بازنگری بازی LAST OF US | آیا این بازی شاهکار است یا یک بازی معمولی دیگر؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
همینجوری پیش بری فکر کنم اخر صفحه 20 کار به فحش خوار و مادر بکشه الان فعلا درجه پایینه
رفیق اخر این تایپک یا بن شدنه یا پاک شدن و قفل شدن
بیخیال جواب دادن شو، شما معلم یا استاد فلسفه نیستی که بخوای کسی قانع کنی Tlou ضعیفه یا بده هر وقت رفتی بازی ساختی با این ادعایی که از سواد بالات داری ولی نظراتت کاملا پوپولیستی و توخالی هست و میخوای ایراد من دراوردی یچسبونی به بازی و عامه رو جذب این تایپک کنی و یک تنه مقابل همه وایسی
همونطور که شما ازادی راجب بازی آنقدر ریز بینانه عمل کنی و ایراد درست کنی بقیه هم ازادن فکر کنن بهترین بازی هست چون بیراه هم نیست

داداش منصور یه بازی برا سرگرمی ارزش نداره برا یه بازی به هم فحش بدیم

ولی باید بزا فردی که ادعا برزگ بودن و ادعا داره باید شبیه خودش جواب داد

• Like
Reactions: sa-sot1 and SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
داداش منصور یه بازی برا سرگرمی ارزش نداره برا یه بازی به هم فحش بدیم

ولی باید بزا فردی که ادعا برزگ بودن و ادعا داره باید شبیه خودش جواب داد
چند سال پیش داخل بازیسنتر یک همچین مقاله ای عین مال ایشون زده شد که اون دفعه هم بحث های تند شدیدی صورت گرفت که به توهین.. ختم شد اتفاقا ایشون ادم باهوشیه دست گذاشته رو یک بازی مهم که اتفاق نویی بود در هر صورت و متای عالی هم اورد و با حرف های بزرگ زدن و گفتم پوپولیستی صحبت کردن سعی کرده پای افراد به این تایپک وا کنه که به نظرم موفق شده از این نظر

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
کجا دقیقا ضد و نقیضه؟ مثلا الان بتل فیلد 1 برای پلی 4 و سیستم 4k یکیه ؟ یا همه بازی هایی که بین هردو مشترکه؟ همه و همه امکان 4k دارن
95 درصد تمام بازی های بازی از اون ابتدایی ترین هاشون هم قابلیت بازی کردن با 4k دارن توی بازی نباشه با ویرایش فایل setting.ini اینطور نیست که یه بازی 2007 گرافیکش خوب بشه اما نوشته های داخل بازی و پیام هایی که نمایش داده میشه با کیفیت 4کی میشه که دیدنیه برای یک بازی قدیمی.
اونهایی که مثال زدم یعنی تومب ریدر 2013 و واکینگ دد و ویچر هرسه در 4k عالی ظاهر شدن ویچر 3 تو 4k که واقعا تماشایی و خیره کنندس
درضمن مشکلی ندارم برای بازی کردن اون 5 درصد که با ویرایش .ini هم فور کی نمیشن ولی خب یک پی اس 4 تمام بازی های مشترکش با پی سی فور کی هستند.
خیلی ممنونم که یک روش عالی برای ریمستر کردن عناوین گذشته معرفی کردید.

یک توصیه دارم به شرکت های بازی سازی:
شرکت های بازی سازی، شما تا کنون ماه ها و شاید سال ها وقت و هزینه صرف ریمستر کردن عناوین خود میکردید در حالی که با روشی که جدیدا معرفی شده، میتوانید در عرض چندین ثانیه با ویرایش فایل setting.ini ، عنواین خود را ریمستر کرده و حتی رزولوشن اجرایی آن ها را تا 4K بالا ببرید!
پ.ن: خیلی وقت بود که میخواستم Half Life 1 رو بازی کنم اما گرافیکش دلسردم میکرد. حالا میتونم با ویرایش فایل setting.ini گرافیک و رزولوشن بازی رو به سقف چسبانده و از انجام بازی در رزولوشن 4K لذت ببرم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر