طرفداران ژانر FPS

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
لیستش خوب بود بازم مثل قبلیا، بازم DOOM 2016 رو اول انتخاب کردن، انتخاب هاش خیلی خوب بودن ولی رتبه بندیشون یکم اشکال داشت به نظر من مثلا Wolfenstein TNO رو گذاشتن دهم بعد black ops 2 رو رتبه بهتری بهش دادن، یا مثلا farcry 3 رو گذاشتن نهم!!!
ولی رتبه CS:GO خیلی خوب بود. در کل مجموغا لیستاش واقعا خوب و منطقیه به نظرم. حالا دیدگاهشون با ما فرق میکنه بالاخره ولی انتخاب هاشون منطقیه انصافا.

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
لیستش خوب بود بازم مثل قبلیا، بازم DOOM 2016 رو اول انتخاب کردن، انتخاب هاش خیلی خوب بودن ولی رتبه بندیشون یکم اشکال داشت به نظر من مثلا Wolfenstein TNO رو گذاشتن دهم بعد black ops 2 رو رتبه بهتری بهش دادن، یا مثلا farcry 3 رو گذاشتن نهم!!!
ولی رتبه CS:GO خیلی خوب بود. در کل مجموغا لیستاش واقعا خوب و منطقیه به نظرم. حالا دیدگاهشون با ما فرق میکنه بالاخره ولی انتخاب هاشون منطقیه انصافا.

لیستهاشون بعضی مواقع هم چرت هست!

با دووم موافق هستم. با باقی مواردی هم که گفتی موافقم. :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
کار جالبی کردن که بازی هارو توی سه دهه طبقه بندی کردن، به نظرم خیلی بهتر و عقلانی تره.
راجب لیست هم راستش برای من خیلی سخته توی دهه ۹۰ بهترین بازی رو مشخص کنم، چندتا بازی هستن که به معنای واقعی انقلاب بودن، ولی اونی که از همه برجسته تر هست half life هست که خب خوشبختانه اینجا رتبه اول رو به خودش اختصاص داده، کنار اون دو نسخه اول quake هستن و doom هم که جایگاهش مشخصه.

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
کار جالبی کردن که بازی هارو توی سه دهه طبقه بندی کردن، به نظرم خیلی بهتر و عقلانی تره.
راجب لیست هم راستش برای من خیلی سخته توی دهه ۹۰ بهترین بازی رو مشخص کنم، چندتا بازی هستن که به معنای واقعی انقلاب بودن، ولی اونی که از همه برجسته تر هست half life هست که خب خوشبختانه اینجا رتبه اول رو به خودش اختصاص داده، کنار اون دو نسخه اول quake هستن و doom هم که جایگاهش مشخصه.

اره هاف لایف حقش هست اول باشه. دووم هم که جایگاهش مشخص هست.

• Like
Reactions: amir code and uriel

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
آقایون Call Of Juarez 2007 رو میشه جز دسته شوترها دونست؟اول شخص هست ولی خیلی شوتر نیست.:D
من اگه بخوام لیست بدم.
1.Call Of Juarez 2007(کلا تو هر لیستی این بازی تاپ منه:D)
2.Call of duty 1
3.Stalker Shadow of چرنوبیل:|
4.Call Of Duty 4
5.HalfLife 2
6.Killzone 2
7.Doom3
8.Far Cry2
9.Fear1
10.Crysis
11.Fallout3
12.ولفنشتاین سال 2009(عاشق این بازیم)
13.Metro 2033
14.Doom 2016
15.Titanfall2
16.Resistance 3
عناوینی مثل هالف لایف 1 و هیلو 3 رو چون بازی نکردم تو لیست نیاوردم وگرنه قطعا شایسته لیست بودن.

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بالاخره بازی wolfenstein the new order رو تموم کردم و واقعا مبهوت بازی و گیم پلی و داستان سرایی و شخصیت پردازی و حتی ending و عنوان بندی نهایی بازی هستم. چقدر یه بازی میتونه خوب باشه آخه انصافا.
باید هر چه زودتر برم سمت the old blood ولی ازونجایی که الان fallout 4 هم روی سیستمم نصبه و بین تمام بازی هایی که بازی کردم توی عید وسطشون سوییچ میکردم روی فال اوت :D تا تمومش نکنم بازیه دیگه ای رو فعلا شروع نمیکنم :D .
بازی به معنای واقعیه کلمه wolfenstein بود، محاله بشه از این قشنگتر بازی رو ساخت، یه عنوان کلاسیک که با استاندارهای مدرن بازیسازی ترکیب شده و معجونی بوجود آورده که طعمش اینقدر لذت بخشه که من رو با این سن و در حضور بازی های مورد علاقه ی دیگم توی این ژانر مجاب کرد که هنوز میشه عنوانی ساخت که زیبایی تمام عناوین بزرگ رو تحت الشعاع خودش قرار بده. الان فقط منتظرم ببینم MG داره چه هیولایی رو برای طرفدارای ولف میسازه و E3 امسال چه سورپرایزی بشیم ما با این بازی.
ضمنا level design بازی هم برای من کاملا در رده عناوین Arkane قرار گرفت و امیدوارم Arkane هم امسال مثل MG و Idsoftware سورپرایزمون کنه.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
امروز نشستم بازی F.E.A.R1 رو دوباره بعد از سالها بازی کردم.مگه یه بازی چقدر میتونه فوق العاده باشه.:x
هنوزم از لحاظ صداگذاری و اتمسفر و حتی داستان کهنه به نظر نمیرسه.:x
خیلی حیف شد که نتونستن در نسخه های بعدی از پتانسیل این بازی استفاده کنند.:(

FEAR.exe 2017-04-03_14-16-04-276.jpg

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
امروز نشستم بازی F.E.A.R1 رو دوباره بعد از سالها بازی کردم.مگه یه بازی چقدر میتونه فوق العاده باشه.:x
هنوزم از لحاظ صداگذاری و اتمسفر و حتی داستان کهنه به نظر نمیرسه.:x
خیلی حیف شد که نتونستن در نسخه های بعدی از پتانسیل این بازی استفاده کنند.:(

View attachment 73522
محمد این عکسه رو که دیدم هم شدیدا دلم خواست که دوباره بازیش کنم هم یه حس ترس عجیبی اومد توی وجودم:D:|. واقعا بازی جدای از گرافیکش که بی نظیر بود صدا گذاری ای داشت که نمونش رو فقط توی یکی دو تا بازیه این سبک دیدم. چه افکت ها و موزیکی داشت، این بازی رو با هدفون بازی میکردی یه کابوسی بود که نظیر نداشت، محصوصا اون قسمت های alma و اون ارواحش. هوش مصنوعیه اون سربازای شبیه سازی هم که دیگه نیاز به گفتن نیست، فکر نکنم توی تاریخ بازی های کامپیوتری AI بهتری از این بازی ساخته شده باشه که جزو معجزات این بازیه به نظرم.
یادمه من یه نسخه فارسی نوین پندار این بازیو بازی کردم که واقعا دوبله فوق العاده ای داشت با صدای گویندگان و دوبلورهای حرفه ایه رادیو و تلویزیون.
محشر بود این بازی در کل، اونوقت وقتی الان به عناوین سبک وحشت نگاه میکنم خندم میگیره، این بازی های Pure horror رو بزارین جلوی این عنوان که یه شوتر سنگین و نفسگیر بود ولی درجه و حد وحشتش به نظر من هنوزم بیشتر و جذاب تر بود. با اینکه monolith دیگه بازی ای به کیفیت F.E.A.R 1 و سری Condamned و Blood و.... ارائه نکرد توی این ژانر و مارو برای همیشه توی حسرت اون فرهنگ نوستالژیک بازی هاش گذاشت ولی خیلی خوشحالم که با middle earth shadow od mordor به روزهای طلاییش برگشت. امیدوارم روز به روز اوضاعشون بهتر بشه تا دوباره شاید یه روزی انفجاری مثل fear 1 رو توی ژانر شوتر ازشون ببینیم.

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
کسی Cold Winter را بازی کرده؟یکی از خفن ترین شوترهایی بود که با پلی استیشن دو بازی کردم.گیم پلی کوبنده و خفنی داشت

Cold Winter - Wikipedia
مررسی بهزاد، اگه وقت کردی یه سری اسکرین شات از بازی بزار تا حال و هوای بازی بیشتر دستمون بیاد:). یه کم هم توضیح بده ببینیم استایل بازی چطور هست و مشابه کدوم عناوینه:):-bd.

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
مررسی بهزاد، اگه وقت کردی یه سری اسکرین شات از بازی بزار تا حال و هوای بازی بیشتر دستمون بیاد:). یه کم هم توضیح بده ببینیم استایل بازی چطور هست و مشابه کدوم عناوینه:):-bd.

حتما بازی کن.پشیمون نمیشی.البته بازی انحصاری پلی استیشن دو بوده.باید با شبیه ساز بازی کنی درسته؟

این مطلب را بخون تا با بازی اشنا بشی

:::...::: سیاره ی بازی ها :::...::: - نقد و بررسی بازی Cold Winter!:

اسکرین شات

https://i.neoseeker.com/p/Games/Playstation_2/Action/Adventure/cold_winter_profilelarge.jpg

http://swankworld.com/Games/PS2/coldwinter/images/2.jpg

• Like
Reactions: amir code and uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
حتما بازی کن.پشیمون نمیشی.البته بازی انحصاری پلی استیشن دو بوده.باید با شبیه ساز بازی کنی درسته؟

این مطلب را بخون تا با بازی اشنا بشی

:::...::: سیاره ی بازی ها :::...::: - نقد و بررسی بازی Cold Winter!:

اسکرین شات

https://i.neoseeker.com/p/Games/Playstation_2/Action/Adventure/cold_winter_profilelarge.jpg

http://swankworld.com/Games/PS2/coldwinter/images/2.jpg
عالیه بهزاد جان مررررسی :* :)

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
اینجا اسم cold winter و دیدم ،حیفم اومد یادی از black نکنم ، اونایی که بازی کردن میدونن چه شاهکاریه ، چه فیزیک ماوراییم داشت زمان خودش. Cold winter هم خشونت عجیب غریبی داشت. اونم باحال بود

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر