بالاخره عنوان Outlast 2 در استرالیا عرضه می‌شود

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.png
هفته گذشته اعلام‌شده بود عنوان Outlast 2 به خاطر «خشونت بسیار زیاد» در استرالیا ممنوع شده است، حتی بازی درجه سنی R18+ به آن تعلق نگرفت.

به‌هرحال، امروز مشخص‌شده است که نظام رده‌بندی سنی استرالیا نظر خود را عوض کرده و بازی قرار است با درجه سنی R18+ در این کشور عرضه شود.

در متن جدید درجه‌بندی سنی بازی Outlast 2 آمده است:

-تم اصلی بازی بسیار ترسناک است

-خشونت بسیار زیاد (گوشت و خون)

-استفاده زیاد از کلمات رکیک

استودیوی Red Barrels در بیانه‌ای اعلام کرد:

«هیچ نسخه سانسور شده برای این کشور عرضه نمی‌شود و فقط یک نسخه از این بازی در سرتاسر جهان عرضه می‌شود.»

این بازی 25 آپریل برای پلتفرم‌های XBOX/PC/PS4 عرضه می‌شود.

Outlast-2-ign.jpg
لینک منبع

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
به نظر من بازی RE7 به مراتب ترسناکتر و خشن تر و زیباتر از outlast هست، البته شماره ۲ هنوز منتشر نشده ولی از اونجایی که بازی pure horror هست مطمئنم نظرم تغییر نخواهد کرد.
من re7 رو هم بک گراند ذهنی اشتباعی راجبش داشتم و فکر میکردم داره راه outlast و amnesia رو ادامه میده که خوشبختانه کاملا متفاوت از اون ها عمل کرد و یه sh بی نظیر رو ساختن.

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
به نظر من بازی RE7 به مراتب ترسناکتر و خشن تر و زیباتر از outlast هست، البته شماره ۲ هنوز منتشر نشده ولی از اونجایی که بازی pure horror هست مطمئنم نظرم تغییر نخواهد کرد.
من re7 رو هم بک گراند ذهنی اشتباعی راجبش داشتم و فکر میکردم داره راه outlast و amnesia رو ادامه میده که خوشبختانه کاملا متفاوت از اون ها عمل کرد و یه sh بی نظیر رو ساختن.
برای من که کاملا برعکس بود ترسناک ترین بازی تاریخ به نظر من همین Outlast + DLC بود. RE7 هم بازی کردم اما مطمئن هستم Outlast 2 بیشتر کیف میده و یک ترس خالص هست مثل RE7 الکی نیست.

• Like
Reactions: raya2

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
نسخه دمو بازی رو تست کن.
بازی از هر جهات نسبت به نسخه قبل پیشرفت داشتته.مخصوصا اتمسفر بازی عالی کار شده.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
برای من که کاملا برعکس بود ترسناک ترین بازی تاریخ به نظر من همین Outlast + DLC بود. RE7 هم بازی کردم اما مطمئن هستم Outlast 2 بیشتر کیف میده و یک ترس خالص هست مثل RE7 الکی نیست.
نسخه دمو بازی رو تست کن.
بازی از هر جهات نسبت به نسخه قبل پیشرفت داشتته.مخصوصا اتمسفر بازی عالی کار شده.
من اصلا مشکلم با بازی بنیادی تر از این حرفاس:D، من روی خوبی و بدیش صحبتی نمیکنم، شماره اول هم از لحاظ کیفیت عالی بود، من مشکلم کلا با بازی های pure horror هست، بعد از تجربه amnesia و outlast تصمیم گرفتم به جای وقت روی این بازی ها برم یه فیلم توی ژانر وحشت نگاه کنم:D، چون برای من ابدا جذابیتی از لجاظ مولفه های بازیسازی نداشتن. فقط فرار و مخفی شدن توی کمد و زیر تحت و... این که نشد بازی:D. اینکه تا این حد منفعل باشم و ترس به این شکل بهم القا بشه اصلا لذتی نمیبرم. البته این صرفا سلیقه شخصی من هست که خب طبیعتا موافق و مخالف هم داره صد در صد :D.

ThroughWinter

کاربر سایت
Feb 10, 2017
100
من اصلا مشکلم با بازی بنیادی تر از این حرفاس:D، من روی خوبی و بدیش صحبتی نمیکنم، شماره اول هم از لحاظ کیفیت عالی بود، من مشکلم کلا با بازی های pure horror هست، بعد از تجربه amnesia و outlast تصمیم گرفتم به جای وقت روی این بازی ها برم یه فیلم توی ژانر وحشت نگاه کنم:D، چون برای من ابدا جذابیتی از لجاظ مولفه های بازیسازی نداشتن. فقط فرار و مخفی شدن توی کمد و زیر تحت و... این که نشد بازی:D. اینکه تا این حد منفعل باشم و ترس به این شکل بهم القا بشه اصلا لذتی نمیبرم. البته این صرفا سلیقه شخصی من هست که خب طبیعتا موافق و مخالف هم داره صد در صد :D.
چی داری میگی RE7 کلی از همین outlast و amnesia الهام گرفته و تقلید کرده حالا بخاطر شلیک چهارتا گلوله داری اصل رو بر مقلد ارجح میدونی؟! :D

• Like
Reactions: Simorq

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
چی داری میگی RE7 کلی از همین outlast و amnesia الهام گرفته و تقلید کرده حالا بخاطر شلیک چهارتا گلوله داری اصل رو بر مقلد ارجح میدونی؟! :D
من تقلیدی توی ساختارشون ندیدم به هیچ وجه، اینکه دوربین رو اول شخص کردن و بعضی جاها فرار و گریز داره دلیل تقلید و کپی برداری نمیشه :). دقیقا من هم اولش همین فکر رو میکردم، حتی توی تاپیکشم بیان کردم ولی الان همین جا عرض میکنم خدمتتون که اشتباه میکردم کاملا. :D. بازی شباهت داره به اون عماوین ولی تقلید و کپی برداری خیر.
باور کنین وقتی inventory رو توی بازی دیدم دیوانه شدم از خوشحالی، اینکه هنوزم باید manage کنی سلاح ها و مهمات و بسته های سلامتیت رو واقعا برام خوشحال کننده بود.
در کل عرض کردم خدکتتون این صرفا سلیقه شخصی بنده هست، به هیچ وجه با بازی ها pure horror ارتباط برقرار نمیکنم متاسفانه و بیزارم از فرمت کلیش :D، و این سلیقه ی من هست به هر حال;).

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من تقلیدی توی ساختارشون ندیدم به هیچ وجه، اینکه دوربین رو اول شخص کردن و بعضی جاها فرار و گریز داره دلیل تقلید و کپی برداری نمیشه :). دقیقا من هم اولش همین فکر رو میکردم، حتی توی تاپیکشم بیان کردم ولی الان همین جا عرض میکنم خدمتتون که اشتباه میکردم کاملا. :D. بازی شباهت داره به اون عماوین ولی تقلید و کپی برداری خیر.
باور کنین وقتی inventory رو توی بازی دیدم دیوانه شدم از خوشحالی، اینکه هنوزم باید manage کنی سلاح ها و مهمات و بسته های سلامتیت رو واقعا برام خوشحال کننده بود.
در کل عرض کردم خدکتتون این صرفا سلیقه شخصی بنده هست، به هیچ وجه با بازی ها pure horror ارتباط برقرار نمیکنم متاسفانه و بیزارم از فرمت کلیش :D، و این سلیقه ی من هست به هر حال;).
باز Allien یکم چالش داره و هیجان و ادرنالین میده ولی اینا خدایی ترس یکهویی درست کردن پوشکم عرضه کردن مثلا بگن بازی ما اینجوریاست:| دقیقا بازی که توش فقط بری زیر تخت خواب و.. دیگه واقعا اگزجره میشه بازی باید اختیار عمل بده به بازیباز که هر جور خواست عمل کنه نه امثال این بازی ها و بازی های کیج که بدتره فقط مولفه سینمایی قوی داره حالا اینا طرفدارم دارن ولی من به شخصه 10 دقیقه هم نمیتونم این قایم موشک بازی تحمل کنم یا بازی های کیج رو که هیچی کلا

• Like
Reactions: uriel

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی نسبت به نسخه اول خیلی بهتر شده
همه چیزهای خوب رو نگه داشته و خیلی چیزها ی دیگر رو هم به بازی اضافه کرده
مثلا اینکه شما براي وارد شدن به اینونتوری بازی نیازی به پاز کردن ندارید و از همون دوربین استفاده میشه یا اینکه فیلم های ظبط شده قابل دوباره دیدن هست
فعلا آخرای چپتر یک هستم و نظر خاصی درباره بازی نمیدم ولی میتونم اطمینا بدم اگه کسی نسخه یک رو تجربه نکرده باشه و مستقیم بره سراغ این حتما به اون پوشک نیاز پیدا میکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
باز Allien یکم چالش داره و هیجان و ادرنالین میده ولی اینا خدایی ترس یکهویی درست کردن پوشکم عرضه کردن مثلا بگن بازی ما اینجوریاست:| دقیقا بازی که توش فقط بری زیر تخت خواب و.. دیگه واقعا اگزجره میشه بازی باید اختیار عمل بده به بازیباز که هر جور خواست عمل کنه نه امثال این بازی ها و بازی های کیج که بدتره فقط مولفه سینمایی قوی داره حالا اینا طرفدارم دارن ولی من به شخصه 10 دقیقه هم نمیتونم این قایم موشک بازی تحمل کنم یا بازی های کیج رو که هیچی کلا
صحبت شما کاملا درست اگه بازی واقعگرایانه باشد باید بشه مثلا از دسته صندلی با میخ های روی زمین اسلحه درست کرد و افتاد به جون این آشغالا(همین الان از پشت بازی اومدم بدجور اعصابم از دست این زنیکه کلنگ به دست خوردشده)
ولی اگه واقعا دنبال واقعیت هستین واقعیت همینه که همه آدم ها سوپر هیرو نیستن و امکان استفاده از اسلحه رو ندارن و واکنش عادی به مواجه با همچین چیزهای شیطانی فرار بر قرار ترجیح دادنه که این مسئله با شخصیت اصلی داستان که یک ژورنالیست که تا به حال هم کسی رو سر نبرید جور در میاد
من خودم بعضی وقتا مثل شما بعد از چند بار مردن آرزو میکردم یه چیزی رو میشد به عنوان اسلحه استفاده کرد
ولی هرچی امکانات دست شما کمتر باشد مطمئنا ترس هم بیشتر و بالاتر که واقعا چند بار آدم رو به اوج میبره
هرچی بیشتر توضیح میدم بیشتر دلم برای بازی تنگ میشه واقعا بازی ترسناک

Sent from my iPhone using Tapatalk

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,772
اینکه یه عده یه سازمانی تشکیل میدن .توهم بیشتر فهمیدن برشون میداره و به خودشون اجازه میدن برای زندگی مردم تصمیم بگیرن، هرجا و هر نوعی که باشه اسمش دیکتاتوریه.
چند وقت پیش هم عده ای (که فکر میکردن بیشتر از بقیه میفهمن) کلی اعتراض کردن تا از عرضه بازی hatred روی استیم چلوگیری کنن. که گب نویل دهن همشونو بست و این بازی روی استیم عرضه شد.
کاش افرادی مثل گب نویل در دنیا بیشتر بود....

• Like
Reactions: raya2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر