلیت سویچ بین اول شخص و سوم شخص که بسیار جذابه .
    بخش داستانی ابدا بخش تمرینی بازی نیست و اپدیتهای خوبی هم میدن سازنده ها حتی اپدیتی داده که بخش داستانی جدید اضافه کرده به همراه تروفی مجزا ! کاملا با اپدیتهای رایگان ساپورت میشه
    اگر به بتلفیلد و یکمی تم فانتزی علاقه دارید عالیه واقعا براتون .سویچ شدن بین اول شخص و سوم شخص هم فوق العاده جذابه .گرافیک هم بسیار چشم نوازه همراه فریم ریت عالی ۶۰
    در کل به همه خصوصا هوادرای استار وارز و شوتر پیشنهاد میکنم
    این رو هم دوستان بدونن که بازی جزو پنج بازی پر فروش سال 2017 شد توی همون لیست پرسونا ۵ که خودم بهش علاقه دارم رتبه ی صدمین بازی رو داره :D

اسکرین شات هارو هم خودم از اجرای بازی روی پرو گرفتم .هم روی اول شخص و هم سوم شخص از بخش داستانی

Attached Files:

#194 '!|SNAKE|!', ‏Jan 16, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jan 16, 2018
    HTC M8, Journey و amir code این نوشته را Like کرده اند.
  16. Journey

کاربر سایت

نام:
    Nightwing
    وضعیت سرور ها چطوره؟ راحت پیدا میکنه؟