افتخاری ديگر برای بازی سنتر؛اولين مديای ايرانی در اوپن كريتيك

گفتگو در 'اخبار و اعلاميه های سايت' ایجاد شده توسط Ali, ‏Feb 28, 2017.

 1. amindead

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 21, 2010
  ارسال ها:
  555
  تبریک و با آرزوی موفقیت‌های بیشتر
   
 2. Naughty Kitty

  Naughty Kitty اقدام و التزام عملی
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 27, 2006
  ارسال ها:
  1,422
  ;;)

  حب منم تبریک میگم. :) اتفاق مهم و موفقیت بزرگیه. مطمئنا انگیزه میده به عزیزان که فعالیت بیشتری توی نقد و بررسی بازیها داشته باشن. بسیار عالی.
  _____________
  من هم مثل باقی دوستان خاطرات خیلی زیادی از این سایت و انجمن دارم ( ;) ) احساس میکنم به عنوان یک گیمر [سابق] بازیسنتر جزیی از زندگی مون شده؛ نمیشه اینو کتمان کرد.

  فقط یه مسئله ای هست که بنظرم همینجا خوبه مطرحش کنم: اینکه احساس میشه یه شکاف نسبتا بزرگی بین سایت و انجمن وجود داره. این برداشت منه و میتونه درست نباشه. اونجوری که یادمه از خیلی وقت پیش تمرکز دوستان بیشتر رفت روی سایت و صفحه اصلی تا خود انجمن. البته شاهد یه سری تغییراتی هستیم و قبلا هم گفتم خیلی خوشحالم از این لحاظ. امیدوارم که دوستان نظارت و توجه بیشتری به انجمن داشته باشن چون که در مورد انجمن ها یه جور ولنگاری فرهنگی دیده میشد متاسفانه. این وسط هم اتفاقاتی میفتاد که باعث آزرده خاطر شدن خیلی ها شد. قلباً امیدوارم روزهای بهتری پیش روی همه باشه. به شخصه سعیم اینه که در حد توانم، اگر این کهولت سن و بی حوصلگی مفرط اجازه بده، کمک کنم به این روند.

  Live Long & Prosper
  Peace out​
   
  Oakenshield این نوشته را Like کرده است.
 3. Frobary

  Frobary !D.VA 1, Bad Guys 0
  سردبیر تحریریه

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 6, 2007
  ارسال ها:
  25,518
  نام:
  محمد
  تعداد نقدهای ثبت شده در Open Critic به عدد 100 رسید. جا داره از تمام دوستانی که در راه رسیدن به این موضوع همکاری داشتن، تشکر کنم.

  [​IMG]
   
  R@OUF, hs_gamer, c@rn@ge و 12 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.