امتیازات Horizon: Zero Dawn

پیش بینی میانگین امتیازات Horizon: Zero Dawn

• 94 به بالا

رای‌ها: 8 4.4%
  • 92-93

رای‌ها: 19 10.6%
  • 90-91

رای‌ها: 50 27.8%
  • 88-89

رای‌ها: 53 29.4%
  • 86-87

رای‌ها: 29 16.1%
  • 84-85

رای‌ها: 13 7.2%
  • 82-83

رای‌ها: 5 2.8%
  • 80-81

رای‌ها: 2 1.1%
  • 75-79

رای‌ها: 1 0.6%
  • 74 به پایین

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
نظر من واسه متا 87 تا 88 هست که موفقیت بسیار بزرگی به حساب میاد. منتها این گزینه تو نظرسنجی نیست برای همین 86 تا 87 رو زدم.
گیم پلی و ترکیبش با جهان بزرگ و متنوع بنظرم میتونه برترین نقطه قوت این بازی باشه. حالا باید نقدهای بیشتر ی منتشر بشن تا نظر قطعی داد اما نظر من در مورد گیم پلی و جهان بازی مثبته و به این دو مورد خوشبین هستم.

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
امیدوارم با این همه شوقی که سازنده هاش داشتن و کلی زحمت کشیدن متای بالای 90 بگیره که شدنیم هست.
انصافا نمیشه صبر کرد دیگه زودتر لیک بشه دیگه!:|:D

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
آقا این نظرسنجی چقدر عجیبه! حالا 89 با 87 انقدر فرق داره که شدن دو گزینه ی مختلف؟ :D
قوانین انجمن:-"
2- تاپیک هایی که قبل از برداشته شدن محدودیت نقدها ایجاد می شوند باید شامل نظرسنجی 10 گزینه ای در مورد پیش بینی امتیازات باشند تا کاربران از ارسال پست در مورد پیش بینی امتیازات، خودداری نمایند.
مرسی. اصلا نمی دونستم. به هر حال خوب و بد قانون قانونه و ما هم بهش احترام میزاریم :D ولی ...
نه اتفاقا خوبه که:Dدقیقا اون چیزی که مد نظر کاربرا هست رو پوشش میده.تو فن بازی 90 با 89 کلی توفیق داره یا شاید آواتار یه بنده خدایی 1 ماه به فنا بره:D

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بازی عطشش ۹۵ه ، راضی ایم به متای ۹۰ ولی میشه 95 [-o<

خودم به ۹۲ رای دادم ولی اگر بشه ۹۵ که .. دیگه غمی ندارم وقتی الوی رو دارم با تو دلبر زیبا سراپا بیقرارم .. همگی با هم : چه جون بلا ..:D

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
تنها بازی هست که واقعا تو متایی که میگیره شک دارم بازی دو روز دیگه منتشر میشه و با توجه به این که مدت زمانی بازی بیشتر از 50 ساعت نیست و هایپی که پشتشه و مورد انتظار بودنش از نظر خیلی از منتقدها مطمعنا باید دو روز دیگه منتظر بیشتر از 40 نقد باشیم:D بازی از همه لحاظ همه چی تمومه ولی نمیدونم چرا حس میکنم متا بازی بیشتز از 89 نمیشه:D امیدوارم اشباه کنم و یه متا 92 شیک تو سایت متا ببینم:D(البته این جریان بعد از اون نمره شیک واشنگتن به انچارتد برام اتفاق افتاد)...ولی برا من لذت زدن استورم و اون رکسه:D و گشتن تو محیط بیابونی کافیه دیگه ازش چیزی نمی خوام با وجود این که بازی عظیم تر از ایناست و هنوز خیلی از ربات های معرفی نشده رو ندیدیم خلاصه جدیدا به این تفکر رسیدم که سطح انتظارم رو از خیلی از بازیا اوردم پایین و نتیجه خیلی عالی هم نصیبم شده نمونش گراویتی راش و nioh که هر لحظه از بازی سوپرایز شدم:D اینم همین یعنی در این حد سطح انتظارم رو اوردم پایین که فقط اون ربات رکس رو بزنم بسه:D

• Like
Reactions: vaan 2

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
من سه چهار روزه فقط دارم تو فروم های اون ور آبی ایمپرشن می‌خونم. مثل اینا که فداکاری میکنن جلوتر میرن میدون مینو پاکسازی کنن، منم جلو جلو رفتم روی میدون اسپویل خیال بقیه رو راحت کنم از امتیازا:D

نظرا شدیدا مثبته و خوب تر اینکه هرچی بازی جلوتر می‌ره مثبت‌تر می‌شه.
چیزایی هم شنیدم که اینقدر خفنه تا خودم بازی نکنم باور نمی‌کنم و اینجا هم نمی‌گم تا هیجانش برای بقیه بمونه.
فقط یه چشمه ش اینه که یه سری علنا گفتن المانهای اوپن ورد ویچر در برابر پویایی اوپن ورد این خشک و زمخت محسوب می‌شه:-"

در ضمن اگه بازی نود به بالا شد یکی سریع منو یه هفته بن کنه مگرنه میام تو این تاپیک از خوشحالی خودزنی میکنم رسما~X(:D

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
بالا ۹۰ میشه واقعا بازی خیلی روش کار شده کیف میکنی وقتی الوی را میره یا میدوه
باید دید منتقدا که تجربه کردن تا الان نظرشون چیه این عکسی که لو رفته از منتقده مشخصه بازی خیلی حرفا واسه گفتن داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر