Resident Evil VII:Biohazard Spoiler Thread

y5ht_header.jpg

دوستان از اونجا که بحث و سوال در مورد داستان بازی زیاده,این تاپیک واسه اسپویل داستان بازی اختصاص داره.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اخه سوالی که من مطرح کردم اینا نبوده اصلا .

سوالاتی که من مطرح کردم جوابش وجود نداره . چند پست بالاتر همش در مورد وجود خود اولین هست . که این موارد و ... از کجا به وجود اومده :D

من همه مطالب بازی رو خوندم دونه به دونه . اینکه اولین میره داخل بدن افراد دیگه این به نظر یه چیز قطعیه و توی چند جا سایت دیگه دیدم .

حتی من چندین استریم رو دنبال کردم . که دقیقا به این مساله اشاره میکردن .

اگر همین سوال ها پاسخ داده بشه متوجه میشیم . چیزی که من به شخصه متوجه شدم اینه که این یه حالت ویروسی داره که افرادی بهش مبتلا میشن ، میشه از اون طریق اونهارو کنترل کرد . اصلا واسه همین اولین اونهارو کنترل میکرد .

مهترین چیزی که من میخواستم بدونم اینه که هدف از همه اینها چی بوده . و هیچ جایی از بازی ندیدم توضیحی در مورد اینا داده بشه :D
اینکه تمامی جواب ها وجود نداشته باشن چیز طبیعی هست. دیگه قرار باشه همه چی رو بگن که پرونده بازی بسته میشه و نمیشه ادامش داد. :D

اولین یه قدرت mind control داره اما ... تمامی مواردی که توی بازی دیدیم و شنیدیم همگی مایند کنترول نبودن. بعضی هاشون فقط توهم بودن. این ویروسی که اولین مردم رو آلود میکنه، قدرت توهم داره. توی یکی از فایل های بازی گفته میشه که فرد مبتلا شده در قدم اول شروع به توهم دیدن میکنه، در مراحل بعدی بدنش شروع به پاشیدن میکنه و ... قشنگ همه مراحل رو توضیح داده بودن. من منظورم تو پست قبلی راجب به پیرزن بود که خود اولین بوده و مایندکنترولی در کار نبوده. حتی در طی بازی هر جا که اولین کودک رو میبینید همشون توهم هستن.

اولین هم توی آزمایشاه بوجود اومده و یه BOW هستش. یعنی یه سلاح بیولوژیکی اورگانیک. همونطور که به وضوح گفته میشه اینا در حال ساخت یه سلاح بیولوژیکی بودن. سلاحی که بشه ازش توی جنگ استفاده کرد و با استفاده از مایند کنترل و ... جنگ رو بدست گرفت. در کنار سربازهایی که قرار بود بسازه میشد دشمن رو هم الوده و ازشون استفاده کرد. منتهی همه چی بهم میریزه. این میشه که اولین رو بوجود میارن اما غافل از اینکه اتفاقاتی میفته که نمیتونن کنترلش کنن. هدف همینا بوده.

از اونور به نظر میرسه کلا این خانواده بیکر هم قربانی هستند. بودنش که هستند، اما قربانی از پیش تعیین شده. یعنی کلا همه این قضایا بخشی از یه برنامه بزرگتر بوده. آزمایشگاهی که زیر زمین بود و وصل میشد به دیوار پشتی خونه بیکرها دلیلی بر این قضیه است.

سوالای اساسی ای که مطرح باید اینه که کریس ردفیلد چرا باید با هلیکوپتر آمبرلا بیاد؟! کریسی که کلا دشمن سرسخت آمبرلاست. اصلا این شرکت توی سال 2000 ترکید. یعنی سالی که توی بازی بهش اشاره میشه که اولین ساخته شده! لوگوی آمبرلا چرا عوض شده؟

اینکه ردفیلد آیا خود کریسه یا نه، من توی IMDB و بعدش برای اطمینان به Voice Actor های داخل خود بازی دقت کردم و دیدم که به وضوح Chris Redfield نوشتن. منتهی صدا پیشه یکی دیگه است. اما صداپیشه ژاپنی همون قبلیاست.

خود ایتن مگه آلوده نبود؟ یکی از سرم ها رو که کرد تو کله جک، سرم بعدی هم زد به میا (پایان اصلی بازی)، پس خودش؟

چطور وقتی جک داره توی فلش بک ازتون درخواست کمک میکنه، زیرکنترل اولین نیست؟ چرا زوئی تحت کنترلش قرار نمیگیره کلا؟ چه بلایی سر لوکاس اومد؟ از سرنوشتت باخبر نمیشیم.

چندتا دیگه سوال بود که یادم رفتم در حین نوشتن اینا :D

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اینکه تمامی جواب ها وجود نداشته باشن چیز طبیعی هست. دیگه قرار باشه همه چی رو بگن که پرونده بازی بسته میشه و نمیشه ادامش داد. :D

اولین یه قدرت mind control داره اما ... تمامی مواردی که توی بازی دیدیم و شنیدیم همگی مایند کنترول نبودن. بعضی هاشون فقط توهم بودن. این ویروسی که اولین مردم رو آلود میکنه، قدرت توهم داره. توی یکی از فایل های بازی گفته میشه که فرد مبتلا شده در قدم اول شروع به توهم دیدن میکنه، در مراحل بعدی بدنش شروع به پاشیدن میکنه و ... قشنگ همه مراحل رو توضیح داده بودن. من منظورم تو پست قبلی راجب به پیرزن بود که خود اولین بوده و مایندکنترولی در کار نبوده. حتی در طی بازی هر جا که اولین کودک رو میبینید همشون توهم هستن.

اولین هم توی آزمایشاه بوجود اومده و یه BOW هستش. یعنی یه سلاح بیولوژیکی اورگانیک. همونطور که به وضوح گفته میشه اینا در حال ساخت یه سلاح بیولوژیکی بودن. سلاحی که بشه ازش توی جنگ استفاده کرد و با استفاده از مایند کنترل و ... جنگ رو بدست گرفت. در کنار سربازهایی که قرار بود بسازه میشد دشمن رو هم الوده و ازشون استفاده کرد. منتهی همه چی بهم میریزه. این میشه که اولین رو بوجود میارن اما غافل از اینکه اتفاقاتی میفته که نمیتونن کنترلش کنن. هدف همینا بوده.

از اونور به نظر میرسه کلا این خانواده بیکر هم قربانی هستند. بودنش که هستند، اما قربانی از پیش تعیین شده. یعنی کلا همه این قضایا بخشی از یه برنامه بزرگتر بوده. آزمایشگاهی که زیر زمین بود و وصل میشد به دیوار پشتی خونه بیکرها دلیلی بر این قضیه است.

سوالای اساسی ای که مطرح باید اینه که کریس ردفیلد چرا باید با هلیکوپتر آمبرلا بیاد؟! کریسی که کلا دشمن سرسخت آمبرلاست. اصلا این شرکت توی سال 2000 ترکید. یعنی سالی که توی بازی بهش اشاره میشه که اولین ساخته شده! لوگوی آمبرلا چرا عوض شده؟

اینکه ردفیلد آیا خود کریسه یا نه، من توی IMDB و بعدش برای اطمینان به Voice Actor های داخل خود بازی دقت کردم و دیدم که به وضوح Chris Redfield نوشتن. منتهی صدا پیشه یکی دیگه است. اما صداپیشه ژاپنی همون قبلیاست.

خود ایتن مگه آلوده نبود؟ یکی از سرم ها رو که کرد تو کله جک، سرم بعدی هم زد به میا (پایان اصلی بازی)، پس خودش؟

چطور وقتی جک داره توی فلش بک ازتون درخواست کمک میکنه، زیرکنترل اولین نیست؟ چرا زوئی تحت کنترلش قرار نمیگیره کلا؟ چه بلایی سر لوکاس اومد؟ از سرنوشتت باخبر نمیشیم.

چندتا دیگه سوال بود که یادم رفتم در حین نوشتن اینا :D
درسته . منم به همه اينها فكر كردم . در مورد اين قضيه سلاح بودن هم من توي همون ازمايشگاه اخر بازي از روي فايل پي بردم ، همون ازمايشگاهي كه سرومي ميسازيم براي از بين بردن اولين. منتهي خيلي دلم ميخواست چگونگي اين اتفاقات شرح داده ميشد كمي . پيچيدگي داستاني زياد داره واسه همين من گفتم كه بايد بحث بشه .
تو تاپيك قبلي من گفتم كه چرا زوويي انقدر هوشش سر جاشه ؟ اين خودش برام سوال بود .
من نميدونم شاخصه الوده شدن تو بازي چيه ؟ كه بگيم أيا ايتين الوده شده يا نشده . ولي تا جايي كه ميتونم حدس بزنم ، توي نسخه دمو ما يه infected ending داشتيم كه اگه شخصيت بازي توي اون زير زمين يه برخورد كوچيك پيدا ميكرد با اون موجود ويروسي الوده ميشد . پس اگر دليل الوده شدن يه برخورد باشه ، پس ايتن الوده هست اما اگر چيز ديگه باشه فعلا نميدونيم . اما چيزي كه داستان به ما ظاهرا ميگه ايتن پاك بوده .
من خودمم كلي چيزا تو ذهنم بود موقع بازي كه اينجا يادم رفت . من براي بار اخر كه داشتم بازي ميكردم تصميمم كلا اين بود كه وراي گيم پلي و تروفي و نگاه سر سري به داستان بازي كنم . يعني بار اخر از هيچ نكته نگذشتم تا جايي كه تونستم ، اما اخر سر بازم اگاهي لازم رو پيدا نكردم .
البته تو DLC هاي اينده توضيحاتي مياد احتمالا .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درسته . منم به همه اينها فكر كردم . در مورد اين قضيه سلاح بودن هم من توي همون ازمايشگاه اخر بازي از روي فايل پي بردم ، همون ازمايشگاهي كه سرومي ميسازيم براي از بين بردن اولين. منتهي خيلي دلم ميخواست چگونگي اين اتفاقات شرح داده ميشد كمي . پيچيدگي داستاني زياد داره واسه همين من گفتم كه بايد بحث بشه .
تو تاپيك قبلي من گفتم كه چرا زوويي انقدر هوشش سر جاشه ؟ اين خودش برام سوال بود .
من نميدونم شاخصه الوده شدن تو بازي چيه ؟ كه بگيم أيا ايتين الوده شده يا نشده . ولي تا جايي كه ميتونم حدس بزنم ، توي نسخه دمو ما يه infected ending داشتيم كه اگه شخصيت بازي توي اون زير زمين يه برخورد كوچيك پيدا ميكرد با اون موجود ويروسي الوده ميشد . پس اگر دليل الوده شدن يه برخورد باشه ، پس ايتن الوده هست اما اگر چيز ديگه باشه فعلا نميدونيم . اما چيزي كه داستان به ما ظاهرا ميگه ايتن پاك بوده .
من خودمم كلي چيزا تو ذهنم بود موقع بازي كه اينجا يادم رفت . من براي بار اخر كه داشتم بازي ميكردم تصميمم كلا اين بود كه وراي گيم پلي و تروفي و نگاه سر سري به داستان بازي كنم . يعني بار اخر از هيچ نكته نگذشتم تا جايي كه تونستم ، اما اخر سر بازم اگاهي لازم رو پيدا نكردم .
البته تو DLC هاي اينده توضيحاتي مياد احتمالا .
اینکه به تمامی سوالات پاسخ نمیدن طبیعی هست. اولا که قراره DLCبیاد کلی، که 100% بخش های زیادی از داستان توی اونا مشخص میشن، و اینکه به نظر میرسه کپکام یه راه جدید و بزرگی رو با این شماره از رزیدنت اویل میخواد در پیش بگیره. بازی یه ریبوت کامل نیست اما احتمالا وفاداری کامل هم به پیشینیان خودش نداشته باشه. بازی توی همون universe جریان داره اما کم کم دارن مسیرش رو تغییر میدن احتمالا.

در مورد آلوده بودن ایتن هم از نظر منطقی باید آلوده باشه. یکیش رو که خودت گفتی. توی دمو با برخود اون موجود با ما، آلوده میشد. مسئله بعدی درمان شدن سریع خود ایتن هستش. یکی از مشخصه های این ویروس، ترمیم سریع قسمت های بدن هست. دست ایتن بریده میشه اما با یه پرچ ساده میچبونن سر جاش. حتی یه جای بازی (من خودم اینو تجربه نکردم اما دوستم برام توضیح داد) جک پای ایتن رو قطع میکنه و با انداختن به دارو براش، بهش میگه که پاش رو بچسبونه سر جاش و ایتن هم این کار رو انجام میده و خودش هم تعجب میکنه که چطور این اتفاق افتاد. مورد بعدی که قبلا هم اشاره کردم، دیدن توهم توسط ایتن هست. توهم دیدن علایم اولیه آلوده شدن به ویروس اولین هستش. مورد دیگه تکرار و مکررات جملات جک هست که به ایتن میگه «حالا دیگه عوضی از خانواده هستی». یعنی ایتن هم آلوده شده و قاطی ایناست.

mamadha

کاربر سایت
Sep 14, 2013
375
من منظورم تو پست قبلی راجب به پیرزن بود که خود اولین بوده و مایندکنترولی در کار نبوده. حتی در طی بازی هر جا که اولین کودک رو میبینید همشون توهم هستن.
ببخشید، مطمئنید که اینطوره؟
تو مرحله happy birthday لوکاس، یه عکس خوانوادگی از بیکر ها رو اون چندتا مانیتور هست، همه اونجا صحیح و سالم و خندونن از جمله همون پیره زنه! فکر نکنم پیر زنه اولین باشه.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,152
نام
حامد
از نظر من هم اون پیرزنه همون اولین هستش.
درواقع خیلی زود پیر شده و حتی در دیالوگ آخریش قبل از تبدیل شدن میگه که باز هم من باز هم من و ابراز رنج و اندوه می کنه از تکرار اتفاقات
پس میشه نتیجه گرفت که اولین همون پیرزنه هستش.

• Like
Reactions: bigbang0661

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اینکه به تمامی سوالات پاسخ نمیدن طبیعی هست. اولا که قراره DLCبیاد کلی، که 100% بخش های زیادی از داستان توی اونا مشخص میشن، و اینکه به نظر میرسه کپکام یه راه جدید و بزرگی رو با این شماره از رزیدنت اویل میخواد در پیش بگیره. بازی یه ریبوت کامل نیست اما احتمالا وفاداری کامل هم به پیشینیان خودش نداشته باشه. بازی توی همون universe جریان داره اما کم کم دارن مسیرش رو تغییر میدن احتمالا.

در مورد آلوده بودن ایتن هم از نظر منطقی باید آلوده باشه. یکیش رو که خودت گفتی. توی دمو با برخود اون موجود با ما، آلوده میشد. مسئله بعدی درمان شدن سریع خود ایتن هستش. یکی از مشخصه های این ویروس، ترمیم سریع قسمت های بدن هست. دست ایتن بریده میشه اما با یه پرچ ساده میچبونن سر جاش. حتی یه جای بازی (من خودم اینو تجربه نکردم اما دوستم برام توضیح داد) جک پای ایتن رو قطع میکنه و با انداختن به دارو براش، بهش میگه که پاش رو بچسبونه سر جاش و ایتن هم این کار رو انجام میده و خودش هم تعجب میکنه که چطور این اتفاق افتاد. مورد بعدی که قبلا هم اشاره کردم، دیدن توهم توسط ایتن هست. توهم دیدن علایم اولیه آلوده شدن به ویروس اولین هستش. مورد دیگه تکرار و مکررات جملات جک هست که به ایتن میگه «حالا دیگه عوضی از خانواده هستی». یعنی ایتن هم آلوده شده و قاطی ایناست.
درسته . این پا قطع شدن ایتن فقط تو مد madhouse اتفاق میفته . چون که توی این حالت سختی دیگه وقتی جک تورو میبینه راه نمیره مثل سوپرمن پرواز میکنه و وقتی چند بار میگیره تورو پارو قطع میکنه . که اتفاقا وقتی میچسبونه با تعجب هم میگه WTF

در نگاه اول ادم احساس میکنه که خب اینم مثل RE های قبلی که هر بلایی سرشون میاد با یه جعبه کمک های اولیه حل میشه . اما خب از این منظر که شما گفتین هم نگاه کنیم منطقی به نظر میاد .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درسته . این پا قطع شدن ایتن فقط تو مد madhouse اتفاق میفته . چون که توی این حالت سختی دیگه وقتی جک تورو میبینه راه نمیره مثل سوپرمن پرواز میکنه و وقتی چند بار میگیره تورو پارو قطع میکنه . که اتفاقا وقتی میچسبونه با تعجب هم میگه WTF

در نگاه اول ادم احساس میکنه که خب اینم مثل RE های قبلی که هر بلایی سرشون میاد با یه جعبه کمک های اولیه حل میشه . اما خب از این منظر که شما گفتین هم نگاه کنیم منطقی به نظر میاد .
نه روی درجه های معمولی هم اتفاق می افته :D دوستم میگفتم دقیقا زمانی که میخواسته اون ورودی کف زمین رو باز کنه گرفتار شده. درجه سختیش هم Normal بود.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
از اونجایی که بحث دوستان رو دنبال نمیکردم تو تاپیک بازی , قسمتایی از اون لینکی که گذاشتم جاهایی که مهم هستن میزارم شاید حرف جدیدی توشون باشه .
خب بازی با حرفای میا شروع میشه که از ایتان عذرخواهی میکنه بابت دروغش که مشخص میشه دروغش این بوده که اصلا نگهداری از بچه ای مطرح نبوده این واسه یه کمپانی کار میکرده و از یه سلاح بیولوژیک مراقبت میکرده که بخاطر حادثه ای که تو کشتی رخ میده و همکارش میگه بخاطر اون این اتفاق افتاده این سلاح از کنترل خارج میشه و شروع میکنه به آلوده کردن همه و ... از بد روزگارم خانواده بیکر اشخاصی هستن که بقایای کشتی یا قایق رو پیدا میکنن و توسط اِولین که یه E - series هست آلوده و بعد هم کنترل میشن .

اعضای خانواده بیکر همگی در تماس با یه شخص از سری E آلوده شدن که اونارو تبدیل میکنه به سری D ، ویروس کم کم سلول ها رو جایگزین میکنه تا به مغز برسه . قدرت فیزیکی و بازسازی رو شدیدا افزایش میده و وقتی ویروس به مغز شخص آلوده برسه سری E میتونه کاملا کنترل کنه اون شخص رو .

در اوایل بازی وقتی دست ایتان قطع میشه یه صدایی میشنویم که میگه don’t die on us yet اتاقی که این حرف رو توش میشنویم با اتاقی که توش بیدار میشیم و اعضای خانواده بیکر رو سر میز میبینیم یکی نیست پس قبل از انتقال به پذیرایی تو یه اتاق دیگه با شخص دیگه ای بودیم که تو اواخر بازی این قسمت رو به یاد میاریم که حرفای جک به ایتان هست که میگه به من و خانوادم کمک کن و نجاتمون بده .

سری E برای آلوده کردن نیاز به تماس فیزیکی داره یا the use of a mold that she can vomit up اینو دقیق نمیدونم چی میشه :D همون انگل منظورشه فکر کنم :D این حالت دوم باعث تغییرات روانی در شخص میشه از طرفی میشه باهاش مرده ها رو هم زنده کرد انگل تو بدن مرده ها رشد کنه تبدیل به اون هیولاهای سیاهی میشن که تو بازی میبینیم تمام این هیولاها انسان های مرده ای هستن که انگل داخلشون رشد کرده و ...

اِولین توسط کمپانی NEXBAS بوجود اومده هدف اصلیشم کنترل ذهن دشمنان بوده ظاهر بچه هم انتخاب کردن که پذیرشش راحت تر باشه
They discovered a new fungus after an event which is redacted in their files (but is most likely related to Resident Evil 6) that became the core of this new BOW’s abilities. In order to create a pure specimen, one that they could actually use as a weapon, they injected the fungus, that they refer to as “mutamycete,” into Stage 4 embryos. The form of a young girl was chosen to make it easier to blend in with refugees and other populations.

این متن تو بازی میبینیم که اشاره داره به هدف اِولین :
“It takes the form of a child (in this case a girl named Eveline) which can be purchased and raised to suit individual client needs. It’s purpose is mind control – up to and including inducement to violence. Application can vary from political to military to economic destabilization. Method of inducement: Chemical transference of psychotropic compounds via skin to skin contact between Product and Subject inducing a mentally suggestive state in the subject responsive only to Product.”

اگه بازی رو با دقت انجام داده باشیم برامون سوال پیش میاد اگه اِولین اعضای خانواده بیکر رو کنترل میکنه و یه بچس پس چرا هیچوقت اطراف این خانواده نیست چجوری کنترل میکنه که اواخر بازی میفهمیم مادربزرگ خانواده همون اِولین هستش که بخاطر تزریق نکردن به موقع یه دارو که اگه بموقع تزریق نشه باعث میشه سلاح بیولوژیک 25 برابر سریعتر از حالت عادی پیر بشه اینجوری پیر شده پر واضحه که میفهمیم چرا هروقت قرار بود اتفاق بدی بیفته قبلش این پیر زن رو ویلچر رو میدیدیم :D
“If the injections are skipped for prolonged periods of time the Product will age rapidly – 25 X’s faster than normal. Eventually the Product will become insane and a danger to all around it.”
این سلاح قرار نبوده بقیرو مجبور به قتل بکنه اما چون تزریق اون دارو به موقع انجام نشده این سلاح کم کم پیر شده و دیوانه شده به همین دلیل خانواده بیکر رو مجبور به کشتن آدمها کرده و همینطور این قدرت رو بدست آورده که گیاهان و بقیه اشکال زندگی از جمله حیوانات رو هم دچار جهش کنه .
به احتمال زیاد وقتی همکار میا میگه تقصیر منه که این اتفاق افتاد داره به تزریق نکردن اون دارو به اِولین اشاره میکنه .

تنها راه درمان سری D اینکه سری E کشته بشه یا از طریق سروم اما اگه ویروس قسمت زیادی از شخص رو تصاحب کرده باشه سروم نتیجه عکس میده و باعث سنگ شدن میشه همونطور که دیدیم پدر خانواده سنگ شد .

برای کشتن اِولین ردفیلد یه اسلحه به ما میده که ضد سلاح بیولوژیکه . بعد کشتن اِولین لوکاس درمان میشه و با کمپانی آمبرلا همکاری میکنه اما داستان مشخص نمیکنه زوئی چی میشه احتمالا تو دی ال سی یا سری بعدی بفهمیم زوئی چی شد
آخر بازی ایتان که دستش قطع شده بود کاملا خوب شده ! این نشونه واضحیه برای آلوده شدن ایتان
You find out that Lucas was no longer being controlled by Eveline thanks to the help of Redfield. He’s keeping tabs on Eveline and feeding them information

بزرگترین نقطه ابهام داستان ردفیلد هستش اگه کریس ردفیلد باشه چرا برای کمپانی آمبرلا کار میکنه چرا لوگوی کمپانی آمبرلا آبیه بعضی احتمال میدن این ردفیلد سربازیه ساخته شده توسط آمبرلا !! وقتیم خودشو معرفی میکنه میگه ردفیلد و اشاره ای به کریس نمیکنه تو تیتراژ پایانی بازی ما به وضوح با اسم کریس ردفیلد مواجه میشیم احتمالا تو دی ال سی بازی خیلی از سوالات بی پاسخ جوابی براشون ارائه بشه

آخرین ویرایش:

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,807
نام
محمد رضا
نه روی درجه های معمولی هم اتفاق می افته :D دوستم میگفتم دقیقا زمانی که میخواسته اون ورودی کف زمین رو باز کنه گرفتار شده. درجه سختیش هم Normal بود.
دقیقا همین اتفاق برای من روی درجه normal ، افتاد. دقیقا همون جایی که میخوایی ورودی کف زمین رو با کلید باز کنم

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
بنظر من ایتان هم در اینده شخصیتی مثل الیس توی فیلم های این سری پیدا میکنه که با وجود الوده شدن به ویروس به اون مقاومت نشون میده.
درمورد کریس هم نظری نمیشه داد اخه از نظر ظاهری هم به کریس ردفیلد re5 شبیه نبود... بنظرم کل این داستانی که پیش اومد واسه ازمایش کردن اولین بود و وقتی ام دیدن اوضاع داره بحرانی میشه تصمیم به کشتنش گرفتن (اون صدا هایی که از بی سیم میومد یقینا از سربازای امبرلا بود چون میدونستن دقیقا با چی طرف هستن) و در اخر هم خودشون با هلیکوپتر پیداشون میشه

من داستان بازی رو با نجات دادن میا تموم کردم ولی از اونجا که وقت ندارم دوباره بازی کنم میخوام بدونم اگر زویی رو نجات میدادم چه اتفاقی میوفتاد...

این نسخه از بازی این سری رو نجان داد واقعا دمشون گرم...الان کلی ایده واسه ادامه داستان به بهترین نحو ممکن هست. امیدم به کپکام برگشت

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
بنظر من ایتان هم در اینده شخصیتی مثل الیس توی فیلم های این سری پیدا میکنه که با وجود الوده شدن به ویروس به اون مقاومت نشون میده.
درمورد کریس هم نظری نمیشه داد اخه از نظر ظاهری هم به کریس ردفیلد re5 شبیه نبود... بنظرم کل این داستانی که پیش اومد واسه ازمایش کردن اولین بود و وقتی ام دیدن اوضاع داره بحرانی میشه تصمیم به کشتنش گرفتن (اون صدا هایی که از بی سیم میومد یقینا از سربازای امبرلا بود چون میدونستن دقیقا با چی طرف هستن) و در اخر هم خودشون با هلیکوپتر پیداشون میشه

من داستان بازی رو با نجات دادن میا تموم کردم ولی از اونجا که وقت ندارم دوباره بازی کنم میخوام بدونم اگر زویی رو نجات میدادم چه اتفاقی میوفتاد...

این نسخه از بازی این سری رو نجان داد واقعا دمشون گرم...الان کلی ایده واسه ادامه داستان به بهترین نحو ممکن هست. امیدم به کپکام برگشت
زویی رو که سوار قایق کنی اول بسم الله وقتی قایق تصادف میکنه میمیره.بعد به شکل مسخره واری مجدد بازی رو با میا همونجا توی کشتی شروع میکنی.اخرشم توی هلیکوپتر دیگه کسی پیشت نیست و تنهایی.
همون پایان میا کافیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر