QuakeIV

نیمدونم چرا کسی از این بازی حرف نمیزنه.
منم هی صبر کردم ببینم کسی حرفی میزنه یا نه.
من تاپیکو باز کردم.فردا شروع میکنم به نوشتن.
مگه میشه از Idsoftwareبه این راحتی گذشت.
من برای این بازی دارن لحظه شماری میکنم
پس تا فردا

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
من که برای این بازی دارند لحظه شماری میکنند!!من که تا حالا بعد دووم2 از آی دی بازیه دیگه اصلا بازی نکردم!ولی این یکی مث این که بدک نیستش!میشه یکی سیستم اش رو بذاره ببینم این فرعون ایون میکشه یا نه؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Elvish Hero:
من که برای این بازی دارند لحظه شماری میکنند!!من که تا حالا بعد دووم2 از آی دی بازیه دیگه اصلا بازی نکردم!ولی این یکی مث این که بدک نیستش!میشه یکی سیستم اش رو بذاره ببینم این فرعون ایون میکشه یا نه؟
اقا عماد شوخی میکنی!!!!!!
یعنی تو بازی دووم3
کواک 3
Quake3:Team Arena رو بازی نکردی.
این سه تا که به نظر من شاهکارای توی این سبک بازی هستن.
البته طرفدارای دووم یا مثل من خوره ای این بازین.
یا اصلا بهش نگاهم نمیکنن.
ولی من از کارای Id خیلی خوشم می یاد
هر موقع بازی بده یه تکونی به بازار و موتور گرافیکی و برنامه نویس ها میده.
البته به نظر من اوج این گروه در بازی دووم 3 بود
که من هرگز این بازی روفراموش نمیکنم.
البته اینم بگم استودیوی بازی Quak 4 ، استودیوی Raven هستش که الان ازش بازی X-Men II:Legend اومده و قبلا هم با بازیSoldier Of Furtuneمعروف شد.
در بازی Quake 4 استودیوی Id فقط به عنوان تیمی که موتور و تکسچر ها رو درست کرده فعالیت داشته ولی ار تریلرایی که من از بازی دیدم به نظرم که همه کارشون بایدId باشه و Raven تعطیله.
من منتظرم.
بازی در تاریخ 18 اکتبر یعنی 17 روز دیگه ریلبز میشه.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
این سه تا که به نظر من شاهکارای توی این سبک بازی هستن
به نظر من ID Software در زمینه ساخت موتور بازی و گرافیک جزو بهترین ها هستش
با توجه به اینکه بازی Quake 4 از موتور گرافیک دووم 3 استفاده میکنه پس از لحاظ ظاهر میشه گفت شبیه بازیه دووم 3 هستش منتها سعی شده در بازی از محیط های سرباز و وسایل نقلیه هم استفاده کنه که میشه گفت تا حدودی این بازی را از دووم 3 مجزا میکنه..البته میشه پیشبینی کرد که از لحاظ داستانی بمانند بازی دووم 3 یک داستان خطی و یکنواخت و کسل کننده را دنبال کنه که بدون اغراق یکی از بزرگترین ضعف های بازی های ID Software همینه البته مراحل ساخت این بازی مستقیما توسط خود ID Software انجام نشده و توسط یک استودیوی دیگه که نسخه ی اضافه شونده ی بازیه دووم 3 را ساخته بود انجام شده

آخرین ویرایش:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
من خودم مثل همه ي شما منتظر اين بازي بود.البته من فكر ميكنم اوج قدرت IDsoftwere در Quack2 بود كه با اومدن اين بازي انقلابي در بين بازي ها بر پا شد.البته كه Quack3 هم بازي فوق العاده اي بود.من خودم اونقدر كه مثلا با Quack3 حال كردم با doom3 حال نكردم.يعني يه ذره داستانش خوب نبود.

من فكر كنم در Quack4 گرافيكش بهتر از doom3 باشه.

يادش بخير اون زماني كه Wolf 3D بود واقعا عجب بازيي بود اولين بازيه FPS جهان.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط farzadlion:
البته مراحل ساخت این بازی مستقیما توسط خود ID Software انجام نشده و توسط یک استودیوی دیگه که نسخه ی اضافه شونده ی بازیه دووم 3 را ساخته بود انجام شده
اقا فرزاد گل،
فکر کنم یخورده داری اشتباه میکنی.
استودیویی که نسخه اضافه شونده بازی دووم 3 رو داده اسمش هست Nerve که در بازی RTCWالبته در بخش مولتی به Id کمک کرد.
تیم طراح و استودیوی بازی کواک 4
استودیوی Raven هستش.یه خورده بالاتر گفتم.
خوش باشی.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اقا فرزاد گل،
فکر کنم یخورده داری اشتباه میکنی.
استودیویی که نسخه اضافه شونده بازی دووم 3 رو داده اسمش هست Nerve که در بازی RTCWالبته در بخش مولتی به Id کمک کرد.
تیم طراح و استودیوی بازی کواک 4
استودیوی Raven هستش.یه خورده بالاتر گفتم.
خوش باشی.
آره حق با توه :mrgreen: :mrgreen:
به هر حال انسان عاری از خطا نیست :cheesygri

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
id ...

اولین بازی که بای کردم دووم 1 بود بعدش دووم 2 بعدش کواک 1بعدش یه سیستم جدید بستم روش بازی کواک 2 نصب شده بود که تو عمرم بعد از خدای جنگ بازی مثل اون ندیده بودم . الا هر چقدر تو بازار ینجا میگردم هیچ کدوم از این بازی ها رو نمی بینم . خدا کنه قبل از کواک 4 شماره 3 رو گیر بیارم .................

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط alprh:
اولین بازی که بای کردم دووم 1 بود بعدش دووم 2 بعدش کواک 1بعدش یه سیستم جدید بستم روش بازی کواک 2 نصب شده بود که تو عمرم بعد از خدای جنگ بازی مثل اون ندیده بودم . الا هر چقدر تو بازار ینجا میگردم هیچ کدوم از این بازی ها رو نمی بینم . خدا کنه قبل از کواک 4 شماره 3 رو گیر بیارم .................
کواک 3 که همi جا پیدا میشه.تازه هم Quake3 و هم Quake3:Team Arena هر دو تاشو میتونی تو همینایران گیر بیاری.
تازه من دوم 2 رو هم تونستم گیر بیارم.
اونم الان دیگه خیلی چرته.ولی خب زمان خودش کولاک بوده.
زمان موعود تا بازی کواک4:
15 روز
شمارش معکوش
ایول.ایول
من که منتظر کواک 4 هستم.
امروز نرسیدم بگم.
شاید فردا در مورد بازی یکم توضیح دادم ذوق زده نشین.
بای
Have a Good Night

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
خب اینم یه عکس از بازی.
نمیدونم همه دارن فرار میکنن میرن کجا؟؟؟(شایدم دارن حمله میکنن.اهان این درسته.دارن حمله میکنن) :o :o :o
خب بهتون میگم
صبر کنید
e7xnig.jpg

بای

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
آقا جون هركي دوست دارين Quake رو ننویسین Quack ... به خدا این 2 تا زمین تا آسمون با هم فرق دارن ... اسم این بازی Quake هست نه چیز دیگه

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Behzad:
آقا جون هركي دوست دارين Quake رو ننویسین Quack ... به خدا این 2 تا زمین تا آسمون با هم فرق دارن ... اسم این بازی Quake هست نه چیز دیگه
اقا بهزاد عزیز،
به جون محمد حالش نیست که زبونو با alt+shift بکونم انگیلیسی.
ولی چشم.
از این به بعد انگلیسی مینویسم.
ولی فارسیش هم فکر کنم میشه کواک دیگه؟؟؟؟ حالا فتحه و ضمه رو بی خیل شیم(البته فکر کنم فرقش فقط تو فتحه و ضمه هستش.فکر کنما)
ولی
از این به بعد
خارجکی مینوسم.
البته اگه با من بودی.
اینم بگم هر چی خارجکی تا حالا از این لغت QUAKE نوشتم درست بوده ها.من اسپل درستشو میدونم بابا.ولی برا راحتی خودم فارسی نوشتم.
بای

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اقا بهزاد عزیز،
به جون محمد حالش نیست که زبونو با alt+shift بکونم انگیلیسی

:)

نه منظور من اين نبود ... منظورم اين بود :

Quack3 هم بازي فوق العاده اي بود.من خودم اونقدر كه مثلا با Quack3

:cheesygri

البته همون كواك هم يه جورائيه ... باز كوئك اگه نوشته بشه بهتره ... ;)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Behzad:
:)
البته همون كواك هم يه جورائيه ... باز كوئك اگه نوشته بشه بهتره ... ;)
اقا بهزادگل،
شوخی دارم میکنما.
مشکل فقط سر ا و ء هستش.
بابا بی خیال
هر کی هر جوری دوست داره بزار بگه. :cheesygri :cheesygri
ولی چشم
از این به بعد اصلا انگلیسی مینویسم که اشتب برداشت نشه.
بای بای
Have a Good Night

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
خب،
بازم من اومدم.
قرار بود داستان بازی کوئک 4 رو بگم،(قابل توجه اقا بهزاد که این بار فارسی نوشتم و البته درست.ولی کواک هم به نظر من درسته.ولی هیچ ایرادی نداره)
اول بزارین اینو بگم تا برسم به داستان بازی کوئک 4:
این خبر درسایت رسمی بازی کوئک اومده:
3-اکتبر-2005
Id Software. Raven Software و Activision به طور رسمی اعلام کردند که حمله مین به سیاره Stroggos که در بازی کوئک 4 قرار است اتفاق بیفتد در روز سه شنبه 18 اکتبر به بازار خواهد امد.
در این بازی شما نقش آقای Matthew Kane رو ایفا خواهید کرد.که عضوی از گرو دفاعی زیمن در گروه Rhino Squad می باشد.که به قلب سیاره Strogge حمله خواهند کرد البته همراه با ماشین ها و اسباب مختلف برای نابودی نژادی فرا زمینی.
بنا به صحبت های رئیس این استودیو این بازی با درجه ریشتر بالا و مراحل جدید عرضه خواهد شد..بنا به نظر اقای Todd Hollenshead رئیس Id در این بازی شاهد یک بازی مبارزه ای سنگل بسیار زیبا خواهیم بود.
داستان بازی دقیقا بعد از جریان QuakeII اتفاق می افتد. که سیاره زمین برای ذفاع به سیاهر Stroggos میرود.که به تنهایی بجنگد. البته در کنار دیگر گروه خود.در بازی از تانک ها و ماشین های بزرگ که راه میروند صحبت شده ایت.(همون ربات های خودمونه).در این بازی از یک حالت مولتی فوق العاده قوی صحبت شده است که البته سرور هایی که Raven برای این بازی فراهم کرده است همه مجانی هستند.
خب حالا بزارین یکم کامل تر از داستان بازیش ما رو مطلع کنم،
زمین در جمله نژاد فرا زمینی ست.Strogg یک نزاد جنگجو ست. که انها از حالت های مکانیکی سود می برند.دریک تلاش مایوسانه برای نجات از حمله Strogg ها به زمین.یکی از خبره ترین گروه از زمین به این سیاره منتقل می شوند. گروه محافظت از سیاره زمین به این سیاره منتقل می شوند.اما یک نفر این گروه مسئول نفوذ به مقر اصلی این سیاره است.و او کیست؟
بله خود شما.(من عاشق این داستانم.خیلی حال کردم.اینو خودم گفتما.توی سایت نیستشا.وای وای.من که دارم لحظه شماری میکنم برای این کوئک4)
شما باید سیستم دفاعی این سیاره را پایین بیاورید و و مغر متفکر این Strogg ها را منهدم کنید.(به نظر من که داستان شاهکاره.این کارا فقط از Id جون من بر می یاد و لا غیر) که اسم این مغز متفکر هست: The Makron .
آیا زمین در اثر حمله Makron به انتها خواهد رسید.؟؟؟ ;) ;)
این سوالی است که گروه زمینی باید جلوی ان را بگیرند.البته این نقش به شما محول شده.
خوش باشین.
اینم داستان بازی کوئک 4
امیدوارم اگه ایرادی در ترجمه داره خودتون به بزرگی خودتون ببخشید
من که باز دارم سکته میکنم. :cry: :cry: :cry:
ولی نه فعلا سکته نمیزنم.تا این کوئک بیاد تا ببینم بعدش چی میشه. :lol: :lol: :lol:
فعلا
بای بای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر