CoD Black Ops 3 (وصل نشدن به سرور)

MSZ28

کاربر سایت
Aug 22, 2016
2
سلام دوستان
بار اولی هست که دارم مطلبی مینویسم تو این انجمن و امیدوارم مشکلم رو در جای درستی مطرح کرده باشم (اگر اینطور نیست، از مدیران ممنون میشم به بخش مناسب انتقال بدن این تاپیک رو)
حدود 1 ماه پیش (23 ام فوریه) یک آپدیت in-game برای بازی Black Ops 3 اومد که باعث شد اکثر کاربرای این بازی که تو کشور های خاورمیانه (از جمله ایران) هستند دیگه نتونن به هیچ سروری وصل بشن. یعنی تو بخش آنلاین فقط میشه با ایرانی ها بازی کرد و چون دیگه دسترسی به سرور قطع شده، یکی از پلیرها هاست میشه و با توجه به کیفیت نه چندان مناسب اکثر اینترنت های ایران، عملا امکان بازی روون وجود نداره. حتی خیلی اوقات بعد از چند دقیقه کلا بازی قطع میشه و همه kick میشن.
قبلا میشد به بعضی سرورهای شرق اروپا وصل شد و با اروپایی ها و عرب ها بازی کرد. ولی یک ماهی هست که وضع خراب شده. اکتیوژن هم مثل همیشه اصلا جوابی نمیده
میخواستم ببینم کسی از شما تونسته این مشکل رو حل کنه؟ اگر راهی دارین که خودتون باهاش تونستین این مشکل رو برطرف کنین ممنون میشم کمک کنین

ممنون از لطف همه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
دوست عزیز مال ما که وصل میشه خیلیم توپ و عالی داریم بازی میکنیم
شما این حرفارو از کجا میارید؟خوب سرویس دهنده اینترنتتون رو چک کنید

MSZ28

کاربر سایت
Aug 22, 2016
2
مرسی بابت جواب
والا دروغ که نمیگم که شما میگین "این حرفا رو از کجا میارید" خب منم مشکلی نداشتم ولی یک ماهی هست مشکل دارم
شما وقتی داخل بازی هستین اون قسمت بالا سمت راست که یک سری عدد مینویسه، ممکنه یک نگاهی بندازین ببینین آخر اون عدد ها حرف e نوشته یا نه؟
زمانی که داخل بازی هستین و با اون دکمه تاچ وسط کنترلر PS4 جدول بازیکن ها رو میبینین، میتونین اون اعداد رو هم ببینین. اگر ممکنه اینم یه نگاهی بندازین ببینین e داره یا نه
بعدش شما از کجا اینترنت میگیرین؟ که اگر لازم باشه منم برم عوض کنم اینترنتم رو
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر