ACE COMBAT 7 هم به PC-XONE می اید

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
news_ace_combat_7_also_coming_to_pc_x1-18736.jpg

دیگر اینکه این روزها خبر انتشار عناوین انحصاری برای استیم شنیده شود خبری نسبتا عادی به شمار می اید. خوشبختابه این بار علاوه بر PC این بازی برای XONE نیز منتشر خواهد شد.
این عنوان قبلا انحصاری PS4-PSVR معرفی شده بود.
تریلر اضافه شده هم در لینک زیر می تونید مشاهده کنید.
منبع:GAMERSYDE

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
این بازی اصلا شبیه ساز به حساب نمیاد
فیزیک این بازی کلا با واقعیت فرق داره
فیزیک کدام بازی رو میگی ؟ این بازی رو؟ ببخشید با Unreal Engine 4 ساخته شده ها! نکنه منظورت از فیزیک ضعیف، زمین خوردن هواپیما در نسخه های قبلیه؟! اونو بنده هم قبول دارم خیلی ضعیف کار شده بود، بمحض اینکه سطح هواپیما با زمین تماس پیدا میکرد هواپیما یهو میترکید، ولی داداش این ربطی به فیزیک بازی و موتور فیزیکی بازی نداره ها! این کم کاریه تیم سازنده هست تو نسخه های قبل. فیزیک بازی رو تو حرکات هواپیما موقع مانوور دادن باید ببینی.

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
دیگه به هر بازی ننه قمری که نمیشه واژه شبیه ساز چسبوند.
آره واقعا!! اونم یه بازی ننه قمر و آشغالی مثل ace combat !!
یه سوال ؟
شما تعریفت از flight-simulator چیه؟؟
نکنه flight-simulator رو بازی ای میدونی که بدون آهنگ و بدون داستان باشه و کاراکتر اصلی توی این دنیای بزرگ تک و تنها باشه و وقتی سوار هواپیما میشه موقع پرواز دگمه های داخل کابین رو چیک چیک بزنه و بعدش دسته خلبانی رو بکشه و هواپیما بلند بشه و بر فراز یه محیط کانسپت و ناقص پرواز کنه ؟!! آره؟
نه داداش، خلبانی چیزهای دیگه ای هم داره، شما هم-تیمی داری!، باید بتونی باهاش تعامل کنی، مانوور مشترک بدی، باهاش تمرین کنی و هماهنگ بشی، باید اصطلاحات خلبانی رو بدونی، باید استراتژی رو یاد بگیری، و خیلی چیزای دیگه. ace combat همه اینها رو داره فقط اون قسمت فشار دادن دگمه های داخل هواپیما رو نداره و شما به همین دلیل اینو جزء بازیهای شبیه ساز نمیدونی اونوخ اون بازی های ناقص الخلقه دوزاری ای که هیچی ندارن رو شبیه ساز میدونی. اگه دنبال یه شبیه ساز پرواز به معنی مطلقش هستی که بهت خلبانی یاد بده، دنبالش نگرد، هیچکدوم از این بازیها کسی رو خلبان نمیکنه. اون شبیه ساز مد نظر شما فقط تو مراکز نظامی پیشرفته دنیاست و همراه با سخت افزار خودشه (یه کابین شبیه ساز، شبیه کابین هواپیما). ولی از بین بازیهای موجود، ace combat اگه بهترین نباشه دیگه بی انصافیه که بهش بگیم بازی ننه قمر.

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
آره واقعا!! اونم یه بازی ننه قمر و آشغالی مثل ace combat !!
یه سوال ؟
شما تعریفت از flight-simulator چیه؟؟
نکنه flight-simulator رو بازی ای میدونی که بدون آهنگ و بدون داستان باشه و کاراکتر اصلی توی این دنیای بزرگ تک و تنها باشه و وقتی سوار هواپیما میشه موقع پرواز دگمه های داخل کابین رو چیک چیک بزنه و بعدش دسته خلبانی رو بکشه و هواپیما بلند بشه و بر فراز یه محیط کانسپت و ناقص پرواز کنه ؟!! آره؟
نه داداش، خلبانی چیزهای دیگه ای هم داره، شما هم-تیمی داری!، باید بتونی باهاش تعامل کنی، مانوور مشترک بدی، باهاش تمرین کنی و هماهنگ بشی، باید اصطلاحات خلبانی رو بدونی، باید استراتژی رو یاد بگیری، و خیلی چیزای دیگه. ace combat همه اینها رو داره فقط اون قسمت فشار دادن دگمه های داخل هواپیما رو نداره و شما به همین دلیل اینو جزء بازیهای شبیه ساز نمیدونی اونوخ اون بازی های ناقص الخلقه دوزاری ای که هیچی ندارن رو شبیه ساز میدونی. اگه دنبال یه شبیه ساز پرواز به معنی مطلقش هستی که بهت خلبانی یاد بده، دنبالش نگرد، هیچکدوم از این بازیها کسی رو خلبان نمیکنه. اون شبیه ساز مد نظر شما فقط تو مراکز نظامی پیشرفته دنیاست و همراه با سخت افزار خودشه (یه کابین شبیه ساز، شبیه کابین هواپیما). ولی از بین بازیهای موجود، ace combat اگه بهترین نباشه دیگه بی انصافیه که بهش بگیم بازی ننه قمر.
اره.

اصلی ترین چیزی که یه شبیه ساز در هر ضمینه ای باید داشته باشه فیزیک واقعیه، که غیر از X-Plane در حال حاضر هیچ چیز دیگه ای نزدیک به شبیه ساز پرواز نمی شه. حالا باز Microsoft Flight Simulator رو می شه حساب کرد ولی Ace Combat؟ بازی خیلی خوبیه ولی شبیه ساز ننه قمر و آشغالیه.
پ.ن: سیستم فیزیکی و ایرودینامیک X-Plane اونقدر پیشرفتست که با کمی Modding می تونی حتی سیارات دیگه رو هم به خوبی شبیه سازی کنی. بعد از اون هم دقیق ترین سیستم ایرودینامیکی رو Kerbal Space Program با ماد FAR داره.
پ.ن: همه اینایی که گفتم چیزایی هستن که به صورت تجاری در دسترس یه فرد عادی قرار دارن، قطعا ادارات دولتی و نظامی سیستم های پیشرفته تری دارن.
فیزیک کدام بازی رو میگی ؟ این بازی رو؟ ببخشید با Unreal Engine 4 ساخته شده ها! نکنه منظورت از فیزیک ضعیف، زمین خوردن هواپیما در نسخه های قبلیه؟! اونو بنده هم قبول دارم خیلی ضعیف کار شده بود، بمحض اینکه سطح هواپیما با زمین تماس پیدا میکرد هواپیما یهو میترکید، ولی داداش این ربطی به فیزیک بازی و موتور فیزیکی بازی نداره ها! این کم کاریه تیم سازنده هست تو نسخه های قبل. فیزیک بازی رو تو حرکات هواپیما موقع مانوور دادن باید ببینی.
UE4 و یونیتی هر دوشون واسه فیزیک از PhysXـه انویدیا استفاده می کنن. کاری که اون واست انجام می ده فیزیک Rigidbodyـه و مثلا یه جسم 1 کیلویی 1 نیوتن وارد کنی، طبق قانون دوم نیوتون قشنگ حرکتش می ده و اگه دو تا جسم با هم برخورد کنن خیلی خوب برخورد رو شبیه سازی می کنه و مکانیک جامدات. کاری که نمی تونه انجام بده فیزیک سیالاته و حدس بزن چه سیال خیلی خیلی مهمی توی حرکت هواپیما نقش داره؟ هوا. در نهایت بازی های Mainstream مجبورن با یه سیستم ساده یه تقریب کوچک بزنن ایرودینامیک رو و خیلی فاکتور ها رو حذف کنن. فکر نکنم اون نیروی کمی که اصل برنولی به هواپیما می ده لحاظ بشه اینجا، یا جریان گرد هوا توی ته بال و خیلی چیز های دیگه. یه دلیلی داره هوافضا سخت ترین رشته مهندسیه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
@pizza
شما باید اول چند پله برگردی پائین و اول بدونی شبیه ساز یعنی چی و به چه بازیهائی گفته میشه.
حالا انشاالله بعدش برسیم به فیزیک که مهمترین عامل تو هر شبیه ساز هست.
UE4 بخودی خود که خودش در امر فیزیک حرفی برای گفتن نداره، این تیم سازندست که باید فیزیک مطلوب خودش رو برای بازی تعریف کنه.
البته با توجه به شبیه سازها (تو هر سبکی) میشه تشخیص داد که اصلا UE4 موتور مناسبی برای این سبک نیست، چون موتوری که برای حداقل شبیه سازهائی که در حال حاضر وجود دارن اکثرا مهمترین عامل درشون فیزیک هست(Physic Based)، بعد گرفیک و باقی چیزها..
===================
از طرف دیگه با این نوع نگاهی که تو داری پس هر بازی اول شبیه ساز هست، بعد دست و پا در میاره.
اینجوری COD , NFS حتی Mario هم شبیه ساز حساب میشن.
Ace Combat خیلی بازی سرگرم کننده ای هست،چرا باید با یک نسبت بیربط دادن به بازی، ارزش و اعتبار اون بازیو زیر سوال ببریم؟

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
آف تاپیک :
کیا ACE COMBAT PS1 رو یادشونه ، من یکی از نسخه هاشو یادمه دو تا پایان داشت ، یکی اون اتاق کامپیوتر که زنو مرده توی تختن خاک برسریه :D دومیه هم کلا فازش فرق میکنه ، اسمشو هر چی میزنم پیدا نمیکنم . کی یادشه ؟

• Like
Reactions: WAR.Wolf1

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
@saphire
@m.d.makan

من همه‌ی حرفاتون رو رد نمیکنم، بعضی‌هاشو قبول دارم، ولی متاسفانه شما ملاکتون برای یه بازیِ flight-simulator، فقط و فقط دگمه های داخل کابینِ هواپیماست! در حالی که این دگمه ها فقط یک صدم از اصول آموزش خلبانی هستن. دوستان عزیز موضوع خیلی سادست؛ تمام این بازیها شبیه سازِ پرواز هستن، منتها یکی اومده تمام تمرکزش رو روی قسمت کاکپیت گذاشته و از قسمتهای دیگه غافل شده، یکی دیگه تمرکز رو بصورت مساوی روی همه‌ی قسمتها تقسیم کرده و البته تو قسمت کاکپیت هم ضعیف عمل کرده (مثل ace combat). و همونطور که عرض کردم هیچکدام از بازیها و نرم افزارهایی که در دسترس عموم هستند پرفکت نیستن و قادر نیستن از یه آدم معمولی یه خلبان بسازن. اما برای آشناییِ اولیه، انتخاب خوبی هستند.
شرکت namco bandai اگه میخواست مثل microsoft flight simulator و x-plane تمام فاکتورهای پرواز رو رها کنه و فقط بچسبه به دیزاینِ داخل کاکپیتِ هواپیما، الان توی همون زمینه از اونا جلوتر بود.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
شکر تو کلامتون یه چیز دیگه میخوام بگم. انتشار ace combat infinity به عنوان یه عذر خواهی از namco بابت عدم انتشار AC6 روی ps3 پذیرفتیم. ولی کاری که با AC7 کرد ناامید کنندس. Ace combat AH که متاسفانه اونطوری که باید شاید راضی کننده نبود گفتنش سخته ولی HAWX.1 از اون بهتر بود همون بهتر انحصاری نشد

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
@pizza
نمیدونم چچوری امکان داره یک نفر به یک بازی کاملا آرکید که پر از صحنه های QTE هست بگه شبیه ساز!
جالبه خود کمپانی به این سبک میگه Dramatic Flight Shooter، اما همیشه هستن آدمهائی که نظریات انقلابی صادر میکنن:D
بیخیال، شما با ورژن شبیه سازی که اختصاصا نامکو برای شما میسازه حال کن.
==================
کاش تو این مدت لااقل لیست جت ها و ایرکرفتها رو بدن که کمی تخیل کنیم.
من از اینفینیتی هم خیلی خوشم اومده بود،خیلی سرگرم کننده بود مخصوصا وقتی دسته جمعی میرفتیم ماموریت.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
@pizza
نمیدونم چچوری امکان داره یک نفر به یک بازی کاملا آرکید که پر از صحنه های QTE هست بگه شبیه ساز!
جالبه خود کمپانی به این سبک میگه Dramatic Flight Shooter، اما همیشه هستن آدمهائی که نظریات انقلابی صادر میکنن:D
بیخیال، شما با ورژن شبیه سازی که اختصاصا نامکو برای شما میسازه حال کن.
==================
کاش تو این مدت لااقل لیست جت ها و ایرکرفتها رو بدن که کمی تخیل کنیم.
من از اینفینیتی هم خیلی خوشم اومده بود،خیلی سرگرم کننده بود مخصوصا وقتی دسته جمعی میرفتیم ماموریت.
لیست نمیخواد :D

همه قبلی ها + f35 که استفاده نشده.

• Like
Reactions: m.d.makan

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
کیا ACE COMBAT PS1 رو یادشونه ، من یکی از نسخه هاشو یادمه دو تا پایان داشت ، یکی اون اتاق کامپیوتر که زنو مرده توی تختن خاک برسریه :D دومیه هم کلا فازش فرق میکنه ، اسمشو هر چی میزنم پیدا نمیکنم . کی یادشه ؟
داداش شما کدوم شماره رو میگی؟ electrosphere یا همون شماره سوم آخریش بود رو ps1. همچین خبری توش نبود کدوم ریجن رو داشتی بگو مام تا آخر ببریم ، شاید tekken 3 منظورته با nina تا آخر رفتی :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
آف تاپیک :
من نسخه ۲ و ۳ رو تمام کردم:D
۲ رو که اصلا یادم نمیاد! :D ۳ هم همچین چیزی نداشت:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
@saphire
@m.d.makan

من همه‌ی حرفاتون رو رد نمیکنم، بعضی‌هاشو قبول دارم، ولی متاسفانه شما ملاکتون برای یه بازیِ flight-simulator، فقط و فقط دگمه های داخل کابینِ هواپیماست! در حالی که این دگمه ها فقط یک صدم از اصول آموزش خلبانی هستن. دوستان عزیز موضوع خیلی سادست؛ تمام این بازیها شبیه سازِ پرواز هستن، منتها یکی اومده تمام تمرکزش رو روی قسمت کاکپیت گذاشته و از قسمتهای دیگه غافل شده، یکی دیگه تمرکز رو بصورت مساوی روی همه‌ی قسمتها تقسیم کرده و البته تو قسمت کاکپیت هم ضعیف عمل کرده (مثل ace combat). و همونطور که عرض کردم هیچکدام از بازیها و نرم افزارهایی که در دسترس عموم هستند پرفکت نیستن و قادر نیستن از یه آدم معمولی یه خلبان بسازن. اما برای آشناییِ اولیه، انتخاب خوبی هستند.
شرکت namco bandai اگه میخواست مثل microsoft flight simulator و x-plane تمام فاکتورهای پرواز رو رها کنه و فقط بچسبه به دیزاینِ داخل کاکپیتِ هواپیما، الان توی همون زمینه از اونا جلوتر بود.
موفق باشید.
متاسفانه شما متوجه نمیشی کسی با دکمه هواپیما کاری نداره مگه اسباب بازیه بری بگی چیک چیک ! که هی شما به همین موضوع اشاره میکنی
اینجا فیزیک هوا فیزیک هواپیما فیزیک ذرات هوا و باله ها و ،. که تو دنیای واقعی هم وجود داره و لحاظ میشه داریم حرف میزنیم
مثال ساده تر ببین ما مثلا دو تا بازی اسنایپر تخصصی داریم Ghost و Sniper Elite خود سلاح اسنایپ مثلا تو باری مثل Cod باری کنی بدون محاسبه فشار هوا و قلق گیری و که جز اصول این سلاح میتونی هدف بگیری تق هدشات کنی به قول خودت چیک چیک دکمه بزنی ولی تو بازی شبیه ساز شما باید فشار هوا که طبق اطلاعات بهت داده میشه جهت باد و .. حساب کنی بعد شلیک کنی تازه که ممکنه تیرت به خطا بره ...

• Like
Reactions: saphire

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من نسخه ۲ و ۳ رو تمام کردم:D
۲ رو که اصلا یادم نمیاد! :D ۳ هم همچین چیزی نداشت:D
عاشق AC بودم خیلی زیاد بازیش میکردم ، یه ماموریت داشتم که اگه از یک مسیر دیگه میرفتم با این کات سین مواجه میشدم ، آخرین مرحله ام نیس ، بزار کات سین هم بگم ، اولش بیرون محوطه رو نشون میده میاد داخل ، زنو مرده حواسشون به کارای خاک برسریشون میره بعدش فکر کنم ، فکر کنم پایکاه منفجر میشه . قضیه مال ۱۶ ۱۷سال بیشتره چیز زیادی یادم نمیاد . ولی چون از همون اول دیوث بودم :D ول کن این مرحله نمیشدمو رو مموری دومم ذخیرش کردم همش همینو میرفتم تا کات سینو ببینم :D ، ولی بخاطر همین موضوعم شده باید کات سینو پیدا کنم براتون بزارم ،
مرحله ای که میری تو تونلو یادته ؟؟ بالا سرت دیواره هواپیماهای بومرنگی stealth bomberمث چی دنبالت میکردن باید مانور میدادی ، دیوانه بود .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IMANOKA

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
@saphire
@m.d.makan

موفق باشید.
داداش من تنها حرفی که می شه با ارفاق به دکمه ربطش داد یه کلمه "آره" اول پست بود، چرا گیر می دی به دکمه هی؟
مثل microsoft flight simulator و x-plane تمام فاکتورهای پرواز رو رها کنه
یا خدا، X-Plane تمام فاکتور های پرواز رو رها کرده؟ بیست دقیقه داشتم در مورد ایرودینامیک آجرای خونمون حرف می زدم؟ بازیسنتر داره به سطح جدیدی از نظریه های انقلابی می رسه واقعا. Ace Combat با اینکه بازی خیلی سرگرم کننده و خوبیه ولی از نظر شبیه سازی حتی جلوی قسمت پرواز Arma 3 هم یه جوک محسوب می شه.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
یافتم =P~:D لطفا با شیلتر ببینید .
اول به دوستان سنوسال پایینتر بگم ، ما اون زمانا امکاناتمون کم بودو با عکسهای تایتانیک که توی آدامس بود هم شبمونو صبح میکردیم :D . نگید این چیزی نداره چون اون زمانا خیلی چیز بود :D

آف تاپیک :D
سر بحث وا شد
کی توی PS1 بازی لایو اکشن BOOB رو یادشه :D:D اگه هم یادتونه نمیخواد بگید محض خندش بود:D . یادش بخیر دیسکشو هر چند روز یه ار با بچه ها دس به دس میکردیم تو یه نقطه نباشه یه وقت لو بریم :D

• Like
Reactions: raya2 and IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر