Destiny 2

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط FaRd!N, ‏Mar 27, 2017.

1. FaRd!N

FaRd!N Nothing as it Seems
    کاربر سایت

نام:
    فردین
    عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
    سازنده: BUNGIE
    ناشر: Activision
    پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
    تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
    سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
    مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
    تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
    بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
    با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
    Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
    Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
    هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
    از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
    Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
    مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

#1 FaRd!N, ‏Mar 27, 2017
    آخرین ویرایش: ‏May 18, 2017
    Changed_Man 50, <Professional>, ahmadmdp و 30 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. robb stark

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    دستگاهتون proه درسته؟یکسری این مشکلو دارن قراره فیکس کنه

Prince_Arash این نوشته را Like کرده است.
  3. victor hogo

کاربر سایت

نام:
    علی
    تعداد تروفي ها خيلي كمتر از نسخه قبل شده و جالبتر اينكه از ١٣ تا تروفي ١١تاش gold هست و اون ٢ تا هم سيلور !!!!

Morg0th این نوشته را Like کرده است.
  4. Prince_Arash

کاربر سایت

نام:
    Arash
    بله پرو، امیدوارم، بدجور خورد تو ذوقم =((

#438 Prince_Arash, ‏Sep 7, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Sep 7, 2017
  5. Prince_Arash

کاربر سایت

نام:
    Arash
    دوستان مشکل کرش من حل شد فکر کنم
    رزولشن بازی 1080P رو 720P کردم و گزینه HDR رو هم OFF کردم
    الان یک ساعت ک بازی کردم فریز نکرده

6. Morg0th

کاربر سایت

نام:
    Melkor
    محتوای بازی چطوره؟الان ارزش داره نسخه عادی رو بخریم یا صبر کنیم مثل نسخه اول با بسته های الحاقی ردیفش کنن؟

اخر هم کسی نگفت سینگل پلیر و استوری در چه سطحه کلا؟:D

7. robb stark

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    کی به اینا گفت سیستم Shader بازیو عوض کنن؟:|نسخه اول هیچ مشکلی نداشت سیستم عوض کردن رنگ آرمور خب همینو میذاشتن تا اینکه الان Shaderو استفاده کنی تموم میشه تا مگه اینکه دوباره بازی برات دراپ کنه که معلومم نیست کی بده!اینکه رو هر تیکه ارمور بتونی رنگ جدا بزنی خیلی خوبه ولی اینکه رنگ تموم بشه واقعا مسخرس!
    رنگاشم حداقل تا الان اونقدر به چشم نمیاد نسخه اول Shader میداد کرک و پر ادم میریخت!

agent 360 این نوشته را Like کرده است.
  8. Sweet Lucifer

کاربر سایت

نام:
    مجتبی
    انگار یادمه Destiny قبلی خیلی حجم میخورد. بخوام کل بازیو SOLO برم خیلی نت رو به فنا میده یا فقط یه کانکت بودن ساده لازم داره؟

9. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    20170908092434.jpg 3روز نبودم دیدم تایمر بازی رفته فکر کردم 16 بازی میاد ولی تم بازی از خودش با حال تره

10. big mama jan

کاربر سایت

نام:
    حامد
    سلام دوستان.
    امروز رفتم بازیو بخرم مغازه دار گفت واسه تک نفره رفتن کمپین هم باید به اینترنت وصل بود.حالا این حرفش درسته؟؟؟
    اگر درسته که باید بیخیال بازی بشم...

11. Morg0th

کاربر سایت

نام:
    Melkor
    اره کلا باید به اینترنت وصل باشی.

big mama jan این نوشته را Like کرده است.
  12. robb stark

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    برنامه ماه اول بازی مشخص شده!اخر ماه فکشنا برمیگردن:

13. xobx 360 slim

کاربر سایت

سلام خدمت دوستان
    منم اينقدر تعريف كردين رفتم كه بخرم بازيو.:))
    نسخه يك رو بازي كردم ٢-٣ ماه اول خيلي خوب بود ايكاش اينم به همون خوبي باشه.

ايدي بديد ادد كنم بازي كنيم اگه مايل باشين

14. .::PUИK::.

کاربر سایت

تک نفره حال نمیده
    کلا بیخیالش شو

big mama jan این نوشته را Like کرده است.
  15. WCW

WCW
    کاربر سایت

نام:
    کثافت
    تو نقدها نوشته بودن کمپینش خوبه حماسی نیست ولی اصافی هم نیست فکر کنم بد نباشه

16. sherlock1854

Gold User

نام:
    sherlock1854
    نمی دونم یه سری چطور به این لول های بالا رسیدن تو این مدت کوتاه. من تازه لول 10 شدم بعد دو روز