آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط hercull, ‏Mar 5, 2017.

1. کاربر سایت

بعضی هاشون که دقیقا یکی هستند و بدون مشکل کار می کنند ولی بعضی هاشون آپدیت دارند که مال شاتل لند قدیمی ترن. همون طور که شما فرمودید با همون ترفند تغییر نام فایل قدیم با فایل آپدیتی جدید، نصب شد و بعدش آپدیت خواست.

جالبه که بازی استار وارز تو شاتل لند فقط 20 گیگه ولی بعد از انتقال به ایکس باکس، 20 گیگ دیگه هم آپدیت می خواد. فایل جدیدش 40 گیگه

2. کاربر سایت

آره چند تا نصب کردم. یکیش بازی تایتان فال 1 بود ولی چه فایده تازه فهمیدم که فقط با اکانت گلد می شه باش بازی کرد. اینطوری اکانت ea اکسس رو بی خودی خریدم. باید ببینم چند تا از بازی هاش اینطوری هستند

Norton_security این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

بازیهای قدیمی تر چون توی شاتل لند یک بار فقط آپلود شدن و طی زمان یک سال چندین بار آپدیت شدن موقع انتقال به ایکس باکس بازم آپدیت می خواد. ولی بازی های به روز نیاز به آپدیت با حجم کمتری داره. بیشتر باید بازیهای جدید رو دانلود کرد. ولی واسه آپدیت بازیها یه پیشنهاد دیگه دارم اونم اینکه میتونی از ساعت 2 تا 8صبح با بسته نا محدود 3 ساعته ایرانسل به قیمت 2000 تومن حداقل با فورجی 5 گیگ دانلود کنی. اما خب یه شب باید بیدار بمونی;)

mraict این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

دانلود از شاتل لند خیلی به صرفه هست. 10 هزار تومن برای 5 ترابایت عالیه ولی خوب این مشکلات رو هم داره. آرشیوش هم کامل نیست.
    من یه پیشنهاد بهشون دادم که لینک های دانلود دیتای بازیها از سرور های مایکروسافت رو ریدایرکت کنن روی شاتل لند و به عنوان یه سرویس جدید ارائه بدن. اگه این کارو بکنن که محشر می شه. مشکل دانلود دیتاهای حجیم حل می شه. مشتری هاشون هم بیشتر می شه

ولی متاسفانه به نظرات خیلی اهمیت نمی دن. راهنمای انتقال فایل دیتا به کنسول هم که تو سایتشون گذاشتن ناقصه

erfan zero و hercull این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

من مخابرات دارم 1 تا 7 رایگانه نمیدونم چرا سرعت سرور های شاتل لند توی این ساعات برای من انقد پایینه
    ولی از سرور های دیگه با ماکسیمم سرعت دانلود میکنه

hercull این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

من چون بسته ترافیک ایران دارم، از شاتل لند دانلود کردم. شما که فرقی برات نمی کنه می تونی از p30download یا سرور های اصلی مایکروسافت، هر کدوم که سرعت بهتری دارند بگیری.

hercull و Norton_security این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    مجید
    من که همه کارارو انجام دادم از شاتل لند ویچر رو دانلود کردم ظاهرا همه چیزم درسته درنهایت عکس بازی و حجم اونم تو لیست بازیام نشون میده ولی وقتی میخواد اجرا کنه ارور میده نمیدونم چرا that didn't work some reason

8. کاربر سایت

کپی کردی داخل ایکس باکس یا از روی اکسترنال اجرا کردی

hercull و Mbox این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    مجید
    اهان الان درست شد وقتی یه دانلود زدم تو خود ایکس باکس و کنسل کردم و بعد کپی کردم از رو هارد تو خود دستگاه اجرا شد

10. کاربر سایت

آپدیت دوشنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت 13:30

من از این روشی که در ادامه می گم دو دفعه رفتم و با برنامه bay life بار ها رفتم .

لوازم مورد نیاز

هارد اکسترنال usb 3 باشه و حجمش از 250 گیگ بیشتر باشه ( خود 250 رو نمی دونم بشه یا نه )

Xbox Drive Converter و بلد بودن کار با آن (راحت تو گوگل آموزشش رو پیدا می کنید ! )

نصب برنامه notepad +++ ( آدرس لینک رو در یکی از فایل ها به جای اینکه این جوری باشه مثل نوت پد ویندوز : h t t p s .... حروف رو به هم می چسبونه و اینجوری می نویشه https.... و لینک دانلود رو به راحتی می تونید بگیرید )

بلد بودن کار با bay life و داشتن لوازم مورد نیاز برای راه اندازی bay life در صورتی که فایلتان خراب بود :
    Bay Life: Revolt

هم هارد اکسترنال و هم خود کنسول باید به اندازه حجم بازی ، فضای خالی داشته باشن ( هر دو همزمان )

1.بازی رو از طریق ایکس باکس وان زدم چند مگ در هارد اکسترنال دانلود بشه .>> 2.هارد رو به کامپیوتر وصل کردم و 4 تا فایل درست شده بود >>3. از نام فایل اصلی بازی ( فایل حجیم ) در کامپیوتر کپی گرفتم >> 4.لینک دانلود رو از یکی از روش ها گرفتم ، روش دو پیشنهاد می شه ( روش یک : با برنامه bay life ، روش دو : توی یکی از اون سه فایل کم حجم لینک دانلود موجود هست ،( اونی که حجم یک کیلوبایت داره و اسمش مثل فایل اصلی بازی ( فایل حجیم ) هست ولی با حروف کوچک ) ، اون فایل یک کیلوبایتی رو با برنامه notepad +++ باز کنید و از تمام محتویات موجودش در word یا rich text document یا ... کپی بگیرید و از لینک به طور خالص ( بدون اظافاتش ) کپی بگیرید و در قسمت لینک برنامه IDM یا... کپیش کنید و هر موقع خواستید دانلودش کنید ( لینک از خود حرف h در http شروع می شه ، ممکنه لینک دو بار پشت سر هم تکرار شده باشه شما باید یکیش رو فقط کپی کنید ) .
    برای مثال لینک دانلود فایل ryse son of rome این جوری هست

http://dlassets.xboxlive.com/public...69fc333e1c/Ryse_1.0.0.4673_x64__zjr0dfhgjwvde

>>5.هارد رو به کنسول وصل کردم و دانلودی که قبلا شروع کرده بودم رو کنسل کردم .>>6.بازی رو از طریق کامپیوتر دانلود کردم نام بازی رو به کپی مرحله 3 تغییر دادم و به هارد ( هارد اکسترنال) انتقال دادم .>>7.از اون سه فایل کم حجم نباید در کنسول یکیش هم موجود باشه ! اگه بود دستی پاکش کنید ، اگه داخل هارد باشه در مرحله 8 نمی تونید بازی رو به هارد کنسول انتقال بدید و در نتیجه نمی تونید بازی رو اجرا کنید .
    >>8.زمانی که کنسول به اینترنت وصل بود (طیق راهنمایی دوستان ) هارد اکسترنال رو به کنسول متصل کردم ، بازی در قسمت بازی های نصب شده قابل مشاهده هست ولی اجرا نمی شود ، برای اجرا شدن بازی باید بازی رو به هارد کنسول انتقال بدید و سپس اجرایش کنید . ( انتقال بدید ، کپی نکنید . اگه کپی کنید بازم اجرا نخواهد شد . چون هنوز بازی در هارد اکسترنال وجود خواهد داشت )
    تمام

+
    9.اگر خواستید بازی از هرد اجرا شود ، بازی رو حالا ، بعد از مرحله 8 از طریق هارد کنسول بازی رو به هارد اکسترنال انتقال دهید
    10.در روش بالا نمی دونم فایل خراب چه مشکی پیش میاره چون تست نکردم . آپدیت : دیتای خراب موجب استاپ اینستالینگ میشه ( با تشکر از Norton_security )
    11. اگر فایل خراب بود می تونید بازی رو با bay life انتقال بدید و زمانی که انتقال از کامپیوتر متوقف شد اون قسمت های خراب رو از سرور های مایکروسافت دانلود کنید و بقیش رو از کامپیوترتون انتقال بدید ( کم کم 1 مگ ، 10 مگ ، 50 مگ ، 100 مگ ، 250 مگ ، 500 مگ دانلود کنید و بینشون هی دانلود از سرور های مایکروسافت رو متوقف کنید و به انتقال از کامپیوتر برگردید . ببینید اون قسمت خراب فایل ها رو پوشش داده یا نه اگه پوشش داده باشه که انتقال تا زمانی که به جای خراب دیگه ای برسه یا کلا بازی دانلود شه ادامه پیدا می کنه اگرم پوشش نداده باشه installation stopمی نویسه و باید 10 مگ دانلود کنید و همین کار رو تا 500 مگ یا مقدار دلخواه خود ادامه بدید ) . (سرعت انقال من بین 40 مگابیت تا 200 مگا بیت هست .)

با تشکز از
    خدا :);)
    Donger
    hercull
    Norton_security
    و بقیه دوستان

یک سری از این اطلاعات رو قبلا از سایت ها و جاهای دیگه کسب کردم و یک سری رو با آزمون خطا یاد گرفم و یک سری رو هم از تایپیک های انجمن بازی سنتر به این آدرس ها :

آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان :

آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان

آمزش کار با bay life :

Bay Life: Revolt

احتمالا این پست با نظرات شما آپدیت شود !

آپدیت ها
    چهارشنبه - ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت 20
    شنبه - ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ساعت 5
    دوشنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت 13:30

آخرین ویرایش: ‏May 1, 2017
    Norton_security این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

1-دیتای خراب موجب استاپ اینستالینگ میشه
    2-هیچ کدوم از اون 4 فایل یا 3 فایل به جز فایل حجیم که دیتای بازیه به درد نمیخوره(تازه اونم فقط اسمش به درد میخوره)
    یعنی شما دیتایی که دارید رو تغییر نام که دادید قبلش اون 3 یا 4 تا فایل رو همراه فایل حجیم دیلیت کنید و فایلی که با کامپیوتر دانلود کردید رو به هارد منتقل کنید

hercull و Arash555 این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

دوستان 1 سوال.
    بازی های پولی رو که نمیشه مقداریش رو دانلود کرد. باید اول پول بدیم.
    اکثر بازیها هم که پولین.

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk

13. کاربر سایت

بله ، باید بعد از خرید بازی ، بازی رو دانلود کنید .

14. کاربر سایت

اگه به جای Install new things here گزینه keep بزنم مشکلی پیش می یاد؟

آخرین ویرایش: ‏Jul 9, 2017
  15. کاربر سایت

نام:
    AlirezA
    با سلام خدمت دوست عزیزمون که این تاپیک رو زده ... جواب یکی از مشکلات منو دادید ولی چندتا سوال دارم...ممنون میشم جواب بدید

1-بنده هم شاتل دارم و میخوام از شاتل لند دان کنم ، برای مثل دیتای یک بازی رو میگیرم و آپدیتش هم داخل شاتل لند هست ، وقتی جفتشو آنزیپ کردم ، دوتا فایل رو باید تو یه فولدر بریزم؟
    2- تو یه مرحله گفتید ، اول باید هارد اکس رو وصل کنیم به کنسول و بذاریم بازی دانلود شه تا اون 3تا فایل رو بشناسه .. حالا اتوماتیک رو اکسترنال دانلود میشه ؟ و اینکه من تو هارد اکسترنالم یه عالمه دیتا دارم ، چطور متوجه اون فایلی که میخوام بشم؟

ممنون

این صفحه را به اشتراک بگذارید