جزییاتی از عنوان احتمالی Assassin’s Creed Empire منتشر شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.png
عنوان بعدی در سری بازی‌های Assassin’s Creed که ممکن است نام آن Assassin’s Creed Empire باشد، هنوز به‌طور معرفی نشده است. طبق شایعات منتشرشده این احتمال وجود دارد که این بازی اکتبر امسال برای PC و کنسول‌ها منتشر شود.

طبق شایعات منتشرشده از سوی و بسایت لهستانی Gry-Online، عنوان Assassin’s Creed Empire پیش‌درآمدی برای کل این سری خواهد بود و شما در نقش جد دور شخصیت عنوان Assassin’s Creed یعنی Altair بازی خواهید کرد. این بازی به دست گروه سازنده عنوان Assassin’s Creed: Black Flag استودیوی Ubisoft Montreal ساخته خواهد شد و نقشه این بازی سه برابر بزرگ‌تر از عنوان Assassin’s Creed: Black Flag خواهد بود.

-نسخه بعدی پیش درآمدی برای کل این سری خواهد بود.

-داستان بازی در مصر باستان اتفاق می‌افتد.

-شما در نقش یک برده سابق بازی را انجام خواهید داد.

-کاراکتر اصلی بازی جد دور Altair است.

-این بازی به دست سازندگان عنوان Assassin’s Creed: Black Flag یعنی استودیوی Ubisoft Montreal ساخته می‌شود.

-پوست کاراکتر اصلی برخلاف نسخه‌های قبلی کمی تیره‌تر خواهد بود.

-دنیایی بازی سه برابر بزرگ‌تر از Assassin’s Creed: Black Flag خواهد بود.

-کویر و سراب در این بازی نیز وجود دارد.

لینک منبع

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نطر خود من بهترین نسخه سری AC همون AC2 هست کاملترین و بهترین نسخه بازیه البته من خودم از لحاظ کاراکتر اتزیو در حد الطایر دوست نداشتم کلا الطایر اون مرموز بودنش و پیچیدگی و پوشنده بودنش موندگارش کرد ولی خب Ac1 یکم مشکلات تکراری شدنو ضعف هایی داشت
بعد هم که زدن تو کار میلک کردن سالیانه خراب کردن یکم ولی بازم کیفیت فدا نکردن و سعی کردن بالا نگه دارن AC یونیتی میتونست واقعا یک شروع جدید و خون تازه تو این سری باشه و پتانسیلشم شدید بالا بود ولی متاسفانه اسیر مشکلات فنی شدید شد و هدر رفت نسخه بعدیشم که یک بازی متوسطی بود که حرف خاصی نداشت

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
توی دنیایی که برای بازی ساختن، اساسین ها از قدیم الایام بودن ، و ربطی به حسن صباح و این حرفا نداره پیدایششون!
بلکه الطایر و ... یکی از شعبه های اساسین ها توی دنیا بودن!:-"
امیرکجا از قدیم الایام بودن بابا. کلا ریشه کلمه اساسین از همین حشاشیون حس صباح اینا میاد. کلا اینا داستان رو عوض کردن و همه هم میدونن اینو. دیدن فرانچایز گرفت، کلا از داستان اصلی دور شدن و یه حالت بی پایان براش ساختن :D

یه مسئله ای که برام خیلی جالبه اینه که هر جا صحبت از گرافیک اساسین ها میشه همه میان یونیتی رو مثال میزنن در حالی که به نظر گرافیک سیندیکیت خیلی بهتر از یونتی بود از هر نظر. یونیتی از هر لحاظ یه گرافیک پر ایراد و اذیت کننده داشت. باگ ها و ایرادات گرافیکی بی اندازه زیاد. افت فریم های شدید و شلوغی غیرطبیعی و بیش از حد و بافت های بی کیفیت که در اکثر جاها دیده میشد. گرافیک باید از هر لحاظ زیبا باشه نه که یه گرافیک تکنیکی که stable نیست رو ارائه بدی. سیندیکیت همون راه یونیتی رو به صورت خیلی بهتر ادامه داد. افت فریم و ... هم نداشت. نور پردازی سیندیکیت به نظرم بهترین تو کل سری هستش. هنوزم اسکرین شات های بازی رو دارم اگر خواستید قرار میدم.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
امیرکجا از قدیم الایام بودن بابا. کلا ریشه کلمه اساسین از همین حشاشیون حس صباح اینا میاد. کلا اینا داستان رو عوض کردن و همه هم میدونن اینو. دیدن فرانچایز گرفت، کلا از داستان اصلی دور شدن و یه حالت بی پایان براش ساختن :D

یه مسئله ای که برام خیلی جالبه اینه که هر جا صحبت از گرافیک اساسین ها میشه همه میان یونیتی رو مثال میزنن در حالی که به نظر گرافیک سیندیکیت خیلی بهتر از یونتی بود از هر نظر. یونیتی از هر لحاظ یه گرافیک پر ایراد و اذیت کننده داشت. باگ ها و ایرادات گرافیکی بی اندازه زیاد. افت فریم های شدید و شلوغی غیرطبیعی و بیش از حد و بافت های بی کیفیت که در اکثر جاها دیده میشد. گرافیک باید از هر لحاظ زیبا باشه نه که یه گرافیک تکنیکی که stable نیست رو ارائه بدی. سیندیکیت همون راه یونیتی رو به صورت خیلی بهتر ادامه داد. افت فریم و ... هم نداشت. نور پردازی سیندیکیت به نظرم بهترین تو کل سری هستش. هنوزم اسکرین شات های بازی رو دارم اگر خواستید قرار میدم.
به نظر من سیندیکیت از لحاظ اتفسمر و فضاسازی بهترین در سری بود.
برخلاف دوستان با بلک فلگ هم اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین

ایده ی اولیه ای که برای خلق سری گرفتن ، درسته از حشاشیون و اینا بود، ولی دنیایی که توی بازی رقم زدن، هیچ دخلی به حسن صباح نداره پیدایششون! :-" (حداقل از نسخه ی دوم که یادمه:-"، شاید تو همون نسخه ی اول هم اگر فایل ها و بند و بساط ها خونده بشه اشاراتی به قدیم الایام شده باشه:D)
در کل اینکه دنیای ما و دنیای AC تفاوت هایی دارن و صد در صد مثل هم نیستن:D

با سیندیکیت هم اونقدرا حال نکردم:-" ، جدا از گرافیک بصری پایین تر:-" ، بازی از نظر انیمیشن ها هم قشنگ با کله سقوط کرده بود و بدترین توی سری بود:|
توی همه ی نسخه ها، تقریبا هر سلاحی استفاده میکردید، انیمیشن هاش متفاوت از هم بودن! (یا حداقل مثلا شمشیرها به چند دسته تقسیم میشدن و ...) ، ولی اینجا تمام سلاح ها یک انیمیشن واحد داشتن:| حالا فرض کن برای بازیی که قراره به صورت طولانی مدت هم بازی بشه، این انیمیشن ها چقدر توی ذوق میزنه!
حالا برید سراغ یونیتی و شمشیرها یا هر سلاح دیگه ای رو امتحان کنید! انیمیشن های متفاوتی دارن:D
اصلا چقدر کاستومایز خوبی داشت یونیتی:x

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
الان که دارم Ezio trilogy رو دوباره بازی می کنم ، می فهمم پاتریس چه کارگردان بزرگی بوده. حالا غیر از overarching story که بعد رفتنش با مغز سقوط کرد، یه حس و حال خاص دارن بازی هاش. کاراکتر ها به شدت برجسته و جالبند (در حالی کاراکتر های بازی های آخر همشون meh بودن) . پلتفرمینگ با اینکه یه مقدار در اثر کنترل ضعیفتر خشک به نظر برسه ولی مثل بازی های آخر یه چیز اتوماتیک نیست و واقعا پلتفرمره. باید واس هر پرش دقت کنی چون کاراکتر همه گپ ها رو نمی تونه بپره. (حالا بگزریم دوقلو های فرای، بتمن شده بودن)
stealth و کمبت سیستم تو بازی های اخیر پیشرفت کرده ( خسته نباشن) ولی اون جذابیت خاص که قبلا بود تا حد زیادی از دست رفته.

در کل تریلوژی اتزیو بر خلاف بازی های بعدش بیشتر از اینکه busy work باشه یه ادونچر جذابه.

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
الان که دارم Ezio trilogy رو دوباره بازی می کنم ، می فهمم پاتریس چه کارگردان بزرگی بوده. حالا غیر از overarching story که بعد رفتنش با مغز سقوط کرد، یه حس و حال خاص دارن بازی هاش. کاراکتر ها به شدت برجسته و جالبند (در حالی کاراکتر های بازی های آخر همشون meh بودن) . پلتفرمینگ با اینکه یه مقدار در اثر کنترل ضعیفتر خشک به نظر برسه ولی مثل بازی های آخر یه چیز اتوماتیک نیست و واقعا پلتفرمره. باید واس هر پرش دقت کنی چون کاراکتر همه گپ ها رو نمی تونه بپره. (حالا بگزریم دوقلو های فرای، بتمن شده بودن)
stealth و کمبت سیستم تو بازی های اخیر پیشرفت کرده ( خسته نباشن) ولی اون جذابیت خاص که قبلا بود تا حد زیادی از دست رفته.

در کل تریلوژی اتزیو بر خلاف بازی های بعدش بیشتر از اینکه busy work باشه یه ادونچر جذابه.
داداش کلمات فارسی انتخاب کن
مخم هنگ کرد :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد

از نظر پرفورمنس مسلما Syndicate خیلی بهتر بود، ولی از لحاظ تکنیکی خیلی محشر بود Unity، اصلا تخیلی بود گرافیکش :D برای همین بود که مشکل زیاد داشت. البته حرفت درسته و گرافیک باید از نظر پرفورمنس بدون ایراد باشه تا بهش بگیم گرافیک خفن (!)، ولی انصافا Unity بعد از اون آپدیت ها خیلی خوب شد. از نظر طراحی داخلی ساختمان ها هم به نظرم هیچ کدوم از نسخه های سری اصلا در حد Unity نیست، تو این بخش کار سازنده بی نقص بود.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
از نظر پرفورمنس مسلما Syndicate خیلی بهتر بود، ولی از لحاظ تکنیکی خیلی محشر بود Unity، اصلا تخیلی بود گرافیکش :D برای همین بود که مشکل زیاد داشت. البته حرفت درسته و گرافیک باید از نظر پرفورمنس بدون ایراد باشه تا بهش بگیم گرافیک خفن (!)، ولی انصافا Unity بعد از اون آپدیت ها خیلی خوب شد. از نظر طراحی داخلی ساختمان ها هم به نظرم هیچ کدوم از نسخه های سری اصلا در حد Unity نیست، تو این بخش کار سازنده بی نقص بود.
والا محمد من تخیلی بودنی نمیبینم تو گرافیک. شاید اولین اساسین درست وحسابی نسل جدید بود واسه همین Impact زده به همه :D همین الان اسکرین شات های بازی رو بذارم ببینید هیچ تفاوت خاصی با سیندیکیت نداره. بازم میگم بالا بودن گرافیک به قیمت پروفورمانس خیلی بد رو نمیشه گفت گرافیک خوب. :D محیطهای داخلی خود سیندیکیت هم دست کمی از یونیتی نداشت بخدا. نورپردازی سیندیکیت بی شک بهترین توی سری بود. الان خونه نیستم نمیتونم اسکرین شات ها رو اپلود کنم یه مقایسه انجام بدیم :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
مگه كلا فرقه ى حشاشين (اساسين) از زمان حسن صباح (المعلم) شروع نشد؟ بعد قبل از اون اصلا هيچ گروهى همچون ديدگاه هايى كه اساسين ها داشتن نداشتند! قبلش چيزى نبوده. حتى يكى دو نسل قبل از الطائر ابن لا احد و حسن صباح، چه بشه به چندينو چند نسل؟ اين داستان سيب بهشتى هم اگه بخوان وسط بكشن و بگن يه گروه ديگه اى با فرقه ى ديگه اى درحال كشمكش براى اين هستند باز وجود فرقه ى اساسين ها با اون اداب و رسوم غيرمنطقيه! و گروه جديد هم كه ديگه اساسين نيستند! الان اينا چه داستانى رو ميخوان بازگو كنن؟
توی نسخه 2 خیلی Lore باز شد. فهمیدیم که اساسین ها از قدیم وجود داشتن، حتی یه بنده خدایی به نام داریوش(با شاه هخامنشی فرق می کنه) توی دوران هخامنشی بوده که بار اول Hidden Blade رو ساخته و خشایار شاه رو باهاش کشته.

• Like
Reactions: stanley

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
والا محمد من تخیلی بودنی نمیبینم تو گرافیک. شاید اولین اساسین درست وحسابی نسل جدید بود واسه همین Impact زده به همه :D همین الان اسکرین شات های بازی رو بذارم ببینید هیچ تفاوت خاصی با سیندیکیت نداره. بازم میگم بالا بودن گرافیک به قیمت پروفورمانس خیلی بد رو نمیشه گفت گرافیک خوب. :D محیطهای داخلی خود سیندیکیت هم دست کمی از یونیتی نداشت بخدا. نورپردازی سیندیکیت بی شک بهترین توی سری بود. الان خونه نیستم نمیتونم اسکرین شات ها رو اپلود کنم یه مقایسه انجام بدیم :D
خب Syndicate یک سال بعد از Unity اومده و بیشتر هم سعی کردن مشکلات Unity رو بگیرن برای همین گرافیکش تر و تمیزتره :D من هر دو تا رو تا آخر رفتم، برای من گرافیک Unity با وجود مشکلاتی که داشت، جالب تر از گرافیک Syndicate بود. حتی اون شلوغی شهر که بعضی جاها آزاردهنده میشد از نظر تکنیکی خیلی محشر بود و قشنگ حس اون شلوغی و انقلاب رو تو ذهن آدم تداعی میکرد. در کل منظور من بیشتر تاثیر گذاشتن گرافیک بصری روی مخاطب هست، تاثیری که Unity گذاشت بیشتر تو ذهن می مونه تا Syndicate. ولی این موارد بود که باعث شد کار خراب بشه :Arrowd: :))

zr8y_65.jpg

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
توی نسخه 2 خیلی Lore باز شد. فهمیدیم که اساسین ها از قدیم وجود داشتن، حتی یه بنده خدایی به نام داریوش(با شاه هخامنشی فرق می کنه) توی دوران هخامنشی بوده که بار اول Hidden Blade رو ساخته و خشایار شاه رو باهاش کشته.
جدى!؟ از نسخه دوم مشخص شد! اصلا يادم نمياد. من هميشه تو ذهنم اين بود كه از حسن صباح شروع شده. چون اسناد تاريخى واقعى هم ميگن كه حسن صباح شروع كننده ى فرقه اى بوده و من هميشه تو ذهنم اين بود كه بيس داستان از شروع همين فرقه است.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
منم حرف محمد رو تائید میکنم، گرافیک Unity یکی دو لول بالاتر از Syndicate بود، از همه مهمتر نورپردازیش.
من چون تو پی سی بازی کردم، کاملا قابل لمس بوده برام این تفاوت.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم حرف محمد رو تائید میکنم، گرافیک Unity یکی دو لول بالاتر از Syndicate بود، از همه مهمتر نورپردازیش.
من چون تو پی سی بازی کردم، کاملا قابل لمس بوده برام این تفاوت.
خوب من تا عکس نذارم برای مقایسه نمیشه :D صبر کنید شب برگردم خونه تا از روی عکس ها صحبت کنیم. تو همین عکسی که محمد گذاشته (با باگش کاری ندارم) کیفیت بافت ها و لباس رو ببین فقط. کلا یه حالت تار و بلوری هم داشت یونیتی که سیندیکیت نداشت. حالا شاید روی PC یه چیز دیگه به نمایش گذاشته اما روی کنسول به هیچ وجه نمیتونم قبول کنم که از سیندیکیت بهتر بود :D اون نورپردازی هم که میگی تقریبا یه فکته که سیندیکیت بهترین توی سری بود :D وایسا با عکس نشون میدم :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
فردین خدائیش Unity بهتر بود
شاید باورت نشه من اونجائی که تو دوره پچگی با اون دختر داشت گرگم به هوا:D بازی میکرد ، وقتی که شر.ع کردم به کنترل شخصیت اصلا باورم نشد گیم پلیِ. تو هیچ بازی این حس رو نداشتم تا به حال، تازه من با یک کارت GTX850 لپ تاپ این حس رو داشتم.
PC قویتر بود که دیگه هیچی.
من روی کنسول نظری نمیدم چون حتما بخاطر محدودیت 100 درصد تفاوت داره، اون هم یونیتی که خیلی سنگین بود، اما نورپردازیش روی PC و مخصوصا مدل موی شخصیتها و رنگبندی فوق العاده بود.

پ.ن: برو با عکس بیا فردین، عکسم تو عکست:D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
فردین خدائیش Unity بهتر بود
شاید باورت نشه من اونجائی که تو دوره پچگی با اون دختر داشت گرگم به هوا:D بازی میکرد ، وقتی که شر.ع کردم به کنترل شخصیت اصلا باورم نشد گیم پلیِ. تو هیچ بازی این حس رو نداشتم تا به حال، تازه من با یک کارت GTX850 لپ تاپ این حس رو داشتم.
PC قویتر بود که دیگه هیچی.
من روی کنسول نظری نمیدم چون حتما بخاطر محدودیت 100 درصد تفاوت داره، اون هم یونیتی که خیلی سنگین بود، اما نورپردازیش روی PC و مخصوصا مدل موی شخصیتها و رنگبندی فوق العاده بود.

پ.ن: برو با عکس بیا فردین، عکسم تو عکست:D
روی کنسول هم اون قسمت گرگم به هوا خشتک دران بود :D

=-=-=-=-=-=-=

یونیتی روی کنسول رو الان با اپدیتاش بازی کنید واقعا فرق داره با اون یونیتی روزای اول که ادم نمیتونست تحمل کنه به خاطر افت فریم های وحشتناکش.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر