Santa Monica Studio ، اغاز انتقام خونین

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
خسته نباشی... مطلب عالی بود و تمام جنبه های بازی بدرستی گفته شد.....
سری G.O.W همیشه منو میخکوب کرده چون انتظار این سطح از کیفیت و حماسی بودن رو نداشتم.... و همیشه تحسین میکنم سانتا مونیکارو....

فقط ی نظر شخصی دارم اونم اینه که...
سانتا مونیکا تو زمینه ی داستان در GOW 3 خراب کرد....فقط قصد این بود که تمام خداها کشته بشن در حالیکه میشد حتی ادامه بازی رو به نسخه ی بعدی برد.... تاکید سانتا مونیکا بوجود باس فایت های زیاد در بازی ، با وجود تمامی خدایان که کافی بودن...و بخاطر این موضوع باس هایی رو در بازی دیدیم که وجودشون الزامی نبود مثل باس فایت scorpion که بین تمام خداها در سطح پایینی قرار داشت....
225px-Gow3small_2617.jpg
در کل از ارزشهای این بازی به هیچ وجه کم نمیشه و تو ذهن تمام گیمر ها موندگار شده...

ممنون بابت مطلب

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,929
سرانجام پس از حدس و گمان های فراوان شرکت سونی در سال 2015 قسمت بعدی سری خدای جنگ را معرفی کرد. طبق اطلاعات منتشر شده نسخه ی بعدی ادامه سه گانه اصلی هست ولی با داستانی کاملا متفاوت , با کریتوسی متفاوت , سلاح های متفاوت و دنیایی متفاوت در اساطیره اسکاندیناوی اما با توجه به کیفیت سه گانه اصلی و کارگردانی ، کارگردان قسمت دوم بازی اقای کری بارلوگ میتوان موفقیت آن را تضمین کرد و قسمت بعدی سری خدای جنگ را یکی از مورد انتظارترین عناوین نسل هشتم نامید.
از لحاظ داستان، اصلا موفقیتش تضمین شده نیست و درصد بالایی احتمال داره بهش گیر بدن
کل داستان سری گاد اف وار حول محور شخصیت کریتوس بود که میخواست انتقام بگیره + اساطیر و افسانه های یونان
اگه لاقل شخصیت دیگه ای جز کریتوس تو این بازی جدید میذاشتن میشد هضمش کرد. وقتی بازی میره اسکاندیناوی یعنی فقط ازش یه کریتوس میمونه و که ظاهرشم تغییر کرده.
انصافا یکم سعی کنیم فن نباشیم. خود من عاشق این سری بودم چون اساطیر یونان رو خوب میشناسم، ولی داستان کریتوس آخر گاد اف وار 3 100% تموم شد
وقتی فوکوس یه اثر روی بخش داستانیش زیاده (مثل این بازی) نباید زد داستانش رو اینطوری کرد. روایت داستان قوی سه گانه اصلی گواهی بر این حرف منه که این بازی روی داستان و شخصیت پردازی تاکید داشت. آخرشم کریتوس به انتقامش رسید و داستان تموم شد. دیگه چه اصراریه بیاد اسکاندیناوی تو یه دنیایی که بهش تعلق نداره که بخواد هدف درست و حسابی ای هم داشته باشه... این بنده خدا تمام زندگیش تو یونان بود. ربط دادن داستان به سه گانه قبلی هم سخت میشه. یه شخصیت جدید راحت میذاشتن که به دنیای اسکاندیناوی هم میخورد و بک استوری درست و حسابی براش میساختن کار خودشونو راحت میکردن. الان خیلی راحت منتقدا میتونن بزنن سر داستان نمره کم کنن.

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
به نظر من هم بهتر بود داستان کریتوس و شخصیت کریتوس همونجا تموم میشد و با شخصیت جدیدی فرانچیز شروع میشد.
کریتوس بود و اون قیافش.
کریتوس بود و اون شمشیرهای زنجیرشده به دستش.
آخه کریتوس تبر به دست؟
من نمیگم گادآف وار جدید موفق نمیشه یا حتی قشنگ نخواهد بود ولی قطعا اون شاهکارهای شش نسخه نخواهد شد و اون خاطرات رو زنده نخواهد کرد.اصل گاد آف وار اون شش نسخه بود که یکی از یکی زیباتر و برای من اون شش نسخه معنای PS3 بودند.من هنوز بلوری این دوتا عکس پایین رو دارم و با دنیا عوض نمیکنم.گرچه PS3 انحصاری های زیادی داشت ولی روی PS4 ریمیک شدند اما گادآف وار روی PS3 خاص موندش.حتی هیجان بازی MortalKombatKompletEdition رو فراموش نمیکنم که کریتوس رو داشت.چه روزهای قشنگی بود یادش بخیر تکرار نمیشن.

God_of_War_Saga.jpg

God-of-War-Ascension-PS3-DUPLEX__50962_zoom.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر