Middle-Earth: Shadow of War | PC

Shadow.of_.murdur.www_.download.ir_.cover_.jpg

Publisher: Warner Bros
Developer: Monolith Productions
تاریخ انتشار: 3 شهریور 96
Engine: LithTech

Genre: Action, RPG

ساخته شده توسط استدیوی Monolith Productions، عنوان Middle-earth: Shadow of War دنباله‌ای برای ‌Middle-earth: Shadow of Mordor بوده که طی آن در یک داستان کاملا جدید که شاهد بازگشت Talion و Celebrimor خواهد بود، باید به سرزمین‌های دشمن نفوذ کرده و ارتشی ساخته تا تمام موردور را بر علیه ارباب تاریکی سائرون، متحد کنیم.

در Middle-earth: Shadow of War، بازیکنان از یک حلقه قدرت جدید استفاده کرده و در نبردی غول‌آسا برای سرزمین میانه، با مرگبارترین دشمنان از جمله سائرون و Nazgul‌های او روبرو می‌شوند. این اکشن ماجراجویی دنیای باز، به لطف سیستم تحسین شده و گسترش یافته Nemesis، زنده شده است. سیستم قدرتمند شخصیت‌ دهی به دشمنان در نسخه اول، حال در تمام دنیای بازی تاثیر گذاشته، جایی که تمامی محیط و شخصیت‌ها توسط انتخابات و اعمال بازیکن شکل گرفته و به وجود آورنده دنیای شخصی در هر بار بازی کردن خواهد بود.
سیستم نو‌آورانه Nemesis با به وجود آوردن دشمنانی که روبرویی‌هایشان با شما در طول بازی را به یاد می‌آورند و دارای شخصیت، قدرت و نقاط ضعف خود هستند، داستان‌های شخصی خاصی برای شما می‌سازد. Middle-earth: Shadow of War با معرفی دنبال‌کننده‌ها (Followers) که داستان‌های از وفاداری، خیانت و انتقام به وجود می‌آورند، این سیستم را گسترش می‌دهد. سیستم Nemesis همچنین در تمام دنیای بازی گسترش یافته تا با استفاده از دژهای Nemesis که به بازیکنان اجازه داده تا از استراتژی‌های متفاوتی برای تسخیر این سنگر‌ها استفاده کنند، و به واسطه ارتش شخصی خود از Orcها، دنیای شخصی خودشان را بسازند.

عنوان Middle-earth: Shadow of War دنبال کننده داستان اصلی Middle-earth: Shadow of Mordor، خواهد بود. بازیکنان در دنیای غنی، شخصی و بزرگتر، مملو از دشمنان و قهرمانان حماسی، مکان‌های به یادماندنی، دشمنان تازه، حتی شخصیت‌‌‌های جدید بیشتر (برای هر دشمن) و داستان‌های ناگفته، غرق خواهند شد.
  • Processor: Intel i5- 2550K, 3.4 GHz​
  • Memory: 8 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 670 | Radeon HD 7950​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​
سیستم پیشنهادی:
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz​
  • Memory: 16 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 970 or GeForce 1060 | Radeon R9 290X or Radeon RX 480​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
بچها این ماموریتایی که باید قلعه تصرف کنی ماموریت اصلین؟حتما باید انجامشون داد؟

سلام بر شما

بله ماموریت اصلی هست شما باید تو بازی برای پیشبرد بازی ارتش تشکیل بدید برای مبارزه با شخصیت منفی داستان برای این کار باید قلعه ها اینا رو تسخیر کنید....

من هم اورجینال گرفتم دیروز حالا باید بشینم برم بازی رو ببینم بخش حمله به قلعه های دیگران چه طوریه

• Like
Reactions: porfesor

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
نسخه کرکی بخش داستانیو میشه رفت ایا؟
یا همه چی دکوریه؟

سلام بر شما

همه چی هست به جز بخش انلاین که اونم مهم نیست ....

دو تا قابلیت نداری یکی ابدیت کردن اورک ها هست یکی انتقال اورک ها به یه شهر دیگه همین دوتا رو نداری داشته باشی بازی بهتر اسون تر میشه و حالش بیشتره ولی نداشته باشی هم مهم نیست .

• Like
Reactions: rockstar 69

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
یه سوال تو اولین تریلر reveal بازی بود که overlord یه ترول بود بعد یه فینیشر خفن میزد روش _ تالین شمشیرو میکرد تو پای تروله از اون ور کلبیرمبور اون یکی پاش قطع میکرد و یه دستشو . اون فینشر ها رو چیجوری باید زد تو بازی؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
یه سوال تو اولین تریلر reveal بازی بود که overlord یه ترول بود بعد یه فینیشر خفن میزد روش _ تالین شمشیرو میکرد تو پای تروله از اون ور کلبیرمبور اون یکی پاش قطع میکرد و یه دستشو . اون فینشر ها رو چیجوری باید زد تو بازی؟
خودش می زنه. اختیارش دست پلیر نیست.فینیشر ها نمایشی اند کلا.

• Like
Reactions: SAGAD

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp

سلام بر شما

دست شما نیست کدومشو بزنی ولی برای اون حرکت باید دکمه F رو بزنی وقتی نوار مربوط به اون که بالای مپه بازی هست و به رنگ قرمز هست و درخشان هست پر شه اون زمان اگه دکمه F رو بزنی و جونه اون طرفت کم باشه فینیشر میزنه برای گرفتن اون قابلیت هم باید تو صفحه لول اپ بالاترین گزینه و سمت چپ ترین ابگرید رو باز کنی...

• Like
Reactions: SAGAD

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
کلا رودرجه سختی نمسیس یه اتفاقایی میوفته که آدمشاخ در میاره . یکی از فالور هامو فرستادم یه وارچیف بکشه بعد نگو اون وارچیفه خودش داشت یه وارچیف دیگه رو امبوش میکرد بعد بادی گاردمو سامون کردم همون لحظه یکی دیگه از فالورهام بهم خیانت کرد از پشت بادی گاردم گرفت کشت .بعد وسط این بل بشو من افتادن رو لست چنس که یه بار مصرف کرده بودم بادی گاردمم نبود نجاتم بده مطمعن بودم که میمیرم یهو یه اورک اومد طرف رو کشت نجاتم داد با این که اصلا اون ارک رو دامینیت نکرده بودم . بعدش سریع رفت اصلا یه وضعی . ولی کلا سعی کنید اگه میخوایید یه اورک رو بکشید با نقطه ضعفش بکشید وگرنه زندش میشه دوباره میاد خفت :))

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
کلا رودرجه سختی نمسیس یه اتفاقایی میوفته که آدمشاخ در میاره . یکی از فالور هامو فرستادم یه وارچیف بکشه بعد نگو اون وارچیفه خودش داشت یه وارچیف دیگه رو امبوش میکرد بعد بادی گاردمو سامون کردم همون لحظه یکی دیگه از فالورهام بهم خیانت کرد از پشت بادی گاردم گرفت کشت .بعد وسط این بل بشو من افتادن رو لست چنس که یه بار مصرف کرده بودم بادی گاردمم نبود نجاتم بده مطمعن بودم که میمیرم یهو یه اورک اومد طرف رو کشت نجاتم داد با این که اصلا اون ارک رو دامینیت نکرده بودم . بعدش سریع رفت اصلا یه وضعی . ولی کلا سعی کنید اگه میخوایید یه اورک رو بکشید با نقطه ضعفش بکشید وگرنه زندش میشه دوباره میاد خفت :))
آقا یحتمل شما جناب forthog رو دیده بودی که نجاتت داده، البته اگه میگی dominate نکرده بودی، این آقا یک حالت DLC مجانی برای همه هست، که به عنوان یاد و خاطره یکی از اعضای اصلی استدیو در بازی قرار گرفته، ایشون الان فوت کردن. اول قرار بود یک DLC 5$ باشه، ولی آخر مجانیش کردن.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
دوستان اخرین کوئست بازی همون قسمتی که کارکتر اصلی بازی اون حلقه جدید دستش میکنه ؟!
چون داستان تازه احساس کردم داره شروع میشه ولی هیچ کوئست دیگه نمیبینم ؟!
همه قلعه تصرف کردم کل مپ جوئیدم !!!

سلام بر شما

منم همین سوالو دارم بعده اون جریان وارد چپتر 4 میشیم که اسمش shadow war هست که هی به قلعه ها حمله میکنن شما باید دفاع کنی ببری که هیچی ببازی باید دوباره دفاع کنی کی تموم میشه نمیدونم اصلا تموم میشه یا نه .....
این بازی هم فکر کنم 3 گانه س یعنی یه ورژن دیگه از این بازی میدن داستانو تموم کنه شاید .....

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
سلام بر شما

منم همین سوالو دارم بعده اون جریان وارد چپتر 4 میشیم که اسمش shadow war هست که هی به قلعه ها حمله میکنن شما باید دفاع کنی ببری که هیچی ببازی باید دوباره دفاع کنی کی تموم میشه نمیدونم اصلا تموم میشه یا نه .....
این بازی هم فکر کنم 3 گانه س یعنی یه ورژن دیگه از این بازی میدن داستانو تموم کنه شاید .....
باید طی 10 مرحله از قلعه دفاع کنی که بسیار زمان بره_7-8 ساعت_ فقط یه cinamtic نشون میده آخرش همین .اتفاق خاصی نمیوفته

novasa2

کاربر سایت
Sep 4, 2013
2
ashga.png
اقا از حمله بی مورد به قلعه ها جدداً خ
اودداری کنید// اشتباهی که من کردم... مگر انکه 100*100 مطمئن شوید که قلعه را تسخیر می کنید..
من 2 بار به یک قلعه حمله کردم هر 2 بار شکست خوردم. در واقع بعد از هر شکست قلعه مذکور از هر نظر به شکل عجیبی اپگرد می شود.. البته یک قلعه را قبلا تسخیر کرده بودم.
الان با لول 40 هنوز جرات نمی کنم به این قلعه دوم حمله کنم. درجه سختی بازی هم زیاد نیست روی مدیوم هست.
در اولین حمله به قلعه دوم با ورود به مرکز قلعه درب خودبخود بسته میشه و فقط هیروی اصلی با من درگیر می شد. اما درحمله دوم 10 تا غول و تعداد زیادی کمان دار همراه هیرو بودند.. بدتر از همه اینکه هرچقدر از این نوچه ها بکشی باز زنده می شن.. ..
هیروی خودمو که سامون می کنم غیب میشه و پرت میشه بیرون از محل درگیری یعنی پشت درب بسته شده.. این الان طبیعیه؟!! یا مبتلا به باگ شده؟!!:))
کسی میدونه سقف ؛محدوده؛نهایت؛ چه می دونم حداکثرلول در این بازی چند هست.؟
من به شدت با این حرف موافقم...آقا از حرص حمله نکنید...اگه شکست خوردید دوباره حمله نکنید...من تو قلعه سرگوست تو تالار ی بار شکست خوردم پشت بندش دوباره حمله کردم...دفه اول لول هیروِه 32 بود بعد شد 35...یبار دیگه حمله کردم کلا دسته جمعی از هر طرف میریزن سرم....دفه دوم مثه اینکه فقط تالار اصلی رو برام گذاشت که بگیرم..بازم رفتم ایندفه بدتر منو ترکوند..ی ترول زد منو کشت بعد از کشتن شمشیرمو برداشت شکوند:(...اولش فک کردم نمایشیه ولی بعدش رفتم دیدم شمشیرم از لول 28 شدش لول 5:crying:...قدرت حملشم که برام 400 بود شدش 39:cool1:....ینی قشنگ ترکوند منو..الانم اون د...یوس لولش شد 38!!!:eek:کسی میدونه چطوری بزنمش این عوضی رو...سر حمله هاشونم ی پرچم میزنن هرکی حمله میکنه میگه اسپیس بزن...اصن نمیتونم حرکتی بزنم...سربازای نیزه انداز دهنمو آسفالت کردن:crying:
ایشون میباشن:

Attachments

• ashga.png
    ashga.png
    2.6 MB · مشاهده: 22

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
این middle earth واقعا hidden gem ـه ...
بازی به این خوبی نمیدونم چرا اینقدر بهش کم لطفی شده :(

Shadow of Mordor رو فعلا تموم کردم عالی بود. :x
سیستم مبارزه بازی فوق العاده لذت بخشه، سیستم nemesis هم که دیگه شاهکاره خیلی فان و باحال بود فقط حیف که این حرص و طمع سازنده باعث شد تا بقیه بازی ها نتونن استفاده کنن. صدای شخصیت اصلی هم خیلی خوب بود نمیدونم کیه ولی صداش آشناست. از لحاظ گرافیکی و هنری هم خیلی خوب بود لذت بخش بود تو شب زیر بارون با orc ها مبارزه کنی :D
تنها نکته منفی بازی به نظرم این بود که پیش از حد کوتاهه داستان هیچی نداره. تازه مشغول رفتن چندتا ماموریت فرعی بودم اینو میگم ! وگرنه فکر کنم تو 4-5 ساعت بازی جمع بشه :| خیلی کوتاه بود احساس میکنم rush شده بود. کل بازی انگار prologue باشه واسه بعدی.
یه مشکل دیگه ای هم که داشت این بود که گاهی اوقات هوش اورک ها خیلی پایین میومد کار رو خراب میکرد مثلا یه جا تعداد اورک ها خیلی زیاد بود من 15 اورک جمع کرده بودم یه بادیگارد رو هم گرفتم باز میخواستم نیرو جمع کنم که اینا سر خود شروع کردن به حمله کردن و همه چیز خراب شد.

در کل تجربه خیلی خوب بود دمشون گرم شاید بعدا دوباره رفتم.
ای کاش همینطوری 2-3 تا دیگه بازی برای LOTR میساختن :(
ببینیم WonderWoman رو چطوری میخوان دربیارن و از این nemesis system چه استفاده ای میکنند :D
-----

Shadow of War رو تازه شروع کردم. فعلا یه چیزی خیلی تو ذوقم زد، رنگ و اتمسفر بازی پیش از حد روشن شده میدونم محیط اینا فرق میکنه ولی دیگه پیش از حد اورک ها رو گوگولی و با نمک کردن :D مثل بازی اول یا شبیه LOTR نیست. کمبت بازی هم روون تر شده ولی قبلی لذتبخش تر بود الان سریع شده ولی گیرایی نداره. اما برعکس قبلی داستان پر پیمون و بهتری داره.

ولی من احساس میکنم این و بازی قبلی هردو یکی بودن :D احتمالا از ترس اینکه طرفدارای ارباب حلقه ها چه واکنشی نشون بدن جدا کردن یه واکنش بگیرن. قشنگ بازی بهم وصله مشترکات زیاد داره.
کسی میدونه بازی ادامه داره یا نه ؟

----

یه سوال از این 1-2 صفحه دارم، جریان این اپدیت اورک ها و حمله به بقیه بازیکن ها چیه ؟ قشنگه ؟ ارزش داره صبر کنم تو تخفیف استیم بگیرم ؟ یا این کرکی انلاین چطور ؟ بگیرم اونو برم ؟
یا اصلا مهم نیستن بی خیال بشم ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
ولی من احساس میکنم این و بازی قبلی هردو یکی بودن :D احتمالا از ترس اینکه طرفدارای ارباب حلقه ها چه واکنشی نشون بدن جدا کردن یه واکنش بگیرن. قشنگ بازی بهم وصله مشترکات زیاد داره.
کسی میدونه بازی ادامه داره یا نه ؟

----

یه سوال از این 1-2 صفحه دارم، جریان این اپدیت اورک ها و حمله به بقیه بازیکن ها چیه ؟ قشنگه ؟ ارزش داره صبر کنم تو تخفیف استیم بگیرم ؟ یا این کرکی انلاین چطور ؟ بگیرم اونو برم ؟
یا اصلا مهم نیستن بی خیال بشم ؟
دیگه بازی ادامه ش نمیکوبن از اول بسازن که:D بر اساس پایه ی بازی قبل میسازن:D

چند سالم بینش فاصله بوده، بدبختا کار کردن محیط و چیزای جدید اضافه کردن:D

و خیر ادامه نداره

شماره اول بازی رو خیلی تحویل گرفتن اتفاقا!
ولی سر عرضه نسخه دوم یه جوری بازی رو MTX چپون کرده بودن که کل ارزش های شماره اولم زد خراب کرد تو دید ملت:|
یک سال طول کشید تا جمعش کردن...که دیگه گند خورد تو هایپ بازی!
---
بد نیست، ولی چیز مهمی هم نیست این قضیه:D در حد بین بقیه کارها دوتا فایت بزنی و ارک هات قوی بشن خوب بود:-"
ارزش نداره براش پول بیشتری خرج کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر