ACE COMBAT 7 هم به PC-XONE می اید

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
news_ace_combat_7_also_coming_to_pc_x1-18736.jpg

دیگر اینکه این روزها خبر انتشار عناوین انحصاری برای استیم شنیده شود خبری نسبتا عادی به شمار می اید. خوشبختابه این بار علاوه بر PC این بازی برای XONE نیز منتشر خواهد شد.
این عنوان قبلا انحصاری PS4-PSVR معرفی شده بود.
تریلر اضافه شده هم در لینک زیر می تونید مشاهده کنید.
منبع:GAMERSYDE

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
داداش من تنها حرفی که می شه با ارفاق به دکمه ربطش داد یه کلمه "آره" اول پست بود، چرا گیر می دی به دکمه هی؟

یا خدا، X-Plane تمام فاکتور های پرواز رو رها کرده؟ بیست دقیقه داشتم در مورد ایرودینامیک آجرای خونمون حرف می زدم؟ بازیسنتر داره به سطح جدیدی از نظریه های انقلابی می رسه واقعا. Ace Combat با اینکه بازی خیلی سرگرم کننده و خوبیه ولی از نظر شبیه سازی حتی جلوی قسمت پرواز Arma 3 هم یه جوک محسوب می شه.
دلم نیومد اسم X-Plane توی بازیسنتر بیاد این لینک رو نزارم:
How X-Plane Works | X-Plane
یه جورایی جواب این دوستمون هم داده:
In other words, the commonly-used “stability derivatives” are over-simplifications of how an airplane flies; in contrast, blade element theory figures out the forces on each little bit of the airplane to model the way it would fly in the real world. Blade element theory is much more robust, and it can give greater accuracy in a much wider variety of flight conditions. Furthermore, stability derivatives cannot predict how an airplane will fly. The aircraft model’s creator has to figure out how the plane will fly and then use the stability derivative to mindlessly spit that performance back out. Only blade element theory can accurately predict what an airplane of a given geometry will do; Microsoft Flight Simulator cannot do this. Instead, whoever designed the airplane has to tell the simulator how the airplane should fly, and the simulator then spits that information back to the user—nobody actually learns anything. With blade element theory, though, as used in X-Plane, you can enter the shape of an airplane and let X-Plane figure out how a plane of that shape, weight, power would fly!
این شبیه ساز سیستم ایرودینامیکش اینقدر خفنه که می شه طرح هواپیما رو بهش بدی ببینی طرحت پرواز می کنه یا نه! بر خلاف حتی MSF که میاد با توجه به نتایج دنیای واقعی یه تخمینی می زنه که نتیجه داخل بازی قابل قبول بشه از نظر واقعی بودن:D به همین دلیله که گفتم حتی می شه ازش استفاده کرد که ببینی مثلا F-16 می تونه توی جو زهره پرواز کنه یا نه:D کلی خیلی واقعیه همه چیش.

• Like
Reactions: mr-game&watch

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
یافتم =P~:D لطفا با شیلتر ببینید .
اول به دوستان سنوسال پایینتر بگم ، ما اون زمانا امکاناتمون کم بودو با عکسهای تایتانیک که توی آدامس بود هم شبمونو صبح میکردیم :D . نگید این چیزی نداره چون اون زمانا خیلی چیز بود :D
آف تاپیک :D
سر بحث وا شد
کی توی PS1 بازی لایو اکشن BOOB رو یادشه :D:D اگه هم یادتونه نمیخواد بگید محض خندش بود:D . یادش بخیر دیسکشو هر چند روز یه ار با بچه ها دس به دس میکردیم تو یه نقطه نباشه یه وقت لو بریم :D
نسخه ژاپنیش فرق داشت (خدا لعنتشون کنه :D) ، من AC3 رو 100% همه مراحل با رنک S کامل کردم، الان تو یوتوب یه سری ویدئو میبینم اصلا یادم نمیاد بعد الان خوندم که نسخه جهانی هیچ کدوم از کارکترا، پیش زمینه داستانی و پایان های مربوط به نسخه ژاپنی رو نداره، از اینا که بگذریم از میون نسخه های PS2 بهترینش Ace Combat Zero بود خیلی با حال بود موسیقی کارکترا همچیزش حرف نداشت

• Like
Reactions: IMANOKA and amirone

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
عاشق AC بودم خیلی زیاد بازیش میکردم ، یه ماموریت داشتم که اگه از یک مسیر دیگه میرفتم با این کات سین مواجه میشدم ، آخرین مرحله ام نیس ، بزار کات سین هم بگم ، اولش بیرون محوطه رو نشون میده میاد داخل ، زنو مرده حواسشون به کارای خاک برسریشون میره بعدش فکر کنم ، فکر کنم پایکاه منفجر میشه . قضیه مال ۱۶ ۱۷سال بیشتره چیز زیادی یادم نمیاد . ولی چون از همون اول دیوث بودم :D ول کن این مرحله نمیشدمو رو مموری دومم ذخیرش کردم همش همینو میرفتم تا کات سینو ببینم :D ، ولی بخاطر همین موضوعم شده باید کات سینو پیدا کنم براتون بزارم ،
مرحله ای که میری تو تونلو یادته ؟؟ بالا سرت دیواره هواپیماهای بومرنگی stealth bomberمث چی دنبالت میکردن باید مانور میدادی ، دیوانه بود .
اون که عالی بود و خیلی سخت!!:D:D:D

بعضی مراحلش خوب یادمه مثل مرحله ای که توی دره بود یا مرحله ای که خارج از جو زمین تو فضا بود:D:D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
فیزیک کدام بازی رو میگی ؟ این بازی رو؟ ببخشید با Unreal Engine 4 ساخته شده ها! نکنه منظورت از فیزیک ضعیف، زمین خوردن هواپیما در نسخه های قبلیه؟! اونو بنده هم قبول دارم خیلی ضعیف کار شده بود، بمحض اینکه سطح هواپیما با زمین تماس پیدا میکرد هواپیما یهو میترکید، ولی داداش این ربطی به فیزیک بازی و موتور فیزیکی بازی نداره ها! این کم کاریه تیم سازنده هست تو نسخه های قبل. فیزیک بازی رو تو حرکات هواپیما موقع مانوور دادن باید ببینی.
شما توی نسخه ی 6 ارتفاع بگیرید و بعد با دور موتور بالا به سمت زمین حرکت کنید
وقتی پرنده با سرعت به سمت زمین میره دور موتور رو کم کنید
سرعت سقوط کم میشه و بعد از مسافت خیلی طولانی در حال سقوط شما خیلی ساده نزدیک سطح زمین پرنده رو میکشید بالا و حرکت میکنید
یک جوری که انگار جاذبه وجود نداشته باشه و همه چیز در هوا معلق باشه
از همین رو هست که میگم فیزیکش شبیه سازی نشده و آرکیده

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حالا جاابه میگن اگه تو ارتفاع بالا پرنده به هواپیما برخورد کنه مشکل جدی ایجاد میکنه چون وزن یک پرنده اون بالا 300 کیلو میشه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
خوشبختانه ؟!؟! . کلا ایکس باکس داره از گردونه پلتفرم های سود بده در میاد و PC کاملا جاشو گرفته . ممنون از مدیریت اون هندی عقب مونده و اسپنسر !
با وجود کاهش فروش اکس باکس وان، سرویس اکس باکس لایو به رکوردشکنی ادامه می دهد

55 میلیون گیمر فعال! بعد از دایره سود دهی خارج شده!؟
کدوم احمقی از این 55 میلیون چشم پوشی میکنه؟

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
ظاهرا که infinity خوب درآمدی واسه namco داشته ، به نظر من اگه این بازی 2017 منتشر بشه شاید آخر سال باشه، فعلا دارن کش میدن تا نهایت استفاده رو از infinity رو ببرن ، سرورا هنوز شلوغه ولی از هموطنا کسی رو اونجا نمیبینم طرفدارای AC کجان؟

ThroughWinter

کاربر سایت
Feb 10, 2017
100
دوستانی که بازی ace combat رو دست کم گرفتن از دو حالت خارج نیستن؛ یا سنشون کمه و به دوران فرمانروایی ps1 و ps2 قد نمیده؛ یا اینکه اصلاً کنسول باز نبودن که ارزش این فرانشیز بزرگ رو بدونن.
اون زمانی که بهترین شبیه ساز پرواز روی پی سی ها، یه بازی مسخره با یه هواپیمای ملخ دار مربوط به زمان جنگ جهانی دوم بود، بر و بچه های کنسول باز توی بازی ace combat ، پرواز با هواپیمایی مثل f-35 و f-22 رو تجربه میکردن اونم توی بازی ای که هنر ژاپنیها رو به نمایش میزاشت و فقط موسیقی و داستانش در حد فیلمهای برنده جایزه اسکار بود.
خوشحالم که این فرانشیز بزرگ داره روی pc میاد و همه میتونن بازی کنن. و متاسفم از اینکه کنسولها یکی دیگه از انحصاریهای آسشون رو از دست دادن.

بعد از اومدن Tom Clancy's HAWX دیگه کسی حتی به این بازی نگاهم نمیکنه! با اون کاراکترهای emmo ژاپنیش خیلی مسخرس در برابر داستان واقعگرایانه ی HAWX.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر