امتیازات Horizon: Zero Dawn

پیش بینی میانگین امتیازات Horizon: Zero Dawn

• 94 به بالا

رای‌ها: 8 4.4%
  • 92-93

رای‌ها: 19 10.6%
  • 90-91

رای‌ها: 50 27.8%
  • 88-89

رای‌ها: 53 29.4%
  • 86-87

رای‌ها: 29 16.1%
  • 84-85

رای‌ها: 13 7.2%
  • 82-83

رای‌ها: 5 2.8%
  • 80-81

رای‌ها: 2 1.1%
  • 75-79

رای‌ها: 1 0.6%
  • 74 به پایین

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
منظورش رتبه بازی تو سایت متاست که الان روی 670 و اخرین بازی که متاش روی 89 هستش رتبش 612 هستش پس 58 تا با متای 89 فاصله داره :D
میتونی توی لینک زیر رتبشو ببینی

Best Video Games of All Time
زیاد این چیزا مهم نیست ..بازی یه ۱۰ بگیره کلا این پله ها رو میپره .. بر عکس یه ۳-۴ بگیره .. یکی , دو تا نمره سقوط میکنه
به هر حال من که دیگه اهمیتی نمیدم .... مثل گذشته میرم نظر کاربرا تو تاپیک بازیو و یکی دو تا سایت مقبولم رو میخونم خیلی بهتر و کار امد تره

• Like
Reactions: only sony

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من واقعاً فکر میکردم بازی خراب میکنه چون به گوریلا کلاً بی‌اعتماد بودم خیلی هم سر این نکته اعتماد به نفس داشتم.:D چه ضایع شدیم.:D
نقاط قوت بازی رو چی ارزیابی کردن بیشتر؟ طراحی کوئست‌ها و کلاً دنیای بازی چطوره؟ روایتش چی؟

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
من واقعاً فکر میکردم بازی خراب میکنه چون به گوریلا کلاً بی‌اعتماد بودم خیلی هم سر این نکته اعتماد به نفس داشتم.:D چه ضایع شدیم.:D
نقاط قوت بازی رو چی ارزیابی کردن بیشتر؟ طراحی کوئست‌ها و کلاً دنیای بازی چطوره؟ روایتش چی؟
اصلی ترین نقطه قوتش گیم پلی و سیستم مبارزات و آزادی عملش هست. داستان و روایتش با مین کوئست های اصلی رو بسیار عالی و درگیر کننده دونستن برخی از نقدها هم ساید کوئست هارو خوب و برخی دیگه ام تکراری دونستن.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ولی واقعا حیف هست
یکی دو هفته دیگه نقدای زلدا میاد و کنسول جدید شیپ میشه
فک کنم کلا دیگه کسی از هورایزن حرف نزنه :D
حیف !! ، حیف ایواتا بود که رفت ، چه دخلی به هورایزن داره ؟؟؟ ملت بیشتر دوس دارن در مورد ip جدیدی که به موفقیت رسیده حرف بزنن تا یک AAAی که طعمش آشناس ، هفته که سهله ، تا نسخه ۲ش هم در موردش حرفو حدیثها نقل خواهد شد .:D

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
ولی واقعا حیف هست
یکی دو هفته دیگه نقدای زلدا میاد و کنسول جدید شیپ میشه
فک کنم کلا دیگه کسی از هورایزن حرف نزنه :D
زلدا که هیچی
اگر TLOU 2 را در دست راستم و GTA VI را در دست چپم قرار دهید
ما باز هم از این مسیر بزرگ قلبی به سمت هورایزون دست نخواهیم کشید :D:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
از نظر امتیازات که عالی بود، امیدوارم فروشش هم به همین شکل خفن باشه و گوریلا نتیجه زحمتاش رو کامل ببینه. و از این رهگذر گوشه چشمی هم به KZ4 داشته باشن تا این E3 صنعت گیم به حضور همایونی این بزرگوار مشعوف بشه.

اگر TLOU 2 را در دست راستم و GTA VI را در دست چپم قرار دهید
ما باز هم از این مسیر بزرگ قلبی به سمت هورایزون دست نخواهیم کشید :D:D

من اگه TLoU2 رو دست چپم و Horizon رو در دست راستم بگذارند ضمن عرض تشکر بابت این دوتا بازی کماکان درخواست KZ4 با کیفیت 2 رو دارم و خلاصه در آن دم که بمیرم در آرزوی تو(KZ4) باشم. اصلا IW رو که بازی میکردم خیلی جاها فرض میکردم دارم کیلزون میزنم... اصن یه وضع عجیبی بود.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
از نظر امتیازات که عالی بود، امیدوارم فروشش هم به همین شکل خفن باشه و گوریلا نتیجه زحمتاش رو کامل ببینه. و از این رهگذر گوشه چشمی هم به KZ4 داشته باشن تا این E3 صنعت گیم به حضور همایونی این بزرگوار مشعوف بشه.

من اگه TLoU2 رو دست چپم و Horizon رو در دست راستم بگذارند ضمن عرض تشکر بابت این دوتا بازی کماکان درخواست KZ4 با کیفیت 2 رو دارم و خلاصه در آن دم که بمیرم در آرزوی تو(KZ4) باشم. اصلا IW رو که بازی میکردم خیلی جاها فرض میکردم دارم کیلزون میزنم... اصن یه وضع عجیبی بود.
والا ما كه خودمون از اول تاپيك داريم هي ميگيم KZ4 ، :D
هورايزون تموم شد . فقط اميدوارم با اين موفقيت كم نظير كه قطعا ميشينن ادامه اين رو ميسازن . يه تيم هم براي KZ جدا كنن با توجه به بزرگي تيمشون امكان پذيره . حيف يكي از بهترين شوتر هاي گيم رو ادامه ندن . خيلي دلم براي اون حال و هواي معنوي كيلزون ٢ تنگ شده :D
اون اتمسفرش ، اون نوع شوترش كه خاص بود .

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت

ET بازی کن بچه های داخل ساختن کاملا به Killzone 2 نگاه کردن بچه ها کاملا چه دشمنان چه تم قشنگ کیلزون 2 میاره جلو چشمت D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
والا ما كه خودمون از اول تاپيك داريم هي ميگيم KZ4 ، :D
هورايزون تموم شد . فقط اميدوارم با اين موفقيت كم نظير كه قطعا ميشينن ادامه اين رو ميسازن . يه تيم هم براي KZ جدا كنن با توجه به بزرگي تيمشون امكان پذيره . حيف يكي از بهترين شوتر هاي گيم رو ادامه ندن . خيلي دلم براي اون حال و هواي معنوي كيلزون ٢ تنگ شده :D
اون اتمسفرش ، اون نوع شوترش كه خاص بود .

ایکاش گوریلا به همین سرعت Horizon 2 رو معرفی نکنه. یعنی دوست دارم مشخص بشه یه تیم دیگه هم بوده که داشتن روی KZ4 کار میکردن و الان کل تیم رو این پروژه متمرکز شده و خلاصه سال بعد هم منتشر بشه. بعد برای حسن ختام پایان نسل بیان Horizon 2 رو بدن بیرون. این از نظر من ایده آله!:D

KZ2 جواهری بود که اون موقع ملت CoD باز جوگیر قدرش رو ندونستن و حالا که دیگه هیچ شوتر کنسولی نمیتونه به متا و ابهت ایشون برسه تازه فهمیدن گوریلا اون موقع چیکار کرد! گوریلا بیاد هسته اصلی سازنده هورایزن رو دوباره برگردونه سر KZ میتونه مجدد یه چیز پدرمادر دار بسازه. ایکاش واقعا این اتفاق بیفته. سونی یه شوتر انحصاری خفن میخواد که واقعا کمبودش حس میشه. نه Resistance هست نه KZ. باید TEAM_LSD# دوباره دست به کار بشه و KZ4 رو هم معرفی کنه!:D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
ایکاش گوریلا به همین سرعت Horizon 2 رو معرفی نکنه. یعنی دوست دارم مشخص بشه یه تیم دیگه هم بوده که داشتن روی KZ4 کار میکردن و الان کل تیم رو این پروژه متمرکز شده و خلاصه سال بعد هم منتشر بشه. بعد برای حسن ختام پایان نسل بیان Horizon 2 رو بدن بیرون. این از نظر من ایده آله!:D

KZ2 جواهری بود که اون موقع ملت CoD باز جوگیر قدرش رو ندونستن و حالا که دیگه هیچ شوتر کنسولی نمیتونه به متا و ابهت ایشون برسه تازه فهمیدن گوریلا اون موقع چیکار کرد! گوریلا بیاد هسته اصلی سازنده هورایزن رو دوباره برگردونه سر KZ میتونه مجدد یه چیز پدرمادر دار بسازه. ایکاش واقعا این اتفاق بیفته. سونی یه شوتر انحصاری خفن میخواد که واقعا کمبودش حس میشه. نه Resistance هست نه KZ. باید TEAM_LSD# دوباره دست به کار بشه و KZ4 رو هم معرفی کنه!:D
ماکان تیمتو دست به کار کن حمایت مالی از من.:D

• Like
Reactions: Cloud Strife

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل

من KZ2 رو 6-7 سال پیش یک بار بازی کردم و به نظرم بازی صرفا خوبی بود،اما الان چند ماهیه با اینکه نمیدونم سر منشاش کجاست،ذهنم رو درگیر کرده و فکر میکنم اون یک پلیترو رو من اصلا نفهمیدم داشتم چکار میکردم :D جالب اینه اوریجش رو هم دارم الان،اما این درگیری بعد از چراغ زرد شدن PS3 برام رخ داده،واسه همین داره برام آزار دهنده میشه :D فقط یه بار دیگه کافیه بازیش کنم تا رنگ بپاشه به تصوراتی که از بار اولم ازش دارم دیگه :D به نظرم یک شاهکار بود بازیش، وابسته به زمان نیست اصلا،ببین برخوردی که الان با KZ2 میشه کاملا قابل احترام تره تا زمان ریلیزش،اون موقع ازش به عنوان شعار تبلیغاتی هیلوکیلر یاد میشد،اما الان کیه که با این صفت زشت بیانش کنه؟:D

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
من KZ2 رو 6-7 سال پیش یک بار بازی کردم و به نظرم بازی صرفا خوبی بود،اما الان چند ماهیه با اینکه نمیدونم سر منشاش کجاست،ذهنم رو درگیر کرده و فکر میکنم اون یک پلیترو رو من اصلا نفهمیدم داشتم چکار میکردم :D جالب اینه اوریجش رو هم دارم الان،اما این درگیری بعد از چراغ زرد شدن PS3 برام رخ داده،واسه همین داره برام آزار دهنده میشه :D فقط یه بار دیگه کافیه بازیش کنم تا رنگ بپاشه به تصوراتی که از بار اولم ازش دارم دیگه :D به نظرم یک شاهکار بود بازیش، وابسته به زمان نیست اصلا،ببین برخوردی که الان با KZ2 میشه کاملا قابل احترام تره تا زمان ریلیزش،اون موقع ازش به عنوان شعار تبلیغاتی هیلوکیلر یاد میشد،اما الان کیه که با این صفت زشت بیانش کنه؟:D
واقعا بازی تکی بود.من هر مدت یکبار بازیش میکنم هنوز برام تازگی داره.من فقط تو کف انیمیشنهای این بازیم.
کیلزون 3 هم عالی بود.

• Like
Reactions: only sony

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
KZ2 علاوه بر گرافیک و گیم‌پلی و صداگذاری خارق‌العاده ،مالتی‌پلیر به شدت بالانس و سرورهای بی‌نظیری داشت ، از معدود بازی‌هایی بود که تا ماکسیموم رنکش بازی کردم و از تمام لحظاتش لذت بردم ، به نظرم دیگه نمیتونن تکرارش کنن مگر اینکه ریمسترش کنن یا معجزه‌ای چیزی بشه نسخه جدید در اون حد در بیاد !
کلا KZ2 یک باگ بزرگ بود توی سری !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان

دقیقا! KZ2 متاسفانه رفت زیر سایه یه سری تبلیغات و بحث های صرفا فن بویانه. و در نهایت هم تحت تاثیر همون شعارهای Halokiller گونه، خیلی ها به صرف اینکه چرا 100 نیست و 95 ـه، چشم گذاشتن روی همه خوبی هاش و فراموش کردن گوریلا و KZ2 چه کار بزرگی انجام دادن.

اما الان که از اون سال ها و شعارها دور شدیم، هیلو دیگه اون ابهت سابق رو نداره و تو دو شماره اخیر نه یه بازی پرفکت که صرفا یه بازی خوب بوده، و مهم تر از همه خود CoD هم از دوران اوجش فاصله زیادی گرفته و دیگه یه بازی به دلیل اینکه شبیه اش نیست سلاخی نمیشه، تازه خیلی ها قضاوت عادلانه تری نسبت به KZ2 و KZ3 دارن و میتونن متوجه بشن اینکه KZ2 با اون جو منفی PS3 و ماجرای تریلر 2005 وقتی تونست به متا 91 برسه یعنی چی.

کلا نکته عجیبی هست، اون موقع همه میگفتن چرا گیم پلی KZ2 اینجوریه و چون متفاوت بود گنگ بنگ شد، و تا جا داشت ایراد گرفتن، اما الان انقدر کلون دسته چندم CoD به خوردشون داده شده که دلشون برای گیم پلی و اتمسفر متفاوت KZ تنگ شده. من مشکل YloD دارم و کنسولم بعد تعمیر صرفا روشن میشه و نمیتونم بازی کنم. دلم لک زده برای تجربه مجدد KZ2 و از شانس سونی هم لج کرده این یه قلم رو ریمستر نمیکنه! بیاند هم ریمستر شد، KZ2&3 با این هم محبوبیت و طرفدار ریمستر نمیشن. خاک بر سرشون واقعا.

KZ2 علاوه بر گرافیک و گیم‌پلی و صداگذاری خارق‌العاده ،مالتی‌پلیر به شدت بالانس و سرورهای بی‌نظیری داشت ، از معدود بازی‌هایی بود که تا ماکسیموم رنکش بازی کردم و از تمام لحظاتش لذت بردم ، به نظرم دیگه نمیتونن تکرارش کنن مگر اینکه ریمسترش کنن یا معجزه‌ای چیزی بشه نسخه جدید در اون حد در بیاد !
کلا KZ2 یک باگ بزرگ بود توی سری !

مالتی KZ2 جزو معدود چیزهایی بود که من بازی کردم، یعنی شب و روز بازی میکردم!:D در صورتی که کلا آنلاین باز نیستم. همه چیش خوب بود خدایی و شخصیتش خودش رو داشت. حیف که سونی با SF کلا پرستیژش رو برد زیر سوال! مجدد خاک بر سرشون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر