امتیازات NieR: Automata

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ناسلامتی من خودم الان دارم NG+ بازی می کنم و کاملا واقفم به این مسایل
ولی حرف این منتقد کلا یه چیز دیگس..........این منتقد نوشته حتی برا یک بار هم کشش لازم رو ندیده تو بازی برای به پایان رسوندنش(حالا اینکه درست یا غلط بحثی جداس) در نتیجه تصور تکرار چند بار این بازی رو از نظر خودش نکته مثبتی ندونسته

خلاصه اینکه من با امتیازش کاری ندارم ولی با این قسمت حرفش موافقم و به نظرم همین که جرات کرده بین موجی از نمرات 9 و 10 بیاد نقد متفاوتی بکنه(و مثه خیلی از سایتا نقدش کپی پیست بقیه سایتا نباشه) خوب و قابل احترام

.
من حرف تو و اون به مثال منتقد رو قبول ندارم این طرف اومده اساس بازی رو نادیده گرفته مثل این میمونه که اساس یه بازی مخفی کاری باشه و نشه به غیر از این مراحل رو رد کرد بعد بیا این به مثال منتقد بیا بگه من با مخفی کاری حال نمیکنم می خوام بکش برو جلو بازی رو رد کنم:| اساس این بازی هم پایان ها مختلفشه منتقد باید شرایط بازی رو درک کنه اگه حال نمیکنه خب چرا میان میدن به این منتقد که بازی رو نقد کنه:| چی؟حتما میاین فاز ازادی بیان میزنید؟:|
این جرات داشتن منتقد رو نمیرسونه بولشت بودن منتقد رو میرسونه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
ماموریتای فرعی بازی معرکن و به هیچ وجه تکراری نیستن هرکی بگه تکراریه یا واقعا بازی نکرده یا زبانی که بازی داشته رو نفهمیده :|
واقعا برا کسی که به ماموریت فرعیای بازی گیر میده متاسفم
اولا اینهمه توضیح نمی خواد چون خودم گفتم دارم NG+ میرم و میدونم چی به چیه ........نیازی نیس یکی هی هی بیاد دیکته کنه

در مورد ماموریت های فرعی هم یعنی هر کی نظرش مخالف نظر شما باشه باید براش متاسف بود؟؟؟شما مگه کی هستی که برا نظر نا هم سو با خودت تاسف میخوری؟
اگه فک می کنی فقط باید برا من تاسف بخوری بیا برا منتقد گیم اسپات هم که 9 داده به بازی ولی همچین ایرادی از بازی گرفته تاسف بخور :

Tedious side missions
الان پس چون نظر گیم اسپات با نظر شما همسو نبوده باید به حالش تاسف خورد:D:D:D

انجمن یعنی جایی برای تبادل نظر ......قرار نیس نظر همه با شما یکی باشه.....اونم وقتی که از نظر سایرین هم همچین مورد وجود داره که یکیشو به عنوان مثال آوردم

.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
مسئله این نیست که طرف صرفا چند تا پایان متفاوت رو ندیده باشه موضوع اینه که اصلا نیمه دوم بازی رو بازی نکرده:| نیمه دوم بازی که ادامه داستانه و کاملا داستان و شخصیت های جدیدی داره و اصلا هم تکراری نیست فقط در صورتی باز میشه که شما دو پایان اولیه رو تموم کرده باشید. این اقا به کلی اون نصف دیگه بازی رو ندیده و بازی رو نصفه نیمه نقد کرده:| همونجوری که فرشاد بالا گفت حتی خط داستانی 9S هم که داستان رو از دید 9S دنبال میکنید نه تنها ماموریت های فرعی و چندتا اصلی جدید که چیز های جدیدی از داستان بر ملا میکنه رو داره بلکه گیمپلی 9S هم نسبت به 2B کاملا متفاوته. پس جوریم نیست بگیم محتوای NG+ کاملا تکراری هست!!!بعدم بازی اینقدرا هم طولانی نیست خییلی تموم کردنش زمان زیادی بخواد. اگه کسی بخواد Speed Run بازی رو تموم کنه شاید کمتر از 5 ساعت هم NG+ طول نکشه. حتی با اینکه بازی به این طرف گفته بوده بازی تموم نشده و محتوای جدید داره حتی اینقدرم حاضر نبوده برای بازی وقت بزاره و به گفته خودش فقط یک ساعت از خط 9S رو بازی کرده و نقد رو نوشته و 5 داده:|

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
Merlin'in Kazanı :68
Nier: Automata

باز هم یه امتیاز عجیب غریب دیگه!جالبه که نقد بازی تماما به زبون ترکی هست!من موندم اینا چجوری امتیازشون توی متا ثبت میشه!
ایراد اصلی که از بازی گرفته این هست که چرا باید بازی رو چند بار تموم کنیم تا پایان اصلی رو ببینیم!چیزی که از نظر خیلی منتقدا و سایتا نقطه قوت بازی هست!
بعد نوشته که این روش قدیمی هست و ما الان توی سال 2017 هستیم!!!فک کنم توقع داشته عرض 4 ساعت بشینه بازی رو بره و همه چی دستش بیاد!اونوقت از اونور میومد عیب میزاشت روی بازی که کوتاه بوده!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Merlin'in Kazanı :68
Nier: Automata

باز هم یه امتیاز عجیب غریب دیگه!جالبه که نقد بازی تماما به زبون ترکی هست!من موندم اینا چجوری امتیازشون توی متا ثبت میشه!
ایراد اصلی که از بازی گرفته این هست که چرا باید بازی رو چند بار تموم کنیم تا پایان اصلی رو ببینیم!چیزی که از نظر خیلی منتقدا و سایتا نقطه قوت بازی هست!
بعد نوشته که این روش قدیمی هست و ما الان توی سال 2017 هستیم!!!فک کنم توقع داشته عرض 4 ساعت بشینه بازی رو بره و همه چی دستش بیاد!اونوقت از اونور میومد عیب میزاشت روی بازی که کوتاه بوده!
در ادامه چیزی که فرمودین، صرفاً جهت اطلاع :D، ایرادات اساسی‌ که این سایت بیان کرده اکثرا مربوط به گرافیک هست، و اینکه روایت داستان گسسته هست و به خوبی بیان نمی‌شه و خود گیمپلی بازی هم کشش چند باره برای دیدن پایان اصلی‌ رو نداره.
اما کلا سایت مرلین یه چیزی مثل سایت خودمون هست اما تو ترکیه، دقیقا به منوالی که ما ثبت میشیم اونا هم ثبت میشن.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
در ادامه چیزی که فرمودین، صرفاً جهت اطلاع :D، ایرادات اساسی‌ که این سایت بیان کرده اکثرا مربوط به گرافیک هست، و اینکه روایت داستان گسسته هست و به خوبی بیان نمی‌شه و خود گیمپلی بازی هم کشش چند باره برای دیدن پایان اصلی‌ رو نداره.
اما کلا سایت مرلین یه چیزی مثل سایت خودمون هست اما تو ترکیه، دقیقا به منوالی که ما ثبت میشیم اونا هم ثبت میشن.
والا سایت خودمون خیلی نقد هاش بهتره بعدم نقد ها رو دوستان به انگلیسی ترجمه میکنن میزارن !نه همینطور کشکی به زبون ترکی مینویسن!در مورد گرافیک هم تا اونجایی که من توی تریلر ها دیدم مشکلی نداره.حالا نسخه Pc رو خودم جمعه میرم و نظرم رو میگم!

در ضمن انگار یه سری نمره دیگه اضافه شده و متا اومد روی 88......

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
والا سایت خودمون خیلی نقد هاش بهتره بعدم نقد ها رو دوستان به انگلیسی ترجمه میکنن میزارن !نه همینطور کشکی به زبون ترکی مینویسن!در مورد گرافیک هم تا اونجایی که من توی تریلر ها دیدم مشکلی نداره.حالا نسخه Pc رو خودم جمعه میرم و نظرم رو میگم!

در ضمن انگار یه سری نمره دیگه اضافه شده و متا اومد روی 88......
قرار نیست ترجمه بشه قانون متا کلا اینه که قسمت کوتاهی از نقد برای رفتن رو سایت متا انگیلیسی باشه خود نقد زبان اصلی! :D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
GameSpew 9/10
Ultimately, [NieR: Automata is] a game that will stay with you long after you’ve seen the credits roll for the second, third or even fourth time; the memories of its characters and music lingering in your head, reminding you of what games can be like if they dare to be different.

Gamer.no 9/10
The combination of the weird and beautiful storytelling and world-building from Yoko Taro, and the combat and flow from Platinum Games, is nothing short of great. Stellar, fast-paced combat, interesting universe and story, and compelling characters makes NieR: Automata something truly special.

PSX-Sense.nl 8.5/10
Not exactly the dream sequel fans of NieR were expecting, but still a highly enjoyable experience, thanks in part to the intriguing stories, the fluent gameplay and a wonderful soundtr

Washington Post 8/10
A wonderful game whose real beauty lies beyond its immediate details. In fact, the game dares to get better after you see the credits.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر